Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak usunąć konto w Nokia Lumiya. Usuwanie konta na Win Phone

 1. Kilka ogólnych informacji
 2. Usuwanie konta Microsoft
 3. Zamknięcie konta
 4. Implikacje zamknięcia konta Microsoft
 5. Ostateczna likwidacja „Microsoft”
 6. Pieniądze na koncie Microsoft
 7. w „Microsoft”
 8. i pamięć SkyDrive
 9. Odzyskiwanie konta

Często po zakupie używanego telefonu system operacyjny Windows Phone użytkownicy stają przed faktem, że muszą pozbyć się danych poprzedniego użytkownika. Dzieje się tak, gdy sprzedawca nie raczy się tym zająć i nie martwi się o bezpieczeństwo swoich danych, na przykład, jeśli kupił używany telefon, a jest wiele różnych kont Windows, VK, Periscope, Google itp.

Często, aby zakończyć pracę, smartfon może wymagać danych osobowych, które są ukryte tylko na koncie, do którego dostęp jest na stałe zamknięty. W tym przypadku metoda, która pomaga całkowicie usunąć konto Microsoft na telefonie z systemem Windows, jest najlepszym rozwiązaniem. Odbywa się to w prosty sposób, ale należy pamiętać, że wszystkie dane dotyczące działania telefonu, połączeń, numerów książek telefonicznych i innych informacji zostaną usunięte.

Tak więc, aby przeprowadzić podobną procedurę i pozbyć się danych poprzedniego właściciela, musisz wykonać twardy reset telefonu, czyli pełny reset ustawienia. Jak to zrobić, jest wskazane w instrukcji. Omówienie tego tutaj jest bezcelowe, ponieważ dla każdego modelu może to być inna kombinacja.

Jeśli uważasz się za osobę zaawansowaną, możesz potrzebować dekodera telewizji cyfrowej dostarczonego przez naszych partnerów projektu.

Wyślij akcje resetowania

Gdy wszystko się powiedzie, telefon wyłączy się i uruchomi ponownie ustawienia standardowe . Po pierwszym zalogowaniu poprosi Cię o wprowadzenie ustawień konta. To jest czas, kiedy możesz zmienić konto. Stary już nie istnieje i teraz wszystko zależy tylko od tego, jak poprawnie wypełnisz wszystko. Należy to zrobić na proponowanych polach, wskazując najbardziej prawdziwe informacje lub takie, które pokrywają się z profilem na komputerze i na stronie internetowej Microsoft.

Teraz wiesz dokładnie, jak usunąć konto po zakupie telefonu z systemem Windows rekord Microsoft i uczynić telefon prawie nowym oprogramowanie . Po tym wszystkim nie zapomnij wydać pełna konfiguracja aparat:

 • data, godzina;
 • język;
 • geolokalizacja;
 • funkcja „Moja rodzina”;
 • przesłać skopiowane dane i numery telefonów;
 • Pobierz dane przeglądarki i utwórz zakładki.

Ogólnie rzecz biorąc, przygotuj się na fakt, że wszystko zostało skonfigurowane od podstaw. Oczywiście nie zapominaj o oprogramowaniu sprzętowym, które można również zresetować do wersji fabrycznej (co jest mało prawdopodobne, ale całkiem realistyczne). Chciałbym myśleć, że otrzymane informacje pomogły rozwiązać problem. Ciesz się czystym systemem operacyjnym!

Konto Microsoft pojawiło się w systemie Windows od wersji 8. Dzięki niemu możesz zalogować się do różnych usług Microsoft, a także do pobierania aplikacji w Sklepie. Jeśli nie korzystasz z powyższych aplikacji, konto można usunąć. Zaletą braku konta Microsoft jest to, że po wejściu na komputer z lokalnym nagraniem trudniej jest Cię zidentyfikować, a tym samym trudniej go złamać.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest stworzenie kopia zapasowa Informacje o koncie Microsoft. Po jego usunięciu dostęp do nich zostanie zamknięty. Dotyczy to plików przechowywanych w chmurze, informacji o zakupie w firmie Microsoft (w tym kluczy do oprogramowania), kontaktów w Skype, jeśli korzystałeś z konta Microsoft, aby zalogować się do programu, anuluj wszystkie płatne subskrypcje, jeśli były. Teraz możesz kontynuować usuwanie. Przejdź do swojego konta na stronie internetowej Microsoft i przejdź do karty „Bezpieczeństwo i prywatność”. System będzie wymagał wprowadzenia kodu, który przyjdzie skrzynka pocztowa lub telefon.


Po wprowadzeniu kodu otworzy się strona ustawień konta. Przewiń do dołu i kliknij „Zamknij konto”.


Wyświetlona zostanie lista czynności, które należy wykonać przed usunięciem wpisu, aby nie zgubić plików i uzyskać dostęp do urządzeń korzystających z konta Microsoft. Po wdrożeniu zaleceń kliknij przycisk „Dalej” i zaznacz elementy ostrzegające o utracie danych i wybierz powód z listy, dlaczego zdecydowałeś się anulować konto. Następnie kliknij przycisk „Oznacz do zamknięcia”.


Jeśli nie masz pewności, że w przyszłości nie będziesz potrzebować konta Microsoft, możesz po prostu zmienić sposób korzystania z konta na lokalne nagrywanie . Aby to zrobić, przejdź do ustawień komputera i wybierz Konta. Kliknij „Wyłącz” pod imieniem i nazwiskiem.


W oknie, które zostanie otwarte, musisz wprowadzić hasło do swojego konta Microsoft. Następnie ustaw nazwę konta lokalnego i hasło, jeśli to konieczne. Kliknij „Dalej” i „Wyjdź z konta Microsoft”. Wszystkie dane pozostaną i, jeśli to konieczne, będzie można uzyskać do nich dostęp, ale komputer będzie korzystał z lokalnego.


Po całkowitym usunięciu na stronie konto staje się nieaktywne i dopiero po upływie 60 dni zostaje całkowicie usunięte
Po całkowitym usunięciu na stronie konto staje się nieaktywne i dopiero po upływie 60 dni zostaje całkowicie usunięte. Jeśli nagle zmienisz zdanie przed upływem tego okresu, zaloguj się na swoje konto przy użyciu nazwy użytkownika i hasła, a stanie się ono ponownie aktywne.

Najpierw musisz zdecydować, co jest kontem Microsoft. To jest twój adres e-mail i oczywiście hasło używane do umożliwienia użytkownikowi zalogowania się do niektórych usług, takich jak Outlook.com, OneDrive, Skype i Xbox Live. Są one również używane do logowania do systemu na tabletach, komputerach i telefonach z systemem Windows 8, systemami rozrywki Xbox. Zastanowimy się, jak zarejestrować się w „Microsoft”, dlaczego to zrobić, jak i dlaczego musisz usunąć konto.

Kilka ogólnych informacji

Czasami zdarza się, że po zastosowaniu swojego adresu e-mail i hasła możesz zalogować się do niektórych usług firmy Microsoft. Więc masz konto w serwisie. Dzięki niemu możesz zalogować się do Skype. Jeśli nie masz konta Microsoft, łatwo je utworzyć. Możesz z nim przejść do Skype, nawet jeśli masz już rejestrację w serwisie wideo. Oba konta mogą być połączone. A teraz powiedz, dlaczego logujesz się za pomocą „Microsoft”. Nadal przynajmniej jedno hasło, ale musisz pamiętać mniej. Istnieje tylko jedna nazwa i hasło dla kilku usług. Ze wszystkimi znajomymi jest tylko jeden sposób na utrzymywanie kontaktu. Poziom prywatności i bezpieczeństwa jest ulepszony, bezpieczniejszy i wygodniejszy do odzyskiwania hasła. Konto w „Microsoft” jest używane do włączenia usługi wideo różne urządzenia , uruchamiając nie tylko okna. Jeśli masz iPhone'a, Maca lub innego Telefon z Androidem , możesz łatwo wejść do Skype. Konto Microsoft będzie działać tutaj, podobnie jak Twoi znajomi używający 8.

Usuwanie konta Microsoft

Często pojawia się pytanie: jak usunąć konto Microsoft? Tak się składa, że ​​musisz pobrać jedną z aplikacji na innym komputerze. Oznacza to, że musisz oczyścić komputer z jego rekordu. W tym czasie jesteś z Sklep Windows Zainstaluj aplikację na urządzeniu, jej nazwa zostanie dodana do standardowego konta. Aplikacje mogą być instalowane na wszystkich pięciu komputerach. Aby uruchomić nowy komputer, który podąża za obecnymi pięcioma komputerami, musisz wykonać kilka kroków, aby usunąć co najmniej jedno urządzenie z własnego konta.
Często pojawia się pytanie: jak usunąć konto Microsoft Naciśnij klawisze Windows + C i z proponowanego wybierz „Szukaj”. Wprowadź słowo Store, wybierz „Aplikacje” i kliknij Zapisz w wynikach wyszukiwania. Naciśnij ponownie Windows + C i tym razem wybierz „Ustawienia”. Następnie musisz kliknąć swoje konto. Wchodzimy do „Microsoft” i Windows Store. Obok komputera, który chcesz usunąć, kliknij. Możesz usunąć komputer tylko wtedy, gdy jesteś w Sklepie na dowolnym komputerze. Po usunięciu komputera z konta nie będzie mógł korzystać z aplikacji zainstalowanych w sklepie.

Zamknięcie konta

Ta procedura może wpłynąć na funkcjonalność absolutnie wszystkich urządzeń, aplikacji i usług, z których aktualnie korzystasz. Nie jest wcale zbędne upewnienie się, że na kontach związanych z tym rekordem nie ma żadnych funduszy ani ważnych danych. Musisz utworzyć kopie zapasowe swoich informacji. Po zamknięciu konta dostęp do wszystkich danych, plików zapisanych w pamięci „Microsoft” zostanie zablokowany. A jeśli planujesz kiedykolwiek korzystać z tych danych, możemy polecić Ci przechowywanie kopii.
Ta procedura może wpłynąć na funkcjonalność absolutnie wszystkich urządzeń, aplikacji i usług, z których aktualnie korzystasz Wszystko to dotyczy zdjęć, dokumentów i wiadomości e-mail przechowywanych w Outlook.com, OneDrive lub Hotmail; dane z twojego portfolio z MSN Money; dane osobowe z HealthVault; dane dotyczące przejęć na Microsoft.com; Kontakty Messenger dodane do Skype klucze do wszystkiego, za co trzeba było dokonać zakupu. Zastanów się więc, czy potrzebujesz konta Microsoft. Windows 8 to bardzo poważny, nowoczesny system operacyjny, który musisz przemyśleć przed utratą całego życia.

Implikacje zamknięcia konta Microsoft

Po usunięciu nie będziesz mieć dostępu do plików muzycznych pobranych za pomocą subskrypcji Xbox Music. Zakupione pliki można odtwarzać, ale nie można ich przenieść na inne urządzenie. Ponadto znacznik gracza ze sklepu Xbox Live, wszystkie osiągnięcia w grze i wynik zostaną anulowane.
Po usunięciu nie będziesz mieć dostępu do plików muzycznych pobranych za pomocą subskrypcji Xbox Music Zaleca się anulowanie subskrypcji dokonanych na koncie. Odpowiedź na pytanie, jak usunąć konto Microsoft, nie jest zbyt trudna, ale zostaniesz bardzo pozbawiony. Nie będziesz mieć dostępu do usług takich jak Office 365 lub OneDrive, Outlook.com bez irytujących reklam. Przed zamknięciem musisz anulować płatne subskrypcje. Ta procedura jest wykonywana na określonej stronie, klikając przycisk „Subskrybuj”. Wybierz operację, która została anulowana, i kliknij „Uruchom kontrolę”. Nie zapomnij poinformować znajomych o innej opcji komunikacji.

Ostateczna likwidacja „Microsoft”

Po zamknięciu konta powinno upłynąć 60 dni, a wszystkie wiadomości przechowywane w skrzynkach e-mail zostaną usunięte. To jest poczta, która kończy się na @ msn.com, @ hotmail.com, @ live.com lub @ outlook.com. Ale wiedz, że cały czas twoja skrzynka pocztowa będzie działać i odbierać wiadomości. Ale możesz go skonfigurować tak, aby był automatycznie informowany o usunięciu konta i otrzymaniu nowego adresu. W tym celu musisz przejść do własnej skrzynki pocztowej i otworzyć „Parametry”.
Po zamknięciu konta powinno upłynąć 60 dni, a wszystkie wiadomości przechowywane w skrzynkach e-mail zostaną usunięte Następnie w sekcji „Zarządzaj swoim własnym kontem” musisz otworzyć „Automatyczną odpowiedź na temat nieobecności”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, które są ci oferowane. Pamiętaj, że Twój adres, a raczej poczta innego użytkownika Outlook.com, po usunięciu konta Microsoft może zostać automatycznie przeniesiona na inną osobę po 60 dniach. Nauczyłeś się, jak usunąć konto Microsoft.

Pieniądze na koncie Microsoft

Musisz użyć gotówki na koncie Microsoft Points. Usunięcie tego konta nie jest konieczne, jeśli masz pieniądze na koncie lub punktach związanych z kontem. W końcu można je spędzić w Xbox, sklepie Windows lub Windows Phone. Saldo Punktów lub funduszy można znaleźć, otwierając „Fakturowanie”, a następnie „Metody płatności”. Gdy zażądasz kodu zabezpieczającego z odpowiedniej usługi zarządzania kontem Microsoft, pamiętaj o podaniu innego adresu e-mail lub numeru telefonu. Nie zapomnij zdecydować, co zrobić z rejestrami dzieci.
Musisz użyć gotówki na koncie Microsoft Points Po usunięciu konta wpis „Microsoft” dla Twojego dziecka nie zostanie zamknięty. Ale będzie musiał zapomnieć o Xboksie - nie jest autoryzowany w systemie komputerowym kontrolowanym przez Windows 8 lub nowszy, w System Windows Telefonuj, aż do uzyskania dostępu do innego konta nadrzędnego. Cóż, więcej niż wystarczająco nauczyłeś się, jak usunąć konto Microsoft. Powinieneś również wiedzieć, że nie można go odzyskać.

w „Microsoft”

Jeśli w ciągu 60 dni nagle zmienisz zdanie i zdecydujesz się na dalsze korzystanie z konta, zresetowanie żądania usunięcia jest bardzo proste: zaloguj się i użyj go jak poprzednio. Ale nie jesteśmy zainteresowani, stworzymy nowe konto Microsoft. Aby to zrobić, na pulpicie ostatniego systemu operacyjnego przenieś go w prawy górny róg i wybierz słowa „Parametry”, kliknij „Zmień parametry komputera”. Z otrzymanych informacji zrozumiesz lokalnie zalogowanego lub pod kontem Microsoft.
Jeśli w ciągu 60 dni nagle zmienisz zdanie i zdecydujesz się na dalsze korzystanie z konta, zresetowanie żądania usunięcia jest bardzo proste: zaloguj się i użyj go jak poprzednio Jeśli jesteś zalogowany lokalnie, kliknij „Połącz z kontem Microsoft. Następnie kliknij „Utwórz nowe konto”. Teraz musisz wypełnić wszystkie pola. Wybierz domenę: live.ru, hotmail.com lub outlook.com, w polu adresu wprowadź unikalną nazwę. Możesz użyć starego pudełka. Następnie napisz nowe hasło , potwierdzamy to. Następnie wprowadź swoje imię i nazwisko. Konto Microsoft, Windows 8, jest prawie tworzone.

i pamięć SkyDrive

W następnym oknie wpisz datę urodzenia i wybierz dwa sposoby odzyskania hasła. To lub numer telefon komórkowy lub odpowiedź na twoje pytanie lub inną adres e-mail . Następnie musisz określić znaki umieszczone w polu i kliknij „Dalej”. Teraz potrzebujesz kodu, aby potwierdzić zakończenie. Na przykład wariant określonego pola.
W następnym oknie wpisz datę urodzenia i wybierz dwa sposoby odzyskania hasła Pod tym adresem otrzymasz list z kodem, który wpisujemy w polu. Teraz wybieramy, że będziemy używać SkyDrive. Następnie zostaniemy poproszeni o przejście do księgowości amerykańskiej firmy. Przełącz. To wszystko, teraz mamy konto w „Microsoft”. I możemy cieszyć się wszystkimi jego zaletami.

Odzyskiwanie konta

Czasami trzeba zmienić numer telefonu, a rozliczenie nie zostanie przywrócone. Jak odzyskać konto Microsoft? Aby to zrobić, powinieneś teraz zresetować nowy telefon / numer do ustawień fabrycznych. W takim przypadku wszystko zostanie usunięte, więc tworzymy kopię zapasową. W tym celu podłączamy telefon za pomocą kabla USB do komputera i wykonujemy kopię zapasową wideo, muzyki i zdjęć. Dotknij elementu „Informacje o urządzeniu”. Zresetuj ustawienia.
Czasami trzeba zmienić numer telefonu, a rozliczenie nie zostanie przywrócone Pojawi się ostrzeżenie, upewnij się, że wszystko jest odpowiednio przygotowane i dotknij „Tak” i „Tak”. Telefon - z ustawieniami fabrycznymi. Po ponownym uruchomieniu pojawią się instrukcje konfiguracji. Kiedy przejdziesz do „Bądź świadomy”, kliknij „Zaloguj się” i postępuj zgodnie z sugerowanymi instrukcjami, aby wejść za pomocą konta, którego będziesz używać.

Jak odzyskać konto Microsoft?