Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak usunąć zakładki na laptopie. Jak usunąć niepotrzebne zakładki VKontakte. Instrukcja krok po kroku: usuń zakładki VK

 1. Jak usunąć zakładki w Chrome na Androida?
 2. Jak usunąć zakładki w Operze
 3. Jak wyczyścić magazyn w Yandex
 4. Co zrobić, jeśli chcesz usunąć niektóre adresy z folderu

Ponownie odpowiadam na pytania użytkowników, którzy zadawali pytania (przy okazji, pytania, które mają obszerne odpowiedzi, nie są tam wyświetlane - pamiętaj o tym). Dzisiaj odpowiem na pytanie Alexeya, który jest zainteresowany tym, jak usunąć zakładki z przeglądarki Google Chrome.

W rzeczywistości odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta, moim zdaniem tylko implementacja zakładek jest bardzo daleka od optymalnej. Na przykład niektórzy użytkownicy, którzy dopiero zaczęli korzystać z przeglądarki, często nie mogą nawet znaleźć w niej zakładek. Więc spójrz i pamiętaj.

Może wiele linków jest duplikowanych lub łamanych? Czy chcesz usunąć nieprawidłowe ulubione do czyszczenia? Funkcja zakładek w przeglądarkach internetowych jest bardzo przydatna. Umożliwia to zapisanie łącza do interesujących stron i stron internetowych w folderze na komputerze i znalezienie łącza w dowolnym momencie bez konieczności każdorazowego ręcznego przeszukiwania strony lub witryny.

Jednak z czasem lista zapisanych zakładek rośnie, co często osiąga setki linków przechowywanych podczas przeglądania online przez kilka miesięcy i lat. Często lista zawiera zduplikowane lub już nieważne zakładki. Zarządzanie listą setek twoich ulubionych rąk zajmie dużo czasu.

W prawym górnym rogu przeglądarki znajduje się przycisk ustawień w postaci trzech pasków. Kliknij go i przesuń mysz nad podsekcję „Zakładki”, jak pokazano na zrzucie ekranu.


Kliknij go i przesuń mysz nad podsekcję „Zakładki”, jak pokazano na zrzucie ekranu

Jak widać, mam tylko jedną kartę. Możesz mieć ich kilka, a może nawet kilkaset. Najedź myszą żądana zakładka , kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Usuń”. Wszystko, zakładka zostanie usunięta.

Kliknij „Zainstaluj”. . Program ma prosty interfejs. Najpierw wybierz z menu przeglądarkę, którą chcesz sprawdzić. Aby rozpocząć sprawdzanie ulubionych, kliknij przycisk. Sprawdzenie 300 ulubionych na moim komputerze zajęło około 4 minut.

Poczekaj, aż weryfikacja zmieszanych ulubionych zakończy się. Po zakończeniu sprawdzania możesz przenieść uszkodzone zakładki, klikając przycisk. Na tym etapie możesz sprawdzać uszkodzone ulubione jeden po drugim, wybierając je myszką i naciskając przycisk 5, który otwiera ulubioną przeglądarkę wewnętrzną.


Na tym etapie możesz sprawdzać uszkodzone ulubione jeden po drugim, wybierając je myszką i naciskając przycisk 5, który otwiera ulubioną przeglądarkę wewnętrzną

Cały proces trwał tylko kilka sekund.

Przy okazji, ścieżka do zakładek leży pod tym adresem: C: Użytkownicy nazwa użytkownika AppData Lokalna Google Chrome Dane użytkownika Domyślnie w pliku Zakładki. Prawda, wyedytuj go (chyba, że ​​ci się to uda), nie zalecam unikać problemów z wydajnością przeglądarki.

Aby usunąć uszkodzony link, kliknij przycisk. Lub wybierz kilka uszkodzonych linków i usuń je razem. Phycons to obrazy, które pojawiają się obok tytułu strony w przeglądarce lub na pasku zakładek obok łącza. Aby sprawdzić odznaki, kliknij 2.

Po zakończeniu możesz je usuwać pojedynczo za pomocą przycisku 6 lub klikać Wybierz wszystkie duplikaty oprócz jednego i usuwać duplikaty ulubionych jako blok. Posiadanie listy ulubionych stron jest przydatne i praktyczne, aby łatwo uzyskać dostęp do interesujących nas zasobów i konsultować się z nimi bez tracenia czasu i niezbyt wielu prób. Ulubione strony to te strony, które dla wygody i wygody dodano do pewnej listy naszej przeglądarki, aby w razie potrzeby móc szybko im przypominać.

Jak usunąć zakładki w Chrome na Androida?

W telefonie lub aplikacji uruchom Google Chrome . W prawej części okna kliknij ikonę w postaci trzech punktów, pojawi się menu. W nim wybierz „Zakładki”.

Zostanie otwarta lista zakładek zapisanych w urządzeniu. Kliknij zakładkę i przytrzymaj, aż pojawi się menu. W menu kliknij „Usuń zakładkę” i zostanie usunięty.

Ponadto przeglądarki umożliwiają organizowanie tych witryn w kategorie, dzięki wygodnym folderom, dzięki którym wyszukiwanie interesujących materiałów jest jeszcze szybsze, łatwiejsze i bardziej intuicyjne, a wszystkie wyniki uporządkowane. Często jednak jesteśmy wśród faworytów, niektórych witryn, których już nie potrzebujemy. Są to witryny, które dodaliśmy na potrzeby tymczasowe, stare i zepsute linki lub po prostu strony dodane przez pomyłkę. Dzisiaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić, aby wyeliminować źródła, które są teraz bezużyteczne.

Dzisiaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić, aby wyeliminować źródła, które są teraz bezużyteczne

Możesz usunąć jedną zakładkę.

Zakładki są bardzo przydatne, gdy musisz zapisać interesującą Cię stronę i szczegółowo ją przestudiować później. Jednak z czasem zgromadził wiele zapisanych adresów, które stały się nieistotne. Jak usunąć niepotrzebne zakładki na komputerze selektywnie?

Za pomocą tego praktycznego i prostego przewodnika widzimy, jak usunąć ulubione witryny w zależności od używanej przeglądarki. Przejdź do Ulubionych i dodatkowego menu, które otworzy się obok niego, a następnie wybierz Zarządzaj ulubionymi. Po uzyskaniu dostępu do tej listy musisz znaleźć w folderze Ulubione folder Ulubione lub Ostatnie łącza, który chcesz usunąć, i wykonaj następujące kroki: wybierz łącze, kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz „ Usuń ”i potwierdź.

W prawym górnym rogu znajdziesz trzy klawisze, które otwierają tak wiele menu. Kliknij gwiazdkę, w której znajdują się Twoje ulubione, a zobaczysz pełną listę folderów zawierających zapisane linki. Następnie musisz kliknąć na linki, które chcesz usunąć, używając typowej procedury, naciskając prawy przycisk, a następnie Usuń.

Jak usunąć zakładki w Operze

Opera była, jest i będzie jednym z najpopularniejszych użytkowników wyszukiwarki. Praca z nią jest prosta i przyjemna, szybkość jest dobra, ładny interfejs. Usunięcie zakładek, które stały się niepotrzebne, jest dość proste.

 1. Otwórz przeglądarkę. W lewym górnym rogu monitora poszukaj przycisku menu.
 2. Klikając na niego, zobaczysz kolumnę „zakładki”. Dokładnie tam. Teraz poszukaj elementu „Zarządzaj zakładkami”.
 3. Możesz także użyć tej kombinacji „gorących” klawiszy: „control” + „shift” + Latin „B”. System automatycznie przeniesie użytkownika na żądaną stronę.
 4. Powinien być duży. Po prawej stronie znajdują się nazwy wszystkich odwiedzonych witryn. I na lewo od folderu dla nich.
 5. Możesz usunąć wszystkie zapisane informacje z pamięci przeglądarki naraz. Aby to zrobić, wystarczy wybrać wszystkie foldery lub adresy za pomocą myszy i użyć klawisza „Dalit”. Wszystko, nie ma ani jednej zapisanej zakładki w przeglądarce Opera.
 6. Jeśli chcesz pozbyć się tylko kilku adresów, zaznacz je tylko. Dalsze działania są takie same jak w poprzednim akapicie.

Ponadto nieistotne dane są już usuwane, jeśli zaznaczysz je i przeciągniesz do „koszyka” - znajduje się on w Operze w górnym sektorze okna.

Jak wyczyścić magazyn w Yandex

Jeśli nie możesz dowiedzieć się, jak usunąć niepotrzebne zakładki w Yandex , skorzystaj z następujących zaleceń.

 1. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, powinieneś mieć własny system konto . Kliknij na niego.
 2. Powinno być obszerne menu, w którym musisz znaleźć „zakładki”.
 3. Potem wszystko, jak w Operze. Wybierz, co nie jest już używane, usuń je za pomocą specjalnego przycisku.
 4. System poprosi o potwierdzenie Twoich działań. W oknie, które się pojawi, na ekranie pojawią się informacje o wykonanych działaniach. Jeśli nie ma zastrzeżeń, należy ponownie użyć przycisku usuwania.
 5. Po wszystkich manipulacjach pojawi się kolejne okno, informujące, że operacja została zakończona, a zbędne zostało pomyślnie usunięte.

Nie bądź leniwy, aby od czasu do czasu wydawać tę prostą procedurę. Rzeczywiście, w komputerze, podobnie jak w mieszkaniu prywatnym, nie zaszkodzi to co najmniej czasami, przynosi porządek dla własnego komfortu i wygody.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć niektóre adresy z folderu

Zdarza się również, że w folderze, którego brakowało, wiele różnych adresów internetowych nie jest jasne, na jakiej zasadzie. Nie chcę eliminować całego folderu - jest tam coś ciekawego. Jak usunąć tylko niepotrzebne?

Najpierw musisz go otworzyć, wyświetlić wszystkie nazwy witryn, wyróżnić niepokojące. Następnie usuń je znanym przyciskiem lub przeciągnij do kosza. Możesz po prostu utworzyć nowego tatusia i przenieść tam informacje, posortować je w kategorie.

Sposoby usuwania zakładek są zasadniczo takie same dla każdego wyszukiwarka . W większości przypadków system zawsze pyta, czy naprawdę wierzysz w konieczność swoich działań. Więc przez przypadek nie usuniesz niczego użytecznego, będziesz miał szansę zatrzymać proces.

Jak usunąć zakładki w Chrome na Androida?
Może wiele linków jest duplikowanych lub łamanych?
Czy chcesz usunąć nieprawidłowe ulubione do czyszczenia?
Jak usunąć zakładki w Chrome na Androida?
Jak usunąć tylko niepotrzebne?