Jak masz na imię? - Avas .. Porozmawiaj na LiveInternet - rosyjskie dzienniki online

Środa, 27 lutego 2013 02:58 + w padu

.

Nie wiem, pamiętajcie (wiem?), Czy obecne pokolenie tej miniatury niezapomnianego Arkady'ego Raikina ... iz jakiegoś powodu zawsze pamiętam o antywirusie Avast)) wyłącznie asocjacyjne połączenie audio - ale nie znika z mojej głowy, w przeciwieństwie do inne zalecane bezpłatne, ale wysokiej jakości zabezpieczenia.

Cóż, słyszałem wiele pozytywnych opinii od ludzi, których opinię ufam w tej sprawie i ustaliłem ją. więc co tylko kawałek dysku C odjechał - i już wiele rzeczy zostało ulżonych i usunięto zainfekowanego. Umnichka mój kochany ... obrońco! )))

jeśli chcesz podążać za moim przykładem, to do ciebie pobierz link avast

szczerze powiadamiaj: tak, to jest skierowanie, to znaczy, jeśli któryś z was przejdzie przez to, zainstaluje, zarejestruje (aby użyć roku / z późniejszym odnowieniem / zamiast 20 dni) i zacznie używać, za to będzie mały bonus do mojego antywirusa ( kiedy jest 7 takich premii - przyjdzie mi jako rok w formie bezpłatnej rocznej wersji ulepszonej).

jednak z bonusami lub bez, ale nadal ci je polecam :)

Tagi: wiadomości 2013 Luty 2013 r

Cytowany 1 raz
Podobało się:

Cytowany   1 raz   Podobało się:     Irina_nova   zadzwoń po imieniu   Środa, 27 lutego 2013 10:24 (   odniesienie   ) Irina_nova zadzwoń po imieniu Środa, 27 lutego 2013 10:24 ( odniesienie )

Znam Avast. Pamiętam o Avasie, jak zapomnieć o Raikinie! Pro leczenie jest bardzo zadowolone. Chcę również powiedzieć, że możesz żyć bez Avast i bez leczenia. Wystarczy rzucić nafik Windows i przejść do Macintosha. Zrobiłem to w 2005 roku i nie żałuję. Teraz nie pracuję na komputerze, ale on jest dla mnie. Nawiasem mówiąc, ceny Mac są już dość porównywalne z Windows, kiedyś były znacznie wyższe. Wszyscy poważni specjaliści pracują na komputerach Mac. Zupełnie inny świat, design, farba, po prostu cudowny. A program jest tym, czego pragnie twoje serce.

Odpowiedz Z cytatem W cudzysłowie

Wiem?