Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Dodaj nowy widżet. Co to znaczy dodać widżet do Yandex?

 1. Instalacja Yandex Search Widget
 2. Rozpoczęcie instalacji
 3. Krok 1 - Ustawienia ogólne
 4. Krok 2 - Dostosuj formularz wyszukiwania
 5. Krok 3 - Wyświetlanie wyników wyszukiwania
 6. Krok 4 - Sprawdzenie działania modułu wyszukiwania Yandex
 7. Krok 5 - Kod HTML
 8. Krok 6 - Wprowadź kod na swojej stronie
 9. Widżety dla Yandex
 10. Widgety Google
 11. Dlaczego wyświetlany jest błąd „Nie można dodać widżetu”?
 12. Jak przywrócić aplikację Google Search?

dodaj następującą linię:

To wszystko. Teraz strona ma swoją własną piękną kość. Nawiasem mówiąc, jeśli nie jest wyświetlany natychmiast - musisz usunąć płytkę z witryny z planszy, a następnie dodać ją ponownie. Dla innych użytkowników będzie aktualizowany przy następnym otwarciu przeglądarki i tablicy wyników.

Manifest zawiera kilka ciekawszych funkcji, które można znaleźć na stronie interfejsu API. Istnieje bardzo ciekawy powiadamiacz o funkcjach - ikony informujące użytkownika o nowej wiadomości osobistej lub innych zaktualizowanych informacjach. Jest to bardzo wygodne, jeśli witryna obsługuje wyświetlanie powiadomień, tzn. Jeśli jest coś do pokazania za pomocą dwóch lub trzech cyfr.

Jeśli nadal nie działa, wyczyść pamięć podręczną witryny (pamięć podręczna witryny na nowy plik poprawnie podane przez serwer). Po tym też nie pracowałem. I tylko usunięcie starego widżetu z „Tablicy wyników” i dodanie go ponownie pomogło. A teraz wreszcie wszystko było tak, jak powinno.


Pozdrawiam kolegów! Teraz spróbuję wyjaśnić, dlaczego i jak zainstalować widżet Yandex Search na stronie (Yandex.Search).

Każda witryna / blog musi zostać przeszukana w witrynie. Dotyczy to osobistych blogów, sklepów internetowych i portali korporacyjnych.

A jeśli wyszukiwanie jest niezdarne, użytkownik opuszcza witrynę bez znalezienia niezbędnych informacji. Jest to związane z utratą klientów, abonentów i ostatecznie pieniędzy.

Stosując się do mojej działalności, mogę powiedzieć, co następuje: wśród moich dostawców istnieje kilka dużych sieci federalnych z własnymi portalami korporacyjnymi. Zakres ich przecina się, ceny są takie same, kogo wybrać? Odpowiedź leży na powierzchni - wygoda znalezienia odpowiedniego produktu i łatwość zamawiania.

Takie duże korporacje zazwyczaj wdrażają portale samodzielnie, ale muszę powiedzieć, że nie zawsze jest w tym dobry. Istnieją wewnętrzne i zewnętrzne obroty medalu. Z jednej strony system działa bez błędów i błędów, ale z drugiej strony interfejs jest słaby, a funkcja wyszukiwania jest wdrażana strasznie.

Niedawno jeden z moich dostawców powiedział, że nabył moduł wyszukiwania od Yandex, a po pewnym czasie jego sprzedaż zaczęła rosnąć. Czy rozumiesz, co mam na myśli? Ale to wszystkie teksty, z powrotem do naszych blogów, gdzie wszystko jest o wiele łatwiejsze.

Wdrożenie funkcji wyszukiwania można zorganizować na kilka sposobów:

 • Zintegrowane wyszukiwanie WordPress
 • Narzędzie z wyszukiwarek (Yandex.Search)

Zainstalowanie modułu innej firmy korzystnie wpływa na optymalizację witryny SEO w wyszukiwarkach, a także optymalizację SEO treści Twojego bloga. Gorąco polecam przeczytanie mojego artykułu, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytanie, co powinna być strona pod względem wyszukiwarek.

Instalacja Yandex Search Widget

Wbudowane wyszukiwanie z platformy WordPress jest raczej słabe, nie ma tak zaawansowanych funkcji jak Yandex.Search:

 • Zdolność do rozliczenia morfologii;
 • Elastyczność ustawień - możliwość dostosowania formularza do projektowania strony;
 • Wydawanie wskazówek wyszukiwania dla łatwego wyszukiwania;
 • Statystyki wyszukiwania;
 • Dodatek podstawowy synonim ich opcji.

Instalacja modułu Yandex.Search na twojej stronie jest bardzo prosta. Weźmy tę procedurę krok po kroku.

Rozpoczęcie instalacji

Aby zainstalować moduł wyszukiwania z Yandex, przejdź do https://site.yandex.ru/ i naciśnij duży przycisk o tej samej nazwie.


Specyfikacja - przed rozpoczęciem instalacji musisz zalogować się na swoje konto Yandex, które nie ma konta, musisz je mieć. Po kliknięciu przycisku Ustaw wyszukiwanie zostaniesz poproszony o zaakceptowanie umowy użytkownika, którą musisz potwierdzić, zaznaczając pole wyboru na końcu umowy.

Krok 1 - Ustawienia ogólne

Dalsza instalacja jest logiczna i zrozumiała. Określ nazwę wyszukiwania, pozostaw filtr Moderate . Musisz dodać swoją witrynę do obszaru wyszukiwania, możesz dodać kilka witryn należących do ciebie, podczas wpisywania zapytania, wyszukiwanie odbędzie się na wskazanych stronach.


Krok 1 - Ustawienia ogólne

Jeśli Twoja witryna nie ma potwierdzonych praw użytkowania, nie przegapisz. Musisz potwierdzić prawa do witryny w Yandex.Webmaster. Uczyń to bardzo prostym, teraz nie będziemy się rozwodzić nad tą procedurą.

Krok 2 - Dostosuj formularz wyszukiwania

Na tym etapie za pomocą projektanta wizualnego tworzymy projekt formularza wyszukiwania dla Twojej witryny. Możesz wybrać formularz z tłem i bez tła, wybrać kolor tła, kolor pola do wprowadzenia żądania itp. Poeksperymentuj z tymi polami i wybierz kolory dla swojego bloga.

Na dole konstruktora wyświetla ostateczny formularz wyszukiwania. W przyszłości zawsze będzie można zmienić projekt formularza, więc nie będziemy długo czekać na ten krok i przejść do następnego.


W przyszłości zawsze będzie można zmienić projekt formularza, więc nie będziemy długo czekać na ten krok i przejść do następnego

Krok 3 - Wyświetlanie wyników wyszukiwania

Ten krok określa, jak będą wyglądać wyniki wyszukiwania. Radzę ci, abyś niczego nie zmieniał, a jedynie poprawiał kartę Gdzie pokazywać wyniki:


Dostosuj wyniki wyszukiwania

Pozostałe elementy można pozostawić jako domyślne. Jedyny punkt kontrolny w tym miejscu radzi umieścić - według trafności.


Jedyny punkt kontrolny w tym miejscu radzi umieścić - według trafności

Krok 4 - Sprawdzenie działania modułu wyszukiwania Yandex

Na tym etapie musisz sprawdzić, jak działa moduł wyszukiwania Yandex w witrynie. W polu wyszukiwania wprowadź nazwę każdego z artykułów i upewnij się, że wyszukiwanie działa poprawnie.


Sprawdź wyszukiwanie pracy

Krok 5 - Kod HTML

W tym kroku otrzymujemy kod modułu wyszukiwania do wstawienia do Twojej witryny.


Krok 6 - Wprowadź kod na swojej stronie

Po skopiowaniu kodu (Ctrl-A) przejdź do panelu administracyjnego naszego bloga - Wygląd - Widżety. Wybierz widget Tekst i przeciągnij go na pasek boczny, gdzie go potrzebujemy. Zazwyczaj widżet Yandex Search jest instalowany w górnej prawej części bloga.

Czym są widżety i jak je zainstalować

Widżet jest modułem graficznym, a raczej małymi programami, które są na pulpicie i mogą być zawsze używane do przeglądania pogody, czasu, wiadomości, poczty, grania w prostą grę, a także do szybkiego przesyłania informacji bez pomocy sieci. przeglądarka. Aby zainstalować potrzebny widget, pobierz specjalny program w Internecie.

Widżety (gadżety) są oparte na standardowych technologiach internetowych, w tym JavaScript i CSS, ale nie zawsze mogą być uważane za produkt AJAX, ponieważ nie mogą komunikować się ze zdalnym serwerem. Dla twórców widgetów zalecenia mówią, że lepiej jest nadać kodowi zdolność do pracy, gdy połączenie z siecią jest odłączone.

Jak zainstalować widżety? - to pytanie jest często zadawane, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy natkniesz się na widżety. Teraz powiemy Ci, jak zainstalować moduły dla witryny, widżetów Yandex i gadżetów Google.

Widżety dla Yandex

Aby zainstalować widżety na stronie wyszukiwarka Yandex powinien znajdować się na górze głównej strony Yandex, kliknij link „Dostosuj” i wybierz element „Wygląd” z menu rozwijanego. Następnie otworzy się strona ustawień Yandex, musisz kliknąć zielony przycisk „Dodaj nowy blok”, który przeniesie Cię do katalogu widżetów. Wtedy wszystko będzie łatwe. Przejdź do potrzebnej kategorii, zatrzymaj wybór gadżetu, który ci się podoba, i kliknij go. Pojawiamy się po tym na stronie ustawień Yandex, gdzie wybieramy „zostaw” wybrany widget lub „usuń”. Po zainstalowaniu wszystkich potrzebnych nam widżetów zapisujemy wyniki naszej pracy, klikając przycisk „Zapisz”.

Widgety Google

Aby zainstalować gadżety na stronie wyszukiwania Google , przejdź na stronę iGoogle i kliknij link „Dodaj treść”. Następnie przejdziesz do katalogu z różnymi gadżetami. Wybierz odpowiedni gadżet i kliknij przycisk „Instaluj”. Więc zainstalowałeś gadżety Google, nie było to takie trudne.

Takie moduły mogą być instalowane w dowolnej witrynie, która znajduje się na serwerze. Aby zainstalować gadżety, musisz mieć uprawnienia administracyjne lub mieć dostęp do zmiany treści na stronach witryny. Czy posiadasz wszystkie prawa?

Cóż, teraz przestajemy wybierać widżet, który ci się podoba, oderwać kod instalacyjny, skopiować i wkleić kod na stronie, na której chcemy zainstalować widżet. Wszystko jest bardzo proste, zaraz po instalacji widżet zaczyna zadowolić odwiedzających swoją obecnością i, oczywiście, bezproblemową pracę.

Duża liczba modułów graficznych jest bezużyteczna i będzie poszukiwana przez nastolatków, którzy są bardziej zainteresowani swoimi danymi zewnętrznymi niż ich funkcjonalnością. Ale wszystkie z nich mogą stać się bardzo przydatne, a nawet mogą być niezbędne do pracy dewelopera.

Podczas korzystania z systemu operacyjnego Android prędzej czy później niektórzy użytkownicy mogą zobaczyć błąd „Nie można dodać widżetu” podczas edycji widżetów na pulpicie. Wszystko, co robisz z urządzeniem i wszystkie wprowadzone ustawienia wpływają na system i jego zachowanie. Jeśli zdecydujesz się na uzyskanie uprawnień roota dla swojego smartfona lub tabletu, powinieneś być gotowy na pojawienie się takich błędów, a ich eliminacja całkowicie spada na twoje barki.

Jakie działania doprowadziły do ​​pojawienia się takiego komunikatu, a także jak przywrócić normalne działanie urządzenia, powiemy w tym małym materiale.

Dlaczego wyświetlany jest błąd „Nie można dodać widżetu”?

Mogą pojawić się dwa powody tego błędu, ale oba z nich, w taki czy inny sposób, są związane z aplikacją Wyszukiwania Google, która jest Android Lollipop jeszcze bardziej zintegrowany z różnymi komponentami systemu i stale z nimi współpracujący.

 1. Aplikacja Google Search przestała działać w trybie awaryjnym, dlatego nie ma możliwości dodania nowego widżetu.
 2. W procesie uzyskiwania praw administratora aplikacja Google Search została przerwana, a system nie mógł jej uruchomić lub działa, ale nie do końca poprawnie.

Jak przywrócić aplikację Google Search?

 • Sprawdź, czy system jest na miejscu. aplikacja google Wyszukaj i czy działa poprawnie. Jeśli nie, zalecamy wykonanie następujących czynności:
 • Otwórz sklep Google Play.
 • W wyszukiwaniu znajdź aplikację Wyszukiwarka Google, która mimo że jest standardowa aplikacja Android Lollipop można pobrać oddzielnie i zainstalować ze sklepu.
 • Zainstaluj go w urządzeniu.
 • Otwórz aplikację Google Search i sprawdź jej skuteczność.

Może się zdarzyć, że taka procedura nie poprawi sytuacji po dodaniu widżetu na pulpicie. W takim przypadku przejdź do następnej metody.

 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na urządzeniu, aż pojawi się menu wyłączania.
 • Naciśnij przycisk wyłączania i przytrzymaj przez kilka sekund, aż pojawi się monit o przełączenie telefonu w tryb bezpieczny.
 • Kliknij OK i poczekaj. pełne ponowne uruchomienie urządzenia.
 • Gdy urządzenie jest w pełni włączone, na ekranie pojawi się mały komunikat informujący, że urządzenie aktualnie pracuje tryb bezpieczny .
 • Następnie wyłącz i włącz urządzenie w zwykły sposób, bez żadnych dodatkowych manipulacji.

Po procedurze ładowania urządzenia w trybie awaryjnym i powrocie do trybu standardowego spróbuj ponownie dodać widżet do pulpitu. Jeśli ponownie zobaczysz komunikat o błędzie, przejdź do następnego kroku instrukcji.

 • Przejdź do menu Ustawienia urządzenia.
 • Wybierz kategorię Aplikacje.
 • Znajdź aplikację Wyszukiwarka Google i otwórz jej stronę właściwości.
 • Wyczyść pamięć podręczną i usuń wszystkie jej dane, naciskając odpowiednie przyciski na stronie właściwości.

Błąd „Nie można dodać widżetu” nie powinien już sam przypominać.

Jak przywrócić aplikację Google Search?
Zakres ich przecina się, ceny są takie same, kogo wybrać?
Czy rozumiesz, co mam na myśli?
Jak zainstalować widżety?
Czy posiadasz wszystkie prawa?
Dlaczego wyświetlany jest błąd „Nie można dodać widżetu”?
Jak przywrócić aplikację Google Search?