Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak podłączyć modem do megafonu do laptopa. Jak podłączyć modem USB z Megafonu

 1. Używamy standardowego programu Megafon
 2. Skonfiguruj modem za pomocą standardowych narzędzi systemu Windows
 3. Wynik
 4. Jak podłączyć Wi Fi przez modem Megafon - podłączamy modem Megaphone do routera
 5. Jak włączyć Wi Fi przez modem Megafon
 6. Jak podłączyć modem Megafon 4g do laptopa
 7. Konfiguracja modemu 4g Megafon przez router

Modemy są bardzo popularne ze względu na duży zasięg. Możliwość dostępu do Internetu z dowolnego miejsca w mieście jest niewątpliwą zaletą, którą wybiera ogromna liczba abonentów. Megafon, zdając sobie z tego sprawę, udostępnił swoje urządzenie, aby uzyskać dostęp do Internetu. Jedynym problemem, który może się pojawić, są ustawienia. W tym artykule porozmawiamy o tym.


W tym artykule porozmawiamy o tym

Wydaje się, że konfiguracja modemu jest łatwym i szybkim procesem. Ale wielu użytkowników ma problemy. Najpierw krótkie spojrzenie na konfigurację megafonu internetowego na komputerze:

 • Korzystanie ze specjalnego programu Megafon.
 • Standardowe aplikacje Windows.

Pierwszy sposób jest łatwiejszy, ale nie dla wszystkich. Dzieje się tak, ponieważ niektórzy użytkownicy wolą nie instalować niepotrzebnego oprogramowania. Ponadto, jeśli używasz zwykłej karty SIM (niektóre laptopy obsługują tę funkcję), a nie modemu, konieczne jest użycie drugiej metody.

Używamy standardowego programu Megafon

Jeśli więc wybierzesz tę metodę połączenia, kontynuuj:

 • Wybierz port USB, aby podłączyć urządzenie. Musi pracować i być wolnym. Jeśli warunki są spełnione - połącz.
 • Czekamy na chwilę, działa autorun.
 • Zainstaluj dołączone oprogramowanie. Ten proces jest zautomatyzowany i czeka na zakończenie instalacji.
 • Szukamy skrótu w programie komputerowym. Uruchom to. Jeśli nie działa, włącz go w trybie „Uruchom jako administrator”.
 • Czekamy na koniec sieci wyszukiwania.
 • Szukamy przycisku „połącz”. Kliknij na to.

Po tym twój internet powinien zarabiać.

Ponadto za pomocą aplikacji można sprawdzić saldo, bieżącą szybkość połączenia i ilość wydanego ruchu.

Ustawienia są wykonywane w trybie całkowicie automatycznym. Ważne jest, aby zrozumieć, że robiąc to, profile dostępu do Internetu są rejestrowane na komputerze. Jeśli chcesz, mogą być używane bez aplikacji Megaphone. Wystarczy przejść do „Zarządzanie siecią i udostępnianiem” i znaleźć potrzebne połączenie.

Skonfiguruj modem za pomocą standardowych narzędzi systemu Windows


Skonfiguruj modem za pomocą standardowych narzędzi systemu Windows

Jak już wspomniano, program z Megafon nie pasuje wszystkim. Na szczęście możesz się bez niego obejść. Rozważ tę metodę szczegółowo:

 • Podłączamy modem do wolnego portu USB. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania - nie będziemy z niego korzystać.
 • Przejdź do panelu sterowania komputera (użyj menu start). Następnie przejdź do karty „Sieć i udostępnianie”. Szukamy linii, która umożliwia utworzenie nowego połączenia i kliknięcie go.
 • Wybierz opcję „połączenie internetowe”. Typ połączenia będzie wymagany, musimy wybrać „Połączenie telefoniczne”.
 • Teraz proponuje się określenie ustawień połączenia. Zarejestruj numer telefonu - * 99 #. Możesz wpisać nazwę hasłem, ale nie ma to sensu (Megafon nie uwzględnia tych danych i nie wymaga tego).
 • Połączenie utworzone. Przejdź do jego właściwości. Odznacza pole obok funkcji „Poproś o nazwę”. W razie potrzeby automatycznie łączymy się z siecią podczas uruchamiania komputera.
 • Przejdź do zakładki „Bezpieczeństwo”. Zaznaczamy obok typu czeku „SNAR”.
 • Zapisz to, co skonfigurowałeś.

Połączenie utworzone. Teraz, aby korzystać z Internetu, musisz wywołać menu kontekstowe połączenia (za pomocą prawego przycisku myszy) i kliknąć „Połącz”.

Pamiętaj, że zawsze powinieneś sprawdzić ilość wydanego ruchu.

Jeśli masz problemy z nawiązaniem połączenia, możesz nie mieć żadnych sterowników. karta sieciowa . Dzieje się tak, gdy ostatnio zaktualizowałeś system operacyjny. W skrócie wskaż sposoby aktualizacji sterowników:

 • Za pomocą specjalnych programów (na przykład „Rozwiązanie pakietu sterowników”). Pobierz pełną wersję (trzeba to zrobić z innego komputera, jeśli nie masz Internetu), aby zaktualizować sterownik. Zainstaluj, naciśnij przycisk „Skanuj”. Oprogramowanie zaktualizuj szybko, a następnie uruchom ponownie komputer.
 • Aktualizacja ręczna. Uruchom menedżera urządzeń, a następnie wyszukaj element „Karty sieciowe”. Widzimy urządzenie, kliknij prawym przyciskiem myszy, przejdź do zakładki „Właściwości”, a następnie - „Szczegóły”. Skopiuj pierwszą linię wartości i wklej ją do dowolnej wyszukiwarki. Pobierz sterownik, a następnie wróć do menedżera urządzeń. Wywołaj menu kontekstowe karty sieciowej i kliknij „Aktualizuj sterownik”, wskaż łącze do pobranego pliku („Uruchom wyszukiwanie sterowników na tym komputerze”).
 • Program Megafon - najprostszy sposób konfiguracji. Aktualizuje sterowniki potrzebne do utworzenia połączenia. Aplikacja automatycznie je zainstaluje, po czym można ją usunąć i podłączyć modem 3G za pomocą standardowych narzędzi systemu Windows.

Jeśli wykonasz jakąkolwiek metodę konfiguracji, zadziała.

Wynik

Modemy 3G i 4G od Megafonu - to dobra okazja do korzystania z Internetu w dowolnym miejscu. Proces instalacji jest dość prosty - każdy może to zrobić. Jeśli coś nie działa, skontaktuj się z centrum serwisowym operatora.

Czasami ludzie mają problemy z dostępem do szybkiego Internetu, zwłaszcza w słabo zaludnionych obszarach kraju. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem od głównego dostawcy, możesz łatwo skonfigurować sieć 3G lub 4G z modemu, a następnie podłączyć ją do routera. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z Wi-Fi i przewodowego połączenia internetowego na wielu urządzeniach. Ponadto nie zapominaj, że możesz po prostu rozpowszechniać bezprzewodowy Internet z laptopa, podłączając do niego modem ze specjalną opcją Wi Fi lub instalując specjalne oprogramowanie dla siebie. Opcja z routerem jest istotna, gdy modem łapie sygnał tylko w określonym miejscu w domu lub nie ma gdzie wstawić modemu. Dowiedz się więcej o tym, jak skonfigurować i połączyć Wi-Fi przez modem Megaphone w tym artykule.

Jak podłączyć Wi Fi przez modem Megafon - podłączamy modem Megaphone do routera

Jednak nie jest to łatwe zadanie. Potrzebny będzie zestaw narzędzi:

 • Megafon modemu
 • Router TP Link z obsługą modemu 3G / 4G.
 • Laptop lub tablet PC, aby skonfigurować router.
 • Trochę czasu osobistego.

Model routera i jego zgodność można znaleźć na opakowaniu lub na oficjalnej stronie firmy http://www.tp-link.ru. Kliknij łącze i zobaczysz wszystkie dostępne routery w sekcji „Lista kompatybilnych modemów USB 3G / 3.75G”.
Modele te warto kupić w tym celu.

W takich routerach znajduje się specjalne złącze USB, do którego można łatwo włożyć modem Megaphone. Gdy to zrobisz, możesz przystąpić do konfigurowania samego routera. Aby to zrobić, w przeglądarce laptopa lub tabletu zarejestruj adres 192.168.0.1

Zobaczysz okno logowania, w którym musisz wprowadzić login i hasło administratora. Jeśli zmieniłeś je wcześniej, wprowadź swoje dane.


Jeśli nie zmieniłeś tych ustawień, spróbuj wprowadzić fabryczne logowanie „admin” bez cudzysłowów i tego samego słowa co hasło.


Po znalezieniu się w ustawieniach routera przejdź do karty „Sieć” w lewym menu. W tej sekcji znajdziesz ciąg „3G / 4G”, który chcesz wybrać.

Zaznacz pole obok „Tylko 3G / 4G”.


Zaznacz pole obok „Tylko 3G / 4G”

Teraz przejdź do sekcji „Tryb bezprzewodowy”. Dalej w „Ustawieniach bezprzewodowych”. Tutaj musisz wypełnić następujące pola:

 • „Nazwa sieci” - wskazuje fikcyjną nazwę sieci Wi Fi.
 • Upewnij się, że podałeś prawidłowy region.
 • Pole „Mode” musi być ustawione na „11bgn mixed”.
 • Zaznacz poniższe pola, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.


Zaznacz poniższe pola, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej

Aby nikt nie łączył się z Wi Fi bez Twojej wiedzy, musisz chronić sieć. Przejdź do sekcji „Ochrona bezprzewodowa” i ustaw parametry na „WPA / WPA2 - Osobiste”. Sprawdź elementy na zrzucie ekranu, z reguły są ustawione jako domyślne.


Sprawdź elementy na zrzucie ekranu, z reguły są ustawione jako domyślne

Wszystko, co musisz zrobić, to wymyślić i ustawić hasło, którego nie zapomnisz. Przejdź do karty „Narzędzia systemowe”, a następnie „Hasło”.


Przejdź do karty „Narzędzia systemowe”, a następnie „Hasło”

Jeśli wcześniej miałeś już hasło w sieci, w pierwszych dwóch wierszach określisz poprzednie hasło i nazwę sieci.
W trzech dolnych wierszach zaznacz następujące dane:

 • Twoja nowa nazwa użytkownika, która została wcześniej określona przez Ciebie.
 • Wymyślone hasło.
 • Powtórz hasło.

Upewnij się, że hasło jest wystarczająco trudne i zawsze je pamiętasz. Teraz modem Megaphone będzie działał przez router, dystrybuując bezprzewodowy Internet w całym domu.


Jak włączyć Wi Fi przez modem Megafon

Obecnie istnieją specjalne modemy Megafon, które mogą rozpowszechniać Wi Fi tylko przez naciśnięcie jednego przycisku, ale we wcześniejszych wersjach nie ma takiej funkcji. Niemniej jednak nadal można dystrybuować sieć bezprzewodową, instalując po prostu specjalne oprogramowanie na komputerze lub laptopie.

 • Możesz dać pierwszeństwo dowolnemu oprogramowaniu, które znasz, ale w tym artykule użyjemy narzędzia Virtual Router Plus na przykład. Pobierz go na http://soft-arhiv.com. Ten program jest wygodny, ponieważ nie wymaga instalacji i jest rozpowszechniany całkowicie bezpłatnie.


Ten program jest wygodny, ponieważ nie wymaga instalacji i jest rozpowszechniany całkowicie bezpłatnie

 • Po pobraniu archiwum przejdź do niego i kliknij dwukrotnie plik Virtual Router Plus.exe


exe

 • W wyświetlonym oknie określ nazwę sieci, jej hasło w drugiej linii. Trzeci punkt pozostaje bez zmian. Upewnij się, że modem Megaphone jest podłączony do komputera i działa prawidłowo.
  Teraz kliknij „Start Virtual Router Plus”, a sieć Wi-Fi zostanie natychmiast usłyszana.
 • Nie zapomnij wyłączyć sieci bezprzewodowej, gdy jej nie potrzebujesz, aby nie marnować ruchu internetowego i przepłacania za usługi Megafon. Wystarczy kliknąć „Stop Virtual Router Plus”, a program przestanie działać, a Wi Fi wyłączy się.


Wystarczy kliknąć „Stop Virtual Router Plus”, a program przestanie działać, a Wi Fi wyłączy się

Wstępna konfiguracja modemu 4g Megafon do pracy w sieci nie zajmuje dużo czasu. Nawet uczeń lub babcia poradzą sobie z tym. Korzystanie z niego jest bardzo wygodne, gdy nie ma standardowego i znanego dostępu do Internetu. Jeśli poszedłeś z przyjaciółmi na przyrodę lub odwiedziłeś krewnych poza miastem, a może tylko specyfika Twojej pracy polega na tym, że spędzasz cały dzień w podróży, ten sposób komunikowania się z globalną przestrzenią internetową jest właśnie dla Ciebie. Korzystanie z modemu Megafon 4g jest łatwe, a szybkość pracy w sieci mile cię zaskoczy.

Jak podłączyć modem Megafon 4g do laptopa

Na zewnątrz jest bardzo podobny do znanego dysku flash i łączy się z urządzeniem przez ten sam port. Dlatego logiczne byłoby wykonanie tego samego zestawu czynności, jak przy podłączaniu karty flash do komputera - włóż ją do złącza USB. Nie zapomnij wcześniej wyposażyć modułu w kartę SIM dołączoną do urządzenia. Ponadto sam sprzęt biurowy określi nowe urządzenie w swoim systemie i dokona niezbędnych ustawień. Jeśli z jakiegoś powodu tak się nie stało, musisz ręcznie skonfigurować megafon 4g na laptopie. W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie. Jak zainstalować modem Megaphone 4g na swoim komputerze:

1. Przejdź do Mojego komputera i kliknij dwukrotnie wyświetlany dysk wymienny;
1
2. Otworzy się okno kreatora instalacji. Postępuj zgodnie z jego instrukcjami. Zwykle wygląda to jak dalsze -> Akceptuję -> dalej -> zainstaluj. Sama instalacja jest w trybie offline i zajmuje chwilę czasu.

Akceptuję;


Akceptuję;


Zainstaluj;


W wyświetlonym oknie usuń znacznik wyboru z tagu „Multiphone” i kliknij Gotowe
W wyświetlonym oknie usuń znacznik wyboru z tagu „Multiphone” i kliknij Gotowe.

3. Wkrótce otworzy się okno programu operatora komórkowego, kliknij w nim „Połącz” i skorzystaj z Internetu.
Aby zaoszczędzić ruch, zalecamy odłączenie urządzenia, gdy nie jest używane.
Dodatkowo możesz o tym przeczytać.

Konfiguracja modemu 4g Megafon przez router

Jeśli chcesz korzystać z Internetu nie na jednym urządzeniu, ale na kilku jednocześnie, moduł wymienny musi być podłączony nie tylko do laptopa, ale do routera. Następnie będzie można włączyć Wi-Fi i podłączyć do niego inne smartfony, tablety i komputery. Jest to również łatwe do wykonania. Krok po kroku połączenie modemu 4g Megafon z routerem, instrukcje dla Ciebie:

1. Włóż urządzenie do routera;
1
2. Przejdź do ustawień routera przez komputer;
Na odwrotnej stronie urządzenia znajduje się adres logowania (192.168.0.1 lub inny wskazany na routerze - wskazujemy w pasku adresu dowolnej przeglądarki), wtedy standardowy login i hasło to „admin”, jeśli wcześniej ich nie zmieniłeś.
3. W oknie, które zostanie otwarte, poszukaj karty Sieć, a następnie Dostęp do Internetu.
4. Zaznacz linię Tylko 3G / 4G (zalecane) i naciśnij Zapisz.

5. Teraz przejdź do 3G / 4G;
Sprawdź, czy Twoja lokalizacja, dostawca i automatyczne połączenie są poprawne.
6. Nie zapominaj, że punkt dostępu lub apn muszą być chronione hasłem. W przeciwnym razie nawet sąsiedzi mogą korzystać z Internetu.
APN: internet
Numer dostępu: * 99 # lub * 99 *** 1 #
Hasło: gdata (opcjonalnie)
Nazwa użytkownika: gdata (opcjonalnie)