Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Duplikacja ekranu smartfona do komputera przez USB. Jak wyświetlić obraz z ekranu telefonu, tabletu na monitorze komputera, laptopa: program do powielania ekranu smartfona na komputerze. Wyświetla ekran smartfona na komputerze.

 1. Jakie są sposoby wyświetlania ekranu telefonu i tabletu na komputerze?
 2. Metoda 2. Korzystanie z ApowerMirror
 3. Dla urządzeń z systemem iOS
 4. Dla urządzeń z systemem Android
 5. Metoda 3: Kup projektor ekranowy do telefonu
 6. Metoda 4. Korzystanie z Android SDK i [email protected]
 7. Metoda 5: Użyj aplikacji Reflection Software

Wielu z nas wie, że oglądanie zdjęć i filmów z Tablet z Androidem lub smartfon jest najwygodniejszy na dużym ekranie nowoczesnych telewizorów, do których można łatwo i bezprzewodowo podłączyć te urządzenia za pośrednictwem połączenia Wi-Fi.

Jednak, jak się okazało, wszyscy nie wiedzą, że można równie łatwo i po prostu wyświetlać zawartość ekranu urządzeń z systemem Android na ekranie komputera, laptopa, a nawet tabletu z tą wersją systemu operacyjnego Microsoft. Jak to zrobić?

Bardzo, bardzo łatwo:

1. Przede wszystkim musisz znaleźć i uruchomić aplikację „Connect” na urządzeniu z systemem Windows 10. W tym celu wprowadź jego nazwę na pasku wyszukiwania i wybierz tę aplikację z listy wyników.

2. Po uruchomieniu aplikacja Connect sprawdzi możliwości komputera, a jeśli spełnią jego wymagania, wyświetli na ekranie komunikat o gotowości do połączenia z urządzeniem z Androidem.


3. Teraz na smartfonie, tablecie lub innym urządzeniu z Androidem system operacyjny Google na pokładzie otwiera kurtynę szybkie ustawienia w którym musisz znaleźć i wybrać płytkę „Tłumaczenie”:

4. Zazwyczaj po kliknięciu nic się nie dzieje i widzisz coś takiego:

Nie martw się, oznacza to tylko, że musisz włączyć tryb emisji ekranu urządzenia z Androidem w menu ustawień. Aby to zrobić, kliknij na dole okna napis „USTAWIENIA”.

W oknie ustawień transmisji kliknij przycisk menu w postaci pionowej elipsy i umieść znacznik wyboru obok opcji „Włącz”.


W oknie ustawień transmisji kliknij przycisk menu w postaci pionowej elipsy i umieść znacznik wyboru obok opcji „Włącz”

Następnie zobaczysz listę urządzeń dostępnych do połączenia jako ekran bezprzewodowy, wśród których powinien znajdować się komputer, laptop lub tablet. W moim przypadku jest to urządzenie MyNout.

6. Kliknij urządzenie, z którym chcesz się połączyć i po krótkim procesie połączenia zobaczysz swój ekran w oknie aplikacji Połącz systemu Windows. Android smartphone lub tablet:


W niektórych przypadkach można nawet zarządzać Urządzenie z Androidem za pomocą myszy i klawiatury komputera z systemem Windows. Niestety, nie miałem szczęścia w tym:


W tym artykule dowiesz się, jak wyświetlić obraz z ekranu telefonu lub tabletu na komputerze.

Nawigacja

Smartfony są coraz lepsze, lepsze pod względem specyfikacji sprzętowych i większych rozmiarów ekranu. Obecnie ekrany na smartfony mogą mieć dowolny rozmiar od 4,7 cala do 6 cali lub nawet więcej, w zależności od producenta. Jednak dla niektórych osób praca z małym ekranem mobilnym nie jest wygodna.

Z tego powodu wielu fanatyków zawsze szuka aplikacji, które mogą wyświetlać ekran telefonu na komputerze. Wyświetlanie twojego ekran mobilny prawo do komputera naprawdę daje wiele korzyści, takich jak najlepszy widok aby wyraźnie widzieć szczegóły, możliwość oglądania filmów na dużym ekranie bez transmisji, wygodnie jest rozmawiać z przyjaciółmi za pomocą strumieni wideo itp.

Na pewno kolejnym pytaniem, według ciebie, będzie „jak wyświetlić mój telefon na moim komputerze?” Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o projektowaniu ekranu mobilnego.

Jakie są sposoby wyświetlania ekranu telefonu i tabletu na komputerze?

Metoda 1. Korzystanie z Menedżera telefonu Apowersoft

Dla tych, którzy chcą skorzystać z profesjonalnego narzędzia do wyświetlania ekranu telefonu na komputerze, ten menedżer telefonów Apowersoft może spróbować. Umożliwia przesyłanie danych między telefonem a komputerem, tworzenie kopii zapasowych pliki mobilne . Ma możliwość przywracania zawartości z poprzednich kopii zapasowych, robienia zrzutów ekranu, zarządzania treściami multimedialnymi i wiele innych.

Uwaga Oprócz wyświetlania telefonów z Androidem oprogramowanie to może również wyświetlać iPhone'a na komputerze za pomocą wbudowanej funkcji iOS Recorder. Dzięki niemu możesz wyświetlać i nagrywać ekran iPhone'a lub iPada na komputerze z dźwiękiem. Ponadto zrzuty ekranu są również bardzo wygodne i łatwe.

Jak wyświetlić ekran telefonu na laptopie za pomocą tego oprogramowania:

 • Zainstaluj Menedżera telefonu na swoim komputerze.
 • Uruchom oprogramowanie. Następnie podłącz swój Telefon z Androidem lub iOS na PC przez USB lub WiFi. Możesz także użyć urządzenia z Androidem, aby zeskanować kod QR w celu pomyślnego połączenia.
 • Jeśli łączysz się za pomocą WiFi lub skanowania QR, pamiętaj, aby najpierw zainstalować na swoim urządzeniu wersję Androida Menedżera telefonu. Możesz zeskanować poniższy kod QR, aby zainstalować plik APK aplikacji Phone Manager.
 • Duży wyświetlacz telefonu komórkowego, pokazany w lewym panelu, wyświetla ekran telefonu w czasie rzeczywistym.
 • Aby zwiększyć lub zmniejszyć, kliknij Pokaż w tryb pełnoekranowy Znajduje się pod urządzeniem.


Aby zwiększyć lub zmniejszyć, kliknij Pokaż w  tryb pełnoekranowy  „ Znajduje się pod urządzeniem

Menedżer telefonu to prosty i praktyczny sposób wyświetlania ekranu telefonu komórkowego na komputerze. Oprócz dublowania ekranu w czasie rzeczywistym można również wykonywać inne funkcje, takie jak przesyłanie plików lub wysyłanie wiadomości tekstowych, klikając przypisane ikony znajdujące się w górnej części interfejsu.

Metoda 2. Korzystanie z ApowerMirror

ApowerMirror przewyższa wyświetlanie ekranu telefonu na komputerze i zapewnia potężną funkcję Sterowanie Androidem z komputera za pomocą klawiatury i myszy. Po kilku proste kroki , użytkownicy mogą grać gry mobilne odzwierciedlone na dużym ekranie za pomocą myszy. Co więcej, będzie to idealny wybór do oglądania filmów z rodziną na komputerze, a nie na małym ekranie telefonu. Podczas tego procesu możesz robić zdjęcia i nagrywać ekran.

Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące korzystania z tego narzędzia. Pierwszym krokiem jest pobranie i zainstalowanie tego programu na komputerze i uruchomienie go.

Dla urządzeń z systemem iOS

Możesz podłączyć iPhone'a i komputer za pośrednictwem tej samej sieci, o ile urządzenie obsługuje AirPlay. Przesuń w górę, aby otworzyć AirPlay w telefonie. Następnie wybierz nazwę urządzenia, w tym „Apowersoft” . Wkrótce okaże się, że ekran telefonu jest wyświetlany na komputerze.

Dla urządzeń z systemem Android

Włącz debugowanie USB i podłącz kabel, aby podłączyć dwa urządzenia. Następnie otrzymasz okno z prośbą o zgodę na zainstalowanie aplikacji w telefonie. Wybierz „Akceptuj” . Jeśli to się nie powiedzie, musisz pobrać go ręcznie.

Aktywuj aplikację na telefonie i pojawi się okno. Wybierz „Nie pokazuj ponownie” i kliknij „ROZPOCZNIJ TERAZ”. Wkrótce okaże się, że ekran telefonu jest zamknięty na pulpicie.

Uwaga Jeśli włączony jest tryb „Zarządzaj z komputera”, możesz podłączyć urządzenia za pośrednictwem WiFi i sterować telefonem z komputera. Wybierz „WiFi Connection” i kliknij „Mirror” w telefonie, a następnie wybierz nazwę urządzenia z „Apowersoft” wewnątrz.

Metoda 3: Kup projektor ekranowy do telefonu

Jeśli nie chcesz instalować oprogramowania na komputerze lub telefonie z systemem Android, możesz kupić projektor z ekranem telefonu. To naprawdę opiera się na prawdziwych hardcorowych użytkownikach lub profesjonalistach, którzy szukają bardziej zaawansowanego sposobu udostępniania ekranu mobilnego. Te projektory telefoniczne są zaawansowanymi technologicznie gadżetami zaprojektowanymi specjalnie dla ekspertów medycyny sądowej, a także dla agencji rządowych.


Podświetlenie ekranu telefonu jest łatwe w użyciu i może wyświetlać ekran telefonu na komputerze PC z zachowaniem wysokiej rozdzielczości. Główną wadą tego jest to, że projektory telefoniczne nie są tanie. Ceny mogą wahać się od kilkuset do tysięcy dolarów w zależności od jakości urządzenia.

Metoda 4. Korzystanie z Android SDK i [email protected]

Ekran [email protected] - Kolejne narzędzie, które może wyświetlać ekran telefonu na komputerze. Jest łatwy w użyciu, a co najważniejsze bezpłatny. Dzięki temu narzędziu nie musisz mieć wbudowanego telefonu ani płacić za drogie aplikacje mobilne odzwierciedlać twoje Ekran Android na komputerze. Wymaga to jednak trochę cierpliwości i wiedzy technicznej.

 • Najpierw pobierz i zainstaluj narzędzie Android SDK na swoim komputerze.
 • Następnie pobierz i zainstaluj Droid @ na swoim komputerze.
 • Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Java na komputerze, ale jeśli nie, zainstaluj ją przed przejściem do następnego kroku.
 • Włącz tryb debugowania USB na telefonie z Androidem.
 • Otwórz ekran [email protected] na twoim komputerze.
 • Wprowadź adres adb.exe, wpisując C: Użytkownicy Nazwa konta AppData Lokalny system Android Android-sdk / platform-tools ad.exe”.
 • Podłącz urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB, aby wyświetlić na ekranie telefonu komórkowego.

Główny problem z ekranem Droid @ polega na tym, że musisz zainstalować dwa różne programy na swoim komputerze, zanim zaczniesz korzystać z jego usługi. Ponadto wyszukiwanie Android Debug Bridge lub adb.exe jest nieco bardziej skomplikowane. To zdecydowanie nie jest dla osób nie posiadających wiedzy technicznej lub tych, którzy mają niewielką wiedzę na temat wyszukiwania plików. Ponadto nie ma żadnych dodatkowych funkcji poza ekranowaniem zawartości.

Istnieje wiele sposobów wyświetlania ekranu telefonu na laptopie. Jeśli chcesz się dostać najlepsza jakość i masz pieniądze na wydawanie pieniędzy, kupowanie drogiego projektora z ekranem telefonu z pewnością zrobi cuda.

Ale dla zwykłych użytkowników i praktycznych ludzi, instalowanie programu lustrzanego telefony komórkowe - to najlepsza rzecz. Możesz wybierać z aplikacji ekranowych [email protected] , ApowerMirror, Phone Manager i inne.

Jednak Apowersoft Phone Manager to profesjonalna aplikacja, która przesyła dane między różne urządzenia Głównie, chociaż może wyświetlać ekran telefonu na komputerze. W rezultacie ApowerMirror specjalizuje się w wyświetlaniu ekranu telefonu na komputerze i pozwala użytkownikom sterować systemem Android z komputera, co zapewnia doskonałe wrażenia.

Metoda 5: Użyj aplikacji Reflection Software

Innym oprogramowaniem, które można próbować wyświetlić na ekranie iPhone 6S na monitorze komputera, jest oprogramowanie Reflection. Można go łatwo pobrać z Internetu, ale natychmiast ostrzegamy, że można go używać tylko na komputerze Mac. Oprogramowanie Odbicie działa tak samo jak pierwszy wspomniany program, a także jest łatwe w użyciu.


 • Pobierz i zainstaluj aplikację na swoim komputerze. Przed uruchomieniem programu upewnij się, że Twój iPhone i komputer są podłączone do tej samej sieci. Upewnij się również, że „orientacja pionowa” w telefonie iPhone jest odblokowana.
 • Kliknij przycisk „Pokaż” i wybierz nazwę komputera, a następnie włącz opcję „Dublowanie”.
 • Teraz musisz poprawnie wyświetlić ekran swojego iPhone'a na komputerze.

Bez wątpienia za pomocą tego programu można łatwo aktywować funkcję wyświetlania ekranu iPhone'a na komputerze.

Warto zauważyć, że najnowsze aplikacje iOS 9 są ograniczone do wyświetlania ekran iphone na innych urządzeniach, co oznacza, że ​​wszystkie aplikacje na iPhonie nie działają. Z radością możesz nadal robić to szybko i bez stresu, korzystając z aplikacji Airplay.

Wideo: Jak wyświetlić obraz ze smartfona lub tabletu z systemem Android na telewizorze - 2 sposoby

Jakie są sposoby wyświetlania ekranu telefonu i tabletu na komputerze?
Jak to zrobić?
Jakie są sposoby wyświetlania ekranu telefonu i tabletu na komputerze?