Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Czy Web Hosting wpływa na rankingi SEO?

Czy Web Hosting wpływa na rankingi SEO?
  • Kategoria : Hosting
  • Opublikowano: 01 lipca 2015
  • Autor: AltusHost

To pytanie było wielokrotnie publikowane na prawie każdym odpowiednim forum i stronie hosting / SEO. Za każdym razem, gdy to pytanie przechodzi w tryb online, wywołuje to bogate dyskusje między niemal wszystkimi, którzy mają jakąkolwiek opinię na ten temat.

To, co sprawia, że ​​ten temat jest tak interesujący, to zdolność do wywoływania różnego rodzaju odpowiedzi.

Niektórzy twierdzą, że hosting ma wpływ na ranking SEO, inni twierdzą, że nie. To coś, na co ludzie nie mogą się zgodzić.

Chociaż przeczytałem mnóstwo ciekawych komentarzy z całkiem odmiennymi poglądami na ten konkretny temat, wszyscy wiemy, że za takimi rzeczami kryje się tylko jedna prawdziwa prawda.

Aby pomóc każdemu zainteresowanemu znaleźć spokój ducha, postanowiłem zająć się tym pytaniem na naszym blogu i zapewnić wam, naszym szanowanym czytelnikom, pewne twarde fakty na ten temat.

Mówiąc prostymi słowami, czy hosting może wpłynąć na ranking SEO? - Krótka odpowiedź brzmi: tak!

- Krótka odpowiedź brzmi: tak

W pewien sposób już częściowo odpowiedzieliśmy na to pytanie w jednym z naszych poprzednich postów na blogu, zatytułowanym: Czy ma znaczenie, gdzie mój serwer jest fizycznie zlokalizowany?

Dla tych, którzy nie przeczytali tego artykułu, napisaliśmy, że jeśli chodzi o SEO, zalecane jest, aby serwery były zamknięte. Google ocenia szereg różnych czynników. Lokalizacja geograficzna Twoich serwerów jest jedną z nich, ale z pewnością nie jest najważniejsza.

Jako firma hostingowa, której serwery znajdują się w Holandii i Szwecji, mamy wielu szwedzkich i holenderskich klientów, ponieważ mają lokalnie zorientowane firmy. To całkiem logiczne, że wybierają nas do hostowania swoich stron internetowych.

Ze względów praktycznych nie przejmowałbym się tym, w jakim mieście znajduje się Twoja witryna, ale radzę zachować ją w obrębie tych samych granic kraju.

Jeśli na przykład, podobnie jak niektórzy z naszych klientów, sprzedajesz przede wszystkim Szwedom, to byłoby całkiem sprytnie, gdybyś hostował swoją stronę na serwerze, który znajduje się w Szwecji. Jeśli sprzedajesz głównie Kanadyjczykom, powinieneś gościć swoją firmę na kanadyjskich serwerach.

Możesz znaleźć akceptowalne rozwiązania hostingowe w obu krajach.

Czy spieprzysz się, jeśli prowadzisz kanadyjską witrynę na szwedzkich serwerach? Nie. Ale powiedziawszy to, możesz nieco poprawić SERP, jeśli hostujesz go w swojej „ojczyźnie”.

Ale powiedziawszy to, możesz nieco poprawić SERP, jeśli hostujesz go w swojej „ojczyźnie”

Oprócz tego, która firma hostingowa zdecyduje się na prowadzenie działalności, może mieć znaczący wpływ na pozycję witryny w wyszukiwarkach. Wybór odpowiedniej dla Ciebie firmy hostingowej oznacza, że ​​możesz uniknąć potencjalnie „drogich” konsekwencji, dlatego cena nie powinna być jedynym czynnikiem, jeśli chodzi o znalezienie „domu” dla Twojej witryny.

Jak już napisałem powyżej, istnieje wiele różnych sposobów, w jaki dostawca usług hostingowych może wpłynąć na ranking Twojej wyszukiwarki. Po pierwsze, czas pracy. Jeśli w pewnym momencie Twoja witryna ulegnie awarii, a roboty wyszukiwarek „przeczołgają” ją, gdy jest „poza kolejnością”, masz kłopoty.

Jak zapewne wiesz, Google używa robotów do „indeksowania” Twojej witryny. Nie są to takie roboty jak Terminator, więc nie bądź zbyt podekscytowany.

Nie są to takie roboty jak Terminator, więc nie bądź zbyt podekscytowany

Ich misją jest uzyskanie dostępu do wszystkich dostępnych informacji na Twojej stronie i dopasowanie ich do odpowiednich zapytań. Jeśli twoja strona nie jest poprawnie indeksowana, roboty będą miały trudności ze „skanowaniem” jej, a to oznacza, że ​​twoja zawartość nie trafi do ludzi, którzy jej szukają.

Jeśli prowadzisz działalność online, nie możesz pozwolić na to.

Szybkość również odgrywa ogromną rolę w tym równaniu. Szybkość witryny jest prawie całkowicie zależna od jakości Twojego hostingu. Powolna strona internetowa może prowadzić do mniejszej liczby akcji i linków zwrotnych, co również wpływa na ranking.

Powolna witryna ma większy wpływ na to, jak głęboko Google będzie indeksować Twoją witrynę, i jak już wspomniano powyżej, nie będzie oceniać nowej zawartości, jeśli napotka trudności z jej odnalezieniem.

Szybkość witryny może spowodować lub złamać SEO Twojej obecności online.

Dla dobra tematu powiedzmy, że jesteś hydraulikiem z siedzibą w Amsterdamie. Oczywiście nie jesteś jedyny. Jest więcej hydraulików, którzy mieszkają i pracują w Amsterdamie. Więc jak będziesz z nimi konkurować? Dlaczego ludzie powinni wybierać z tobą interesy, a nie konkurencję?

Algorytm Google awansował do takich poziomów, że może niemal natychmiast dowiedzieć się, czy Twoja usługa jest wystarczająco istotna, aby pokazać ją właściwej grupie odbiorców. Aby Google działało dla Ciebie, musisz grać zgodnie z jego zasadami i robić wszystko, co w twojej mocy, aby Twoja usługa i obecność w Internecie były najwyższej jakości.

Jeśli Twoja witryna jest szybsza, lepiej przekazuje informacje użytkownikom, a prawdopodobieństwo ich kliknięcia jest mniejsze, a tym samym zmniejsza się współczynnik „bounceback”, co wpływa na SEO.

Wiedząc o tym, zdecydowaliśmy się poprzeć naszą infrastrukturę z wysoką wydajnością Serwery LiteSpeed , które mają tendencję do zwiększania standardowej prędkości Apache, nawet do 8 razy, jest to normalne. Świetnie, prawda?

Świetnie, prawda

Wiele osób twierdzi, że firmy hostingowe korzystające z dysków SSD mają szybszą obsługę. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z różnicami, dysk twardy opiera się na tradycyjnej metodzie przechowywania dysków wirujących, podczas gdy dysk SSD działa na zasadzie magnetycznego powlekania.

Zasadniczo oba są dyskami do przechowywania danych.

Nie używamy dysków SSD, ponieważ:

1. Jest dużo drożej.

2. Udoskonalenia, które oferują, nie są aż tak zauważalne.

3. Mogą zawieść szybciej, jeśli marka producenta jest zła.

4. Jeśli Twój dysk ulegnie awarii, możesz utracić wszystkie dane i nie ma możliwości odzyskania go.

5. Jeśli powiedzmy, że jeden duży dysk z partycją Linuksa i Windows, jeśli któryś zostanie uszkodzony, może również uszkodzić drugi. Nie dotyczy to dysków twardych.

Wiemy, że dyski SSD oferują znacznie więcej „mocy” niż dyski twarde, ale mówiąc słowami laika: „Dlaczego miałbym sprzedawać mój samochód, który jedzie z prędkością 200 mil na godzinę, i dostać nowy, który jest trzy razy szybszy, gdy standardowe ograniczenie prędkości gdziekolwiek pójdę, nie przekracza 60 mph? ”

My w AltusHost lubimy poddawać testom różne rzeczy, zanim zaczniemy podejmować solidne decyzje na ich temat. Jeśli chodzi o hosting, chodzi o to, jak dobry jest Twój serwer. Nie zrozum mnie źle, używanie śmieciowego sprzętu z pewnością zaszkodzi Tobie i Twoim klientom, ale nie musisz też wydawać pieniędzy na coś, co nie należy do ligi użytkowników.

Mam nadzieję, że ten post dostarczył odpowiedzi na wszystkie pytania SEO związane z hostingiem. Jeśli coś przeoczyłem, możesz mi przypomnieć w sekcji komentarzy poniżej, a ja postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej treści. Pamiętaj, aby podzielić się nim ze znajomymi i współpracownikami.

To wszystko na teraz,

Do zobaczenia wkrótce,

Z poważaniem,

Goran @ AltusHost BV

Czy Web Hosting wpływa na rankingi SEO?
Mówiąc prostymi słowami, czy hosting może wpłynąć na ranking SEO?
Czy spieprzysz się, jeśli prowadzisz kanadyjską witrynę na szwedzkich serwerach?
Więc jak będziesz z nimi konkurować?
Dlaczego ludzie powinni wybierać z tobą interesy, a nie konkurencję?
Świetnie, prawda?