Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

„Czy na moim XBox 360 zainstalowano oprogramowanie układowe lub freebot?”

  1. Nowa konsola Xbox 360
  2. Jedyny wyjątek
  3. Używane konsole do gier
  4. Jak sprawdzić oprogramowanie układowe konsoli Xbox 360
  5. Jak sprawdzić dostępność darmowego rozruchu w X-Box 360

Jeśli kupiłeś konsolę Xbox 360, może zastanawiasz się, czy jest na niej zainstalowany freeboot lub firmware? Mówimy o nieoficjalnych modyfikacjach konsoli, które umożliwiają uruchamianie nie tylko licencjonowanych dysków, ale także kopii gier pobranych z Internetu (fabrycznie zainstalowane oprogramowanie firmy Microsoft).

Teraz powiemy ci, jak się o tym dowiedzieć w zaledwie 3 minuty.

Obecność nieoficjalnego oprogramowania układowego lub freebies zależy od tego, od kogo kupiłeś konsolę. Oznacza to, że wziąłeś nową konsolę w sklepie lub kupiłeś używaną konsolę z rąk.

Nasze warsztaty produkują Oprogramowanie układowe konsoli Xbox 360 i Zainstaluj Freeboot na Xbox 360 . Możesz bezpiecznie zaufać wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów. Zadzwoń i zarejestruj się!

Nowa konsola Xbox 360

Jeśli kupiłeś nową konsolę w dużym sklepie, oznacza to, że nie jest zainstalowany żaden nieoficjalny firmware i fribov. Prefiksy z ustawieniami fabrycznymi przechodzą do sklepów, a ludzie sami wprowadzają modyfikacje (firmware i fribut) lub zwracają się do nich prywatne warsztaty .

Sklepy sprzedają konsole z ustawieniami fabrycznymi!

Jedyny wyjątek

W Internecie są wyspecjalizowane sklepy internetowe, które sprzedają już zszyte konsole. Ale w tym przypadku strona sklepu opisuje szczegółowo, jakie oprogramowanie układowe jest zainstalowane na konsoli i jakie dodatkowe funkcje oferuje ta modyfikacja.

Jeśli więc witryna sklepu nie wskazuje, że konsola Xbox 360 jest zszyta (lub zainstalowano na niej freeboot), jest to prefiks z ustawieniami fabrycznymi. Jeśli kupiłeś już taki prefiks, możesz skontaktować się z naszym centrum serwisowym w celu instalacji oprogramowanie układowe lub freeboot

Używane konsole do gier

Możesz powiedzieć to samo o nich, jak o nowych:

Jeśli właściciel sprzedaje szytą konsolę, wskaże to w ogłoszeniu o sprzedaży konsoli Xbox 360.

Ale nie zawsze tak jest - sprzedawca może nie wiedzieć dokładnie, jakie oprogramowanie zostało zainstalowane na konsoli. W takim przypadku konsola będzie musiała sprawdzić.

Ale nawet jeśli sprzedawca używanych prefiksów pisze w ogłoszeniu, że konsola jest zszyta lub jeśli ma fribet, wiele osób ma wątpliwości - czy tak jest w rzeczywistości?

Jak sprawdzić oprogramowanie układowe konsoli Xbox 360

Dowiedz się, oprogramowanie układowe na konsoli Xbox 360 jest bardzo proste: weź dysk z nielicencjonowaną grą i spróbuj go uruchomić. Jeśli gra się rozpoczęła, prefiks jest łączony.

A jeśli nie, to najprawdopodobniej nie ma na nim oprogramowania układowego. Ale są opcje:

  1. Błędy podczas pisania płyty . Jeśli sam zdecydujesz się nagrać grę, spójrz na ten artykuł i sprawdź, czy zrobiłeś wszystko dobrze. Jeśli masz pewność, że dysk jest zdrowy, masz prefiks z ustawieniami fabrycznymi. Możesz go flashować w specjalistycznym warsztacie.

  2. Inna wersja oprogramowania układowego . Najnowszym oprogramowaniem układowym konsoli Xbox 360 jest LT + 3.0 lub LTU 2.0, które są całkowicie identyczne i odtwarzają dyski nagrane w LT + 3.0. Zawsze określ, pod którą wersją oprogramowania układowego kupisz dysk lub pobierz obraz. Rękami można kupić konsolę ze starą wersją oprogramowania układowego, na której dyski przeznaczone do LT + 3.0 nie zostaną uruchomione. W X-box 360 musisz zainstalować nowe oprogramowanie.

  3. Usterka napędu DVD . Gry mogą się nie uruchomić z powodu awarii dysku. Ale w tym przypadku wystąpią problemy z licencjonowanymi dyskami. Niestabilny napęd jest normalny dla używanych załączników. Skontaktuj się z warsztatem w celu naprawy .

Jeśli więc twoja własna konsola nie uruchamia odręcznych dysków z grami, przynieś to do naszego warsztatu gdzie eksperci rozwiążą ten problem.

Jak sprawdzić dostępność darmowego rozruchu w X-Box 360

Tutaj wszystko jest takie samo jak w przypadku oprogramowania układowego: konsole z preinstalowanym freibutem są sprzedawane tylko w wyspecjalizowanych sklepach. Regularne supermarkety elektroniczne sprzedają tylko „waniliowe” konsole z ustawieniami fabrycznymi.

Jeśli kupisz prefiks z rąk, sprzedawca najczęściej powie, czy freeboot jest zainstalowany na konsoli, czy nie. Jeśli dana osoba nie może podać ci dokładnych informacji lub masz wątpliwości co do prawdziwości swoich słów, bardzo łatwo jest sprawdzić, czy gratisuje:

Spróbuj włączyć XBox za pomocą przycisku napędu, który otwiera tacę DVD. Jeśli konsola jest włączona, zainstalowany jest na niej freeboot. Jednocześnie powinieneś mieć to zdjęcie:

Na niektórych konsolach z płytą główną Corona ekran rozruchowy Xell może nie być wyświetlany.

Kolejnym znakiem freibut jest stosunkowo długie włączanie konsoli. Konsola z fabrycznym oprogramowaniem sprzętowym włącza się w ciągu kilku sekund. Jeśli na Xbox 360 zainstalowany jest freeboot, to ze względu na specyfikę ładowania tej powłoki czas włączenia może trwać do 2 minut, a czasem nawet więcej.

A najbardziej niezawodnym sposobem jest próba uruchomienia gry z dysku flash. Jeśli gra została nagrana jest poprawny , ale nie uruchomił się, więc masz prefiks z ustawieniami fabrycznymi. W tym przypadku Skontaktuj się z warsztatem serwisowym, aby zainstalować freeboot na konsoli Xbox 360 .

Nasze warsztaty produkują Oprogramowanie układowe konsoli Xbox 360 i Zainstaluj Freeboot na Xbox 360 . Możesz bezpiecznie zaufać wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów. Zadzwoń i zarejestruj się!

Ale nawet jeśli sprzedawca używanych prefiksów pisze w ogłoszeniu, że konsola jest zszyta lub jeśli ma fribet, wiele osób ma wątpliwości - czy tak jest w rzeczywistości?