Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak ominąć limit 100 MB w telefonie iPhone. Jak pobierać duże aplikacje w sieci komórkowej

 1. Jak ominąć ograniczenie pobierania aplikacji ponad 100 megabajtów
 2. iPhone: aplikacje do pobrania przekraczające 100 MB
 3. Pomiń ograniczenia pobierania w podcastach

W systemie iOS istnieje bardzo niewygodne i dziwne ograniczenie. Z App Store Nie można pobrać aplikacji o rozmiarze przekraczającym 100 MB, jeśli urządzenie działa za pośrednictwem LTE, 3G lub EDGE.

To ograniczenie zobowiązuje programistów do optymalizacji w jakiś sposób wydanych aplikacji. Ponieważ aplikacje i gry ważące mniej niż 100 MB mają znacznie więcej pobrań. A programiści starają się nie przekraczać granic tej liczby, a nawet nie „oszukiwać” systemu. Do tego, że użytkownik za pośrednictwem App Store przesłał grę o wadze 95 MB, wszedł do gry i zaczął pobierać dodatkowe pliki, poszukaj 95 MB.

Jak więc obejść to ograniczenie?
Rozważ bardzo prosty sposób obejścia tego ograniczenia (Odpowiedni dla urządzeń bez jailbreaka). Z pewnością jest to tylko usterka w systemie, ale dopóki działa, musisz go użyć! Przetestowano na iO 9.1 i iOs 9.2 beta 4.
Krok 1 - 2. Pobieramy program, którego rozmiar jest większy niż 100 MB za pośrednictwem App Store. Pojawi się komunikat: „Rozmiar tego obiektu przekracza 100 MB”. Kliknij „OK”. Jak więc obejść to ograniczenie

Na jednym z pulpitów pojawi się ikona, na której pojawi się „Oczekiwanie”.
Krok 3. Uruchom ponownie iPhone'a lub iPada.
Krok 4. Czekamy na kilka sekund, aż rozpocznie się pobieranie.
Na jednym z pulpitów pojawi się ikona, na której pojawi się „Oczekiwanie”

Aby obejść ograniczenie dotyczące urządzeń z jailbreakiem, musisz znaleźć poprawkę o nazwie 3G Unrestrictor 5. Kosztuje około 4 USD i jest zobowiązany do usunięcia limitu pobierania. Umożliwia także oglądanie filmów w YouTube w wysokiej jakości i tworzenie kopii zapasowych w iCloud.

Windows Phone jest dobry dla wielu, w tym na tle bardziej konfigurowalnego systemu operacyjnego. Jednak w Windows Mobile jest kilka niuansów, które są naprawdę denerwujące. Jednym z nich jest limit rozmiaru pobierania i aktualizowania aplikacji z Marketplace: aplikacje o rozmiarze przekraczającym 100 megabajtów można pobrać domyślnie tylko przez WiFi. I choć kilka wersji temu system operacyjny zaczął oferować wyłączenie tego ograniczenia w ustawieniach sieć komórkowa , jak dotąd w tej sekcji, ta opcja nie pojawiła się.

Ostrożność Microsoftu jest jasna. Ale dlaczego nie zaimplementować wyskakującego okna, które wymaga potwierdzenia pobrania dużego pliku, jak to już zostało zrobione przy aktualizacji samego systemu? Wszakże daleko od każdego ma stały dostęp do WiFi, a kupowanie routera tylko do aktualizacji telefonu jest bezcelowe.

Cóż, być może krok w kierunku usunięcia takich ograniczeń zostanie podjęty przez deweloperów w następnych aktualizacjach. W międzyczasie, aby pobrać program lub grę o dużym rozmiarze do WinPhone, będziesz musiał „zatańczyć trochę z tamburynem”. Natychmiast zauważamy, że metoda, która zostanie omówiona, dotyczy tylko urządzeń obsługujących karty flash.

Oprócz karty flash potrzebna jest przeglądarka przeglądarki USA i menedżer plików. Jeśli określona przeglądarka nie jest jeszcze zainstalowana w telefonie, zrób to teraz, jak w każdej innej przeglądarce sztuczka nie zadziała.

Menedżer plików powinien być zainstalowany na Twoim Vinfone, jeśli otrzymasz wszystkie aktualizacje na czas. Jeśli nie ma menedżera, pobierz oficjalną aplikację „Pliki” pod linkiem na końcu instrukcji i zainstaluj ją. Następnie wykonaj następującą instrukcję krok po kroku:

1. Uruchom przeglądarkę UC.
2. Przejdź do witryny windowsphone.com/ru-ru/store. Aby w przyszłości uzyskać szybki dostęp do strony sklepu, adres ten można dodać do panelu szybkiego dostępu.


3
3. Za pomocą formularza wyszukiwania lub menu sklepu znajdź program, który chcesz pobrać. Na przykład „Sześć pni”.


Na stronie gry przewiń do pozycji „Pobierz i zainstaluj ręcznie” (ten element znajduje się po wyświetleniu obsługiwanych języków).


4
4. Zaznacz pole wyboru „Zapisz na kartę SD”, a następnie stuknij w „Regularne pobieranie”.

5
5. Opcjonalnie: Po zakończeniu pobierania otwórz sekcję karty SD w menedżerze plików, znajdź plik gry w folderze UCDownload i prześlij go do folderu głównego dysku flash USB. Czasami ta czynność nie jest konieczna, ponieważ smartfon z reguły skanuje całą kartę flash pod kątem obecności plików .xap.
6. Uruchom ponownie smartfon.
7. Otwórz aplikację Sklep i wybierz „Aplikacje lokalne” z menu kontekstowego.


8
8. Zaznacz grę ptakiem, kliknij „Zainstaluj” i poczekaj na zakończenie procesu instalacji.

Wszystko Teraz wiesz, jak zainstalować dużą aplikację na Windows Phone.

Jest jedno nieprzyjemne ograniczenie dla iPhone'a i iPada. Z pomocą mobilny internet Nie można pobrać aplikacji, która przekracza 100 MB z App Store. Ale co zrobić, jeśli nie ma dostępu do Wi-Fi i musisz pobrać niezbędną aplikację tutaj i teraz? W tej instrukcji podzielono się właściwym sposobem obejścia ograniczeń.

Jak ominąć ograniczenie pobierania aplikacji ponad 100 megabajtów

Aby pobrać dużą aplikację lub grę z App Store w sieci komórkowej, musisz wykonać następującą operację:

Krok 1. Rozpocznij pobieranie żądanej aplikacji lub gry ze sklepu App Store. Pojawi się komunikat o niemożności załadowania, kliknij „ OK ” w otwartym oknie.

Krok 2. Włącz Wi-Fi w menu „Ustawienia” lub w punkcie kontrolnym. Połączenie z punktem Dostęp do Wi-Fi na pewno nie jest wymagane.

Krok 3. Włącz „ Tryb samolotowy ” w menu „Ustawienia” lub w punkcie kontrolnym.

Krok 4. Wyłącz iPhone'a lub iPada, a następnie włącz go natychmiast.

Krok 5. Wyłącz tryb samolotowy (nie ma potrzeby wyłączania Wi-Fi).

Po tak prostej operacji rozpocznie się pobieranie żądanej aplikacji lub dużej gry bez Wi-Fi!

Poznaj i używaj:

Oceń to:

Na iPhone natychmiast natrafiłem na problem - faktem jest, że podczas korzystania z Internetu (lub) istnieją pewne ograniczenia dotyczące pobierania plików. W związku z tym, podczas próby pobrania gry z App Store (lub podcastu) przekraczającej 100 megabajtów, za pomocą danych komórkowych, iPad lub iPhone prosi o połączenie się z Sieci Wi-Fi i wyświetla powiadomienie:

Rozmiar tego obiektu przekracza 100 MB. Aby pobrać Sky Force 2014, musisz połączyć się z siecią Wi-Fi (jeśli nie jest dostępne pobieranie przyrostowe dla tej zawartości).

Co więcej, ten limit (lub ograniczenie, ponieważ jest wygodniejszy dla kogo) dotyczy tylko standardowych aplikacji iOS. Na przykład menedżer plików zainstalowany w telefonie iPhone nie wyświetla takich kaprysów.

iPhone: aplikacje do pobrania przekraczające 100 MB

Ta metoda obchodzenia limitu została pomyślnie przetestowana na iPhone 7 z iOS 10.3.2

 1. Włączając dane komórkowe w ustawieniach komunikacji komórkowej, uruchom App Store i poszukaj aplikacji lub gry o rozmiarze ponad 100 MB, próbującej pobrać lub kupić
 2. iPhone wyświetli komunikat o ograniczeniu z powodu przekroczenia rozmiaru pliku, kliknij - OK
 3. W Ustawieniach lub włącz - Tryb samolotowy
 4. Przejdź do ustawień i ustaw datę - 1 kwietnia 2017 r
 5. Kontynuacja trwa w trybie samolotowym i włącz ją ponownie.
 6. Wyłączamy tryb samolotowy i cud aplikacji zaczął się pobierać, obserwujemy proces ładowania na jednym z pulpitów.
 7. Zwracamy teraz datę, w przeciwnym razie App Store przestanie działać i użyje aplikacji.

Pomiń ograniczenia pobierania w podcastach

Podczas próby pobrania nowej kolekcji muzyki (lub innych) z aplikacji (za pomocą Internetu operator komórkowy ) Użytkownik iPhone'a musi również odpowiedzieć na pytanie - jak pobrać podcast o wadze 100 MB? W końcu jesteśmy tutaj powiadomieni:

Obiekt większy niż 100 MB. Aby pobrać „Artem Dmitriev aka CHILL - Best of CHILL Winter 2016 Special Mix”, połącz się z siecią Wi-Fi lub użyj iTunes na komputerze.

Nie, oczywiście, możesz iść do domu, włączyć komputer i pobrać gigabajty podcastów, lub użyć punktu dostępu Wi-Fi, ale w wieku technologia mobilna (szczególnie w przypadku nieograniczonego Internetu mobilnego), aby włączyć komputer już się zepsuł, aw pobliżu nie ma punktu dostępu. Dlatego trochę kopiemy i dzielimy się obejściami. Pobierz plik za ponad 100 megabajtów w podcastach iPhone'a:


 • Uruchamiamy podcasty, przechodzimy do zakładki Szukaj (1) i wpisujemy nazwę kanału podcastu (2) w wyszukiwaniu, piszemy sami - Chill i kliknij przycisk Szukaj (Szukaj)
 • Przejdź do naszego kanału Chill (3) i obejrzyj podcast zaraz po podjęciu decyzji, wyciągnij punkt kontrolny, włącz tryb samolotowy (4), usuń punkt kontrolny i kliknij ikonę chmury strzałką (5)
 • Teraz uruchom Ustawienia - Ogólne - Data i godzina - ustaw datę: 8 marca 2017 r
 • Wyłącz i włącz iPhone'a
 • Wyłączając tryb samolotowy, przejdź do Podcastów, kliknij sekcję Odmowa. a na samej górze widać, jak ładuje się podcast przekraczający 100 MB.
 • Po pobraniu ustaw prawidłową datę i godzinę lub dowiesz się o tym -


Dzisiaj udało nam się pobrać dwa pliki przekraczające 100 Mb w iPhone, bez korzystania z komputera i Wi-Fi
Dzisiaj udało nam się pobrać dwa pliki przekraczające 100 Mb w iPhone, bez korzystania z komputera i Wi-Fi. Pobraliśmy grę z App Store, audiomaterials z aplikacji Podcasts. Wszystkie udane pobrania!

W system operacyjny iOS ma bardzo dziwne ograniczenie. Ze sklepu App Store nie można pobierać aplikacji większych niż 100 megabajtów (50 MB przed), jeśli Internet na telefonie iPhone lub iPadzie działa za pośrednictwem komunikacja komórkowa (EDGE / 3G / LTE). W artykule przedstawię dwa sposoby na obejście ograniczenia: z jailbreakiem i bez niego.

Ograniczenie to w znacznym stopniu wpływa na tworzenie aplikacji i do pewnego stopnia wymusza na programistach optymalizację ich aplikacji. Gry i programy do 100 megabajtów mają więcej pobrań. Deweloperzy są oszukani wszelkimi możliwymi środkami, aby nie przekraczać tej liczby, a nawet „oszukiwać” system. To śmieszne: w App Store użytkownik pobiera grę w megabajtach za 90, a następnie wchodzi do gry i dodatkowo pobiera poziomy osobno w paczkach po 90 megabajtów każdy.

Metoda 1. Pomiń limit 100 megabajtów bez jailbreaka

To prawdopodobnie błąd systemu. Ale gdy to działa, musisz go użyć. Przetestowano na iOS 9.2 beta 4.

Krok 1 i 2. Próbujemy pobrać aplikację o wielkości ponad 100 megabajtów w App Store. Wyświetla komunikat: „Rozmiar tego obiektu przekracza 100 megabajtów”. Kliknij OK.

Kliknij OK

Ikona aplikacji pojawi się na jednym z pulpitów urządzenia, ale zostanie na niej napisane „Oczekiwanie”.

Krok 4. Czekamy kilka sekund, aż aplikacja rozpocznie pobieranie.


Metoda 2. Pomiń ograniczenie na iPhone / iPad z jailbreakiem

Poszukaj zmiany zwanej 3G Unrestrictor 5. Jest płatna (4 USD) i robi to, co usuwa ograniczenie pobierania. Oficjalna strona z opisem ulepszeń - 3gunrestrictor.com.

Opis mówi, że poprawka nie tylko usuwa limit 100 megabajtów, ale pozwala także na sieci komórkowe.

Jak więc obejść to ograniczenie?
Ale dlaczego nie zaimplementować wyskakującego okna, które wymaga potwierdzenia pobrania dużego pliku, jak to już zostało zrobione przy aktualizacji samego systemu?
Ale co zrobić, jeśli nie ma dostępu do Wi-Fi i musisz pobrać niezbędną aplikację tutaj i teraz?