Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

7 najlepszych narzędzi do badań słów kluczowych z 2017 roku

 1. 1. SEMrush
 2. 2. Google Adwords
 3. Pro wskazówka: jeśli chcesz generować sugestie słów kluczowych, używałbym innego narzędzia, takiego jak SEMrush lub Moz.
 4. 3. Moz
 5. 4. Narzędzie propozycji słów kluczowych
 6. 5. SpyFu
 7. 6. Wyszukiwarka KW
 8. Najlepsza część? KW Finder to całkowicie darmowe narzędzie do badania słów kluczowych - i jest to dobre narzędzie do nauki.
 9. Końcowe przemyślenia

Jeśli chcesz, aby Google wysyłał Ci więcej odwiedzających, niezbędne jest doskonałe narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych.

Ile razy w zeszłym tygodniu dostałeś się do Google, żeby coś sprawdzić? Ponieważ Google przetwarza średnio 40 000 wyszukiwań co sekundę , odpowiedź na to pytanie dla większości ludzi będzie „dużo”.

Oto kolejne pytanie: ile razy w ciągu ostatniego miesiąca pamiętasz szukanie czegoś w Google i faktycznie kontynuowałeś na drugiej stronie wyników wyszukiwania? Ile razy spoglądałeś za pierwsze cztery? Ta liczba jest prawdopodobnie znacznie mniejsza, jeśli w ogóle istnieje.

Dlatego tak ważne jest badanie słów kluczowych, a odpowiednie narzędzie do badania słów kluczowych może mieć znaczenie dla Twojej firmy.

Copywriterzy prawie zawsze prowadzą badania słów kluczowych, zanim jeszcze zaczną pracować. Może pomóc w określeniu, które słowa kluczowe należy zoptymalizować, a które pomogą w wyświetleniu treści.

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, to w tym miejscu pojawiają się narzędzia do badania słów kluczowych i przygotowałem listę 7 najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych, z których korzystałem.

1. SEMrush

SEMrush to moje ulubione narzędzie do badania słów kluczowych. To narzędzie zapewnia zarówno badania słów kluczowych o krótkim, jak i długim ogonie, wraz z informacjami na temat słów kluczowych dla PPC i ruchu organicznego. I wszystkim naszym międzynarodowym czytelnikom to się spodoba: pozwalają ci na prowadzenie badań specyficznych dla ponad 131 różnych krajów.

SEMrush daje dane o tym, ile wyszukiwań uzyskują różne słowa kluczowe, wraz z ich ceną CPC Adwords, liczbą wyników każdego słowa kluczowego oraz poziomem konkurencji słowa kluczowego.

Pokażą Ci również słowa kluczowe pasujące do frazy, której dokładnie szukałeś (ze wszystkimi powyższymi danymi), oraz powiązane słowa kluczowe. Poniżej przedstawiamy najlepsze wyniki słowa kluczowego, którego szukasz, zarówno w wyszukiwaniu organicznym, jak i PPC. Zasadniczo to narzędzie pokazuje, kim jest twoja konkurencja , co jest niesamowitym atutem.

Jeśli nie chcesz spędzać dużo czasu na badaniu słów kluczowych, ich narzędzie Keyword Magic Research jest obowiązkowe. Możesz wprowadzić słowo kluczowe, a następnie zaawansowane kryteria wyszukiwania, takie jak:

 • Czy chcesz, aby było to dopasowanie szerokie czy dokładne
 • Zakres CPC
 • Zakres poziomu konkurencji
 • Zakres głośności
 • Liczba słów

Czy chcesz, aby było to dopasowanie szerokie czy dokładne  Zakres CPC  Zakres poziomu konkurencji  Zakres głośności  Liczba słów

Obok wyszukiwania będą mieli powiązane dodatki do słów kluczowych, które można połączyć z wyszukiwaniem, pomagając szybko znaleźć potrzebne słowa kluczowe.

Narzędzia do badania słów kluczowych SEMrush są bezpłatne, ale jeśli chcesz śledzić słowa kluczowe (które polecam), musisz uaktualnić do płatnego konta. Ich plan Pro zaczyna się od 99 USD miesięcznie, gdy jest wypłacany co miesiąc.

2. Google Adwords

Ponieważ Google jest tym, który przekazuje cały ruch, ma sens tylko dlatego, że większość ludzi chce wiedzieć o potencjalnych narzędziach do badania słów kluczowych Google. Google Keyword Planner jest przeznaczony dla Adwords, ale jeśli szukasz darmowego narzędzia do badania słów kluczowych, to jest to jedyne narzędzie .

Narzędzie do wyszukiwania objętości Google Adwords jest bardzo skuteczne i niezwykle łatwe w użyciu. Jeśli nie masz doświadczenia w badaniach słów kluczowych i chcesz szybko uzyskać informacje na temat liczby wyszukiwań i poziomu konkurencji kilku słów kluczowych, które masz na myśli, jest to doskonałe narzędzie do użycia. Wystarczy wpisać konkretne słowa kluczowe, które chcesz porównać, a następnie wyświetlić wyniki. Będziesz mógł zobaczyć liczbę wyszukiwań, ogólny poziom konkurencji i sugerowaną stawkę Adwords.

Pro wskazówka: jeśli chcesz generować sugestie słów kluczowych, używałbym innego narzędzia, takiego jak SEMrush lub Moz.

Chociaż Google Adwords da Ci wiele sugestii, zawsze odkryłem, że nie zawsze są one bardzo odpowiednie do tego, czego faktycznie szukam i że inne narzędzia są w stanie zrobić to lepiej, nawet po włączeniu wyszukiwania kryteria dla słów kluczowych ściśle związanych z wyszukiwanymi hasłami.

3. Moz

Moz jest jednym z najlepszych dostępnych zasobów, jeśli chodzi o SEO, więc to nie dziwi ich Eksplorator słów kluczowych jest tak świetnie.

Uwielbiam interfejs Moz i sposób, w jaki podają dane dotyczące słów kluczowych. Jest łatwy do odczytania, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno dla ekspertów, jak i początkujących. Pokazują one zarówno liczbowe, jak i wizualne reprezentacje miesięcznej liczby operacji wyszukiwania słowa kluczowego, możliwości rankingu, priorytetu i trudności. Pokażą Ci również propozycje słów kluczowych i analizę SERP, która jest fantastyczna i szczegółowa.

Pokażą Ci również propozycje słów kluczowych i analizę SERP, która jest fantastyczna i szczegółowa

Jeśli nie chcesz płacić za narzędzie do słów kluczowych, Moz może nie być dla Ciebie najskuteczniejszym wyborem.

Możesz wyszukiwać dwa zapytania dziennie za darmo, ale musisz uaktualnić do płatnego planu, jeśli chcesz szukać więcej. Ponieważ prawie na pewno musisz szukać więcej, zapłacisz 150 $ miesięcznie za ich podstawowy plan. Mają jednak bezpłatną 30-dniową wersję próbną, więc najpierw możesz ją przetestować i zobaczyć, jak ci się podoba.

4. Narzędzie propozycji słów kluczowych

Nasze następne narzędzie nie wymaga wyjaśnień i jest dosłownie zatytułowane Narzędzie propozycji słów kluczowych (od keywordtool.io). Możesz wyszukiwać słowa kluczowe w różnych językach, ale nie tak wiele jak dostępne w SEMrush.

To narzędzie do badania słów kluczowych jest skuteczne, automatycznie udostępniając sugestie słów kluczowych, które inne witryny niekoniecznie pojawiły się (co ma zrobić), wraz z ich liczbą wyszukiwań, CPC i konkurencją w AdWords. Aby jednak uzyskać jakiekolwiek aktualne informacje o słowach kluczowych, należy uaktualnić do Narzędzia propozycji słów kluczowych Pro (co jest trochę mylące w kopii witryny). Ten plan kosztuje 88 USD miesięcznie, a jeśli prowadzisz tylko badania słów kluczowych w Google, polecam wybór jednego z innych narzędzi w cenie.

Ten plan kosztuje 88 USD miesięcznie, a jeśli prowadzisz tylko badania słów kluczowych w Google, polecam wybór jednego z innych narzędzi w cenie

Oto, w jaki sposób wartość tego narzędzia naprawdę się pojawia: Narzędzie propozycji słów kluczowych ma narzędzia do badania słów kluczowych dla wielu wyszukiwarek, nie tylko Google. Jeśli chcesz prowadzić badania słów kluczowych dla YouTube, Bing, Amazon, App Store lub eBay, mają dla Ciebie sugestie (i dane) dotyczące słów kluczowych . Jeśli na przykład filmy z YouTube są centralną częścią strategii marketingowej, może to być warte swojej ceny.

Jeśli na przykład filmy z YouTube są centralną częścią strategii marketingowej, może to być warte swojej ceny

5. SpyFu

Jak sugeruje nazwa, SpyFu to narzędzie do badań konkurencji, które ma na celu pomóc Ci poprawić wyniki Twojej firmy poprzez zrozumienie, jak Twoja konkurencja osiąga swoje wyniki. Jeśli chcesz zrozumieć, w jaki sposób Twój konkurent wykorzystuje słowa kluczowe w swojej kampanii marketingowej, jest to narzędzie do wykorzystania.

Możesz wpisać adres URL konkurenta, a SpyFu wyświetli wszystkie dane słów kluczowych. Będziesz mógł zobaczyć, ile słów kluczowych są one oceniane, szacowaną liczbę kliknięć miesięcznie w witrynie oraz stosunek ruchu ekologicznego do płatnego.

Będziesz mógł zobaczyć, ile słów kluczowych są one oceniane, szacowaną liczbę kliknięć miesięcznie w witrynie oraz stosunek ruchu ekologicznego do płatnego

Będziesz także mógł zobaczyć płatne słowa kluczowe, jak słowa kluczowe zachowują swój status na pierwszej stronie, najważniejsze słowa kluczowe i ich najlepsi konkurenci.

Będziesz także mógł zobaczyć płatne słowa kluczowe, jak słowa kluczowe zachowują swój status na pierwszej stronie, najważniejsze słowa kluczowe i ich najlepsi konkurenci

Jeśli chcesz wykorzystać te dane do regularnego wyszukiwania i śledzenia słów kluczowych używanych przez konkurencję, możesz uaktualnić do jednego z ich płatnych planów, które są bardzo przystępne i zaczynają się od 33 USD miesięcznie, gdy są wypłacane rocznie.

Jeśli chcesz wykorzystać te dane do regularnego wyszukiwania i śledzenia słów kluczowych używanych przez konkurencję, możesz uaktualnić do jednego z ich płatnych planów, które są bardzo przystępne i zaczynają się od 33 USD miesięcznie, gdy są wypłacane rocznie

6. Wyszukiwarka KW

Wyszukiwarka KW jest podobny do narzędzia Google Adwords; pobiera nawet podobne wyniki, które nie są tak całkowicie punktowe, jak bezpośrednie wyniki z SEMrush i Moz. Z mojego doświadczenia z KW Finder wynika, że wyszukiwania są o wiele lepsze, jeśli poświęcisz trochę czasu na ręczne dodawanie filtrów, takich jak wykluczające słowa kluczowe i dodatkowe słowa kluczowe, które chcesz uwzględnić .

Podobnie jak inne narzędzia badawcze, ten pokazuje sugestie słów kluczowych, jak się zmieniają w czasie, liczbę wyszukiwań, CPC i poziom trudności. Robi to wszystko skutecznie i czysto.

Robi to wszystko skutecznie i czysto

To, co najbardziej podoba mi się w tym narzędziu, to dane, które udostępniają w najlepszych witrynach tego słowa kluczowego.

Pokażą Ci informacje, jak wiele linków zewnętrznych ma strona, liczbę akcji na Facebooku i Google+, szacunkowe odwiedziny miesięcznie i uprawnienia do stron. Wszystko to jest cennym informatorem, który może dać ci wgląd w to, gdzie Twoja strona może potencjalnie zająć pozycję przeciwko nim, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych badań za pomocą oddzielnego narzędzia lub na innej stronie.

Najlepsza część? KW Finder to całkowicie darmowe narzędzie do badania słów kluczowych - i jest to dobre narzędzie do nauki.

7. Google Analytics

Chociaż ten niekoniecznie jest narzędziem do badania słów kluczowych, to da ci cenny wgląd w to, jak słowa kluczowe, które dotychczas optymalizowałeś, faktycznie spełnia Twoje zadanie . Możesz zdać sobie sprawę z tego, że możesz zacząć klasyfikować więcej słów kluczowych, na przykład z trudniejszą konkurencją, lub że tylko słowa kluczowe na niektóre tematy działają dla Ciebie.

Jeśli przejdziesz do kliknięcia Google Analytics z Pozyskiwania do kanałów, a następnie klikniesz Wyszukiwanie ekologiczne, powinieneś hipotetycznie zobaczyć słowa kluczowe wyszukiwane przez użytkowników, aby znaleźć Twoją witrynę. Haczyk: te słowa kluczowe są prawie wszystkie zablokowane.

Haczyk: te słowa kluczowe są prawie wszystkie zablokowane

Na szczęście istnieje sposób na to.

Jeśli przejdziesz do Search Console w zakładce Acquisition, a następnie klikniesz Queries, będziesz mógł zobaczyć różne wyszukiwania (aka słowa kluczowe), przez które użytkownicy Cię znaleźli. Być może będziesz musiał to ustawić, ale jest to łatwe i zajmuje tylko kilka minut; możesz zobacz jak tutaj . Użyj tych informacji do oceny i monitorowania słów kluczowych, aby zobaczyć, co działa i co należy zmienić.

Końcowe przemyślenia

Wszystkie te narzędzia dadzą Ci potrzebne informacje na temat interesujących Cię słów kluczowych.

Pamiętaj, aby być realistycznym w kwestii słów kluczowych, dla których optymalizujesz, ponieważ wiele nowszych firm czasami lepiej optymalizuje słowa kluczowe przy mniejszej konkurencji. Wraz ze wzrostem uprawnień witryny zwiększa się konkurencja wybranych słów kluczowych.

Co myślisz? Z jakich narzędzi badawczych korzystają słowa kluczowe? Które są twoje ulubione? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

Ile razy w zeszłym tygodniu dostałeś się do Google, żeby coś sprawdzić?
Oto kolejne pytanie: ile razy w ciągu ostatniego miesiąca pamiętasz szukanie czegoś w Google i faktycznie kontynuowałeś na drugiej stronie wyników wyszukiwania?
Ile razy spoglądałeś za pierwsze cztery?
Najlepsza część?
Co myślisz?
Z jakich narzędzi badawczych korzystają słowa kluczowe?
Które są twoje ulubione?