Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak pisać seo-teksty.

 1. O linkach wewnętrznych i zewnętrznych przeczytaj moje artykuły:
 2. Teraz o kupowaniu linków.

Artykuł został zredagowany 11

Artykuł został zredagowany 11.11.2017 i jest aktualny.

Dzień dobry! Dzisiaj przyjrzymy się tematowi poprawnego pisania tekstów SEO. Przeanalizujemy z przykładami, jakie złożone środki należy zastosować, aby Twój tekst był optymalizowany pod kątem SEO. Przeanalizujmy szczegółowo każdy pomiar. Oto oni.

Dowiesz się wszystkiego:

 • o unikalnym tytule
 • o unikalnym tekście
 • o sprawdzaniu wyjątkowości tekstu
 • Jak używać obrazów podczas pisania tekstu
 • i dowiedz się wszystkiego o wewnętrznych i zewnętrznych linkach
 • wszystko o kupowaniu linków
 • o relink
 • wszystko o słowach kluczowych
 • dowiedz się, jak przeliterować metatagi

Dowiesz się wszystkiego i wiele więcej, czytając mój artykuł do końca.

Unikalny tytuł.

Użyj znaczników h1, h2, a czasami h3 i tak dalej. Muszą też mieć słowa kluczowe. H1, H2 i H3 są podtytułami w samym artykule.Tagi H1 są głównym znacznikiem. Powinien być jeden dla strony. To jest główny nagłówek tekstu. Pierwszy nagłówek jest zwykle najważniejszy. Powinno być jasne, że twój artykuł zostanie przeczytany dalej. A ile minut lub sekund zwlekasz uwagę gościa.

Nagłówki h2 tworzą strukturę artykułu, czyli dzielą go na części tematyczne. Nie może być jednego na jeden artykuł. Napisy H3 zwykle są zgodne z H2 (ważne jest obserwowanie zagnieżdżania), nazywam to również zasadą rosyjskich lalek. Wszystko to zostanie wzięte pod uwagę i ocenione przez wyszukiwarki ...

Podam przykład.

Masz artykuł o biznesie. Jej nagłówek: „Biznes i zarobki w Internecie bez inwestycji”. Jest to główny nagłówek (tytuł) i klucz wpisu bezpośredniego, można go użyć w tekście po raz pierwszy w pierwszym akapicie.

Następnie możesz napisać „biznes” i „zarobki”, to znaczy zmienić przypadki i liczby, ale istotę tego, aby nie zmieniać.

Nie ma potrzeby oddzielania słów kluczowych od kropki, więc nie będą brane pod uwagę przez wyszukiwarki. Klucze są pisane małą literą oddzieloną przecinkiem, a następnie spacją.

Przykład pisania słów kluczowych: „jak poprawnie pisać seo-teksty”, „poprawnie pisać seo-teksty”, „pisać seo-teksty” - to wszystko są słowa kluczowe.

Unikalny tekst.

Musisz napisać nie tylko ciekawy i unikalny tekst. I wciąż takie
być widzianym i czytanym. Oznacza to, że przeczytaj tych, którzy tego potrzebują, i którzy szukają zapytania na wybrany temat.

Weź ten przykład. Sam tworzę bloga. Potrzebuję informacji o wtyczkach. Gdzie go zdobyć? I tu zwracam się do wyszukiwarki Yandex lub Google. Piszę w zapytaniu wyszukiwania: „Jak zainstalować wtyczki”. I system wyszukiwania prowadzi mnie, a potem pojawia się słowo „wordpress”, potem oczywiście pamiętam, że mam bloga specjalnie na wordpress, dlatego klikam na wyszukiwarkę.

Ponadto widzę, co pojawia się na pierwszej stronie 10 artykułów do wyboru. Przeczytałem nagłówek. Następnie dekodowanie, czyli opis tego, o czym będzie ten artykuł. Załóżmy, że lubię 3. i klikam na link. Odwracam się i czytam. Może ten artykuł nie da pełnej odpowiedzi, a następnie klikam na poniższy i tak dalej, aż do końca arkusza.

Czy myślisz o artykułach na ten temat 10? Oczywiście nie? Jest ich wiele. Ale jest tak zwyczajowo, że rzadko ktoś szuka informacji ukrytych na stronach. Gość zazwyczaj czyta te 10 artykułów. Te artykuły to 10 najlepszych wyników wyszukiwania kluczowych zapytań. Ci, którzy trafili do pierwszej dziesiątki, poprawnie napisali swój tekst. Obejmuje to:

 • Poprawny tytuł (tytuł)
 • Poprawnie wybrany opis (opis), który w kilku zdaniach odzwierciedla istotę artykułu.
 • Co najważniejsze, wybrali właściwe słowa kluczowe (słowa kluczowe), dla których robot wyszukiwania znalazł ten artykuł.

Myślę, że wszystko jest jasne. Poruszam się. Myślałeś, że to ciągłe kłopoty, ale na próżno. Pisanie testów SEO nie jest wcale trudne. A teraz sam to widzisz. Co musimy zacząć:

 • Zainstaluj wtyczkę do tekstów SEO. All in One SEO Pack - to wtyczka do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek! Musi być zainstalowany natychmiast, ponieważ narodził się twój blog.

Czytamy Jak zainstalować wtyczki „- artykuł

 • Uważnie przeczytaj kompleksowe środki, których należy przestrzegać podczas pisania tekstów.

Tekst i zasady jego pisania.

 • Poprawnie wpisz tytuł (tytuł). W tym celu musisz przejść do tej strony, aby wybrać słowa kluczowe. Jak to zrobić poprawnie, mam artykuł „Jak dostać się na szczyt” przeczytaj uważnie.
 • Sprawdź wyjątkowość tekstu.

Sprawdzenie unikalnego tekstu jest bardzo ważne. Jest na nim program Advego Plagiatus i sprawdź. I jeszcze jeden anty-plagiat Etxt można sprawdzić i lepiej na dwóch.

Wszystkie teksty na stronie muszą być unikalne nie mniej niż 97%. 100% unikalnego tekstu rzadko może być, ponieważ używamy różnych słów. Wiele z nich jest używanych przez wszystkich i tych 2%, i to jest dokładnie to, co wskazują.

Oto kolejny artykuł, który ci pomoże. Jak pisać artykuły na stronie?”

Przy okazji, proszę zauważyć, że mój artykuł używa napisów h2. Wszystkie one się uzupełniają i nie naruszają struktury artykułu.

Po sprawdzeniu tekstu w tych programach zmień i przeformułuj to, co jest podświetlone w innym kolorze. Wybór oznacza, że ​​ta fraza nie należy do Ciebie i już się pojawia, gdzie i ile razy w oknie będzie również widoczne.

Używanie zdjęć podczas pisania artykułów SEO.

Tutaj musisz przeczytać mój artykuł o unikalnych zdjęciach. „Unikalne zdjęcia dla witryny” .

To jest bardzo ważne. Unikalne obrazy powinny przypominać sam tekst.

O linkach wewnętrznych i zewnętrznych przeczytaj moje artykuły:

„Jak usunąć zewnętrzne linki z szablonu WordPress”

„Jak zamknąć linki zewnętrzne przed indeksowaniem na pasku bocznym”

Linki wychodzące powinny być wykorzystywane w jak najmniejszym stopniu. Jeśli je umieścisz, powinny one prowadzić tylko do autorytatywnych zasobów. Nie zapomnij zamknąć ich za pomocą znacznika noindex. Radzę ponownie połączyć się ze swoją stroną. W tym celu musisz umieścić w swoim blogu inne linki wewnętrzne zawierające słowa kluczowe dla promowanego artykułu. Jest to jeden z ważnych czynników wewnętrznej optymalizacji. Rozważ to, proszę.

Teraz o kupowaniu linków.

Tutaj musimy wziąć pod uwagę jedną zasadę i mądrze ją traktować. Wybierz linki tylko na znanych giełdach o wysokiej jakości.

Polecam stronę Gogetlinks. Jak to zrobić, napiszę koniecznie i szczegółowo w moich kolejnych artykułach.

Trochę o łączeniu.

Link to link. Wklej link w słowie - nazywa się to „kotwicą”. Właściwe kopiowanie tekstu gwarantuje, że odwiedzający zostanie opóźniony na Twojej stronie.

Po tym wszystkim, co zrobiliśmy powyżej, artykuł jest gotowy do publikacji.

PS Napisałem, że myślisz. Nie rozpaczajcie nad niczym. Zgadzam się, że napisanie artykułu jest trudne. A napisanie artykułu do przeczytania jest jeszcze trudniejsze.

Ale wszystko jest rozwiązane. Musimy zapamiętać te zasady i napisać. I odniosę sukces, zapewniam cię. Kiedy po 2 latach przeczytałem mój pierwszy artykuł, byłem tak zaskoczony, że go napisałem ... Tak strasznie, jak mi się wydawało, stwierdzono. Oczywiście edytowałem to. A tak przy okazji, roboty wyszukiwania są mile widziane. Mam wszystko! Czekam na informacje zwrotne!

Słowa kluczowe

Trochę bazgrania o słowach kluczowych, aby było jasne, co to jest.

Słowa kluczowe to HF, MF i LF. Poniżej podam przykładowy wniosek na ich temat: blogowanie, zarobki w Internecie, jak promować blog itp. Istnieją nieodebrane tematy, w których liczba żądań miesięcznie jest mniejsza niż dziesiątki, a czasami tysiące razy. Bierzemy pod uwagę ten fakt.

HF - słowa kluczowe o wysokiej częstotliwości od 6000 zapytań i więcej miesięcznie (tutaj podam przykład zapytań na mój temat - blogowanie i zarobki w Internecie, jak promować blog itp.)

MF - średnia częstotliwość od 2000-6000 (

LF - niska częstotliwość do 2000 wniosków miesięcznie.

Słowa kluczowe w tekście powinny być rozłożone równomiernie. Ich liczba nie powinna przekraczać 4-5% tekstu. Słowa o niskiej częstotliwości (LF), wystarczy użyć 1-2 razy, jest to bezpośrednie wystąpienie (słowo lub fraza nie zmienia się w zależności od przypadku). I możesz umieścić więcej fraz kluczowych lub słów wpisu pośredniego. Przekonaj się sam i nie naruszaj głównego punktu swojego artykułu.

Wybieramy słowa do Twojego tematu. Sprawdzamy, ile zgłoszeń zostało zgłoszonych przez użytkowników przez miesiąc. Jeśli okażą się one 0-6, przeformułuj swoje zapytanie i spraw, by ludzie mogli pytać, biorąc pod uwagę słowa kluczowe wyszukiwania dla zapytań. Eksperymentuj!

 • Wybierz żądania dla słów o niskiej częstotliwości (LF)! To jest moja rada dla nowicjusza. Nie mieszaj się w wysokiej częstotliwości, konkurencja jest zbyt duża.
 • Zrób opis 160 znaków, a następnie wybierz najważniejszą rzecz ze swojego artykułu.

Ostrzegam, że na początku możesz spędzić na nim dużo czasu. Ale musisz się przyzwyczaić i robić wszystko zgodnie z zasadami. I wierzcie mi, szczęście się do was uśmiechnie!

 • Wybierz słowa kluczowe poprawnie), aby były w tytule i oczywiście w pierwszym akapicie. Nie ma potrzeby nasycania tekstu słowami kluczowymi i linkami. Ponieważ nie są „wstępnie zoptymalizowane” ani „ponownie zoptymalizowane”, roboty wyszukiwania tego nie lubią. Wybierz złoty środek.
 • Wybrane słowa kluczowe powinny być zawarte w Twoim artykule. Ale najpierw stwórz tekst. I dopiero po tym równomiernie rozłóż w nim „słowa kluczowe” (klucze). Ważne jest, aby tekst nie miał zbyt długich zdań. Musisz także uważać na błędy. Tekst powinien być wygodny dla czytelnika, łatwy do odczytania i zrozumiały.

PS Chcę również zwrócić uwagę na fakt, że istnieją tematy, które są rzadko wymagane i nie są zbyt popularne. Jasne jest, że ich żądania RF mogą być mierzone liczbą 200 lub niższą. Podałem przykład w najpopularniejszej niszy, takiej jak zarobki w Internecie.

Prawidłowa recepta metatagów:

Metatagi to:

 • tytuł
 • opis
 • słowa kluczowe

Po napisaniu artykułu i sprawdzeniu jego wyjątkowości (przeczytaj o tym powyżej), przejdźmy do recepty na metatagi: tytuł, opis, słowa kluczowe.

W tytule i opisie należy bardzo ostrożnie wstawiać słowa kluczowe. Nie zapomnij o nadmiaru. I wstawiamy samą istotę, tak że gdy spojrzysz na swój tytuł i opis, natychmiast stanie się jasne, o czym jest artykuł i czy odpowie na pytanie odwiedzającemu. Wszyscy użytkownicy czytają tylko nazwę i opis.

Pamiętaj, aby wypełnić wszystkie elementy. O tytule i opisie za pomocą powyższych klawiszy.

I na tym mam wszystko. Zostaw opinię, jeśli podoba Ci się artykuł. A jeśli wręcz przeciwnie, nadal pisz.

Z poważaniem, Rita Molchanova, autorka bloga ritabk.ru

Gdzie go zdobyć?
Czy myślisz o artykułach na ten temat 10?
Oczywiście nie?
?Jak pisać artykuły na stronie?