Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak przesłać duży plik pocztą. Jak wysłać film przez e-mail

 1. Jak wysłać film przez e-mail?
 2. Jak wysłać duży plik?
 3. Wysyłanie przez załącznik
 4. Prześlij do udostępniania plików
 5. Prześlij na hosting wideo
 6. Wniosek
 7. 2. Napisz list
 8. 3. Dołącz film do listu.
 9. 4. Wyślij e-mail z wideo

E-mail to bardzo wygodne i wszechstronne narzędzie. Z takim samym sukcesem może być używany zarówno do komunikacji biznesowej ze współpracownikami i partnerami biznesowymi, jak i do celów rozrywkowych w celu komunikowania się z przyjaciółmi i bliskimi osobami. U zarania rozwoju sieci komputerowej użytkownicy Internetu e-mail wymieniałem głównie wiadomości tekstowe. Wraz z rozszerzeniem kanału i zwiększeniem szybkości połączenia internetowego użytkowników końcowych pojawiła się możliwość wysyłania i odbierania plików multimedialnych. Obecnie cały film można wysłać pocztą elektroniczną.
Jak wysłać mały film e-mailem

Wysyłanie e-maila z małym wideo jest łatwe. Aby to zrobić, musisz załączyć plik wideo do listu w postaci zwykłego załącznika - dokumenty MS Word, Arkusze kalkulacyjne Excel i inne pliki przechowywane na dysku twardym. Rozważmy szczegółowo cały proces na przykładzie poczty Yandex.
Wysyłanie e-maila z małym wideo jest łatwe
Jak wysłać świetne wideo przez e-mail
Każda usługa e-mail ma stały limit rozmiaru. przesyłać pliki . Jego wartość w różnych usługach może być inna. W Yandex maksymalny dozwolony rozmiar pliku dołączony do litery wynosi 30 MB. Tutaj musisz powiedzieć, że nie wszystkie usługi pocztowe mogą otrzymać plik większy niż 10 MB. W związku z tym konieczne jest wysyłanie dużych plików wideo w inny sposób.

Jeśli obawiasz się poufności informacji, pamiętaj, że adresy plików w Yandex.Video są dostępne tylko dla Ciebie i osób, którym je przekazujesz. Ale gdy tylko linki do tych adresów pojawią się w Internecie gdzieś na otwartych zasobach, reszta może uzyskać dostęp do Twoich filmów.

Spójrzmy na tę niezwykłą sytuację. Załóżmy, że masz film, który chciałbyś wysłać swojemu przyjacielowi lub krewnemu. Jak to zrobić? W rzeczywistości najłatwiej jest przesłać wideo na to samo lub do sieć społecznościowa , ustaw dla niego ustawienia prywatności i wyślij link do znajomego. Gdy tylko go otrzyma, może otworzyć go w przeglądarce i cieszyć się nagraniem bez pobierania wideo na komputer. Jednak wielu użytkowników nadal nie ośmiela się przesyłać filmów w ten sposób, zwłaszcza gdy pojawia się na przykład w soczystym klipie wideo. W takim przypadku lepiej wysłać go pocztą.

Jak wysłać film przez e-mail?

Jako przykład posłużę się pocztą firmową. Powiem od razu, że w rzeczywistości nie ma żadnej różnicy między usługami pocztowymi w tym zakresie, które można zobaczyć na własne oczy. Więc chodźmy.

Idziemy do Yandex, w prawej części widzimy kwadrat z napisem „Mail”. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło.


Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło

Więc znaleźliśmy się w naszej skrzynce odbiorczej. W górnej części ekranu znajduje się ikona „Zapisz”, której potrzebujemy - kliknij na nią.


W górnej części ekranu znajduje się ikona „Zapisz”, której potrzebujemy - kliknij na nią


W dolnej części ekranu znajduje się duży przycisk „Dołącz plik”. Kliknij go i dołącz nasz plik.


Proces nazywa się, poszedł.


Teraz wideo jest ładowane, możesz wysłać list do adresata.


Ten proces jest zakończony.

Jak wysłać duży plik?

Rozmiar pliku dołączonego do listu wynosi tylko 30 MB. Jeśli Twój film jest znacznie większy, możesz użyć Yandex.Disk. W rzeczywistości system zrobi wszystko za Ciebie - przesyłasz również plik, jak pokazałem w poprzednim przypadku, ale plik zostanie automatycznie przesłany do Yandex.Disk, a twój adresat wraz z listem otrzyma link do pobrania pliku.

Zasadniczo jest to całkiem wygodne, ale istnieje kilka funkcji. Po pierwsze, możesz przesłać plik do Yandex.Disk, który nie przekracza 2 GB. Po drugie, przynajmniej link do ten plik tylko Ty i Twój znajomy zobaczycie, jeśli dostanie się do sieci, każdy może pobrać film. Nie zapominaj o tym.

I, jak powiedziałem wcześniej, ta metoda ma również znaczenie dla innych usług pocztowych. Różnica może dotyczyć tylko dopuszczalnego rozmiaru załączonego pliku.

Kiedyś pisaliśmy listy ręcznie i wysyłaliśmy je do naszych przyjaciół i krewnych pocztą, na którą najpierw musieliście chodzić. I dotarł do adresata dopiero za kilka dni, a nawet tygodni. Wraz z nadejściem poczty elektronicznej wszystko się zmieniło - teraz wysłanie komuś wiadomości e-mail trwa zaledwie kilka minut, aw ciągu kilku sekund dociera do adresata. Ale to nie wszystkie możliwości, które dały nam nowe technologie. Teraz możesz w ten sam sposób wysyłać nie tylko wiadomości tekstowe, ale także zdjęcia, a nawet filmy. To pozwala nam być jeszcze bliżej tych, którzy są bardzo daleko i dzielić się swoimi wrażeniami z przyjaciółmi jeszcze jaśniej! Jeśli nie skorzystałeś jeszcze z tej możliwości, przeczytaj, jak wysłać film e-mailem, a raczej go sprzedaj.

Prawie wszystkie usługi, na których możesz się zarejestrować skrzynka pocztowa , mają wbudowane funkcje do wysyłania obrazów, plików audio i wideo. Ale wszystkie mają ograniczenia ze względu na ich rozmiar. Dlatego przed wysłaniem filmu pocztą elektroniczną należy upewnić się, że plik spełnia ustalone kryteria. Rozważmy kilka opcji wysyłania ich, w zależności od rozmiaru.

Wysyłanie przez załącznik

Większość usług pocztowych umożliwia przesyłanie rekordów, które nie przekraczają 20-30 MB. Jeśli Twój film jest bardzo krótki i waży nie więcej niż ustawiona maksymalna szybkość, jest to bardzo proste.

Przejdź do skrzynki pocztowej i utwórz nowy list. Poprowadź temat i planuj go opublikować. Ponadto, jeśli to konieczne, napisz wiadomość tekstową. Teraz pozostaje dołączyć film. Pod formularzem do wprowadzania tekstu pojawi się ikona „Dołącz plik”. Otworzy się okno, aby wybrać żądany plik. Wybierz film do wysłania i kliknij „Otwórz”. Zostanie on pobrany i dołączony do Twojego listu. W pobliżu zobaczysz nazwę i rozmiar załączonego pliku. Możesz wysłać.

Możesz wysłać

Jednak jeśli na zwykły wiadomość tekstowa 20 MB to więcej niż wystarczające, z reguły nie ma pliku wideo. Jeśli Twój film waży więcej, możesz wybrać jeden z następujących sposobów wysłania filmu pocztą e-mail.

Prześlij do udostępniania plików

Istnieje wiele usług udostępniania plików, które umożliwiają przesyłanie na nie dużych zdjęć i filmów - od 2 do 10 GB. Wiele z nich jest bezpłatnych i nawet nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wystarczy przesłać plik, klikając przycisk „Dodaj plik”. Po tym otrzymasz link do niego. Ale jak wysłać film pocztą przesłaną do podobnego zasobu? Wystarczy w liście podać link do niego, a odbiorca będzie mógł go kliknąć i obejrzeć wideo.

Ta opcja jest dobra, ponieważ wideo nie musi nawet pobierać. Po prostu otworzy się w przeglądarce i tyle. Jakość nie ucierpi w ogóle.

Prześlij na hosting wideo

Istnieje inny sposób wysłania filmu e-mailem, jeśli jest ciężki. Tutaj pomoże nam każdy hosting wideo. Dwa najbardziej popularne to YouTube (znany na całym świecie) i Yandex.Video (dość popularny w Rosji). Co jest od ciebie wymagane?


Po pierwsze, zarejestruj się w wybranej witrynie - nie zajmuje to dużo czasu. Następnie prześlij swój film, klikając przycisk „Dodaj wideo”. Przy okazji, możesz natychmiast nagrać, jeśli chcesz, aby to zrobić, wybierz „Nagraj z kamery”. Maksymalny plik do pobrania na Yandex.Video nie powinien przekraczać dużo, około 1,5 godziny jakość wideo ), na „YouTube” - 2 GB. Obsługiwane są prawie wszystkie formaty plików, co oznacza, że ​​możesz je całkowicie wybrać.

Ponadto możesz wybrać poziom prywatności przesyłanego filmu. Na przykład, aby był widoczny dla wszystkich, tylko dla przyjaciół lub wyłącznie dla siebie. Ponadto, jeśli dostęp do wideo jest otwarty, możesz wyłączyć komentarze do niego. Następujące kroki są proste: musisz skopiować bezpośredni link do swojego klipu i wysłać film e-mailem, wstawiając ten link do listu.

Wysyłanie do Hotmail

Czy można jakoś zamienić pomysł na wałek bez ładowania go na zasoby zagraniczne? Jak wysyłać wideo pocztą bez korzystania z hostingu i hostingu plików? Możesz to zrobić, tworząc skrzynkę pocztową we właściwym miejscu. Usługa poczty Hotmail umożliwia dołączanie plików, w tym filmów, nawet do 10 GB! Tutaj możesz łatwo wysyłać potężne filmy bez dodatkowych i żmudnych manipulacji. Ponadto, jeśli plik jest bardzo duży, możesz podzielić go na równe części przy użyciu (na przykład w przypadku plików DVD).

Wniosek

Mamy nadzieję, że wskazówki w tym artykule na temat wysyłania filmu e-mailem będą dla Ciebie przydatne. Każda z rozważanych opcji ma swoje zalety i uwzględnia różne cechy pobranych plików wideo. Spraw, aby komunikacja z drogimi ludźmi była jeszcze cieplejsza - nagrywaj filmy i dziel się nimi z łatwością.

Kiedy musisz wysłać plik wideo do znajomego lub kolegi, nie wiesz, jak to zrobić - nie rozpaczaj. Odpowiedź znajdziesz w tym artykule etapami i szczegółowymi komentarzami. Wszystkie skrzynki pocztowe są bardzo podobne pod względem funkcjonalności i opcji, weźmiemy wszystkie przykłady z tego artykułu poczta gmail . Jeśli jesteś właścicielem poczty e-mail Yandex, Rambler lub Mail.ru, wszystkie kroki będą w przybliżeniu takie same.

Przejdź do skrzynki odbiorczej e-mail i znajdź pole „Napisz” lub „Napisz list”. Kliknij go, aby rozpocząć wysyłanie wideo do wiadomości. Pojawi się okno do wpisywania wiadomości tekstowej. Na samym dole znajdziesz zestaw specjalnych ikon. Wśród nich znajdź mały spinacz do papieru i kliknij go raz lewym przyciskiem myszy.


Teraz, korzystając z nawigacji w folderze w lewej części okna, znajdź potrzebny katalog, a następnie kliknij właściwy film raz Kliknij Prześlij. Następnie Twój film zostanie pomyślnie przesłany i, klikając „Wyślij”, przeniesiony do odbiorcy. Należy pamiętać, że waga pliku nie powinna przekraczać 250 MB. Obecnie pliki wideo o tak małej ilości są niezwykle rzadkie, dlatego w kolejnych krokach zostanie pokazane, jak pobrać wideo przestrzenne, które przekracza ten próg.


Nie zamykaj okna wysyłania wiadomości w skrzynce pocztowej. W drugiej karcie przeglądarki otwórz Dysk Google i kliknij „Idź do Google Drive”.


Wszystkie pliki pobrane wcześniej na dysk Google pojawią się na ekranie. Teraz musisz przesłać film tutaj. Po lewej stronie znajdź przycisk „Utwórz”, kliknij go.


Na liście rozwijanej kliknij pole „Prześlij pliki”.


Ponownie wybierz wideo w katalogu folderów. Kliknij „Otwórz”.


Pobieranie zostanie wyświetlone w prawym dolnym rogu małego okna. biały kolor . Poczekaj, aż się skończy.


Gdy tylko pojawi się następujący komunikat, kliknij w nim nazwę pliku.


Zobaczysz pobrany plik wideo. Musisz otworzyć dostęp do niego innym użytkownikom. Aby to zrobić, w prawym górnym rogu znajdź trzy pionowe punkty - to jest menu pliku wideo, kliknij na nie. Wybierz pierwszą linię „Open Access”.


W nowym małym oknie potrzebny jest najwyższy prawy wiersz - na szaro napis „Otwórz dostęp przez odniesienie”. Kliknij na to.


Natychmiast pojawi się gotowy link wideo, skopiuj go do schowka, naciskając jednocześnie Ctrl + C i kliknij „Zakończ”.


Wróć do okna skrzynki pocztowej i wybierz ikonę trójkąta na samym dole. Pod nim zostanie podpisane „Wstaw linki do plików na Dysku Google.


Wstaw link wideo do najwyższej linii, naciskając jednocześnie Ctrl + V. Lub wybierz wideo z poniższej listy. Możesz także po prostu wkleić link do pola wprowadzania wiadomości tekstowych, ale metoda pokazana w tym akapicie sprawi, że prezentacja będzie piękniejsza i wygodniejsza.


Dla jasności instrukcji obejrzyj film o tym, jak wstawić film wideo do wiadomości e-mail na przykładzie Yandex:

2. Napisz list

Po zalogowaniu się do skrzynki pocztowej kliknij przycisk Zapisz w lewym górnym rogu ekranu. W wyświetlonym oknie, w wymaganych polach, wprowadź adresata, temat i tekst listu.

3. Dołącz film do listu.

Kliknij ikonę spinacza u dołu okna, wybierz plik, który chcesz wysłać na komputerze lub nośniku zewnętrznym, i poczekaj kilka sekund na załadowanie filmu. Po zakończeniu pobierania pliku możesz wysłać wiadomość e-mail.


Po zakończeniu pobierania pliku możesz wysłać wiadomość e-mail

Pamiętaj, że w ten sposób możesz przesyłać tylko małe pliki wideo o rozmiarze do 25 MB - to są ograniczenia Gmaila. Jeśli korzystasz z innej usługi pocztowej, przeczytaj jej zasady - być może ogranicza to również wysyłanie dużych plików. Jak wysłać świetny film przez e-mail? Poniżej znajdziesz dwa łatwe sposoby zrób to.

 • Zmniejsz rozmiar wideo. Spróbuj skompresować wideo do wysłania pocztą za pomocą programu Movavi Video Converter i naszego programu, aby zmniejszyć rozmiar plików wideo. Należy pamiętać, że ta procedura obniży jakość wideo. Jeśli rozmiar pliku po kompresji nie przekracza 25 MB, możesz go wysłać, dołączając do e-mail jak opisano w kroku 3.
 • Prześlij wideo do sieci. Jeśli pierwsza metoda nie pasuje do Ciebie i nie możesz wysłać dużych filmów pocztą, możesz spróbować przesłać ją do Internetu, na przykład do YouTube, a następnie upuścić link wideo do każdego, komu chcesz go pokazać. Jeśli nie masz konta YouTube, możesz je łatwo naprawić - pomoże ci to stworzyć własny kanał YouTube.

Dzięki konwerterowi wideo Movavi możesz przygotować film do przesłania do sieci, wybierając profil gotowy z ustawieniami popularnych witryn. Po dodaniu filmu do zasobu internetowego skopiuj niezbędny link i wklej go do swojego e-maila.

4. Wyślij e-mail z wideo

Niezależnie od wybranej metody, ostatni krok pozostaje taki sam: kliknij przycisk Wyślij i poczekaj, aż adresat otrzyma Twój list.

Jak wysłać film przez e-mail?
Jak wysłać duży plik?
Jak to zrobić?
Jak wysłać film przez e-mail?
Jak wysłać duży plik?
Ale jak wysłać film pocztą przesłaną do podobnego zasobu?
Co jest od ciebie wymagane?
Jak wysyłać wideo pocztą bez korzystania z hostingu i hostingu plików?
Jak wysłać świetny film przez e-mail?