Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak bezpłatnie promować swój profil w instagramie?

 1. Świadomość: przygotuj się do promowania swojego konta na Instagramie
 2. Przygotowywanie konta Instagram do bezpłatnej promocji
 3. Analiza odbiorców docelowych
 4. Analiza konkurencji
 5. Pojęcie, pomysł i wartość
 6. Projekt i opis
 7. Napisz plan treści
 8. Wybór Hashtagów

Mamy w planie, jak przenieść się na Instagram za darmo. Bezpłatną promocję na Instagramie należy rozważyć na samym początku podróży na tej stronie. Nawet jeśli później zwrócisz się do specjalistów, łatwiej będzie ci znaleźć sensowny przy minimalnym zestawie wiedzy. Co zatem musisz zrobić, aby promować Instagram samodzielnie i bez załączników?

Świadomość: przygotuj się do promowania swojego konta na Instagramie

Jak pokazuje praktyka, jest to najtrudniejszy etap. Wiele osób go pomija, w wyniku czego nie są w stanie promować swojego Instagrama za darmo, ani nawet za opłatą.

Początek jest zawsze trudny, więc tutaj. Na tym etapie musisz zdać sobie sprawę, że promocja na Instagramie nie jest działaniem, które ma początek i koniec, ale proces. TRWAŁY PROCES. Nie możesz czynnie coś robić przez 2 dni, a potem przez tydzień, żeby nic nie robić. Praca nad rozwojem konta wymaga ciągłego.

Gdy tylko zdasz sobie z tego sprawę, masz szansę odnieść sukces na horyzoncie teraz, teraz nie musisz tracić z oczu tego i powoli zbliżać się do tej szansy i sukcesu w tym samym czasie.

Przygotowywanie konta Instagram do bezpłatnej promocji

Nie, to nie jest herezja. Tak, jesteśmy poważni. Przygotowanie do przygotowania jest tym, co musisz zrobić dobrze, zanim jeszcze zarejestrujesz konto. Ponieważ łatwiej jest to zrobić od razu niż robić i poprawiać. Plan jest następujący.

O tym wszystkim pisaliśmy w naszym podręczniku szkoleniowym, Pobierz i przeczytaj tutaj. , a część materiału znajduje się na blogu, linki powyżej. Następnie krótko wyjaśnij, dlaczego tego potrzebujesz.

Analiza odbiorców docelowych

Musisz mieć jasny pomysł, dla kogo pracujesz i kogo potrzebujesz. Przestudiuj ich wartości, zainteresowania, pragnienia, problemy, które możesz rozwiązać. Na tych danych budujesz prawie całą swoją pracę.

Analiza konkurencji

Zobacz, co robią, co oferują, spróbuj określić ich metody promocji. Kontaktuj się z nimi i szukaj różnic od nich, lepiej niż ty, co możesz zrobić lepiej i dlaczego powinieneś dokonać wyboru na swoją korzyść. Analizuj treść: co jest dobre, co złe, co lubisz, co zbiera komentarze i upodobania, zastanów się dlaczego.

Pojęcie, pomysł i wartość

Pomysł i wartość to odpowiedzi na pytania, które zadałeś sobie podczas analizy Azji Środkowej i konkurentów.

Pomysł polega na tym, co przyciąga twoje konto. Mogą to być nietypowe formaty postów, wysokiej jakości obrazy, oddzielne nagłówki treści. Pomysł jest w rzeczywistości odpowiedzią na pytanie „dlaczego użytkownik powinien mnie subskrybować”. Tak, tylko dlatego, że nikogo nie interesujesz, to smutne, ale to fakt.

Wartością jest to, dlaczego ludzie nie zarejestrują się w Tobie i dlaczego zwracają się od widzów do klientów, kupujących, fanów. Tutaj wykorzystaj wyniki analizy konkurencji: nudne teksty - tworzenie interesujących nagłówków treści, słaba obsługa, niewygodna dostawa - rozwiąż ten problem ze sobą lub spraw, aby było jeszcze lepiej, zdjęcia po prostu pokazują produkt, ale jego zalety są pomijane - pokaż produkt z różnych perspektyw z zainteresowaniem i potrzeby !!! twój ca.

Koncepcja wizualna jest wizualnym ucieleśnieniem idei i wartości. Pomyśl z góry, jak będzie wyglądało Twoje konto. Może to być kolejność umieszczania postów, kolorów, niektórych specjalnych funkcji i elementów. Aby to zrobić, możesz użyć wszystkiego. Zrób zdjęcia, które opublikujesz na swoim koncie i zastanów się, w jaki sposób iw jakiej kolejności przesłać je, aby były piękne.

Pamiętaj, że kilka sekund to wszystko, co musisz zostawić użytkownikowi.

Twoje konto powinno być interesujące dla kilku postów naraz. Ktoś pójdzie i przeczyta jeden, drugi, w końcu naciska przycisk subskrybowania, ponieważ wszystko jest piękne i interesujące, ale teraz nie ma czasu na czytanie.

Jednocześnie rozpoczęcie natychmiastowej wysyłki nie jest konieczne. Możesz utworzyć tabelę z 3 kolumnami w dowolnym dokumencie i przenieść, ułożyć, ustawić. Możesz także skorzystać z aplikacji Concept Office.

Jeśli chcesz utworzyć solidny obraz postów, użyj aplikacji Instagrids, Tile Pic lub Pic Slit.

Projekt i opis

To są narzędzia, które dał Ci Instagram, a nawet o to nie prosiłeś. Nie jest dobrze, żeby leżeli bezczynnie. Kiedy tworzysz profil, zrób to dla ludzi. Osoba powinna być jasna, skąd się wziął i co tu dostanie. Im lepiej ćwiczysz w tym momencie, tym łatwiej będzie znaleźć twoje konto.

Nie zapomnij także umieścić miasta, link do witryny, jeśli masz takie miejsce, skonfiguruj przyciski komunikacyjne i wskaż Instagram, aby polecić Ci, gdy ktoś subskrybuje podobne konto.

Napisz plan treści

Plan zawartości pomaga równomiernie rozpowszechniać typy postów i powstrzymywać użytkowników od sprzedaży postów. Twórz rubryki treści, dodawaj do nich posty i rozdzielaj je, na przykład, na miesiąc. Pomoże to utrzymać spójność i równowagę.

Zrób też pulę postów naraz, nie ma potrzeby nikogo przyprowadzać. 15-30 stanowisk wysokiej jakości wystarczy, aby utrzymać ludzi w Twoim profilu. Następnie utwórz plan publikacji na kolejny miesiąc i nie zapomnij go uzupełnić. Zawsze łatwiej jest postępować zgodnie z planem niż siadać dzień po dniu i szlifować pocztę.

Możesz natychmiast zaplanować swoje działania w Historiach lub zamieścić tam tylko treść sytuacyjną.

Wybór Hashtagów

Hashtagi to także pasywny sposób na przyciągnięcie subskrybentów, poglądów, polubień. Nie będziemy pisać, umieszczać 5, 20 lub 30 hashtagów. Maksymalnie można ustawić 30, idealna liczba nie jest tak duża, jak potrzeba. Teraz ich rola jest znacznie zawyżona, ale nadal uważamy, że są one potrzebne. Ale! Szanuj czytelników i nie publikuj tylko zdjęcia z kilkoma hashtagami, oddziel hashtagi od głównego tekstu i nie nadużywaj ich.

 1. Możesz odebrać hashtagi w naszym serwisie. w tej sekcji .
 2. Stwórz własne hashtagi dla rubryk treści do nawigacji po koncie: dla towarów w magazynie, sprzedaży, artykułów instruktażowych itp.
 3. Zbieraj hashtagi z odniesieniami geograficznymi, jeśli pracujesz w tym samym mieście. Nie porzucaj tego pomysłu, nawet jeśli twoja Azja Środkowa jest w całym kraju, takie hashtagi działają lepiej niż te ogólne. Nikt nie będzie szukał sukienki przy sukience hashtag #, ale sukienka # Voronezh jest znacznie bardziej obiecująca. Nie bierz zbyt ogólnych hashtagów na swój temat, doprowadzą one do wielu masowych handlarzy i niepotrzebnych odbiorców.
 4. Powiązane hashtagi.
 5. Nie zapomnij spojrzeć na konkurentów, ale nie używaj ich hashtagów. Sprawdź, czy coś przeoczyłeś.

Zbierz wszystko w jednym pliku i udostępnij. Na przykład zebrałeś 250 hashtagów, podzieliłeś je na 25 stert, 1 wybór - 1 post. W kompilacji miksuj hashtagi wysokiej, średniej i niskiej częstotliwości. Osobno utwórz listę hashtagów, których będziesz używał dla artykułów Stories.

To nie wszystko) Opowiemy Ci o tym, jak przystąpić do działania jutro.

Komentarze (0)

Zalecamy przeczytać więcej

Co zatem musisz zrobić, aby promować Instagram samodzielnie i bez załączników?