Instalacja systemu Windows 10 bez dysku i dysku flash

Ostatnio dyskutowaliśmy o tym, jak zainstalować system Windows 10 za pomocą dysku flash. Teraz chcielibyśmy kontynuować naszą serię artykułów na temat instalacji systemu Windows i opowiedzieć o programie, który pozwoli zainstalować system Windows 10 bez dysku i dysku flash.

Bezpłatny program WinToHDD pozwala zainstalować system Windows bez dysku CD / DVD-ROM lub USB. Ta aplikacja udostępnia kilka opcji do manipulowania systemem operacyjnym.

  1. Zainstaluj ponownie (zainstaluj ponownie system Windows 10 bez dysku i dysków flash).
  2. Nowa instalacja (czysta instalacja systemu Windows 10 bez dysku i dysków flash z pulpitu).
  3. Klonowanie systemu (instalacja na wielu komputerach jednocześnie).
  4. Multi-instalacja USB

W pierwszych dwóch przedstawionych opcjach wymagany jest obraz ISO dowolnej wersji systemu Windows 10/7 / 8
W pierwszych dwóch przedstawionych opcjach wymagany jest obraz ISO dowolnej wersji systemu Windows 10/7 / 8.1 / Vista. Przeczytaj instrukcje: Jak pobrać i utworzyć obraz systemu Windows 10 .

Proces jest bardzo prosty, wystarczy wybrać obraz systemu Windows, a ta aplikacja utworzy partycję rozruchową na jednym z dysków twardych Proces jest bardzo prosty, wystarczy wybrać obraz systemu Windows, a ta aplikacja utworzy partycję rozruchową na jednym z dysków twardych. Po ponownym uruchomieniu rozpocznie się proces instalacji systemu Windows z tej sekcji.

Instalacja systemu Windows nastąpi tak, jakbyś używał DVD lub dysku flash. Przeczytaj instrukcję: Jak zainstalować system Windows 10 .

Opcja Klon systemu jest przydatna, jeśli chcesz zainstalować system Windows na kilku komputerach w biurze lub przygotować laboratorium komputerowe dla studentów
Opcja Klon systemu jest przydatna, jeśli chcesz zainstalować system Windows na kilku komputerach w biurze lub przygotować laboratorium komputerowe dla studentów. Jest to również przydatne w przypadku konieczności wymiany dysku twardego dysku twardego na dysk SSD. Ta opcja po prostu tworzy kopię systemu na innej partycji lub dysku (HDD lub SSD) podłączonym do komputera.

Pobierz Instalatora Windows bez dysku flash i dysku ||

Materiały powiązane: