Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak wysłać plik do znajomego. Jak przesyłać pliki z komputera na komputer

 1. Jak szybko przesłać duży plik przez µTorrent?
 2. Jak szybko przesyłać pliki za pomocą dysku Yandex?
 3. Jak przesyłać duże pliki za pomocą Dysku Google?
 4. Jak szybko przesłać duże pliki za pośrednictwem Mail.ru Cloud?
 5. Przesyłanie plików P2P

Jak przesyłać pliki z komputera na komputer? Szczególnie duży? Bardzo proste! W końcu istnieje wiele różnych sposobów. Poniżej znajduje się 6 prostych i popularnych opcji.

Natychmiast zauważam: nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać duże pliki z komputera na komputer, z laptopa na laptop, z komputera na laptop lub odwrotnie. I to nie ma znaczenia - w Internecie lub za pośrednictwem Wi-Fi (to samo). Każda z opcji opisanych poniżej będzie odpowiednia dla Ciebie. Dlatego wybierz ten, który jest najwygodniejszy.

Przesyłaj pliki z laptopa do laptopa lub z komputera na komputer - bez problemu. Ale przeniesienie dużego pliku jest już problemem. Dlaczego

 1. Usługi pocztowe mogą wysyłać tylko małe dokumenty. Na przykład, używając mail.ru, możesz przesyłać pliki o rozmiarze do 25 MB. Wszystko inne jest przekazywane przez odniesienie (ważne przez miesiąc).
 2. Skype, ICQ i inne komunikatory również nie są dostępne. Nawet film 1,4 GB, który będziesz wysyłać od wieków. Następnie możesz zobaczyć komunikat „Ups, pobieranie jest przerwane. Przepraszamy, nie jesteśmy w branży. ”
 3. Różne usługi udostępniania plików są przestarzałe. A prędkość 30 Kb / s jest po prostu śmieszna. Zdjęcie będzie kołysane przez pół godziny.

Dzisiaj są lepsze opcje. Zacznijmy od najbardziej prostych i popularnych.

Jak szybko przesłać duży plik przez µTorrent?

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Internetu i regularnie pobierasz filmy, gry, muzykę i cokolwiek innego, wtedy 100% wie, czym jest µTorrent. Najprawdopodobniej masz nawet zainstalowany.

Aby więc przesłać duży plik przez Internet, uruchom µTorrent i postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami:


Aby więc przesłać duży plik przez Internet, uruchom µTorrent i postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami:

Musisz także włączyć ten program, w przeciwnym razie znajomy nie będzie mógł niczego pobrać.

Szybkość w µTorrent jest ograniczona tylko przez taryfę, więc jeśli masz 100 Mbit / s, to duży plik torrent zostanie pobrany bardzo szybko.

Jak szybko przesyłać pliki za pomocą dysku Yandex?

Innym sposobem przesyłania plików z komputera na komputer jest dysk Yandex. Jest to usługa w chmurze: prosta, wygodna i bezpłatna. Plus, nie musisz niczego instalować. Wystarczy mieć pocztę w Yandex.

Jeśli go nie masz, możesz wybrać jedną z dwóch opcji: zarejestrować ją lub wybrać inną metodę przesyłania duży plik przez Internet.

Instrukcja w tym przypadku jest również bardzo prosta:


Instrukcja w tym przypadku jest również bardzo prosta:


Jest zrobione. Teraz twój znajomy może pobrać duży dokument w dowolnym momencie. W ogóle nie musisz być online.

Jest tu jeden niuans. W ten sposób możesz przesyłać pliki do 2 GB w Yandex. Jeśli ważą więcej, użyj specjalnego programu dla systemu Windows. Możesz pobrać go z linku dostarczonego przez usługę. Program jest bardzo łatwy w użyciu, więc łatwo go zrozumieć.

Jak przesyłać duże pliki za pomocą Dysku Google?

Google ma podobną usługę w chmurze (bez niej, prawda?). Ale jest znacznie lepszy. Sędzia dla siebie:

 • Możesz przesyłać pliki dowolnej wielkości (z Yandex - do 2 GB);
 • 15 GB wolnego miejsca (Yandex - 10 GB);
 • Możesz udostępnić folder dla dowolnej liczby użytkowników.

Dysk Google to świetna opcja do przesyłania dużych plików o rozmiarze do 15 GB przez Internet. Prędkość wyścigu jest wspaniała, nie będziesz musiał długo czekać.

Przesyłanie pliku z komputera na komputer za pośrednictwem tej usługi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek:

Nawiasem mówiąc, tutaj możesz utworzyć folder i udostępnić go dowolnej liczbie przyjaciół. Aby to zrobić, wybierz go, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Udostępnianie”.


Dołącz dostęp przez link (i wyślij go do wszystkich osób) lub dodaj ich adresy e-mail w polu poniżej. W rezultacie wszystkie dokumenty przesłane do tego folderu będą zawsze dla nich widoczne. Oni sami mogą przejść na Dysk Google w dowolnym momencie i pobrać je.


Jak szybko przesłać duże pliki za pośrednictwem Mail.ru Cloud?

Innym sposobem przesyłania plików z laptopa do laptopa (lub komputera) jest skorzystanie z usługi naszego krajowego programisty.

Tutaj wszystko odbywa się w ten sam sposób:

 1. Przejdź do https://cloud.mail.ru/ (powinieneś mieć swoją pocztę na meil.ru).
 2. Przenieś duży dokument do Mail.ru Cloud.
 3. Wybierz go, kliknij RMB i wybierz pozycję „Uzyskaj link”.
 4. Skopiuj go i wyślij do znajomych.

Duża usługa plus - 100 GB wolnego miejsca. Istnieje jednak ograniczenie rozmiaru dokumentów - nie więcej niż 2 GB (jak w Yandex).

Przesyłanie plików P2P

I ostatni sposób szybko przesyłać duże pliki przez Internet za pośrednictwem sieci P2P. Jest to jedyna opcja, w której nie ma ograniczeń dotyczących rozmiaru dokumentów, szybkości transferu i ilości wolnego miejsca. Jedyne, czego potrzebujesz, to zainstalować popularny program . To dzięki niemu nastąpi transfer plików internetowych.

Aby w ten sposób przesłać duże pliki z jednego komputera na drugi, będziesz musiał nieco zmodyfikować ustawienia. Ale nic tam skomplikowanego, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami:Oczywiście musisz być online w tym samym czasie.

Kolejną świetną usługą do przesyłania dużych plików jest Dropmefiles (dzięki Vladimirowi za radę).

Najważniejsze korzyści:

 • transfer plików do 50 GB;
 • trwałość - do 14 dni;
 • szybka prędkość pobierania;
 • całkowicie za darmo.

Korzystanie z tej usługi jest bardzo proste:

 1. Pobierz dowolny plik.
 2. Określ okres przechowywania (1 pobranie, 7 lub 14 dni).
 3. Jeśli to konieczne, możesz ustawić hasło.


Jeśli to konieczne, możesz ustawić hasło

Poczekaj, aż plik zostanie przetworzony, a następnie skopiuj link i wyślij go do znajomych. Możesz wprowadzić ich adres e-mail tutaj, w tej usłudze.

To wszystko. Teraz znasz 6 świetnych sposobów przesyłania dużych plików przez Internet (lub Wi-Fi) z jednego komputera lub laptopa na inny.

To wszystko. Powodzenia i kosmiczne skoki prędkości!

Co zrobisz, jeśli chcesz przesłać plik przez Internet? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu:

 • Wyślij plik pocztą elektroniczną, na przykład do skrzynki pocztowej Gmail lub Mail.ru
 • Użyj udostępniania plików, np

Jednak powyższe metody mogą przenosić stosunkowo małe pliki, do 2 gigabajtów. A jeśli chcesz wysłać znajomego przez sieć, na przykład do filmu w dobra jakość którego rozmiar jest znacznie większy?

Przy rozmiarze pliku do 10 Gb możesz użyć do 50 GB -. Cóż, jeśli plik waży 70, 100, 150 i więcej Gb? Na przykład film fabularny lub ogromna kolekcja zdjęć i filmów z rodzinnych wakacji w Egipcie?

Usługa online takeafile.com umożliwia łatwe przesyłanie dużych plików przez Internet. Nie wymaga rejestracji, a wszystko jest całkowicie bezpłatne!

Istnieją dwa sposoby przesyłania plików do Takeafile:

1. Przesyłanie w chmurze . Wysyłasz plik na serwer, a link jest automatycznie generowany, aby go pobrać. Możesz skopiować i wysłać ten link do znajomego.

Ta metoda nie różni się zbytnio od zasady działania zwykłych usług hostowania plików, a nawet maksymalnie 512 MB może być przeniesione w ten sposób, co jest bardzo smutne. Znacznie bardziej interesująca jest druga metoda.


2.Transfer nażywo

. Po wybraniu tej metody nawiązywane jest bezpośrednie połączenie między komputerami użytkowników (ten, który wysyła i ten, który odbiera plik), a plik jest przesyłany z jednego komputera do drugiego, z pominięciem jakichkolwiek pośrednich łączy.

Najważniejszą rzeczą jest to, że w ten sposób można przesyłać dowolnie duże pliki, co najmniej 500 gigabajtów, a jednocześnie nie ma ograniczeń co do prędkości pobierania, które są zwykle instalowane przez magazyn w chmurze!


Czy to nie cud? :) Zobacz, jak to działa w praktyce:

Ważna uwaga: podczas transferu na żywo nie można zamknąć przeglądarki, dopóki odbiorca nie zakończy pobierania pliku.

Powtarzam algorytm pracy z usługą Takeafile:

 1. Przeciągnij plik na główną stronę usługi w przeglądarce
 2. Wybierz jeden ze sposobów: Przesyłanie w chmurze (do 512 MB) lub Przesyłanie na żywo (do 500 GB)
 3. Skopiuj wygenerowany link i wyślij go do znajomego.
 4. Po pobraniu pliku przez odbiorcę w przeglądarce zostanie wyświetlone odpowiednie powiadomienie.

A co z anonimowością i integralnością przesyłanych danych? Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej i tylko ci, którzy znają link, mogą je wyświetlić. Nawet jeśli nagle jakiś wściekły haker przechwyci twój plik w sprytny sposób, nie będzie mógł go otworzyć, ponieważ klucz odszyfrowywania jest zawarty w łączu.

Obecnie Takeafile działa tylko w Przeglądarki Chrome i Firefox, wsparcie dla innych przeglądarek, deweloperzy obiecują wdrożyć w najbliższej przyszłości.

Świetnie usługa online który musi być dodany do zakładek przez każdego użytkownika Internetu! Poleć go znajomym w sieciach społecznościowych i oczywiście napisz swoje komentarze!

Jak szybko przesłać duży plik przez µTorrent?
Jak szybko przesyłać pliki za pomocą dysku Yandex?
Jak przesyłać duże pliki za pomocą Dysku Google?
Ru Cloud?
Szczególnie duży?
Jak szybko przesłać duży plik przez µTorrent?
Jak szybko przesyłać pliki za pomocą dysku Yandex?
Jak przesyłać duże pliki za pomocą Dysku Google?
Bez niej, prawda?
Ru Cloud?