Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak wykonać twardy reset na chińskim lenovo. Tryb fabryczny na Androida: co to jest i jak się z niego wydostać

 1. Twardy reset oprogramowania
 2. Twardy reset sprzętu
 3. Hard Reset po chińsku
 4. Twardy reset przez komputer
 5. Jak włączyć tryb fabryczny?
 6. Jak wyjść z trybu fabrycznego?

Przejrzeliśmy już wszystkie podstawowe i teoretyczne pytania dotyczące twardego resetu lub zresetowania gadżetu do ustawień fabrycznych. Kiedy i na co należy to zrobić, a co się stanie po pełny reset . Jeśli nie zrozumiałeś w pełni tej operacji, zalecamy, abyś ponownie odniósł się do początku i dokładnie przeczytał wszystko. Być może szkoda spowodowana dumpingiem będzie dla ciebie o wiele bardziej namacalna niż korzyści. Więc zacznijmy!

Twardy reset oprogramowania

Ten rodzaj rozładowania jest tak ciężki i trudny do zrozumienia, że ​​może go opanować tylko prawdziwy guru technologii mobilnych i ... kobieta Varya z sąsiedniego wejścia. Tak, oczywiście, resetowanie oprogramowania jest odpowiednie tylko w przypadku uruchamiania systemu operacyjnego. Ale z drugiej strony nie jest wymagana żadna specjalna wiedza do jego implementacji, ale wszystko, czego potrzebujesz, to po prostu tapunti trzy razy na ekranie, a twój smartfon lub tablet jest nieskazitelny i wolny od wszystkich programów i zabawek, które zdołały zatkać pamięć.
Jak wykonać miękki reset: „Settings”> „Restore and Reset” -> „Reset Settings”.

Kliknij, aby powiększyć


Uwaga! Wszystkie dane, kontakty, sms, programy i zabawki, zdjęcia i filmy z aparatu zostaną usunięte! Pliki z aparatami, dotyczy to sytuacji, gdy nie skonfigurowano zapisywania przechwyconych obrazów i filmów na karcie pamięci.

Twardy reset sprzętu

Jeśli telefon nie ładuje systemu operacyjnego i zawiesza się gdzieś na początku lub nie wykazuje żadnych oznak życia z powodu rażącej interwencji w jego części programu, możesz spróbować reset sprzętu . Większość gadżetów może to zrobić ładnie w prosty sposób . Najpierw musisz wyłączyć urządzenie.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Po prostu włącz, naciskając przycisk zasilania, a następnie, w zależności od modelu, naciśnij jednocześnie przyciski Power, Vol- i Home lub tylko dwa pierwsze przyciski. Musisz je przechowywać przez długi czas, aż na ekranie pojawi się menu systemowe. Będzie włączony język angielski . Ale nie powinieneś się bać. Użyj suwaka głośności, aby przewinąć w dół do pozycji „Wipe data / Factory Reset” i wybierz ją, a następnie ciesz się procesem pozbywania się zgromadzonych niepotrzebnych danych, które zakłócają normalne działanie telefonu lub tabletu.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Hard Reset po chińsku

Jednak często zdarza się sytuacja, w której twój całkowicie szlachetny i europejski telefon nagle się odwraca Chińskie menu Twardy reset . Kto jest mądrzejszy, zgadł już, jak wykonać twardy reset w języku chińskim . Sugerujemy, ci, którzy wciąż czekają na wskazówki. Spójrz na element menu ukośnikiem. To jest takie cięcie „/”. Lub po prostu policz przez analogię w kolejności od góry.
Jeśli nadal masz problemy, możesz nadal szukać pozycji menu zawierającej skróty eMMC lub MMC na końcu. Jest to pożądany element do twardego resetu chiński telefon i tablet. Spójrz na zrzuty ekranu poniżej.

Kliknij, aby powiększyć

Twardy reset przez komputer

W najtrudniejszym i zaniedbanym przypadku, kiedy tuszy nie można było ożywić żadną z metod opisanych powyżej, używamy ciężkiej artylerii - Android Debug Bridge. To narzędzie programistyczne dla systemu Android. Ale jest to dla nas użyteczne przede wszystkim, ponieważ może wysłać niezbędne polecenia do mobilnego gadżetu podłączonego do komputera przez USB. Pełna informacja na ADB i możesz go znaleźć w sieci. W tym przypadku jego użycie jest ograniczone tylko do jednego polecenia.
Przygotowanie urządzenia. Wyjmij baterię. Czekamy trochę. Włóż ponownie. Podłączamy go do komputera kablem. Z komputera PC przez konsolę, którą wysyłamy odpowiedni zespół Resetuj: przywracanie systemu AdBo . I mamy nadzieję, że wszystko się skończy.
Wreszcie. Dane z karty SD włożone do specjalnego gniazda w telefonie lub tablecie nie zostaną usunięte. Nie bój się.

W system operacyjny Android ma tak wiele wszystkiego, że kiedy zaczynasz się zastanawiać, twoje oczy biegają. Na przykład, wiesz co to jest? A to, nawiasem mówiąc, menu odzyskiwania. Istnieją inne tryby, na przykład, Tryb fabryczny . Co to jest?

Tryb fabryczny jest tłumaczony z angielskiego jako „tryb fabryczny”. W rzeczywistości jest to narzędzie wbudowane w oprogramowanie do testowania i konfigurowania smartfona. Tryb fabryczny składa się z kilku głównych punktów, mogą być 5 lub 10, w zależności od wersji urządzenia. Czasami jest menu zawierające tylko 3 punkty. Tutaj na przykład tryb fabryczny, składający się z 9 pozycji menu.


Możesz zauważyć, że menu trybu fabrycznego w tym przypadku jest w języku angielskim, co już jest dobre. W niektórych smartfonach to menu może być w chińskim dialekcie i trudniej je zrozumieć.

Niektóre elementy menu to:

 • Pełny test, Auto Test - pełny test smartfona, w którym sprawdzane są wszystkie możliwe parametry.
 • Test pozycji jest testem selektywnym. Użytkownik wybiera, co dokładnie musi sprawdzić.
 • GPS - sprawdź położenie urządzenia.
 • Wyczyść eMMC - przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia, usunięcie wszystkich danych (podobnie jak w przypadku czyszczenia danych / przywracania ustawień fabrycznych) Tryb odzyskiwania ).
 • Test debugowania - tryb debugowania.
 • Raport z testu - alert testowy.

Po części, tryb fabryczny może zastąpić tryb odzyskiwania (na przykład, aby zresetować ustawienia), ale są to całkowicie różne tryby. Ponadto w większości urządzeń tryb fabryczny umożliwia testowanie smartfona, ale nie pozwala na wykonywanie innych czynności, takich jak ten sam (Hard Reset).

Przy okazji, zwracamy uwagę na fakt, że poruszanie się po trybie fabrycznym odbywa się za pomocą klawiszy mechanicznych (klawisze regulacji mocy i dźwięku), chociaż klawisze sterowania dotykowego znajdujące się pod ekranem są również używane gdzieś.

Jak włączyć tryb fabryczny?

Trybu fabrycznego nie można znaleźć w każdym smartfonie. Niektórzy producenci zrezygnowali z tego z tego prostego powodu, że urządzenie jest testowane przy użyciu zastrzeżonych narzędzi lub specjalnych kombinacji kluczy.

Jeśli urządzenie ma tryb fabryczny, najczęściej uruchamia się:

Naciśnięcie klawisza zasilania i klawisza zwiększa dźwięk wyłączonego urządzenia:


Po naciśnięciu klawisza zasilania i klawisza zmniejszania urządzenia wyłącz dźwięk:


Po naciśnięciu klawisza zasilania i klawiszy w celu zwiększenia i zmniejszenia dźwięku w tym samym czasie, gdy urządzenie jest wyłączone:


W takim przypadku możesz uruchomić tryb odzyskiwania lub inne menu, bądź ostrożny.

Jak wyjść z trybu fabrycznego?

To jest bardzo proste. W Menu fabryczne Tryb możesz zobaczyć element Reboot - w tłumaczeniu „Reboot”.


To jest to, czego potrzebujesz, aby ponownie uruchomić urządzenie. W takim przypadku smartfon zostanie załadowany jak zwykle. Nie musisz nic więcej robić.

Jak wyjść z trybu fabrycznego?
Na przykład, wiesz co to jest?
Co to jest?
Jak włączyć tryb fabryczny?
Jak wyjść z trybu fabrycznego?