Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak umieścić różne numery stron w stopce. Korekta numerów stron w dokumencie MS Word.

 1. Wideo na temat dodawania stopek i paginacji w programie Word
 2. Jak dowolnie numerować strony w dokumencie?
 3. Dlaczego kolejność numerowania w dokumencie jest zepsuta?
 4. Jak naprawić niewłaściwą numerację stron w dokumencie?
 5. Więcej numeracji poprawek w filmie.

I jak. Rozważ teraz paginację w programie Word 2007 . Jeśli karta Główna jest odpowiedzialna za formatowanie, następną kartą do wstawienia jest Wstaw .

Na tej karcie możesz wstawiać obrazy, kształty, linki, stopki i inne elementy, w tym numery stron, do dokumentu programu Word.

Numery można wstawiać zarówno do nowych, jak i istniejących dokumentów. Otwórz go i przejdź do karty Wstaw . Jesteśmy zainteresowani grupą stopek poleceń. Istnieje numer strony . Kliknij na niego i wybierz, gdzie będziesz miał numer strony. Najedź kursorem na dowolny z tych elementów, a pojawią się rozwijane okna z opcjami do umieszczenia numeru strony. Wybierz odpowiedni i kliknij go.

Wykonano numerowanie - wszystkie strony będą ponumerowane.

Aby powrócić do edycji tekstu, możesz kliknąć dwukrotnie tekst lub kliknąć element Zamknij stopkę na karcie Projekt , która się pojawi Aby powrócić do edycji tekstu, możesz kliknąć dwukrotnie tekst lub kliknąć element Zamknij stopkę na karcie Projekt , która się pojawi.

Ta nowa karta pojawi się, jeśli wejdziesz w tryb edycji stopki.

Nagłówki i stopki to powtarzające się górne i dolne strony każdej strony. Zawierają informacje o autorze, dane firmy, datę utworzenia dokumentu, numery stron i inne podobne informacje.

Najprostszym sposobem przejścia do trybu edycji stopki jest dwukrotne kliknięcie na górze lub na dole dowolnej strony.

Jeśli chcesz paginację w  Dokument Word  nie zaczynał się od cyfry 1, ale z innym, musisz przejść do Wstaw - Numer strony - Format numerów stron , aw oknie dialogowym z pozycją Numeracja stron - zacznij od : wpisz inny numer Jeśli chcesz paginację w Dokument Word nie zaczynał się od cyfry 1, ale z innym, musisz przejść do Wstaw - Numer strony - Format numerów stron , aw oknie dialogowym z pozycją Numeracja stron - zacznij od : wpisz inny numer. Jest to czasami wymagane, jeśli dokument jest kontynuacją jakiegoś innego dokumentu.

Ponadto możesz usunąć numer z pierwszego arkusza dokumentu. Aby to zrobić, musisz przejść do trybu edycji nagłówka i stopki, to znaczy dwukrotnie kliknąć górny lub dolny margines strony, a na karcie Projektant wybrać element Parametry i zaznaczyć pole wyboru obok tego elementu.

Aby usunąć numerację, wystarczy usunąć jedną z liczb.

Porozmawiajmy teraz bardziej o stopkach. Aby je wstawić, musisz przejść do karty Wstaw i wybrać elementy Nagłówek lub Stopka . Przewijając listę nagłówków i stopek, możesz wybrać te nagłówki i stopki, które będą dla Ciebie interesujące.

Uwaga - jeśli na karcie Projektant w elemencie Parametry , obok polecenia znajduje się znacznik wyboru Specjalna stopka dla pierwszej strony oznacza to, że musisz zarejestrować nagłówki i stopki dla pierwszej strony i dla kolejnych stron oddzielnie.

Możesz wstawić do stopki obraz, datę, klip (zdjęcie obrazu określonego przedmiotu), a następnie zostaną one wyświetlone na wszystkich stronach dokumentu Możesz wstawić do stopki obraz, datę, klip (zdjęcie obrazu określonego przedmiotu), a następnie zostaną one wyświetlone na wszystkich stronach dokumentu. W tym celu na karcie Konstruktor znajduje się grupa poleceń Wklej .

Zdjęcia są wybierane na komputerze i można wybrać klip w kolekcji. Po ich umieszczeniu możesz wybrać zawijanie tekstu - pod tekstem . W tym przypadku możesz kompaktowo ułożyć rysunek stopki w dowolnym miejscu.

Na przykład, chcesz wybrać odpowiedni klip dla stopki. Na karcie Projektant kliknij element Klip . Po prawej stronie pojawi się klip , w którym wpisujesz temat, który Cię interesuje, np. Sport, na pasku wyszukiwania. Kliknij Start i wybierz zdjęcie na ten temat. Kliknij na niego, a obraz pojawi się w stopce.

W pliku poleceń pojawia się kolejna karta formatu , ponieważ jesteś w trybie edycji obrazu. Na tej karcie znajdziesz element Zawijanie tekstu i wybierz opcję Za tekstem . Możesz także wybrać opcję, której potrzebujesz w klauzuli. Możesz zmienić rozmiar obrazu, przesuwając znaczniki obrazu.

Wideo na temat dodawania stopek i paginacji w programie Word

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w sekcjach „Wszystkie kursy” i „Użyteczność”, do których dostęp można uzyskać z górnego menu witryny. W tych sekcjach artykuły są pogrupowane według tematów w bloki zawierające najbardziej szczegółowe (w miarę możliwości) informacje na różne tematy.

Możesz także zapisać się do bloga i dowiedzieć się o wszystkich nowych artykułach.
To nie zajmuje dużo czasu. Po prostu kliknij poniższy link:

W procesie pracy z edytorem tekstu MS Word, im bardziej zagłębiamy się w badanie jego możliwości, tym bardziej napotykamy na różnego rodzaju błędy, które na pierwszy rzut oka nie występowały z powodu naszego błędu (oznaczającego czynnik ludzki).

Czy miałeś sytuację, w której chcesz wydrukować jedną stronę z dokumentu MS Word, a „inteligentny” program wydrukuje zupełnie inną stronę? Ponadto może to być zarówno strona o większej liczbie, jak i mniejsza. Niedopasowanie numerów stron w dokumencie MS Word powstaje z powodu możliwości rozpoczęcia numerowania nie z pierwszej strony.

Drodzy odwiedzający stronę, poniżej jest sposób decyzja o sobie problemy, jeśli nie możesz lub nie chcesz tego zrobić, możesz zamówić u nas korektę numeracji stron. Szczegóły

Jest to wygodne, gdy dokument można przygotować w częściach, na przykład, autor tych linii podczas przygotowywania rozprawy, część wprowadzająca została sporządzona jako oddzielny dokument.

Powody, dla których numery stron nie pochodzą z pierwszej liczby, mogą być zupełnie inne, ale interesujące jest to, że jeśli spróbujesz wybiórczo wydrukować dokument, określając niezbędne numery stron, numery stron, które są do nich przypisane, zostaną wydrukowane, a nie zgodnie z kolejnością ich lokalizacji w dokumencie. Na przykład, jeśli numeracja w dokumencie zaczyna się od piątego numeru i drukowana jest szósta strona, wydrukowana zostanie druga strona.

Jak dowolnie numerować strony w dokumencie?

W zakładce „Projektant”, która pojawia się podczas edycji nagłówków i stopek, w grupie „Nagłówki i stopki” znajduje się polecenie „Formatuj numery stron”.

Warto zauważyć, że jeśli po tym usuniesz numery stron, zostaną one usunięte wizualnie, ale pozostaną. Na tym polega sztuczka, że ​​strona, która jest piąta w kolejności i nie ma numeru, może być daleko od piątej. W takim przypadku można sprawdzić numer sekwencji stron, patrząc na panel stanu na dole dokumentu, a numer, który zostanie uwzględniony podczas drukowania dokumentu, zostanie wskazany obok pionowy pasek przewijanie.


W takim przypadku można sprawdzić numer sekwencji stron, patrząc na panel stanu na dole dokumentu, a numer, który zostanie uwzględniony podczas drukowania dokumentu, zostanie wskazany obok  pionowy pasek  przewijanie

Dlaczego kolejność numerowania w dokumencie jest zepsuta?

Faktem jest, że zmiana numeru początkowego za pomocą polecenia „Liczba stron” jest tworzona dla bieżącej sekcji, a liczba sekcji w dokumencie jest ograniczona wyobraźnią autora tego dokumentu. Dlatego można maksymalnie zmienić format numerów stron, określając początkową liczbę równą liczbie stron w dokumencie. Innymi słowy, 10-stronicowy dokument może mieć albo pierwsze 10 stron, albo dziesięć 505 stron, albo dziewięć czterech setnych i jedną dwudziestą, i tak dalej.

Pojawia się pytanie, czy dokument może mieć kilka stron o tym samym numerze, która strona będzie drukowana, jeśli wyślesz tylko stronę z nieunikalnym numerem do wydrukowania. W tym odczuciu nie wydrukuje wszystkich stron, których liczba odpowiada liczbie określonej podczas drukowania. Oznacza to, że jeśli zostanie wysłana trzecia strona, z której są cztery, wydrukowane zostaną cztery trzecie strony.

Jak naprawić niewłaściwą numerację stron w dokumencie?

Po prostu użyj polecenia „Usuń numery stron” dla każdej sekcji dokumentu, a aby przyspieszyć proces korekcji, możesz szybko przeskoczyć stopki sekcji.


Więcej numeracji poprawek w filmie.

  Olga

  Powiedz mi, jak odłożyć numerację, aż 36 stron jest dokładnie ponumerowanych, a od 37 nic nie jest umieszczone. Umieściłem ręcznie, na wszystkich kolejnych stronach, numer 37.

  Mariana

  Dziękuję bardzo, bardzo mi pomogłeś!

  Valeria

  Dziękuję bardzo!

  Głupia kobieta

  Dziękuję bardzo, cały dzień szukając sposobu na poprawienie numeru strony. z jakiegoś powodu, po 48, poszedłem na numer 3. Chciałem zaktualizować Word, ponieważ nie znałem rozwiązania mojego problemu, pomyślałem, że to pomoże, ale pobrałem tylko trojana. (po natknięciu się na tę stronę) Jestem zwycięzcą w życiu.

  Irina

  To pomogło! Dziękuję!

  Vitali

  napisał w VK

  • Msofficeprowork

   Tam sytuacja jest jeszcze prostsza, niż myślałem, wystarczy kliknąć numer, który został utracony i wybrać kontynuowanie numeracji w pliku VC. Powodzenia

Dlaczego kolejność numerowania w dokumencie jest zepsuta?
Jak naprawić niewłaściwą numerację stron w dokumencie?
Czy miałeś sytuację, w której chcesz wydrukować jedną stronę z dokumentu MS Word, a „inteligentny” program wydrukuje zupełnie inną stronę?
Jak dowolnie numerować strony w dokumencie?
Dlaczego kolejność numerowania w dokumencie jest zepsuta?
Jak naprawić niewłaściwą numerację stron w dokumencie?