Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak dodać konto Steam do dostępu rodzinnego. Dostęp rodzinny do Steam. Co to jest i jak go włączyć.

 1. Ograniczenia dotyczące korzystania z udostępniania rodziny Steam
 2. Podziel się z rodziną
 3. Poproś o dostęp ...
 4. Chcesz zagrać w tę grę?
 5. Jak włączyć udostępnianie biblioteki rodzinnej na moim komputerze?
 6. Mogę autoryzować moją bibliotekę?
 7. Czy muszę grać we wspólną grę?
 8. Mogę korzystać z całej mojej biblioteki?
 9. Czy wszystkie gry Steam można udostępniać znajomym i rodzinie?
 10. Czy możesz grać jednocześnie?
 11. Ograniczam możliwość dostępu i grania w moje gry?
 12. Czasami gry zostały mi dane do gry. Dlaczego?
 13. Kto jest tytułem i zawartością w grze związaną ze wspólnym tytułem?
 14. Czy treści objęte ograniczeniami regionalnymi można udostępniać w różnych regionach?
 15. Nie będę karany za moich przyjaciół podczas grania w moje gry?
 16. O pracy serwisu
 17. Jak korzystać z tej funkcji?
 18. Jak grać?
 19. toribicks 03/03/2014 20:06 | wersja do druku | | archiwum

Udostępnianie rodziny Steam pozwala członkom rodziny oraz ich gościom i przyjaciołom na granie w gry ze swoich wzajemnych bibliotek Steam, ponieważ zdobywasz własne osiągnięcia i masz własne niezależne zapisy.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto Steam na komputerze, na którym chcesz pobrać gry ze swojej biblioteki. (Musisz podać swojemu znajomemu login, hasło i klucz bezpieczeństwa Steam GUARD )
UWAGA: Nie podawaj danych swojego konta nieznajomym! Mogą użyć twojego ekwipunku lub salda w portfelu Steam.

Krok 2. Nie zapomnij sprawdzić, czy konto jest włączone. Osłona parowa . Ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twojego konta. Możesz to zrobić na kliencie Steam i wybrać Steam - Ustawienia - Konto.
Krok 3. Następnie przejdź do menu „Steam” , wybierz „Ustawienia” i przejdź do karty „Rodzina” , a następnie kliknij przycisk „Autoryzuj ten komputer” , aby dodać ten komputer do rodzinnej sieci komputerów, które mogą korzystać z biblioteki.


Następnie przejdź do menu „Steam” , wybierz „Ustawienia” i przejdź do karty „Rodzina” , a następnie kliknij przycisk „Autoryzuj ten komputer” , aby dodać ten komputer do rodzinnej sieci komputerów, które mogą korzystać z biblioteki

Następnie osoba, której komputer autoryzowałeś na swoim koncie, wraca na twoje konto i widzi kartę z twoimi grami po lewej stronie.


Następnie osoba, której komputer autoryzowałeś na swoim koncie, wraca na twoje konto i widzi kartę z twoimi grami po lewej stronie

Ograniczenia dotyczące korzystania z udostępniania rodziny Steam

Istnieje kilka reguł ograniczających tę funkcję.

 • Możesz zagrać w grę, która została Ci udostępniona tylko wtedy, gdy właściciel gry nie wejdzie do żadnej własnej gry na koncie. Jeśli zdecyduje się zagrać w jedną ze swoich gier, osoba, z którą się podzieli, zostanie wyrzucona z gry w ciągu 5 minut.
 • Nie jest możliwe stworzenie wspólnej oddzielnej gry, tylko cała biblioteka.
 • Tylko 10 urządzeń lub 5 kont może korzystać z biblioteki. (Jedno konto może mieć więcej niż jedno urządzenie)
 • Karty nie wypadną ze wspólnej gry
 • Gra nadal podlega ograniczeniom regionalnym.
 • Jeśli oszustwa i oszustwa pojawią się na koncie, na które podałeś swoją bibliotekę, właściciel biblioteki jest również zablokowany.

Plac zabaw na Steamie stale się poprawia. Inną interesującą funkcją, która została dodana do tej usługi, jest rodzinny dostęp do gier. Nazywa się także „Udostępnianie rodziny”. Jego istota polega na tym, że możesz otworzyć dostęp do swojej biblioteki gier innemu użytkownikowi, a on będzie mógł grać w te gry. Tak jakby zostały przez niego kupione. Jeśli kupiłeś płytę w sklepie i po dłuższym graniu, oddasz ją swojemu przyjacielowi. W ten sposób ty i przyjaciel możecie zaoszczędzić i zaoszczędzić przyzwoitą kwotę. Ponieważ nie musi kupować gier, w które chciałby grać, a które są na Twoim koncie Steam. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dodać znajomego do rodziny w Steam.

Zostanie otwarte okno Ustawienia klienta Steam. Potrzebujesz karty „rodzina”, aby dodać ją do rodziny w Steam. Przejdź do tej karty.


Na tej karcie jest zarządzanie dostępem do rodziny. Jest to konieczne, aby różni mieszkańcy mieli dostęp do biblioteki gier. Aby inny użytkownik mógł uzyskać dostęp do biblioteki gier, musi zalogować się z komputera na swoje konto.

Dlatego pamiętaj, że będziesz musiał przenieść login i hasło ze swojego konta, aby dodać znajomego do rodziny w Steam. W przypadku wystąpienia problemu możesz przywrócić dostęp do swojego konta, aktualizując hasło. Jak odzyskać konto, możesz.

Podałeś swoją nazwę użytkownika i hasło swojemu przyjacielowi. Musi wylogować się ze swojego konta, a następnie zalogować się przy użyciu loginu i hasła do konta. Być może będzie musiał wprowadzić kod dostępu do konta, który zostanie wysłany na adres adres e-mail związane z tym kontem. Przekaż ten kod swojemu przyjacielowi. Następnie musi przejść do tej samej sekcji ustawień, która jest opisana powyżej. Teraz w tej sekcji należy wymienić jego komputer.

Kliknij przycisk „autoryzuj ten komputer”. Komputer twojego znajomego zostanie dodany do listy rodzin. Oznacza to, że twój znajomy ma dostęp do biblioteki gier. Teraz znajomy z twojego konta może przejść z twojego konta na twoje konto, a wszystkie gry z twojej biblioteki również będą z niego wyświetlane.

Aby wyłączyć przeglądanie rodziny w serwisie Steam, musisz przejść do zarządzania „Udostępnianiem rodziny”. Odbywa się to również przez okno ustawień. Potrzebujesz przycisku do sterowania innymi komputerami.


Ten ekran pokazuje wszystkie komputery, które mają dostęp do Twojego konta za pośrednictwem Udostępniania rodzin. Aby wyłączyć dostęp do określonego komputera, należy kliknąć przycisk „cofnij autoryzację”. Po tym to urządzenie nie będzie już mieć dostępu do biblioteki Twoich gier.

Teraz wiesz, jak włączyć udostępnianie swojej biblioteki gier. Udostępnij swoją bibliotekę bliskim znajomym i ciesz się świetnymi grami na Steam.

Podziel się z rodziną

Udostępnij swój komputer?
Teraz także udostępniaj swoje gry.

Udostępnianie biblioteki rodziny Steam.


Poproś o dostęp ...

Zacznij udostępniać już dziś

Aby uzyskać więcej informacji o udostępnianiu biblioteki rodziny Steam, zapoznaj się z poniższym FAQ.


START
UDOSTĘPNIANIE
DZISIAJ!

Chcesz zagrać w tę grę?

Nie możesz tego zdobyć.


Gry MartinO można odtwarzać na tym komputerze.

Często zadawane pytania

Jak włączyć udostępnianie biblioteki rodzinnej na moim komputerze?

Aby upewnić się, że masz bezpieczeństwo, możesz połączyć się ze Strażą Steam. Następnie musisz go udostępnić na komputerze.

Mogę autoryzować moją bibliotekę?

Tak. Może być także konieczne zarejestrowanie komputera.

Czy muszę grać we wspólną grę?

Tak. Aby uzyskać dostęp do gier, które są Ci udostępniane, musisz być online.

Mogę korzystać z całej mojej biblioteki?

Biblioteki są udostępniane i wypożyczane w całości.

Czy wszystkie gry Steam można udostępniać znajomym i rodzinie?

Gry Steam mogą być niedostępne do udostępniania. Na przykład nie możesz udostępnić kont udostępnionych.

Czy możesz grać jednocześnie?

Użytkownik może uzyskać do niego dostęp na raz.

Ograniczam możliwość dostępu i grania w moje gry?

Możesz uzyskać dostęp do swoich gier w dowolnym momencie. Jeśli chcesz rozpocząć grę, nie możesz jej odtworzyć.

Czasami gry zostały mi dane do gry. Dlaczego?

Udostępnione gry są dostępne tylko dla posiadacza konta. Obecnie korzysta z komputera.

Kto jest tytułem i zawartością w grze związaną ze wspólnym tytułem?

Gość będzie miał dostęp do DLC pożyczkodawcy, ale nie jest nawet właścicielem gry podstawowej. Nie mam tego. czy pożyczanie lub wypożyczanie gry podstawowej.

Czy treści objęte ograniczeniami regionalnymi można udostępniać w różnych regionach?

Podczas wypożyczania lub wypożyczania treści nie będzie żadnego regionu.

Nie będę karany za moich przyjaciół podczas grania w moje gry?

VAC został zbanowany, jeśli możesz go użyć. Ponadto gier zakazanych przez VAC nie można udostępniać. Zalecamy autoryzowanie komputerów. I jak zawsze nigdy nie podawaj nikomu swojego hasła.

Porozmawiajmy o udostępnianiu biblioteki Steam. Dowiesz się, jak dodać znajomego, a także omówić funkcje usługi.

O pracy serwisu

Usługa przeznaczona jest dla osób, które zdecydowały się na zakup jednej gry, aby zagrać w nią jednocześnie. Wcześniej każdy musiał kupić oddzielną kopię. Teraz każdy może nabyć grę, a następnie otworzyć dostęp do własnej biblioteki innym osobom i będzie w stanie uruchomić ją tak długo, jak będzie to konieczne.

Jak korzystać z tej funkcji?

Spójrz na ustawienia klienta, znajdź sekcję poświęconą rodzinie - dokładnie tak się nazywa. Możesz wybrać autoryzację swojego komputera i innych użytkowników.

Jeśli twój komputer jest przeznaczony dla kilku użytkowników i ktoś już siedział po nim, po przeprowadzeniu procedury autoryzacji, zobaczysz w bibliotece nie tylko własne, ale także gry innych osób.

Pozwól innym graczom korzystać z Twoich gier.


Procedura ta jest wykonywana w kilku etapach.

 • Wejdź konto Steam na komputerze, który uzyska dostęp do twojej biblioteki. Jeśli nie możesz jeszcze dotrzeć, po prostu udostępnij swój login i hasło osobie, której chcesz zaoferować swoje gry. Uważaj, nie ufaj nikomu poufnym danym, ponieważ jest wielu oszustów - chętnie wykorzystają Twoje konto do własnych celów.
 • Teraz dodaj komputer do listy autoryzowanych urządzeń. Aby to zrobić, w ustawieniach musisz znaleźć przycisk, który uruchamia procedurę autoryzacji.
 • W następnym etapie wybieramy użytkowników, którzy uzyskają dostęp do biblioteki. Zaznacz nazwę konkretnej osoby i potwierdź, a następnie zawsze będzie oglądać gry z Twojej biblioteki na komputerze. Jeśli na liście nie ma żadnych kont, możesz zalogować się raz w imieniu osoby, która potrzebuje dostępu - wtedy zostanie dodany do listy.


Jeśli na liście nie ma żadnych kont, możesz zalogować się raz w imieniu osoby, która potrzebuje dostępu - wtedy zostanie dodany do listy

Jak grać?

Uruchom grę, po czym właściciel zostanie powiadomiony, że zamierzasz grać. Właściciel konta go zatwierdzi i będziesz mógł korzystać ze wszystkiego, co znajduje się w jego bibliotece. Funkcja jest ograniczona - możesz zagrać dowolnie, ale tylko tak długo, jak właściciel konta nie chce sam uruchamiać czegoś. Bez względu na to, czy wprowadził ten sam projekt, w którym aktualnie się znajdujesz, czy inny - zostanie wyświetlone powiadomienie o uruchomieniu, informujące, że zostało ci kilka minut. Po wygaśnięciu zostaną oni zaproponowani do zakupu gry na swojej stronie w sklepie Steam.

 • VEGA 64 - NAJNOWSZE niskie ceny dla wszystkich modeli w Citylink!
 • GTX 1060 Zotac AMP! 15 tr.
 • 30% zniżki na fajny smartfon w Citylink

Możesz oznaczyć interesujące fragmenty tekstu,
które będą dostępne na unikalnym łączu w pasku adresu przeglądarki.

toribicks 03/03/2014 20:06 | wersja do druku | | archiwum

Valve Corporation kontynuuje rozwój swojej usługi i zapewnia różne narzędzia do jej popularyzacji i łatwości użytkowania. Niedawno firma udostępniła twórcom gier dodatkowe uprawnienia oprogramowanie którzy mogą teraz uczestniczyć w polityce cenowej dotyczącej swoich produktów. Kolejny krok Valve tym razem skierowany jest do graczy.


We wrześniu ubiegłego roku firma uruchomiła test beta funkcji udostępniania rodziny, a firma Valve poinformowała niedawno, że test tej „funkcji” został zakończony i (obecnie nazywany udostępnianiem biblioteki rodzinnej) jest dostępny dla wszystkich użytkowników Steam. Aby go użyć, najpierw musisz go aktywować: przejdź do ustawień (Steam> Ustawienia) i wybierz kartę „Rodzina”, a następnie „Zarządzaj widokiem rodziny”. Steam poprosi Cię o określenie możliwości, jakie zapewnisz innym kontom, i zaproponuje wprowadzenie kodu PIN, aby skonfigurować dostęp. Następnie widok rodziny zostanie włączony, a odpowiednia ikona pojawi się u góry klienta.

Jakie są zatem możliwości udostępniania biblioteki rodzinnej? Jeśli chcesz ograniczyć dostęp do niektórych gier w bibliotece Steam lub możliwości usługi, można to zrobić w sposób wskazany powyżej. Dlatego na przykład dzieci będą mogły grać tylko w te gry i korzystać tylko z tych możliwości, które sam dla nich otworzysz. Udostępnianie biblioteki rodzinnej umożliwi właścicielowi biblioteki zapewnienie dostępu do 10 komputerów i do 5 kont na tych komputerach. Aby autoryzować konto znajomego lub krewnego, konieczne jest zalogowanie się na konto na komputerze i kliknięcie przycisku „Autoryzuj ten komputer” na karcie Rodzina ustawień Steam.

Oczywiście w pewnym momencie może być aktywne tylko jedno konto na jednym z komputerów, które uzyskają dostęp do biblioteki dopiero po autoryzacji. Konto właściciela biblioteki ma podstawowe znaczenie, a jeśli ten użytkownik zdecyduje się zagrać w grę, wszyscy zaufani użytkownicy zostaną w ciągu kilku minut poproszeni o pozostawienie go, zapisanie postępu lub zakup tej gry i kontynuowanie. Jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie gry są dostępne do oglądania przez rodzinę: nie można grać w projektach korzystających z kluczy i usług innych firm (na przykład Uplay i Rockstar Games Social Club) lub gier wymagających subskrypcji. Ponadto nie będzie możliwe zapewnienie dostępu do jakiejkolwiek gry graczom z tych regionów, w których ta gra nie jest dostępna.

Chcesz zagrać w tę grę?
Jak włączyć udostępnianie biblioteki rodzinnej na moim komputerze?
Mogę autoryzować moją bibliotekę?
Czy muszę grać we wspólną grę?
Mogę korzystać z całej mojej biblioteki?
Czy wszystkie gry Steam można udostępniać znajomym i rodzinie?
Czy możesz grać jednocześnie?
Ograniczam możliwość dostępu i grania w moje gry?
Dlaczego?
Kto jest tytułem i zawartością w grze związaną ze wspólnym tytułem?