Стаття відредагована 11.09.2017 р і актуальна на сьогоднішній день.
Добрий час доби! Сьогодні ми розглянемо тему, як правильно писати seo-тексти. І розберемо на прикладах, які комплексні заходи потрібно дотримуватися, щоб ваш текст був seo- оптимізованим. Розберемо кожну міру детально. Ось вони.
Ви дізнаєтеся все:
- про унікальний заголовок
- про унікальний текст
- про перевірку унікальності тексту
- Як використовувати зображення при написанні тексту
- а також дізнаєтеся все про внутрішні і зовнішні посилання
- все про покупку посилань
- про перелинковке
- все про ключові слова
- навчитеся правильно прописувати мета теги
Це все і багато іншого дізнаєтеся, прочитавши мою статтю до кінця.
Унікальний заголовок.
Скористайтеся тегами h1, h2, а іноді і h3 і тд. У них теж повинні бути ключові слова. H1, H2 і H3 це підзаголовки в самій статті тег H1 - це головний канал. Він повинен бути один для сторінки. Це головний заголовок для тексту. У першому заголовку зазвичай все найголовніше. Тут вже має бути зрозуміло, будуть Вашу статтю читати далі. І наскільки хвилин або секунд, Ви, затримайте увагу відвідувача.
Заголовки H2 як би структурують статтю, тобто поділяють її на тематичні частини. Їх може бути не один для однієї статті. Підзаголовки H3 зазвичай підкоряються H2 (важливо дотримуватися вкладеність) я це ще називаю принцип матрьошки. Це все врахує і оціниться пошуковими системами ...
Наведу приклад.
У Вас стаття про бізнес. Її заголовок: «Бізнес і заробіток в інтернеті без вкладень». Це і є головний заголовок (title) і ключ прямого входження, його можна в тексті використовувати 1 раз в першому абзаці.
Далі можна написати «бізнесу» та «заробітку», тобто змінювати відмінки і числа, але суть від цього, щоб не змінювалася.
Непотрібно розділяти ключові слова точкой.Так вони не будуть враховуватися пошуковими системами. Ключі пишуть з маленької літери через кому і потім пробіл.
Приклад написання ключових слів: "як правильно писати seo-тексти", "правильно писати seo-тексти», «писати seo-тексти» - все це ключові слова.
Унікальний текст.
Писати потрібно не просто цікавий і унікальний текст. А ще такий,
щоб його побачили і прочитали. Тобто, читали ті, кому він потрібен і хто шукає в пошуковій системі запит на потрібну тему.
Візьмемо такий приклад. Я створюю блог самостійно. І мені потрібна інформація про плагіни. Де її взяти? І тут я звертаюся до пошукової системи Яндекс або Google. Я пишу в пошуковику запит: «Як встановити плагіни». І система пошуку наводить мене і тут вискакує слово «wordpress», тут я, звичайно, згадую, що блог у мене саме на wordpress, і тому я натискаю пошук.
Далі, я бачу, що виходить мені на першій сторінці 10 статей на вибір. Я читаю заголовок. Потім розшифровку, тобто опис, про що буде дана стаття. Припустимо, мені подобається 3-тя, і я клікаю по посиланню. Переходжу і читаю. Може ця стаття не дасть повну відповідь, тоді я клікаю на ту, яка знаходиться нижче і так далі до кінця листа.
Ви думаєте статей на цю тему 10? Звичайно, ні? Їх дуже багато. Але так заведено, що рідко хто буде шукати зірвати в сторінках інформацію. Відвідувач зазвичай читає ці 10 статей. Ось ці статті і є топ 10 в пошуковій видачі по ключових запитах. Ті, хто потрапив в цю десятку, правильно написали свій текст. Сюди входить:
- Правильний заголовок (title)
- Правильно підібране опис (description), яке в кілька пропозицій відображає суть статті.
- А найголовніше, вони підібрали правильні ключові слова (keywords), за якими пошуковий робот і знайшов цю статтю.
Думаю, що тут все зрозуміло. Рухаємося далі. Ви, зараз, подумали, що це суцільні заморочки, а даремно. Писати Seo тести зовсім не важко. І зараз, Ви, самі переконаєтеся в цьому. Що нам знадобиться для початку:
- Встановити плагін для Seo текстів. All in One SEO Pack - це плагін пошукової оптимізації! Його потрібно встановити відразу, як народився ваш блог.
читаємо " Як встановити плагіни "- стаття
- Уважно прочитати комплексні заходи, яких необхідно дотримуватися при написанні Seo- текстів.
Seo- текст і правила його написання.
- Правильно написати заголовок (title). Для цього потрібно зайти на цей сайт підбору ключових слів Як це зробити правильно у мене є стаття «Як потрапити в топ» читаємо уважно.
- Перевірка унікальності тексту.
Перевірка на унікальність тексту це дуже важливо. Є програма Advego Plagiatus на ній і перевіряємо. І ще одна Etxt Антиплагіат теж можна перевірити, а краще на двох.
Всі тексти на сайті повинні бути унікальними не нижче 97%. Унікальними на 100% текст рідко може бути, тому що ми вживаємо різні слова. Багато з них усіма використовуються і ось ці 2%, як раз на це і вказують.
Ось Вам на допомогу ще одна моя стаття «Як писати статті для сайту?»
До речі, зверніть увагу, що в моїй статті використовуються h2 підзаголовки. І всі вони один одного доповнюють і не порушують структуру статті.
Після перевірки тексту на цих програмах, то що буде виділено іншим кольором змініть і перефразируйте. Виділення означає, що ця фраза не ваша і вона вже зустрічається, де і скільки разів у віконці теж буде видно.
Використання картинок при написанні seo-статей.
Тут потрібно читати мою статтю про унікальні картинках «Унікальні картинки для сайту» .
Це дуже важливо. Унікальними зображення повинні бути, як і сам текст.
Про внутрішні і зовнішні посилання читаємо мої статті:
«Як видалити зовнішні посилання з шаблону WordPress»
«Як закрити зовнішні посилання від індексації в сайд-барі»
Вихідних посилань потрібно використовувати, як можна менше. Якщо, Ви, розміщуєте їх, тоді вони повинні вести тільки на авторитетні ресурси. Не забувайте закривати їх тегом noindex. Поради, Вам, робити перелинковку всередині свого сайту. Для цього потрібно проставити в інших Ваших текстах блогу внутрішні посилання з ключовими словами, для тієї статті, яку Ви просуваєте. Це один з важливих чинників внутрішньої оптимізації. Врахуйте це, будь ласка.
Тепер про покупку посилань.
Тут потрібно врахувати одне правило і поставитися до нього з розумом. Відбирайте посилання тільки на якісних і знайомих біржах.
Я рекомендую сайт Gogetlinks. Про те, як це робити я напишу обов'язково і докладно в наступних своїх статтях.
Трохи про перелинковке.
Link- це посилання. Вставляйте посилання в слово-це називається «анкор». Грамотна перелінковка тексту це запорука того, що на Вашому сайті відвідувач затримається.
Після всього, що ми зробили вище, стаття готова для публікації.
PS Ну і написала подумаєте, Ви. Нічого не впадайте у відчай. Згодна, що написати статтю складно. А написати статтю, щоб її читали ще складніше.
Але все можна вирішити. Потрібно завчити ці правила і писати. І вийде, запевняю Вас. Я коли, через 2 роки прочитала свою першу статтю, я була так здивована, що це написала я ... Так жахливо, як мені здалося вона була викладена. Звичайно, я її отредактировала. І до речі, пошукові роботи це тільки вітають. У мене все! Чекаю зворотний зв'язок!
Ключові слова.
Трохи писанини про ключові слова, щоб було зрозуміло що це таке.
Слова ключі бувають ВЧ, СЧ і НЧ. Тут я наводжу приклад запитів за своєю тематикою: блоговеденія, заробіток в інтернеті, як розкрутити блог і т.д Є незатребувані теми в яких число запитів в місяць менше в десятки, а іноді і тисячі разів. Враховуємо цей факт.
ВЧ - високочастотні ключові слова від 6000 і вище запитів в місяць. (Тут я наводжу приклад запитів по своїй тематіке- блоговеденія і заробіток в інтернеті, як розкрутити блог і т.д)
СЧ - середньочастотні від 2000-6000 (
НЧ - низькочастотні до 2000 запитів на місяць.
Ключові слова в тексті необхідно розподіляти рівномірно. Їх кількість не повинна перевищувати 4-5% від тексту. Низькочастотні слова (НЧ), досить вжити 1-2 рази, це пряме входження (слово або словосполучення не змінюється за відмінками). А ключових фраз або слів непрямого входження можна поставити більше. Тут дивіться самі і не порушуйте головний сенс своєї статті.
Підбираємо слова до Вашої теми. Дивимося скільки запитів вводили відвідувачі за місяць. Якщо їх виявиться 0-6, тоді перефразируйте свій запит і зробіть його таким, який можуть задати люди, з огляду на пошук ключових слів по запитам. Експериментуйте!
- Вибирайте запити по низькочастотних словами (НЧ)! Це моя порада новачкові. Не лізьте в високочастотні, конкуренція надто велика.
- Зробіть опис description з 160 сімволов.Тут потрібно вибрати найголовніше з Вашої статті.
Попереджаю, що спочатку можна витратити на це дуже багато часу. Але потрібно звикнути і робити все за правилами. І повірте мені, щастя посміхнеться Вам!
- Підберіть правильно ключові слова keywords), щоб вони і в заголовку були і, обов'язково, в першому абзаці. Не потрібно перенасичувати текст ключовими словами і посиланнями. Бо ж не «до- оптимізований», так і «пере- оптимізований текст», не люблять пошукові роботи. Вибирайте золоту серединку.
- Вибрані ключові слова потрібно включати в Вашу статтю. Але спочатку складіть текст. І тільки після цього рівномірно розподіліть в ньому «keywords» (ключі). Важливо, щоб текст не мав занадто довгих речень. За помилками потрібно теж стежити. Текст повинен бути зручним для читача, читався легко і був зрозумілим.
PS Ще хочу звернути Вашу увагу на те, що є такі теми, які запитуються рідко і не дуже популярні. Зрозуміло, що у них ВЧ запити можуть вимірюватися цифрою 200 або нижче. Я ж навела приклад в найбільш популярною ніші, такий, як заробіток в інтернеті.
Правильне прописування мета-тегів:
мета теги це:
- title
- description
- keywords
Після того, як написана і перевірена стаття на унікальність (про це читаємо вище), приступимо до прописування meta - тегів: title, description, keywords.
В title і description потрібно вставляти ключові слова дуже обережно. Не забуваємо про перенасичення. І вставляємо саму суть, щоб глянувши, на ваш заголовок і опис відразу стало ясно про що стаття і чи дасть вона відповідь на питання відвідувачеві. Всі користувачі читають тільки назва і опис.
Обов'язково заповніть всі пункти. Про заголовок і опис з ключами написано вище.
А на цьому у мене все. Станьте якщо вона сподобалась стаття. І якщо навпаки, все одно пишіть.
C повагою, Рита Молчанова, автор блогу ritabk.ru
Де її взяти?Ви думаєте статей на цю тему 10?
Звичайно, ні?