Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Dlaczego nie możesz rozpowszechniać Wi-Fi za pośrednictwem laptopa. Jak rozpowszechniać WiFi z laptopa na Androida? To bardzo łatwe do zrobienia

 1. Dystrybucja Wi-Fi za pomocą linii poleceń i netsh
 2. MyPublicWiFi
 3. Dystrybucja sieci za pośrednictwem laptopa
 4. Co jest dostępne?
 5. Wyszukaj wszystkie niezbędne połączenia
 6. Co musisz zrobić
 7. Dodatkowy parametr do odnotowania
 8. Jak rozpowszechniać Internet z laptopa
 9. Jak rozpowszechniać Wi-Fi z laptopa na Androida: Wideo

Z rozprzestrzenianiem urządzenia mobilne bezprzewodowy internet staje się popytem. Jesteśmy już dość przyzwyczajeni do oglądania routera Wi Fi w mieszkaniu. Smartfony, laptopy, tablety, a czasem nawet komputery PC są z nim połączone, jeśli nie ma możliwości lub chęci wyciągnięcia przewodu z routera do komputera.

Jeśli nie mamy routera Wi Fi, laptop może przejąć jego funkcje, ponieważ router jest po prostu wysoce wyspecjalizowanym komputerem i prawie każdy, nawet najmocniejszy laptop wyposażony w moduł Wi Fi, może bezpiecznie obsługiwać swoją pracę.

Jeśli więc musimy rozpowszechniać Wi Fi z laptopa, mamy dwa sposoby. Możemy używać regularnych Funkcje systemu Windows 7/8/10 lub użyj do tego strony trzeciej oprogramowanie .

Możemy używać regularnych  Funkcje systemu Windows  7/8/10 lub użyj do tego strony trzeciej  oprogramowanie

Dystrybucja Wi-Fi za pomocą linii poleceń i netsh

Dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie lubią poprzedniej metody, w formularzu jest alternatywa polecenie konsoli netsh. Procedura w tej wersji jest następująca:


Procedura w tej wersji jest następująca:

MyPublicWiFi

Jeśli wszystko opisane powyżej wydaje ci się skomplikowane, możesz rozwiązać problem, który ustawiliśmy jeszcze łatwiej, używając jednego z nich narzędzia firm trzecich na przykład MyPublicWiFi. Możesz pobrać programy za darmo z oneprog.ru. Narzędzie jest bezpłatne, ma mały rozmiar, ale wystarcza do tworzenia punkty bezprzewodowe Dostęp na podstawie laptopa podłączonego do Internetu. Jedyny minus - brak rusyfikacji. Na szczęście program jest jasny i prawdziwy, ponieważ nie będzie to dla ciebie problemem.
Jeśli wszystko opisane powyżej wydaje ci się skomplikowane, możesz rozwiązać problem, który ustawiliśmy jeszcze łatwiej, używając jednego z nich  narzędzia firm trzecich  na przykład MyPublicWiFi

Często zdarzają się takie sytuacje, gdy trzeba rozpowszechniać Internet, udostępniając kilka urządzeń w sieci. Często istnieje również potrzeba stworzenia sieci bez licznych kosztów zakupu niezbędny sprzęt . W takich sytuacjach kwestia bycia na Androidzie jest dość istotna.

Dystrybucja sieci za pośrednictwem laptopa

Załóżmy, że użytkownik ma laptopa wyposażonego w moduł sieci bezprzewodowej. Internet jest podłączony do niego za pomocą kabla. Następnie osoba ma inne urządzenie - telefon, tablet, drugi laptop itp. W tej sytuacji możesz chcieć zorganizować dostęp do sieci. Jak rozpowszechniać WIFI z laptopa na Androida lub inne dostępne urządzenia?

Pomoc w tej sytuacji zawsze będzie mogła uzyskać dostęp do sieci bezprzewodowej na Twoim laptopie. Wiele osób wie, że zintegrowany adapter może pracować nie tylko w celu odbioru, ale również w celu dystrybucji sygnału przychodzącego. Innymi słowy, możesz użyć laptopa jako routera WiFi. Wszystko to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wszystko, co jest wymagane do wykonania w takiej sytuacji, to utworzenie nowego połączenia typu „komputer-komputer”. Dzięki tej metodzie można odpowiedzieć na dość popularne pytanie, jak rozpowszechniać WiFi z laptopa na Androida.

Dzięki tej metodzie można odpowiedzieć na dość popularne pytanie, jak rozpowszechniać WiFi z laptopa na Androida

Co jest dostępne?

Co mamy w użyciu?

 1. Bezpośrednio laptop z wbudowaną siecią bezprzewodową, systemem operacyjnym sieć Windows 7
 2. Kabel podłączony do urządzenia za pośrednictwem dedykowanej linii.
 3. Drugie urządzenie, którym może być telefon, tablet lub inny laptop z obsługą bezprzewodową Sieci Wi-Fi .

Jakie zadanie powinniśmy sobie postawić w takiej sytuacji? Konieczne jest, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić, że Internet dociera do pierwszego poprzez dedykowaną linię Wykorzystanie Wi-Fi został przeniesiony na inne urządzenie (telefon). Ponadto konieczne jest określenie, jaka jest dystrybucja za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Należy natychmiast zauważyć, że Program, opracowany specjalnie dla tych celów, może pomóc w rozwiązaniu problemu. Jednak w ten przegląd rozważymy najłatwiejszy sposób.

Wyszukaj wszystkie niezbędne połączenia

Po pierwsze, musisz otworzyć okno o nazwie „Centrum sieci i udostępniania”. Możesz do niej dotrzeć, klikając ikonę na tacy lub używając panelu sterowania, w którym musisz kliknąć zakładkę, której potrzebujemy. Po otwarciu wymaganego okna należy kliknąć element, np. „Zmiana parametrów adaptera”.

Następnie musisz znaleźć istniejące połączenie, które jest zorganizowane za pomocą kabla. Zwykle nazywa się to „Połączenie przez sieć lokalna „ Jeśli nie ma takiej ikony, możesz znaleźć potrzebny parametr, odłączając kabel. Ta ikona, która zmieni się w tym momencie, jest niezbędnym połączeniem.

Następnie konieczne jest określenie, który z przedstawionych związków jest. Można to zrobić za pomocą pewnych podstawowych funkcji.

 1. Nazwa zawiera słowo „bezprzewodowy”.
 2. Klikając na określone połączenie kliknij prawym przyciskiem myszy Mysz po otwarciu menu „Właściwości” będzie nazwą powiązaną z „Siecią bezprzewodową”.

Co musisz zrobić

W końcu niezbędne połączenia zostanie znaleziony, musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy połączenie bezprzewodowe, otworzyć kartę „właściwości” i kliknąć menu „dostęp”. Wymagane będzie umieszczenie w pozycji „Pozwól innym użytkownikom tej sieci na korzystanie z połączenia internetowego ten komputer „Zaznacz. Musisz także określić konkretny połączenie bezprzewodowe . Przechodząc do właściwości, możesz samodzielnie określić, do których usług można uzyskać dostęp.

Następnie pozostaje tylko utworzyć połączenie, za pośrednictwem którego dostęp do Internetu będzie rozpowszechniany za pośrednictwem użyj wifi przez laptop. Aby to zrobić, musisz ponownie otworzyć okno Zarządzanie siecią i kliknąć punkt, w którym pojawi się utworzenie nowego połączenia. Po wyświetleniu listy dostępnych opcji należy wybrać typ „Komputer-komputer”. Następnie musisz wymyślić nazwę sieci i hasło, aby uzyskać do niej dostęp.

Następnie musisz wymyślić nazwę sieci i hasło, aby uzyskać do niej dostęp

Kliknięcie przycisku „Dalej” spowoduje przejście do następnego okna, w którym zostanie wyświetlony monit o włączenie dostęp współdzielony . Zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Po zakończeniu elementu możesz bezpiecznie połączyć się z tym połączeniem za pomocą telefonu, tabletu lub drugiego laptopa. W tym celu wystarczy wpisać hasło.

Dodatkowy parametr do odnotowania

Sytuacja może się pojawić, gdy Internet zostanie utracony z powodu odłączenia urządzenia od sieci. Dlatego musisz ponownie utworzyć połączenie. Aby tego uniknąć, konieczne jest w akapicie, w którym hasło jest ustawione, umieścić zaznaczenie przed frazą „zapisz ustawienia sieciowe”. Gdy urządzenie zostanie odłączone od Internetu, wszystkie parametry zostaną zapisane. Połączenie zostanie również nawiązane automatycznie.

W ten sposób można rozważyć kwestię dystrybucji WIFI z laptopa na Androida lub innego urządzenia.

Wielu użytkowników urządzeń z Androidem przynajmniej raz miało pytanie: czy są urządzenia odpowiednie do działania jako routery, które w ogóle nie są przeznaczone do tego celu? Dzieje się tak w przypadkach, gdy gadżet został już zakupiony, ale nie ma domu router bezprzewodowy i jest modem na stałe podłączony do laptopa lub komputer stacjonarny . Korzystanie z takich urządzeń do dystrybucji Internetu jest możliwe i nie stanowi to żadnej trudności. Jak się z tym rozstać Windows laptop 8 potrafi czytać. Ten esej wyszczególni pytanie, jak rozpowszechniać Wi-Fi z laptopa z systemem Windows 7 na Androida.

Przed wykonaniem jakichkolwiek manipulacji konieczne jest wyczyszczenie systemu na obu urządzeniach przed wirusami, upewnienie się, że moduł radiowy laptopa jest w pełni funkcjonalny i zainstalowane jest całe niezbędne oprogramowanie. Podłącz również do źródła sieć światowa nie powinien kolidować z niczym.

Jak rozpowszechniać Internet z laptopa

Konieczne jest wykonanie tego rodzaju akcji specjalne narzędzia . Rozważ główne programy do podłączania laptopa i Androida przez Wi-Fi:

Jak rozpowszechniać Wi-Fi z laptopa na Androida: Wideo

Niektóre niuanse

Powyżej rozważono, jak utworzyć punkt dostępu na laptopie. Ale niewiele osób wie, jak otworzyć dostęp do sieci Wi-Fi na Androida. Jest to łatwe do wykonania, zwłaszcza w ostatnich iteracjach. powłoka operacyjna . Brak dodatkowe narzędzia nie. Wymaga tylko obecności mobilnego Internetu.

Aby utworzyć punkt dostępu z gadżetu Android, musisz przejść do Ustawienia, wybierz „Więcej”. Pojawi się „karta” Sieci bezprzewodowe „I opcja„ Hotspot ”.

Po aktywacji tablet lub telefon rozprowadzi Internet.

Hasło punktu można znaleźć podczas aktywacji takiej funkcji.

W tym procesie możesz zmienić nazwę i dostęp szyfrowany.

Jak rozpowszechniać WIFI z laptopa na Androida lub inne dostępne urządzenia?
Co jest dostępne?
Co mamy w użyciu?
Jakie zadanie powinniśmy sobie postawić w takiej sytuacji?
Wielu użytkowników urządzeń z Androidem przynajmniej raz miało pytanie: czy są urządzenia odpowiednie do działania jako routery, które w ogóle nie są przeznaczone do tego celu?