Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Bezpłatna promocja bloga

 1. Czy jest bezpłatna promocja bloga?
 2. Wewnętrzna optymalizacja
 3. Źródła bezpłatnych linków
 4. Fora
 5. Komentarze do bloga
 6. Katalogi
 7. Wymiana linków
 8. Artykuły dla gości
 9. Agregatory blogów
 10. Dziennik elektroniczny wydawcy
 11. Organizacja konkursów na blogu
 12. Strony w sieciach społecznościowych
 13. I to nie wszystko ...

To jest czas, kiedy mogę podzielić się swoimi wrażeniami i najlepszymi praktykami w promowaniu mojego bloga z czystym sumieniem To jest czas, kiedy mogę podzielić się swoimi wrażeniami i najlepszymi praktykami w promowaniu mojego bloga z czystym sumieniem. A wszystko to dlatego, że mam już własną publiczność, własny ruch docelowy i mogę polegać na własnych przykładach w artykule. Dla wielu początkujących blogerów bezpłatna promocja bloga jest jedynym sposobem na zwiększenie ruchu z powodu ograniczeń budżetowych.

Dla tych, którzy są już na „koniu” i mają docelową grupę odbiorców w wystarczającej ilości, ten artykuł może nie wydawać się interesujący. Ale nie spiesz się, aby zamknąć tę stronę. Aby promować tego bloga, nie przestrzegałem głupio napisanych zasad, wymyśliłem coś nowego, co można łatwo zaadoptować, przyciągnąć czytelników na blog, a także klientów, jeśli bloger świadczy usługi lub coś sprzedaje.

Czy jest bezpłatna promocja bloga?

Szczerze mówiąc, szczerze mówiąc, jest to możliwe, a nawet konieczne, aby promować blog za darmo, jeśli jesteś zainteresowany i masz na to czas. Nie oznacza to, że jesteś żebrakiem lub rudym, to po raz kolejny dowodzi, że jesteś osobą, która może zaoszczędzić pieniądze. Oznacza to, że jesteś osobą zorientowaną na cel i wiesz, jak osiągnąć swój cel. Chociaż, jeśli istnieje budżet na promocję, możesz również zwrócić się do specjalistów, ale teraz nie o to chodzi.

Spotkałem sceptycznych autorów blogów, którzy nie zgadzają się ze mną. Mocno wierzą, że bez pieniędzy nie będzie możliwe zajmowanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Ale obudzę optymistów z sceptykami z tą publikacją i udowodnię osobiście, że blog można zająć na wysokich pozycjach w LF za darmo. Powiem od razu: nie będzie tu mowy o zapytaniach o wysokiej częstotliwości z dużą konkurencją, gdzie wymagane są znaczne wydatki pieniężne.

Masz więc ograniczony budżet i sam decydujesz się na promowanie swojego bloga. Ale musisz pamiętać o jednym: promując swoje potomstwo bez budżetu, będziesz musiał za nie zapłacić własnym wysiłkiem i straconym czasem. Ręczna promocja, w porównaniu z automatyczną, wymaga wiele uwagi. I najważniejsze: jeśli nie masz niezbędnych umiejętności i wiedzy, nie powinieneś podejmować tego biznesu, chociaż możesz się uczyć. Jeśli masz choćby pojęcie o tym, co zamierzasz zrobić, chcesz zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności w procesie promowania swojego bloga - a potem chodźmy.

Zacznijmy od małego preludium. Jeśli zamierzasz stale promować blogi własne i innych bez inwestowania w nie pieniędzy lub po prostu chcesz zaoszczędzić pieniądze na promocji, powinieneś zdecydowanie uchwycić jeden truizm: w tym przypadku nie ma jednego przepisu, wynik Twojej pracy będzie zależał od każdej osoby sprawa. Dlatego poniżej znajdą się wskazówki, które znacznie ci pomogą.

Wewnętrzna optymalizacja

Szczególną uwagę należy zwrócić na czynniki wewnętrznego rankingu. Jeśli kupisz linki do zewnętrznej optymalizacji, koszty finansowe są oczywiste, ale wewnętrzna optymalizacja wymaga jedynie własnych wysiłków i czasu. Należy zauważyć, że przy niewielkim budżecie na promocję bloga lub jego całkowitą nieobecność przychodząca masa referencyjna będzie bardzo mała i należy starać się maksymalnie skompensować ostrożną wewnętrzną optymalizację. Wyszukiwarki nie stoją w miejscu, stale się rozwijają i coraz częściej zwracają uwagę na ranking czynników wewnętrznych projektów w przeciwieństwie do masy łącza przychodzącego, choć bez niego nie wystarczy. W tej sytuacji jest to, czego potrzebujesz.

Zaczynając od stworzenia rdzenia semantycznego, należy wziąć pod uwagę specyfikę promocji projektu przy braku środków na ten cel. Szczególną uwagę należy zwrócić na wnioski o niskiej częstotliwości, ponieważ żądania te zajmują znacznie wyższe pozycje. Nie będzie potrzeby konkurowania z projektami, których promocja wydaje dużo pieniędzy.

Treść odgrywa bardzo ważną rolę. Z pomocą treści możesz uzyskać cenne naturalne linki. W tym celu musisz napisać interesujące artykuły, które spodobają się ludziom i chętnie udostępnią linki do nich. Jest to ważny czynnik wpływający na pozycję Twojego bloga.

Źródła bezpłatnych linków

I tu najlepiej jest przeprowadzić wewnętrzną optymalizację bloga, ale nie daje to powodu, by mieć nadzieję na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania - okazuje się, że potrzebujesz także linków. Jeśli linki nie kupują na giełdach, to gdzie jeszcze można je wziąć? A jednak istnieją sposoby na zamieszczenie linku do Twojego bloga w różnych projektach.

Fora

W internecie jest wiele forów i jako źródło linków do Twojego bloga możesz z nich bezpiecznie korzystać. Ale jest jeden niuans: linki powinny być umieszczone nie w wiadomości, ale w profilu lub w podpisie. Takie połączenie ma niewielką wagę, ale jeśli chodzi o ranking, będą korzyści. Dodatkowo, jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem forum, możesz przyciągnąć prawdziwy ruch. Tak, całkowicie zapomniałem: upewnij się, że na forum sprawdzono obecność atrybutu nofollow, choć nie jest to już tak ważne, wyszukiwarki mogą go doskonale zobaczyć.

Od niepamiętnych czasów blogerzy często spotykają się na forach w dziale trawienia blogosfery. Przytoczę kilka linków do takich sekcji różnych forów:

 1. Forum MaulTalk .
 2. SBup Forum .
 3. MMGP Forum .

Komentarze do bloga

Rozważ tę kategorię projektów w Internecie jako blogi. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów publikowania linków w tej chwili - w komentarzach do postów na blogu. Ale tutaj należy pamiętać, że łącze powinno dokładnie pasować do kontekstu artykułu, dyskusji i być istotne, to znaczy do rzeczy. Linki powinny być umieszczone tak, aby nie były brane pod uwagę jako spam. I znowu upewnij się, że obecność atrybutu nofollow i na dobrze odwiedzanych blogach nie może być pewna.

Na różnych forach odbywają się maratony komentujące bloga. Jest to doskonały powód, aby wziąć udział w bezpłatnej promocji bloga, zwłaszcza gdy zgodnie z warunkami maratonu do komentowania musisz wejść na blog z sieci społecznościowej lub zapytania wyszukiwania. Poprawia czynniki behawioralne.

Katalogi

W Internecie jest tak wiele różnych katalogów i można w nich umieszczać linki. Ale w tym przypadku konieczne jest staranne wybranie witryn. Faktem jest, że wiele z nich jest wykorzystywanych do łączenia przez inne optymalizatory i może być rozsyłane spamem, w wyniku czego katalogi są zamieniane w blokady linków i z takich łączy więcej szkody niż pożytku. Nie trać z oczu katalogów artykułów, w których możesz zamieścić link, aby napisać artykuł. Istnieją pewne wymagania i zasady pisania takich artykułów w katalogach. Nie daj się zwieść obietnicom i różnego rodzaju uruchomieniom tysięcy katalogów. Nie osiągniesz żadnego sukcesu w awansie, ale wyrządzisz mu krzywdę, więc później będzie to bardzo trudne.

Wymiana linków

Od czasów starożytnych istnieje sposób na uzyskanie linków do twojego bloga, jako wzajemnej wymiany linków. Wszystko zależy od tego, jak się zgodzisz. Ta metoda polega na umieszczeniu linku na swoim blogu, a właściciel bloga, do którego wstawiłeś link, odwołuje się do Twojego bloga. Ale tutaj również wymagana jest ostrożność, aby Twój blog nie zamienił się w linkwash. Konieczne jest wybranie projektów o podobnej tematyce, aby linki wyglądały jak najbardziej naturalnie. Dobry efekt zapewnia wymiana krzyżowa, gdy zaangażowanych jest wiele blogów.

Nie wykluczaj żadnej możliwości zamieszczenia linku do swojego bloga, gdy zaoferujesz Ci zamieszczenie linku w zamian za jakąś usługę. Na przykład zaproponowano Ci rejestrację na blogu, aw zamian umieszczenie linku do swojego bloga. Myślę, że warto poświęcić kilka minut i zapewniam cię, że ten link nie będzie zbędny. Zgadzam się na wywiad, piszę chronione prawem autorskim i ciekawe artykuły do ​​zamówienia, recenzje są świetnymi sposobami na uzyskanie darmowych linków do bloga o doskonałej jakości. A jeśli opublikowałeś materiały, które stały się bardzo popularne wśród użytkowników Internetu, gwarantowane są setki darmowych linków.

Artykuły dla gości

Bezpłatna promocja bloga bez artykułów dla gości będzie wyglądać znikomo. Możesz udostępniać posty innym blogerom, a wielu z nich jest gotowych. Kto, jeśli nie, wie o czym piszesz i do jakich celów jest przeznaczony.

Podam kilka linków do popularnych projektów, które za darmo przyjmują artykuły od blogerów. Najważniejsze jest spełnienie ich warunków, napisanie interesującego i przydatnego artykułu. Jeśli wiesz, jak dobrze pisać, wiesz, o czym piszesz, a następnie napisz piosenkę:

 1. Blog Serpstat : Na blogu słynnego projektu możesz opublikować artykuł dla gości na tematy, których aktualna lista jest dołączona do nich na stronie.
 2. Blog TexTerra : cokolwiek powiesz, to fajny projekt i blog. Jego obecność zainteresuje każdego blogera, a aby napisać tam artykuł dla gości, każdy bloger będzie szczęśliwy.

Agregatory blogów

 1. Witaj blogu : świetny agregator blogów. Używam go osobiście, a inni go polecają.
 2. Surfingbird : Ten agregator może być używany nie tylko przez blogerów, ale także przez autorów innych projektów. Ale projekt jest fajny, polecam dodanie twojego bloga. Jeśli moderacja się powiedzie, zapewni się dodatkowy ruch.

Dziennik elektroniczny wydawcy

Każda publikacja elektroniczna w formacie PDF itp. Bardzo dobrze nadaje się do bezpłatnej promocji. Osobiście publikuję czasopismo „ Awangardowa blogosfera ”, Który stał się popularny wśród blogerów i zwykłych użytkowników Internetu. Czasopismo opublikowane wywiad i łapanki (badanie okrągłego stołu), artykuły dla gości, przydatne materiały, takie jak narzędzia do blogowania , komunikacja w blogosferze i wiele innych przydatnych materiałów.

Co daje magazyn? Jest on publikowany otwarcie w sieci raz na zawsze. Jest on czytany, pobierany, współdzielony ... Ta edycja elektroniczna nie może być już całkowicie usunięta z Internetu, zwłaszcza z komputerów i urządzeń mobilnych. A jeśli to jest wiele wydań magazynu? To świetna okazja do bezpłatnego promowania swojego bloga. To jest moja wiedza.

To nie musi być dziennik. Jeśli jesteś zaangażowany w usługi lub coś sprzedajesz, może to być miesięczna broszura, katalog lub coś wymyślonego. Tam zostawiasz linki do swojego bloga, które śledzą czytelników.

Organizacja konkursów na blogu

Śledź moje prowadzenie i będziesz miał gości. Organizuję konkursy zwane „ Battle Blogerzy », Gdzie wyniki głosowania określają najlepsze blogi miesiąca według magazynu Avangard Blogosphere. Ludzie chętnie wyrażają zgodę na udział w takim konkursie, a podczas otwartego głosowania zapraszają czytelników swoich blogów, przyjaciół z sieci społecznościowych i subskrybentów biuletynu do głosowania na nich. Ponadto, często z inicjatywy samych blogerów, obejmują one konkurencję, a to dodatkowe linki i ruch. W zamian otrzymują także bułeczki, od postów gościnnych, po nagrody od sponsorów.

Strony w sieciach społecznościowych

Twórz strony dla swojego bloga w sieciach społecznościowych, a będziesz szczęśliwy. Jeśli prześlesz interesujący materiał, popularność go w mediach społecznościowych jest gwarantowana. Na przykład utworzyłem stronę w Facebook Avangard Blogosphere , przez które podkreślam wszystkie moje publikacje dla szerszej publiczności. Dodatkowo dołączyłem do grup tematycznych, w których również ogłaszam najskuteczniejsze podręczniki.

I to nie wszystko ...

Rzeczywiście istnieje wiele sposobów na bezpłatną promocję bloga, a także istnieje możliwość samodzielnego wymyślenia czegoś. Ale dopóki nie pojawił się nowy pomysł, nie ma sensu pisać dalej. Jak tylko pojawi się coś nowego, na pewno dodam tutaj lub w komentarzach poniżej.

Ten artykuł nie rości sobie praw absolutnych. Nie ma instrukcji krok po kroku i szczegółowych opisów działań. Artykuł jest napisany w stylu pomysłu: dałem ci pomysły i je rozwijasz. Dla każdego przypadku indywidualne podejście. Dlatego nie każdy może wymyślić danie, które lubię.

Z przyjemnością wymieniam z tobą komentarze poniżej.

Bezpłatna promocja bloga

4,8 (96%) 10 głosów [s]

Jest to przydatne do czytania

Czy jest bezpłatna promocja bloga?
Czy jest bezpłatna promocja bloga?
Jeśli linki nie kupują na giełdach, to gdzie jeszcze można je wziąć?
Co daje magazyn?
A jeśli to jest wiele wydań magazynu?