Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Bomba zespołu x na go. Jak posypać kurczaka w KS GO. Jak zamienić się w wielkiego kurczaka w CS GO

 1. Recenzja
 2. Jak posypać kurczaka w KS GO
 3. Jak zrobić duży kurczak w KS GO
 4. Jak zostać kurczakiem w COP GO
 5. Jak zamienić się w wielkiego kurczaka w CS GO
 6. Jak oswoić kurczaka w COP GO
 7. Polecenia konsoli dla kur w CS GO

Popularna nazwa : tutu

Dostępne : Terroryści

Polecenie kodu w konsoli : podaj weapon_c4

Power lumbar (w skali gry) : 200/300

To improwizowane urządzenie wybuchowe jest stabilne i odporne na większość wstrząsów mechanicznych, a także ma prędkość detonacji ponad 8000 metrów na sekundę po zapaleniu.
- Opis gry.

Recenzja

C4 jest materiałem wybuchowym z tworzywa sztucznego. Składa się z heksogenu (91%), poliizobutylenu (2,1%), plastyfikatora (5,3%) i specyfikacji oleju silnikowego SAE 10 (1,6%).

Po rozpoczęciu reakcji C4 rozkłada się, uwalniając różne gazy (głównie tlenki węgla i azotu). Początkowa szybkość rozprężania gazów wynosi 8500 metrów na sekundę. Dla zwykłego obserwatora eksplozja następuje niemal natychmiast.

Na początku rundy jeden z terrorystów losowo otrzymuje bombę. C4 można wyrzucić i przekazać innemu graczowi. Materiał wybuchowy spada na ziemię, jeśli gracz zostanie zabity wraz z nim. Materiał wybuchowy musi zostać położony na jednym z dwóch punktów układania bomb (A lub B) w trybie układania bomby lub na jednym z nich w trybie „Zniszcz obiekt”.

Domyślny czas wybuchu wynosi 40 sekund. W tym dla turniejów.

Podczas bombardowania terrorysta nie może ani chodzić, ani skakać. Czas zakładki to 3 sekundy. W tej chwili słychać dźwięk kodu aktywacyjnego bomby. Możesz także tworzyć fałszywe zakładki, kładąc bombę nie do końca, aby oszukać siły specjalne i zwabić graczy.

Możesz rozbroić bombę w 10 sekund bez zestawu saperów lub w 5 sekund z zestawem. Gdy C4 ma się eksplodować, najpierw czerwony kolor zmienia się na biały, a po 1 sekundzie materiał wybuchowy eksploduje.

Eksplozja C4 przyniesie zwycięstwo terrorystom, niezależnie od tego, czy jeden z nich żyje, czy nie.

Neutralizacja

Zdolność do neutralizacji jest dostępna tylko dla sił specjalnych. Aby to zrobić, musisz podejść do bomby i przytrzymać klawisz „Użyj” przez 10 sekund (lub 5 za pomocą zestawu saperów). Jeśli zwolnisz klawisz, cały postęp zostanie utracony i będziesz musiał zacząć od nowa. Podczas neutralizacji siły specjalne są idealnym celem ataku, dlatego ważne jest, aby je zakryć (jeśli ktoś inny z terrorystów żyje).

Możesz także zrobić fałszywą dezaktywację, aby oszukać i zwabić terrorystów.

 • Jeśli gracz zginie w wyniku eksplozji C4, nie liczy się to jako śmierć w tabeli punktów.
 • Kod aktywacyjny bomby to 7355608.
 • C4, podobnie jak inne standardowe bronie, nie pojawia się w ekwipunku Steam (wyjątki to standardowa broń z etykietami lub plakietkami). C4 można umieścić w ekwipunku, ale będzie musiał działać. Musisz edytować plik item_game we właściwościach gry, kupić spersonalizowaną etykietę, zmienić nazwę bomby. Po tym trzeba przywrócić elementy gry do pierwotnego stanu.
 • Bomby upuszczonej na ziemię nie można przenieść bez podniesienia jej. Dzieje się tak, aby siły specjalne nie mogły go ukryć za pomocą eksplozji granatów lub ostrzału.
 • Od 22 sierpnia 2014 r. Do 28., podczas usuwania bomby, odtwarzano świąteczne dźwięki i balony rosły razem z konfetti.
 • W grze


Cześć przyjaciele! W tym artykule zajmiemy się takim pytaniem, jak ustawić patent w inny sposób niż bomba w grze Counter-Strike: GO, a także jak szybko umieścić patent i przetrwać z bronią. Zaczynamy od pytania, jak prawidłowo zainstalować patent w CS GO.

Po walce z bombą lub gdy nasz kolega z zespołu przekazał ją nam, przede wszystkim słuchamy naszych sojuszników i polegamy na tym, dokąd pójdą, na przykład na A lub B. Po tym, jak zdecydujemy, dokąd pójdziemy, podążamy w każdym razie nie idą pierwszy!

Pamiętaj, aby śledzić kogoś, nie wyprzedzaj swoich sojuszników, w przeciwnym razie, jeśli zginiesz, twoja bomba poleci prosto w ręce wroga, a potem po prostu nie lubisz! Idź pośród swoich, ale staraj się nie trwać długo, ponieważ nikt nie odwołał ronda!

Następną rzeczą do zapamiętania jest to, że kiedy idziesz do miejsca, w którym położyłeś łatę, nigdy nie dotrzyj do łatki z wyprzedzeniem, ponieważ może to również prowadzić do śmierci. Kiedy wciąż jesteś w drodze do miejsca, w którym położono bombę, radzę zabrać broń w swoje dzielne ręce, która broń nie jest już ważna, najważniejsze jest to, że w ogóle była w twoich rękach. Tak więc w każdym przypadku ataku na ciebie możesz odpierać atak wroga, ponieważ niestety, rzucając bombę na wroga i zadając mu obrażenia, deweloperzy jeszcze nie wymyślili.

Nie bawimy się bombą! Spróbuj dostać bombę jak najmniej, gdy jesteś w drodze do zakładki!


Po dotarciu do miejsca, w którym musisz zainstalować bombę, powinieneś upewnić się, że twoi sojusznicy mogą cię osłonić tak bardzo, jak to możliwe, a jeśli twoi sojusznicy nie są w pobliżu, powinni zostać poinformowani, że jesteś w dowolnym momencie. Na przykład, niech to będzie B i oczywiście jest pożądane, aby przychodzili do ciebie z pomocą tak szybko, jak to możliwe, a ty nie marnujesz czasu, upewniając się, że nie jesteś w niebezpieczeństwie, patrząc we wszystkie otwory i przejścia, w których zaczynasz nakładać pent.

Sprawdzamy wszystkie ruchy, w których przeciwnik może przejść, nie będzie zbędne, aby rzucić dym w miejsce zakładki, a także rzucić granat z hałasem w każde otwarcie.

Sprawdzamy wszystkie ruchy, w których przeciwnik może przejść, nie będzie zbędne, aby rzucić dym w miejsce zakładki, a także rzucić granat z hałasem w każde otwarcie

Teraz konieczne jest prawidłowe zainstalowanie patentu. Prawidłowo zainstaluj patent, co oznacza, że ​​musimy wybrać najbardziej odpowiedni punkt zakładki, to znaczy najpierw musimy chronić się przed pociskiem wroga, a następnie umieścić patent. Celem złożenia bomby, warto wybrać najbezpieczniejszy i najczęściej oglądany, to znaczy, jeśli zaczniemy składać patent, zobaczymy na przykład przejście.

Wybierz bezpieczny punkt zakładki, załóż patent i jednocześnie przejrzyj fragment punktu zakładki.

Jaki punkt wybierzesz, to jest interes wszystkich, każdy ma swój własny.


Jaki punkt wybierzesz, to jest interes wszystkich, każdy ma swój własny

Po ustawieniu pentu, naszym zadaniem jest zrobić wszystko, aby nasza bomba wybuchła. Aby bomba z powodzeniem eksplodowała, konieczne jest przejście do miejsca, w którym najbezpieczniej będzie obserwować obraz tego, co się dzieje. Tak więc czasami, jeśli wróg próbuje zniszczyć bombę, można go z powodzeniem usunąć.

Nawet jeśli siedzisz z całą drużyną w jednym punkcie, zorganizuj się tak, aby wszyscy troszczyli się o jego punkt, jeśli zdarzy się, że twój sojusznik zostanie wysłany do następnego świata, pamiętaj, aby powiedzieć, że obserwujesz go w swoim sektorze, aby twoi inni sojusznicy nie cierpieli zespół.

Wybieramy miejsce, w którym będzie najbardziej bezpieczne, przyjmujemy każdy z naszych sektorów, nie zaleca się rashit.


Wybieramy miejsce, w którym będzie najbardziej bezpieczne, przyjmujemy każdy z naszych sektorów, nie zaleca się rashit

Jeśli ci się uda, twoi sojusznicy oczywiście powitają cię i twoje wspólne zwycięstwo!

Nie zapominaj też o starym dobrym nożu, ponieważ dzięki niemu możemy poruszać się po mapie znacznie szybciej, co oznacza, że ​​musimy zabrać wszystkie noże i ruszyć w kierunku punktu zakładki. Ale nie powinieneś się zbytnio przejmować, mniej więcej w połowie lepiej jest zmienić ostry nóż na jakąkolwiek broń, w przeciwnym razie nie można jeszcze rzucać nożami w grę!

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny, dzięki za czytanie drogich graczy!

Ważne: jeśli potrzebujesz całej listy poleceń dla kurczaków bez szczegółowy opis PUSH

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że kura odgrywa rolę czysto dekoracyjną w cc go , ale tak nie jest. Przedstawię ci listę podstawowych właściwości kurczaka:

 • Jeśli zbliżysz się do kurczaka i skoczysz, kurczak będzie klekotał i zacznie uciekać.
 • Jeśli wróg wystrzeli obok kurczaka, wtedy kurczak ucieknie.
 • Kurczaki są wyposażone w sztuczną inteligencję, która pozwala im losowo poruszać się po mapie.
 • Jeśli strzelisz do kurczaka, wyparuje, pozostawiając w powietrzu niewiele piór.
 • Jeśli wystrzelisz AWP przez kurczaka u wroga, nie uratuje cię to przed śmiertelnym trafieniem.
 • Kurczaki dzielą się na białe i brązowe.
 • Jeśli strzelasz z broni M4A1-S i USP-S, to kury nie będą się grzechotać. Możesz nawet strzelać do nich pod nogi.
 • W trybie normalnym kurczaki znajdują się na mapach Inferno, Włochy, Milicja, Brukowiec. Możesz je znaleźć w przypadkowych miejscach.
 • W trybie „Walcz na śmierć” kurczaki pojawią się wszędzie i za zabicie otrzymasz jeden punkt.
 • Niektóre operacje mają zadania zabijania kurczaków.

Fakty związane z wakacjami:

 • Podczas Halloween 2013 kurczaki były ubrane w uroczyste ubrania.
 • 22 sierpnia kury noszą czapki z okazji święta - wynika to z urodzin COP GO. Ta tradycja trwa od 2014 roku.
 • Halloween 2014, jeśli zabiłeś kurczaka, to został wskrzeszony jako zombie z zielonymi piórami, żółtymi oczami i zwiniętym dziobem, podczas gdy powoli chodził po ziemi. Jeśli znowu ją zabijesz, po prostu zniknęła.
 • Podczas zimowej odnowy w 2015 roku - wszystkie kury nosiły zimowe swetry. Na dnie swetra znajdował się emblemat terrorystów, a na górnym emblemacie sił specjalnych.
 • Wielkanoc 2016 - uszy królika kurze były ubrane na głowę. W tym przypadku wszystkie kury skoczyły.

Podczas czytania tego artykułu możesz przeczytać o zakazie VAC i chętnie podamy link do naszego. =)

Jak posypać kurczaka w KS GO

Otwórz konsolę. Aby go użyć, musisz przejść do „Ustawienia” - „Ustawienia gry” i tam ustawić „Tak” naprzeciwko „Włącz konsolę programisty (~)”. Jeśli już warto, to świetnie! Teraz kliknij literę „E”. I napisz następującą komendę:

Rejestrujemy się w konsoli:
sv_cheats 1 - włączony jest tryb oszustwa
ent_create chicken - twórz kurczaka

Możesz także odradzać kurę wakacyjną, w tym celu przed spawnem kurczaka pobij następujące polecenie:
sv_holiday_mode 1 - kury z ostatniego Halloween (na luty 2017 r. są to kury na głowach z dyniami, które wcześniej były kury zombie)
sv_holiday_mode 2

Jak zrobić duży kurczak w KS GO

Po zabiciu kur napiszemy do konsoli następujące polecenie:
- gdzie „7” to wartość, którą możesz zmienić, 1 to wartość domyślna, możesz ustawić co najmniej 1000
sv_holiday_mod 1 - kury z ostatniego Halloween


Jak zostać kurczakiem w COP GO

Najpierw utwórz kurczaka, jak opisano powyżej.
Następnie kierujemy polecenie:
Sv_precacheinfo ” to polecenie, które pokaże nam wszystkie modele na serwerze

Następnie z listy szukamy numeru modelu kurczaka, będzie on wyglądał następująco:
240: models / chicken / chicken_gone.mdl (RES_FATALIFMISSING | RES_PRELOAD): 1 refs, pierwszy 0.00 mru 0.00 - gdzie “240” jest numerem modelu kurczaka w ks go, możesz mieć dowolny inny numer zamiast 240.

Cóż, aby upewnić się, że zostaniesz tym kurczakiem, udawaj 3 osoby poleceniem:
„thirdperson cam_idealyaw 1”

Jak zamienić się w wielkiego kurczaka w CS GO


Teraz po wykonanych poleceniach. Piszemy w konsoli:
„ent_fire! self addoutput modelscale 1” - gdzie „1” to Twój rozmiar.

Możesz zmienić ten numer na dowolny, tym bardziej, tym bardziej ty. Teraz możesz zmienić się w kurczaka w cs go.

Jak oswoić kurczaka w COP GO

To bardzo proste. Podchodzimy do kurczaka w ramach wsparcia. Kliknij akcję. Domyślnie jest to angielski klucz „E”. Teraz, po czym kurczak pobiegnie za tobą. Ale powiem od razu, że ta odległość nie jest bezpośrednio bliska, około metra 3-5. Jeśli kurczak umrze, wtedy pojawi się na czacie, że twój kurczak został zabity, i czas, w którym został oswojony.

Graj dla kurczaka, tak jak zwykły gracz. Możesz zobaczyć zmiany tylko od 3 osób, o których już pisałem. Mam nadzieję, że powiedziałem wam wszystko o kurczakach, mam nadzieję, że ten artykuł nie będzie już pozostawiał pytań.

W tym momencie nasza lekcja przewodnika dobiegła końca. Wypróbowany dla ciebie Sen, zwłaszcza dla

Polecenia konsoli dla kur w CS GO

sv_cheats 1

- włączony jest tryb oszustwa
ent_create chicken - twórz kurczaka
ent_fire chicken addoutput modelscale 7 - rozmiar kurczaka (zakres od 1)

sv_precacheinfo to polecenie, które pokaże nam wszystkie numery modeli na serwerze
ent_fire! self addoutput modelindex 240 - zostań kurczakiem, zamiast 240 ”wprowadź numer modelu kurczaka, który znajdziesz za pomocą poprzedniego polecenia
thirdperson cam_idealyaw 1 - widok trzeciej osoby, 0 - od pierwszego
ent_fire! self addoutput modelscale 1 - zwiększ swój rozmiar (zakres od 1)

Polecenia są przepisywane przed utworzeniem kurcząt:
sv_holiday_mode 1 - kury z ostatniego Halloween
sv_holiday_mode 2 - Kurczak od zimowej aktualizacji 2015