Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak znaleźć słowa kluczowe w Google i Yandex

  1. CO TO JEST KLUCZOWE SŁOWO LUB ZAPYTANIE KLUCZOWE?
  2. WYBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH W YANDEX
  3. WYBIERANIE SŁÓW KLUCZOWYCH W GOOGLE
  4. PARAMETRY WYSZUKIWANIA:
  5. GDZIE KORZYSTAĆ Z SŁOWA KLUCZOWEGO?

Istnieje kilka sposobów przyciągnięcia odwiedzających do Twojego sklepu. A jednym z nich jest ruch z wyszukiwarek takich jak Google i Yandex. W tym artykule powiem ci, jak wybrać słowa kluczowe za pomocą Google Keyword Planner i Yandex Wordstat.

Niezależnie od tego, którą stronę wybrałeś do sprzedaży swoich produktów, jeśli sprzedajesz przez Internet, nie możesz uniknąć pracy ze słowami kluczowymi.

CO TO JEST KLUCZOWE SŁOWO LUB ZAPYTANIE KLUCZOWE?

Aby produktywnie pracować ze słowami kluczowymi, musisz najpierw zidentyfikuj odbiorców docelowych ponieważ wyszukiwanie słów kluczowych zależy również od geografii i demografii Twojego idealnego klienta.

WYBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH W YANDEX

W naszym przypadku konieczne jest wybranie słów kluczowych dla każdego z jego towarów, każdego produktu. Na przykład sprzedajesz dziane igły dziewiarskie w kratę. Teraz pokażę, jak to się robi z przykładem. Po pierwsze, będziemy pracować z wyborem słów kluczowych dla odbiorców rosyjskojęzycznych za pomocą Yandex WordStat.

A więc przykład. Idź do odniesienie i poprowadzić w pole „dziane igły dziewiarskie w kratę”. Tutaj mamy możliwość wyboru kilku opcji przeglądania danych:

Tutaj mamy możliwość wyboru kilku opcji przeglądania danych:

Według słów - liczba żądań dla danego żądania klucza na miesiąc. W tej chwili jest 2336 razy. Tutaj możesz zobaczyć zmiany słów kluczowych i ich liczbę. Im większa liczba wyświetleń, tym bardziej odpowiednie jest to żądanie.

Im większa liczba wyświetleń, tym bardziej odpowiednie jest to żądanie

Według regionu - w którym regionie (kraju) najczęściej poszukuje się plecionej dzianiny. Większość wniosków podejmuje Eurazja, a mianowicie Rosja - 1941 r., Mała Ukraina - 243, a Białoruś bardzo niewiele - 76 wniosków. A tutaj możesz zobaczyć poszczególne regiony i miasta.

A tutaj możesz zobaczyć poszczególne regiony i miasta

Historia zapytań ( zazwyczaj według miesięcy lub tygodni ) - tutaj można zobaczyć znaczenie produktu (w tym przypadku koc z dzianiny), od kwietnia do sierpnia nie jest to tak konieczne, jak w innych zimnych miesiącach roku.

Klikając „Wszystkie regiony” po prawej stronie pod polem wprowadzania zapytania, możesz wybrać konkretny region lub kraj, aby zobaczyć, ile razy ludzie szukali Twojego koca.

Na przykładzie pokazałem, jak wybrać dla siebie częstsze zapytania. Możesz bawić się kluczowym zapytaniem, dodając nowe słowa lub usuwając niepotrzebne. Na przykład „czerwony koc z dzianiny”, „gruby koc z dzianiny”, „koc z dzianiny dla dzieci” i tak dalej.

Wybierając dla siebie najbardziej optymalne kwerendy o wysokiej częstotliwości (które są najczęściej wyszukiwane), wygodnie jest wprowadzić je do arkusza kalkulacyjnego Excel, aby zawsze były na wyciągnięcie ręki i można je podzielić na grupy.

Słowa kluczowe to wysokiej częstotliwości (HF), średniej częstotliwości (MF) i niskiej częstotliwości (LF).

Praca ze słowami o wysokiej częstotliwości nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Jak widziałeś powyżej na rysunku 1, ludzie przeszukali dzianiny kocowe 2333 razy. To trochę, ale dużo, są żądania i 100 000 miesięcznie. Jak się zapewne domyślasz, konkurencja o te wnioski jest najwyższa.

Zapytania o średniej częstotliwości - są już o rząd wielkości mniejsze niż HF i łatwiej jest z nimi pracować, ponieważ nie jest tak trudno wyrwać się na pierwsze pozycje wyszukiwania.

Zapytania o niskiej częstotliwości to słowa i wyrażenia rzadko używane do wyszukiwania. Lub jeśli masz rzadki produkt, to dzięki tym żądaniom będziesz na szczycie wyszukiwania.

WYBIERANIE SŁÓW KLUCZOWYCH W GOOGLE

Przejdźmy do innej usługi wyszukiwania słów kluczowych - Google Keyword Planner . Najbardziej podoba mi się ta usługa, ponieważ daje ona różne opcje, aby dostosować wyszukiwanie odpowiednich słów i ich różnych opcji, podzielonych na grupy.

Kliknij powyższy link i zaloguj się. Jeśli nie masz konta Google, musisz zarejestrować się w Google, aby współpracować z Keyword Planner.

Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony na mniej więcej tę stronę (u góry ekranu musisz przejść do Narzędzia, jeśli od razu się nie przełączasz):

Tutaj możesz rozpocząć wyszukiwanie słów kluczowych według frazy, witryny lub kategorii, zobaczyć statystyki zapytań i trendów lub rozpocząć wyszukiwanie słów kluczowych na podstawie istniejących list.

Teraz proponuję użyć pierwszego elementu - „Wyszukiwanie słów kluczowych według frazy, witryny lub kategorii”. Kliknij na to wyrażenie, a zobaczysz okno z ustawieniami:

Kliknij na to wyrażenie, a zobaczysz okno z ustawieniami:

Twój produkt lub usługa: wprowadź nazwę swojego produktu (na przykład ten sam „koc z dzianiny”).

Strona docelowa: tutaj możesz wprowadzić link do konkretnej strony, aby zobaczyć, jak podobne produkty są przeszukiwane na tej stronie (jeśli sprzedajesz na Etsy, wpisz link do głównej strony tej strony). Możesz pozostawić to pole puste i zobaczyć, jak twój dzianinowy koc jest przeszukiwany w całym Internecie, nie tylko w Etsy.

Kategoria produktu: tutaj możesz wybrać kategorię, do której należy Twój produkt. Każda kategoria ma podkategorie. Jeśli rozpoczęliśmy już pracę z dzianinowym kocem, wybieramy kategorię „Dom i ogród” oraz podkategorię „Pościel” i inną podkategorię „Koce i narzuty” dla tego przykładu. Możesz pozostać na „pościeli”. To pole można pozostawić puste, jeśli chcesz zobaczyć pełny obraz wyszukiwania swojego dywanu.

Kierowanie: tutaj musisz wskazać odbiorców, których interesujesz, których żądań chcesz poznać (kraj, język).

Kolejnym polem wyboru wyszukiwarki jest wybór Google i partnerów wyszukiwania, dzięki czemu wydawanie słów kluczowych będzie szersze.

Wykluczające słowa: słowa, które chcesz wykluczyć z wyszukiwania, które Cię nie interesują. Na przykład robisz na drutach pled z igłami, a nie szydełkiem. Dlatego słowo „hak” lub „szydełko” musi zostać usunięte.

Zakres dat: tutaj wybierasz wygodny zakres. Na przykład kratka jest bardziej odpowiednia w zimnych miesiącach, więc odpowiednio dobierasz zakres dat, kiedy ta krata jest najczęściej wyszukiwana.

PARAMETRY WYSZUKIWANIA:

Filtry słów kluczowych: ten blok służy do tworzenia reklam kontekstowych. Ale na samym dole rozwijanego mini-okna widać poziom konkurencji. Jeśli wybierzesz wysoki poziom konkurencji, Google zaoferuje Ci zapytania z ogromną liczbą ofert, co oznacza, że ​​będzie dla ciebie duża konkurencja. Wybierając niską konkurencję, system da Ci zapytania, dla których w sieci jest niewiele ofert i istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniesz się do oczu swoich odbiorców.

Warianty słów kluczowych: wszystko jest tutaj intuicyjne. Zazwyczaj wyłączam tylko opcję „Pokaż opcje dla dorosłych”. Dzięki tym ustawieniom możesz grać w tym procesie.

Wszyscy Kliknij „Pobierz opcje” i uzyskaj następujące zdjęcie:

W górnej części ekranu znajduje się wyszukiwane hasło (nazwa produktu) i wybrana kategoria. Po lewej stronie ekranu znajdują się wszystkie wybrane parametry (możesz je zmienić bez opuszczania tej strony). W środku widać wyniki.

Po pierwsze, widzisz wykres dynamiki zapytań wyszukiwania dla wprowadzonego słowa kluczowego. Tutaj możesz ponownie zauważyć, że letnie dywaniki z dzianiny nie są tak istotne jak w październiku i listopadzie (większość wniosków).

Poniżej Google oferuje opcje dla grup kluczowych żądań o różnych poziomach konkurencji. Każda grupa zawiera określoną liczbę słów kluczowych (liczba ta jest podana w nawiasach obok nazwy). Możesz kliknąć nazwę grupy (niebieska nazwa jest aktywnym łączem) i zobaczyć więcej szczegółów.

Na przykład na obrazku powyżej widać grupy słów, które już Cię nie interesują („runo”, być może „welon”).

Otwórz interesującą Cię grupę i zacznij wybierać właściwe słowa. Na przykład grupa „dziewiarska”.

Tutaj możesz zobaczyć 5 wariantów kluczowych żądań i pierwsze „dzianinowe pledy”. Czy to lubisz Pasuje! Naprzeciwko tego słowa po prawej stronie w tej samej tabeli widoczne są strzałki „Dodaj do planu”. Po prawej stronie ekranu zobaczysz wszystkie dane dotyczące swojego planu. Aby powrócić do poprzedniej strony, po prostu kliknij strzałkę wstecz.

Po wybraniu wszystkich interesujących Cię słów kluczowych kliknij przycisk „Pobierz” (nad tabelą po prawej). Będziesz miał okno, w którym zaznaczysz „Zapisz w Excelu” lub / i zapiszesz na Dysku Google. Zapisz plik na swoim komputerze.

Możesz tworzyć podobne zbiory słów kluczowych dla różnych grup produktów, w różnych regionach, w różnych językach (posiadających sklepy wielojęzyczne). Aby to zrobić, wystarczy zmienić kryteria wyszukiwania po prawej stronie ekranu.

GDZIE KORZYSTAĆ Z SŁOWA KLUCZOWEGO?

Aby skutecznie promować swoje produkty w wyszukiwaniu, w tytule należy stosować słowa kluczowe opis produktu . I oczywiście na liście słów kluczowych.

Dla niektórych może to być nudny i nieciekawy proces. Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu firmy z branży ręcznej jest praca nie tylko nad ich produktami, ale również przy ciągłej pracy nad promocją swoich towarów w Internecie.

Życzę owocnej twórczej pracy analitycznej! 🙂

Jeśli artykuł był dla Ciebie użyteczny i interesujący, udostępnij go innym.

CO TO JEST KLUCZOWE SŁOWO LUB ZAPYTANIE KLUCZOWE?
CO TO JEST KLUCZOWE SŁOWO LUB ZAPYTANIE KLUCZOWE?
GDZIE KORZYSTAĆ Z SŁOWA KLUCZOWEGO?