Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Фокусна ключове слово для оптимізації статті

  1. Що означає фокусна ключове слово?
  2. Вибір фокусної слова для пошуку
  3. Аналіз обсягу пошуку для ключових слів
  4. Перевірте статті, які вже ранжуються
  5. Погуглити вбрання фокусна ключове слово!
  6. Висновок: вибір фокусної ключового слова непростий.

Переглядів: 50

Регулярне додавання якісного контенту в блог і на сайт - дуже хороша SEO-стратегія. Google бачить, що веб-сайт активний, тому що там з'являється нова інформація і нарощується обсяг контенту. Якщо ви вірно збудували свою стратегію ключових слів, і контент добре оптимізований під правильні ключові слова, додавання нових текстів підвищує видимість вашого сайту. Але як вибрати ідеальне фокусна ключове слово?

Складніше за все визначитися, під які ключові слова оптимізувати сайт, якщо ви вважаєте за краще використовувати низькочастотні запити. Є як мінімум три речі, які потрібно зробити до того, як взятися за написання блискучої і якісної статті для блогу.

Що означає фокусна ключове слово?

Фокусна ключове слово - це пошуковий запит, по якому ви хочете в першу чергу просувати свою сторінку в пошуковій видачі. Люди повинні знаходити ваш сайт одним з перших, коли вводять це слово або фразу в рядок пошуку.

У випадках використання в своїх проектах cms - систем наприклад, Joomla , WordPress , Opencart та інших, можна підібрати відповідне розширення допомагає автоматизувати процес заповнення фокусної ключового слова.

І таких розширень велика кількість. Принципи роботи схожі, відмінність можуть бути обмежені версіями.

В плагінах wordpress для оптимізації сторінок, наприклад, Yoast SEO, є спеціальне поле, де вказується фокусна слово, за яким потрібно проаналізувати контент і, при необхідності, дати рекомендації щодо поліпшення тексту.

В плагінах wordpress для оптимізації сторінок, наприклад, Yoast SEO, є спеціальне поле, де вказується фокусна слово, за яким потрібно проаналізувати контент і, при необхідності, дати рекомендації щодо поліпшення тексту

Вибір фокусної слова для пошуку

Правильно вибудувана стратегія ключових слів дає загальне уявлення про те, що вам потрібно писати. Детальніше про процес підбору ключових сов можна прочитати в керівництві « Аналіз ключових слів для SEO ». У статтях для блогу ви будете в основному використовувати ключові слова з довгим хвостом (низькочастотні запити).

Для підбору популярних запитів підійдуть як безкоштовні начебто Google Suggest (технологія автозаповнення), так і платні (на кшталт Yoast Suggest) інструменти. Наприклад, механізм Google Suggest підказує кілька найпопулярніших запитів, які ви бачите в випадаючому вікні при введенні власного критерію пошуку в пошуковому рядку Google.

Слова і фрази, що з'являються в випадаючому вікні - це реальні пошукові запити людей, які шукали інформацію на зразок вашої. Тому логічно використовувати такі підказки як власних ключових слів.

Інструменти типу Google Suggest допомагають отримати перше враження про пошуковому поведінці людей по темам, про які ви хочете писати. Прекрасний сервіс Answer the Public (https://answerthepublic.com/) становить список питань, які інтернет-користувачі найчастіше задають по якійсь темі. Це відмінне джерело натхнення для нових постів і розуміння своїх потенційних клієнтів.

Пам'ятайте, що ці рекомендації для пошуку весь час змінюються. Підказки підлаштовуються під ті запити, які ви використовували раніше. Наприклад, ось як у нас виглядали підказки Google для фрази «focus keyword» близько року тому:

А ось що радить нам Гугл сьогодні:

Підказки змінюються в залежності від тих проблем, вирішення яких люди шукають прямо зараз, ось чому так важливо регулярно моніторити актуальні запити і ключові слова. Наприклад, рекомендації на зображенні вище, підказали кілька нових ідей для цієї статті.

Аналіз обсягу пошуку для ключових слів

Як тільки ви знайшли низькочастотний запит, по якому хочете просуватися, потрібно перевірити популярність цього ключового слова або фрази серед звичайних користувачів. Інакше кажучи, вам потрібно визначити обсяг пошуку. Гугл, як міг, ускладнив вирішення цього завдання.

Єдиний спосіб дізнатися точно частоту використання конкретного запиту - створення облікового запису AdWords і призначення ставки для ключової фрази, яку ви вибрали. Кілька складний і дорогий варіант для більшості з нас, чи не так?

На щастя, в запасі залишається інструмент Google Trends , Який в поєднанні з творчим підходом допоможе хоча б приблизно оцінити цікавить обсяг пошуку. Його алгоритми дозволяють порівняти обсяги пошуку по двом різним запитам за певний проміжок часу. Це дозволяє зрозуміти, як часто люди шукають інформацію по конкретним ключовими фразами, в порівнянні з іншими умовами пошуку.

Чи потрібно фокусна ключове слово для всіх сторінок сайту? І якщо так, як воно має виглядати, наприклад, для сторінки «Контакти» або «Про компанії»?

Відповідь на ці запитання проста - немає, не потрібно. Ваша сторінка з контактами повинна бути легко досяжною, наприклад, за запитом «<Назва компанії> - <адреса>». Очевидно, ця фраза безглузда як фокусної ключового слова, тому його можна пропустити без шкоди для позиції в пошуковій видачі.

Перевірте статті, які вже ранжуються

Якщо у вас є якісь статті на сайті або в блозі, які вже займають гарні місця в пошуковій видачі по певних запитах, вам відомо, скільки відвідувачів зацікавилися цим контентом.

Використовуючи Google Trends для порівняння фокусних ключових слів з старіших постів (статистика за якими вам доступна) з фокусною ключовим словом, яке ви збираєтеся використовувати в новому тексті, можна отримати деяке уявлення про потенційного пошуковому трафіку по новому ключу.

Додатково ви можете вивчити покрокове керівництво « Аналіз ключових слів для SEO «.

Перевірте, щоб старіший текст був максимально схожий на запланований свіжий контент: якщо ви збираєтеся використовувати низькочастотний запит, порівнюйте пости з такими ж низькочастотними ключовими словами.

Таке порівняння за допомогою Google Trends дасть початкове уявлення про перспективи нового фокусної ключового слова для оптимізації.

Ще один хороший спосіб оцінки обсягу пошуку - використовувати Google Trends для аналізу декількох низькочастотних запитів. При цьому ви побачите, який пошуковий запит з числа обраних має найбільший обсяг пошуку, і визначте, яке низкочастотное ключове слово використовується людьми найчастіше.

Погуглити вбрання фокусна ключове слово!

Крім інформації про те, якими критеріями пошуку користуються ваші потенційні відвідувачі, потрібно знати, співзвучна чи тема для статті або сторінки очікуванням і потребам людей, які застосовують ці критерії для реального пошуку. Кращим способом визначити, наскільки майбутній контент цікавий користувачам, є самостійний пошук в Гуглі по обраних ключових словах.

Пройдіться, не поспішаючи, по двом перших сторінок в пошуковій видачі. Статті, які ви там знайшли, схожі за характером на ваш майбутній контент? Ваша стаття могла б з'явитися серед знайдених результатів? Якщо ви зібралися писати текст, оптимізуючи його під точне входження цього ключового слова, то повинні прагнути побачити готовий пост серед цих результатів.

Обов'язково використовуйте інформацію на сторінках пошукової видачі як один з джерел натхнення для своєї статті. Чи є там якісь корисні ідеї? Це не заклик до копіювання контенту, а звичайна перевірка, чи всю корисну інформацію і аргументи ви згадали в своєму тексті.

Що важливіше, це спосіб дізнатися, як зробити власний текст краще, привабливіше, більш оригінальним, ніж присутні зараз на перших сторінках пошуку. Як виділити вашу публікацію серед інших? Постарайтеся придумати контент, який змусить перейти по вашому посиланню і поділитися вашою статтею з іншими.

Висновок: вибір фокусної ключового слова непростий.

Вибір ідеального ключового слова не відноситься до розряду точних наук. Ви повинні орієнтуватися на комбінації слів, які дійсно популярні у вашій аудиторії. Орієнтуйтеся на ключові слова, у яких відносно високий обсяг пошуку і які співзвучні інтересам ваших потенційних відвідувачів.

Оригінал статті: (https://yoast.com/focus-keyword/)

Що означає фокусна ключове слово?
Але як вибрати ідеальне фокусна ключове слово?
Що означає фокусна ключове слово?
Кілька складний і дорогий варіант для більшості з нас, чи не так?
Чи потрібно фокусна ключове слово для всіх сторінок сайту?
І якщо так, як воно має виглядати, наприклад, для сторінки «Контакти» або «Про компанії»?
Статті, які ви там знайшли, схожі за характером на ваш майбутній контент?
Ваша стаття могла б з'явитися серед знайдених результатів?
Чи є там якісь корисні ідеї?
Як виділити вашу публікацію серед інших?