[FAQ] Jak włączyć i skonfigurować iTunes Match dla mieszkańców Ukrainy / Rosji

  1. Jak subskrybować usługę iTunes Match bez amerykańskiej karty kredytowej
  2. Działania:
  3. Etap 1 Analiza biblioteki mediów
  4. Etap 2 Dopasowanie
  5. Etap 3 Pobieranie niezrównanej muzyki

Wczoraj nasza ukochana firma Apple wydała nową wersję swojego multimedialnego kombajnu

Wczoraj nasza ukochana firma Apple wydała nową wersję swojego multimedialnego kombajnu. iTunes 10.5.1 . Główną innowacją tego zespołu jest usługa Dopasowanie iTunes który był wcześniej dostępny tylko dla testy beta deweloperzy. A teraz wszystkie uroki nowych produktów mogą używać ... tylko mieszkańców USA. Smutne, tak?

Nawet mając Amerykańskie konto iTunes w połączeniu z Karta upominkowa iTunes bez rezultatu - tuńczyk wymaga amerykańskiej plastikowej karty. Jak być mieszkańcami Ukrainy, Rosji i innych krajów, które chcą skosztować niedostępnych owoców? Jak się okazało, jest wyjście.

Jak subskrybować usługę iTunes Match bez amerykańskiej karty kredytowej

Wymagania wstępne:
  • Przedpłacona karta VISA powiązana z adresem w USA

Pierwsze dwa punkty nie wymagają dodatkowych wyjaśnień, ale powiem ci o trzecim. Każda przedpłacona karta VISA, która jest sprzedawana w Stanach Zjednoczonych z powiązanym adresem, zrobi. Sztuczka polega na tym, że jeśli używasz kart upominkowych iTunes, nie musisz specjalnie kupować karty VISA z 30 USD lub więcej na koncie, a nawet zmieścisz się w najbardziej minimalnym saldzie. Co więcej, kilka osób może korzystać z tej samej karty, ponieważ jest ona potrzebna tylko jako źródło adresu w USA, a pieniądze na usługę iTunes Match są usuwane z salda konta iTunes.

Wraz ze mną szczegóły twojej karty udostępniły nasz czytnik iArtem , do którego możesz złożyć ten sam wniosek ( [email protected] )

Działania:

1. Zainstaluj najnowszą wersję iTunes (). W tej chwili jest to 10.5.1.

2. W menu po lewej stronie programu pod zwykłym napisem iTunes Store pojawił się iTunes Match. Kliknij na to.

Kliknij na to

3 Kliknij przycisk Subskrybuj za 24,99 USD , przeczytaj umowę i potwierdź ją.

3  Kliknij przycisk Subskrybuj za 24,99 USD , przeczytaj umowę i potwierdź ją

4. Następnie iTunes poprosi Cię o podanie danych Twojej karty amerykańskiej, których najprawdopodobniej nie masz. Będziemy potrzebować danych karty VISA przedpłaconej, którą ostrożnie wpisujemy w oknie programu (więcej szczegółów w sekcji „ Wymagania wstępne ”).

Będziemy potrzebować danych karty VISA przedpłaconej, którą ostrożnie wpisujemy w oknie programu (więcej szczegółów w sekcji „ Wymagania wstępne ”)

5. Jeśli poprawnie wprowadziłeś wszystkie dane karty (adres, imię, nazwisko, numer karty, kod CVV), iTunes ją zaakceptuje, a jeśli nie znajdzie na niej wymaganej kwoty, zostanie usunięty z salda konta iTunes, które zostało uzupełnione za pomocą iTunes Karta Podarunkowa. Najprawdopodobniej opcja ta zadziała również wtedy, gdy na koncie karty prepaid będzie wystarczająca kwota (ponad 25 USD), aby aktywować usługę iTunes Match i wypłacić z niej pieniądze.

Uwaga! Po aktywacji meczu, musisz zwrócić płatność Enzu na Brak karty kredytowej w pliku (Nie)

6. Gratulacje, subskrybujesz usługę iTunes Match!

Teraz będziesz miał trzy etapy:

Etap 1 Analiza biblioteki mediów

iTunes przeskanuje całą bibliotekę i jeśli zawiera mniej niż 25 000 utworów, przejdzie do drugiego etapu - sprawdzając zgodność z treścią w iTunes Store.

Jeśli masz więcej piosenek w iTunes, musisz użyć następującej sztuczki. Uruchom ponownie iTunes, naciskając klawisz Option (Shift dla Windows) i utwórz nową pustą bibliotekę. Następnie zarejestruj się w iTunes Match i wyłącz w ustawieniach iTunes opcję „Kopiuj do folderu iTunes Media po dodaniu do biblioteki”, która znajduje się w oknie Ustawienia - Dodatkowe, aby aplikacja nie tworzyła duplikatów ścieżek.

Dodaj żądaną muzykę do czystej biblioteki i zaktualizuj iTunes Match przez menu Store.

Etap 2 Dopasowanie

iTunes Match porówna muzykę w bibliotece z treściami w iTunes Store. Dopasowana piosenka natychmiast staje się dostępna z chmury na wszystkich autoryzowanych przez Ciebie urządzeniach w formacie AAC z szybkością transmisji bitów 256 Kb / s.

Etap 3 Pobieranie niezrównanej muzyki

Utwory, które nie znajdują się w iTunes Store, są pobierane z komputera na serwery Apple i będą dostępne z szybkością transmisji do 320 Kb / s. Cała bezstratna muzyka jest konwertowana na ACC z szybkością transmisji 256 Kb / s i dopiero wtedy trafia do iCloud.

Ważne jest, aby pamiętać, że podczas procedury rozpoznawania nie ma żadnych zmian w bibliotece, ale można dokonać zmian po, ręcznie. Po usunięciu utworu z biblioteki pozostaje on na liście z ikoną chmurki, co oznacza, że ​​w bibliotece nie ma śladu, ale możliwość pobrania go z chmury.

iCloud nie obsługuje pobierania plików większych niż 200 MB lub z szybkością transmisji mniejszą niż 95 kbps / ponad 320 kbps.

iCloud nie obsługuje pobierania plików większych niż 200 MB lub z szybkością transmisji mniejszą niż 95 kbps / ponad 320 kbps

Nie zapomnij także włączyć iTunes Match na devasah iOS.

Nie zapomnij także włączyć iTunes Match na devasah iOS

Jeśli instrukcja była dla Ciebie przydatna - udostępniaj informacje znajomym.

Zapraszam do subskrypcji naszych, a także grup i.

Smutne, tak?
Jak być mieszkańcami Ukrainy, Rosji i innych krajów, które chcą skosztować niedostępnych owoców?