Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Dokonaj analizy SEO witryny za darmo online

 1. Prosty start w analizie strony
 2. Interfejs użytkownika Sitechecker.pro
 3. Analizator SEO Witryny Sitechecker.pro - zalety i wady
 4. Przetestuj napęd Sitechecker.Pro
 5. Identyfikacja i zalecenia dotyczące poprawiania błędów

Wysłany przez: QWNet

Utworzono: 10/02/2017 21:12

Witamy na blogu QWnet.ru! Dzisiaj porozmawiamy o SEO-tematyce. Szczególnie podoba mi się sfera SEO i z jakiegoś powodu nie zacząłem często pisać o usługach SEO i różnego rodzaju chipach, aby promować strony w wyszukiwarkach. Dzisiaj jestem gotowy do ulepszenia, a ten artykuł będzie poświęcony technicznej SEO-analizie strony, którą możesz zrobić za darmo i niezależnie, korzystając z usługi Sitechecker.pro!

I tak poszło ...

Jeśli nieustannie pracujesz nad projektowaniem stron internetowych, narzucaniem stron internetowych z układów PSD i dostosowywaniem ich do popularnych systemów CMS, w jakiś sposób natknąłeś się na fakt, że na początku uruchomienia witryny musisz technicznie wykonać projekt bez błędów z punktu widzenia SEO, aby był w przyszłości awansował na pozycje w wynikach wyszukiwania Google i Yandex.

Być może masz już jeden lub kilka projektów, które promują w wyszukiwarkach, ale nie są bardzo zadowoleni z wyników. W tej sytuacji serwis SEO Sitechecker.pro przychodzi nam z pomocą, dzięki czemu możliwe jest wdrożenie bezpłatnej analizy strony. Aby szczegółowo przeanalizować swój projekt internetowy z punktu widzenia kompetentnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, to jest całkiem możliwe przeprowadzenie własnej analizy SEO witryny bez uciekania się do usług studiów SEO i freelancerów.

Kompleksowy audyt witryny ujawni wszystkie główne błędy w projekcie, które możesz analizować i naprawiać, poprawiając w ten sposób pozycje wyszukiwania w wynikach wyszukiwania Yandex i Google.

Zapoznajmy się z bezpłatnymi narzędziami online do przeprowadzenia kompleksowego audytu SEO! Należy zauważyć, że nie jest bez znaczenia, że ​​ta usługa Sitechecker.pro nie jest wersją demonstracyjną. Oznacza to, że liczba kontroli stron w usłudze nie jest ograniczona. To super, zgódź się!

Korzystając z usługi Sitechecker.pro, możliwa jest analiza witryny przy użyciu ponad 150 parametrów. Parametry, takie jak: metadane, sprawdzanie czystego i poprawnego kodu, wewnętrzne i zewnętrzne linki, czas odpowiedzi na stronę i wiele innych przydatnych parametrów tych projektów, które będą potrzebne do przeprowadzenia wysokiej jakości audytu witryny dla przyszłej promocji wyszukiwarki. .

I to nie jest cała lista wszystkich zalet analizy witryny za pomocą usługi Sitechecker.pro. Analizując stronę witryny, będziesz mógł zobaczyć wyniki testów, które zawierają kompleksowe zalecenia dotyczące rozwiązywania problemów, a także poprawy sytuacji na stronach witryny jako całości.
Jeśli jesteś nowy w SEO, polecam również przeczytanie artykułu na tym blogu o tym, co Audyt strony SEO i jakie czynniki twojego projektu internetowego musisz przede wszystkim zwrócić uwagę.

Prosty start w analizie strony

Usługa Sitechecker.pro do kompleksowego audytu witryn działa w formie dostarczania wyników analizy strony witryny w formie „jednego okna”.

 1. Gdy odwiedzasz usługę, na pierwszym ekranie przeglądarki znajdują się pola do wprowadzenia adresu URL linku do Twojej witryny (link może być w postaci głównej domeny (http://site.ru) lub w formie wewnętrznej strony projektu (http: // witryna .ru / category / stranica.html)).
 2. Po prawej stronie znajduje się przycisk „Sprawdź”, który należy kliknąć, wpisując w polu adresu witryny.
 3. Po wprowadzeniu adresu strony w formularzu i kliknięciu przycisku „Sprawdź, rozpoczynasz proces analizy strony swojego projektu internetowego.

Po wprowadzeniu adresu strony w formularzu i kliknięciu przycisku „Sprawdź, rozpoczynasz proces analizy strony swojego projektu internetowego

Podczas procesu analizy witryny, Sitechecker.pro ma więcej punktów kontroli parametrów SEO, zgodnie z którymi usługa analizuje Twój projekt internetowy. Analizę strony przeprowadza się za pomocą głównych parametrów SEO, które mogą zakłócać wysokiej jakości promocję SEO projektu internetowego w wyszukiwarkach.

Interfejs użytkownika Sitechecker.pro

pro

Oddzielnie powinniśmy mówić o interfejsie zasobu, uosabiając najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych - prostota i funkcjonalność, nic zbędnego, co mogłoby odwrócić uwagę użytkownika od osiągnięcia celu.

 • Projekt usługi SEO Sitechecker.pro został zaprojektowany jako strona docelowa. Usługa wygląda jak jedna strona z wyborem języka interfejsu z 10 języków europejskich;
 • Poniżej formularza do pisania adresu URL witryny znajduje się mały opis usługi. Znajdziesz tam kompletny audyt witryny wraz ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi eliminacji błędów znalezionych w witrynie;
 • Poniżej na stronie zobaczysz zrzuty ekranu z wizualnymi przykładami wyników raportów z analizy strony, a także opisy tekstowe istoty każdego testu;
 • Dla osób, które muszą znać i poprawiać wszystkie szczegóły na stronie, jednocześnie rozumiejąc, dlaczego konieczne jest poprawienie tego lub innego bloku na stronie, nawet poniżej znajdują się krótkie porady dotyczące najczęściej zadawanych pytań - FAQ.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące usługi lub masz jakieś pytania, możesz napisać do nich list. wsparcie z pytaniami i życzeniami dla twórców tej usługi Sitechecker.pro za pośrednictwem formularza zwrotnego. Formularz można znaleźć, klikając pionowy przycisk po prawej stronie z tekstem „Zostaw nam recenzję”.

Programiści mogą również pisać swoje opinie i życzenia na portalach społecznościowych Twitter, Facebook i VKontakte.

Przejdźmy teraz do szczegółów. Następnie przyjrzymy się szczegółowo narzędziu SEO Sitechecker.pro i szczegółom.

Analizator SEO Witryny Sitechecker.pro - zalety i wady

Przyjrzyjmy się usłudze Sitechecker.pro z punktu widzenia jej użyteczności, która jest niewątpliwie dużą zaletą w stosunku do starych, dobrze znanych usług w Internecie dla witryn audytorskich.

Specjaliści SEO, którzy zajmują się tym tematem od ponad roku, wiem, jak wyglądają usługi audytu witryny, które sprawdziły się na rynku SEO. Zasadniczo ta usługa internetowa jest całkowicie pozbawiona intuicyjnego interfejsu z odpowiednią użytecznością dla ludzi.

Jeśli nie masz jeszcze specjalnego zrozumienia tego, co jest Promocja strony SEO i jak to się robi, polecam przeczytanie tematycznego artykułu o promocji SEO na tym blogu.

Z reguły takie narzędzia SEO do przeprowadzania audytów witryn mają wiele kategorii, stron, niektórych przycisków, ciemnych ustawień. Dodaj tutaj tabelę porównującą dowolne cechy witryn. Wszystkie te informacje nie zawsze są uporządkowane, a zatem wrażenie, że przeprowadzenie audytu witryny nie jest łatwym zadaniem.

Przeciążenie informacji, mylący interfejs, niska użyteczność - cierpi na tym wiele usług SEO w Internecie. Dlatego zwykli ludzie, zwłaszcza ci, którzy dopiero zaczynają opanowywać SEO, często gubią się w takim przepływie informacji, który w większości przypadków jest niezrozumiały.

Aby zrozumieć nie zawsze kompetentnie skonstruowane dane wyjściowe przez usługi SEO, musisz już być profesjonalistą w branży SEO, a wtedy będziesz w stanie zrozumieć wszystkie dane przesyłane do Ciebie bez żadnych szczególnych problemów.

Tacy ludzie naturalnie istnieją w Internecie i jest ich mnóstwo. Niemniej jednak jest o wiele więcej osób, które dopiero wchodzą w tematykę promocji wyszukiwania, czyli w rzeczywistości są nowicjuszami, a dla początkujących specjalistów SEO, serwis internetowy Sitechecker.pro jest idealny dla początkujących!

Poniżej znajduje się przykład audytu strony w Sitechecker.pro.

Wszystko jest tak proste i jasne, jak to możliwe, a to jest ważne! Jestem pewien, że wielu początkujących specjalistów SEO, a także specjalistów od promocji wyszukiwarek skorzysta z tego narzędzia SEO.

Po dodaniu adresu witryny do formularza dodawania linku URL i kliknięciu przycisku „Sprawdź” analiza projektu nie zajmie więcej niż minutę. Następnie zostanie wyświetlony raport o znalezionych błędach, które możesz natychmiast poprawić na swojej stronie.

Z reguły, jeśli poprawisz wszystkie błędy w witrynie, nastąpi stopniowa poprawa pozycji twojego projektu internetowego w wynikach wyszukiwania Google i Yandex, a co za tym idzie, zwiększy się ruch wyszukiwania w witrynie.

Przetestuj napęd Sitechecker.Pro

Weźmy stronę do testu, wpisz ją w formularzu na pasku adresu, kliknij przycisk „Sprawdź”, a następnie poczekaj, aż analiza strony zostanie zakończona, a wyniki analizy strony zostaną nam wyświetlone.

Poniżej na zrzutach ekranu możesz zobaczyć końcowe wyniki analizy strony za pomocą usługi SEO Sitechecker.pro.

pro

Wszystkie krytyczne błędy znalezione na analizowanej stronie zostaną podświetlone czerwonymi znakami. Powiedzmy, że mniej krytycznych błędów zostanie wyróżnionych żółtymi znakami. Dzięki temu można od razu zobaczyć główne problemy i błędy znalezione na analizowanej stronie witryny.

W lewym bloku strony zobaczysz wygodną listę sprawdzanych usług. Wszystkie czeki są dogodnie uporządkowane według głównych zagadnień audytu SEO.

 • Analiza tekstu (treść);
 • Graficzna analiza obrazu;
 • Opcje optymalizacji SEO;
 • Zewnętrzny profil linku (linki w Internecie, które prowadzą do stron Twojej witryny);
 • Wewnętrzna optymalizacja (metadane, wewnętrzne ponowne łączenie itp.).
 • Czas reakcji witryny i jej użyteczność w ogóle. Oddzielnie będzie testowany na urządzenia mobilne i na obudowy.

Poniżej, na zrzutach ekranu, zobaczysz obrazy dla każdej sekcji, która sprawdziła usługę SEO SEO Sitechecker.pro.

Proces testowania użyteczności witryny na urządzeniach mobilnych będzie realizowany za pomocą usługi Google. W tej opcji testowej wygoda polega na tym, że nie będziesz musiał samodzielnie przystępować do Testu mobilnego, sprawdzać użyteczność witryny na urządzeniach mobilnych osobno, to znaczy spędzać dodatkowo czas.

Identyfikacja i zalecenia dotyczące poprawiania błędów

Głównym zadaniem analizy strony z punktu widzenia SEO jest poprawne odczytanie wszystkich błędów i pominięć w raporcie, który zapewni Sitechecker.pro, a następnie zastanowienie się, jak naprawić wszystkie błędy znalezione w witrynie!

Raport na temat każdego przedmiotu, który będzie oznaczony czerwonymi i żółtymi kwadratami z liczbami, będzie zawierał opis wszystkich problemów znalezionych na stronie.

Aby zrozumieć, jak naprawić błędy znalezione w witrynie, kliknij zielony napis „Jak naprawić”.

Po kliknięciu zielonego tekstu „Jak naprawić” na ekranie monitora pojawi się wiadomość tekstowa z wyjaśnieniem (z uwzględnieniem istniejących algorytmów wyszukiwarek), dlaczego błąd znaleziony w witrynie jest błędem i jak można go naprawić.

Musisz zrozumieć, że usługa pokazuje błędy z punktu widzenia SEO. Oznacza to, że jakiś rodzaj niezgodności w witrynie jakiegokolwiek konkretnego elementu, który wymaga uwagi ze strony użytkownika, po poprawieniu wyszukiwarek uznałby, że witryna stała się bardziej zgodna z wymaganiami wyszukiwarek.

Od siebie mogę podzielić się z wami moją opinią. Widziałem wiele usług internetowych w Internecie i dlatego korzystałem z wielu z nich lub próbowałem z nich korzystać. Jak wspomniano powyżej, wiele usług SEO, analiza witryn internetowych, nawet po prostu nie została ozdobiona po ludzku. Zasadniczo witryny zapewniające analizę witryn wyglądają jak zestaw funkcjonalności, bez odpowiedniej użyteczności. Jak rozumiesz, korzystanie z takich stron jest niezwykle niewygodne, a wtedy chęć wejścia w takie projekty z zasady po prostu znika.

W tym przypadku, dzięki narzędziu SEO Sitechecker.pro, obraz jest nieco inny, w dobrym tego słowa znaczeniu, i to tylko podoba!

Sitechecker.pro jest przyjaznym dla użytkownika i intuicyjnym narzędziem SEO w Internecie, które jest godną alternatywą dla takich narzędzi jak „WebSite Auditor” lub „Screaming Frog SEO”, ponieważ omija te narzędzia przynajmniej przez zewnętrzny interfejs, który większość ludzi rozumie.

Aby zrozumieć funkcjonalność Screaming Frog SEO i WebSite Auditor, musisz zaangażować niezależnych specjalistów SEO i dać im zadanie wyjaśnienia wyników analizy Twojej witryny pod kątem zidentyfikowanych komentarzy i krytycznych błędów.

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny, a teraz znasz świetną usługę Intenet do sprawnego i wygodnego audytu Twojej witryny lub kilku witryn.

To kończy ten przegląd. Życzę Twoim witrynom wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google i Yandex! Podziel się komentarzami na temat swoich wrażeń dotyczących usługi SEO Sitechecker.pro.

Wszystkiego najlepszego dla ciebie i nowych spotkań na nowych stronach bloga QWnet.ru


Przypięty

Podobało mi się