Interested in our services or want to ask something? Contact us!

Akademgorodok 8 / 315,
Krasnoyarsk, 663600
Russia

Довідка про несудимість

Опубликовано: 11.10.2016

видео Довідка про несудимість

Прес-конференція Савіка Шустера

Довідка про несудимість або довідка про відсутність судимості - це документ який свідчить про відсутність чи наявність судимості вказаної особи на території будь якої держави. Назва "довідка про несудимість" чи "довідка про відсутність судимості" не зовсім вірна, тому що в даному документі відбивається або відсутність або наявність судимості.

Реклама: ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ІСПАНІЇ (з України): Довідка+Апостиль+Офіційний переклад: Документ цілком готовий до подачі в державні органи Іспанії. Швидко та по всій Іспанії.
Tел. 654. 251. 272 Віктор. Після 18 годин, чи apostіlla.ucranіa(собачка)gmaіl.com

Тому що в Іспанії цей документ надають люди, в основному, під час процедури легалізації свого положення в Іспанії для підтвердження відсутності судимостей поза Іспанією, в Україні, кратко документ називають Довідка про Несудимість. У нашому випадку ми розглядаємо Довідку про Несудимість з України для Іспанії.
Довідка про несудимість це Довідка з Управління Інформаційних Технологій ГУМВС України - Форма ІП - 1.

Зразок довідки про несудимість з України.

2. Відповідно до порядку легалізації документів у відповідності з Гаазькою Конвенцією від 1961 року, що набрала сили на Україні 22. 12. 2003 року, довідка про несудимість виновата бути обов´язково апостильована, тобто на довідці повинний бути проставлений спеціальний штамп АПОСТИЛЬ (APOSTІLLA)
Проставление апостиля (апостилювання) на довідці про несудимість для Іспанії здійснюється в Міністерстві Закордонних Справ України.

Зразок апостиля на довідці про несудимість з України (проставляється зі зворотної сторони документа).

У випадку відсутності штампа "АПОСТИЛЬ", ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ є недійсною на території Іспанії та не може бути прийнята до розгляду установами з питань іноземців (Ofіcіna de Extranjerіa). У першу чергу, це важливо для легалізації в Іспанії громадян України, що перебувають на території Іспанії незаконно та мають намір легалізувати своє положення, згідно прийнятого Регламенту до Закону про права та волі іноземців і їхню соціальну інтеграцію (Boletіn Ofіcіal de Estado 07. 01. 2005).

3. Переклад довідки про несудимість для Іспанії здійснюється відповідно до ПРОЦЕДУРИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ІНОЗЕМНИХ ДОКУМЕНТІВ (PROCEDІMІENTO DE LEGALІZACІON DE DOCUMENTOS EXTRANJEROS). Переглянути документ: лицьова сторона Здесь, зворотня сторона Здесь.

У даному документі, у тому числі, визначені можливі варіанти перекладу документів (не тільки довідки про несудимість) на іспанську мову або мову Автономної Області Іспанії. Приводимо переклад (виділений курсивом) на українську мову.

Зразок документа легалізованого в Міністерстві Закордонних Справ і Кооперації в Мадриді, печатка Міністерства Іноземних Справ Іспанії та штам відділу легализацій виділені зеленим, печатки інших органів заретушовані.

РЕЗЮМЕ: довідка про несудимість для Іспанії з України виновата бути:

1. Отримана в офіційному уповноваженому органі - перечень організацій уповноважених на видачу довідок про несудимість Здесь.

2. Верно апостильована - повинний стояти апостиль МЗС України, а не іншої організації. Довідки прислані з України без апостиля в Іспанії НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ. Апостиль на українських документах ставиться лише в Україні.

3. Переведена в уповноваженому органі і/чи уповноваженою особою і, у деяких випадках, підписі повинні бути легалізовані в Міністерстві Закордонних Справ і Кооперації Іспанії в Мадриді. Переклади виконані у перекладачів чи агентств по перекладах в Україні (у тому числі і завірені українським нотаріусом) - НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.

Реклама: ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ІСПАНІЇ (з України): Довідка+Апостиль+Офіційний переклад: Документ цілком готовий до подачі в державні органи Іспанії. Швидко та по всій Іспанії.
Tел. 654. 251. 272 Віктор. Після 18 годин, чи apostіlla.ucranіa(собачка)gmaіl.com

Джерело: Spaіn.com.ua


Львів'яни зможуть замовити важливі довідки через інтернет


Полтавщина не пасе задніх з впровадження електронних сервісів

rss