Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak zbudować komputer do gier. Jak samodzielnie zmontować komputer.

Jesteś zdziwiony, nie wiesz, jak zmontować komputer do gier 2018, wejdź, pomóż zrozumieć, jak złożyć komputer na komputer do gier, pracować i nie czuć się jak chode. Złożenie komputera do gier jest łatwe - dobry jest trudniejszy, ale nie mamy szczęścia, prawda?

Komputery do gier 2017-2018 i na porządku dziennym pytanie brzmi, jak samemu zbudować komputer, dobry i nie tylko dla gier? W tym artykule omówimy niezbędne proaktywne działanie kupującego - wybór optymalnych komponentów. Po drodze sprawnie przejdziemy do zrozumienia, jak zmontować komputer do gier o najwyższej możliwej wydajności. Gdy będzie to przydatne dla początkujących podwójnie i doświadczonych, a więc wiedzą, że po powierzeniu montażu komputera do sklepu, kupili franka „G” i tym razem, jak rozumiem, postanowili złożyć komputer samodzielnie, nie pozostawiając szans kupcom.

Tak więc, celowo wybierz komputery i komponenty, zastanów się, jak prawidłowo zbudować komputer do gry, w ramach określonego budżetu.

Dowiedz się, jak zbudować komputer 2017-2018. Jak zmontować komputer i dlaczego jest potrzebny.

Miło jest zobaczyć, że armia kupujących, którzy sami zdecydowali się na samodzielny montaż komputera, stale rośnie. Z jednej strony jest to całkowicie wytłumaczalna tendencja - dla wielu nie jest to pierwsza próba, a och, nie chcesz wkraczać po raz drugi. Z drugiej strony zachęcające jest, że coraz więcej początkujących próbuje uniknąć błędów pionierów, pytają, studiują, zamierzają zbudować dobry komputer do zabawek, pracy itp. przy pierwszej próbie.

Dla tych, którzy czytają z szeroko otwartymi oczami, wyjaśnię, skąd bierze się chęć złożenia komputera i dlaczego komplikuję pozornie prostą rzecz - poszedłem i kupiłem gotowy komputer w sklepie komputerowym.

Po pierwsze, komputer nie jest czajnikiem elektrycznym i składa się z komponentów, a większość z nich znajduje się w sklepie. Po drugie, sklep komputerowy zobowiązuje się do zmontowania komputera w 2018 r., Oczywiście nie po to, aby zapewnić maksymalną wydajność, ale aby uzyskać maks. zysk. Po trzecie, zawsze istnieje potrzeba gromadzenia komputerów z nieaktualnych (przestarzałych) komponentów.

Z pewnością możesz kontynuować, ale myślę, że trzy punkty są wystarczające, aby zastanowić się nad tym, jak samemu zbudować komputer i od czego składać komputer, aby później nie czuć się frajerem. Prowadziłem sklepy komputerowe i, jak zawsze, znalazłem wiele „interesujących” konfiguracji, na przykład komputer do gier opartych na Core 2 Quad Q9650 + GeForce GTX 260, z macierzą RAID składającą się z dwóch dysków SSD za nieskomplikowane 2,109 USD.

Przestarzała platforma procesorowa 2008 z daleką od najwyższej karty graficznej - testy kart wideo 2017-2018 - Przeznaczony dla początkujących, którzy nie mają pojęcia o komputerach, a tematem jest to, jak złożyć komputer do nowoczesnych gier, dla niego to jest, myślę, że poza i z dziedziny fantazji.

Następnie spójrz na kilka procesorów i kart graficznych Core i5-2400 + GeForce GT 430, dodaj test procesora dla jasności. Nawet bez specjalnej wiedzy, patrząc tylko na testy i pozycje badanych, nie jest trudno wyciągnąć wniosek i zrozumieć, jak „dobry” będzie komputer dla gier. Myślę, że pytanie - aby kupić taki komputer do zabawek lub myśleć - jak samodzielnie zmontować komputer, odpowiedź jest oczywista.

Takie przykłady są najwyraźniej niewidoczne, sklep komputerowy często próbuje zmontować komputer własnymi rękami, dostosowuje się do dobrze sprzedanego procesora lub metki i działa. Przyszedł kupujący, spojrzał - na sąsiada taki procesor, rzecz! - Kupuję i zapomniano zajrzeć do środka.

Następny przyszedł, jak mogę sam zmontować komputer, mam 25 000 rubli i jest komputer w klasie na 25 tr. Na ladzie, wtedy sprzedawca też powiedział - super, stylowy i idzie do twojego krawata lub butów, zdecydowano - kupuję. Przynieśli do domu, zaczynamy gry i wewnętrzny głos krzyczy do ciebie - coś tu jest nie tak, gry są dalekie od maksymalnej prędkości, a co się stanie w przyszłym roku, przy nowych grach komputer będzie wygięty?

Ale po przeczytaniu w yoursputnik.ru, że musisz samodzielnie zmontować komputer, spędź kilka dni na doborze komponentów, bez słuchania sprzedawców, optymalnie zmontuj komputer do gier o dobrym stosunku ceny do wydajności. A potem otrząsając makaron z uszu, zaczynasz rozumieć, a właściwie ma rację - psa.

Trzecia kategoria trafia do sklepu komputerowego, konsultuje się z dostawcami, a następnie pyta mnie - w sklepie polecono mi złożyć komputer z procesorem Phenom II X4 965 + Radeon 5670, czy to normalna kompilacja komputera do gier? Odpowiadam im niestrudzenie i grzecznie - jeśli zgromadzisz bezmyślnie komputer do gier, ryzykujesz utratę nawet 50% wydajności w tym samym budżecie.

Osobna kategoria, jeszcze nie dojrzała do zbudowania nowego komputera do gier, stara się wycisnąć jak najwięcej ze starego komputera, zastępując kartę wideo. Dla niektórych ta liczba mija, ponieważ potężny procesor został pierwotnie zakupiony, już przestarzały i jeszcze nie przejawiał się w grach, ale wciąż był w stanie pracować razem ze średnią kartą wideo.

Dla innych ta ścieżka jest zamknięta, a próba zmontowania komputerów dla gier przy użyciu potężnej karty wideo tandem + słaby procesor z reguły przynosi tylko rozczarowanie. Jak samodzielnie zmontować komputer - wybór karty wideo do procesora .

Nie bądź leniwy, przeczytaj go - pomoże ci zrozumieć, w jaki sposób wybór procesora i karty graficznej wpływa na wydajność, co z kolei da ci możliwość zbudowania optymalnego komputera w przyszłości i, z należnym pragnieniem i wytrwałością, zbierz najlepszy komputer w budżecie z maksymalnym zwrotem za każde wydane rubel

Dochodzimy tutaj do najważniejszej rzeczy, od której wszystko się zaczęło, aby odpowiedzieć na odwieczne pytanie o komputer - no cóż, jak zbudować komputer do gier 2017-2018? Spróbuję do końca tego miesiąca przesłać zaktualizowane konfiguracje komputera w okolicach 400-1500 USD (pojawią się tutaj również linki).

Pozwoli ci to poprosić o cenę, zebrać komputer online, przygotować się do podróży przed Nowym Rokiem do sklepu komputerowego. Mam również nadzieję, że pomoże to zrozumieć, jak zmontować sam komputer w latach 2017–2018 i dlaczego tak jest lepiej, a nie w inny sposób.

Nowość! Jak złożyć komputer do gier 2017-2018.

Jak złożyć komputer do gier 2017-2018

Wybierz niszę budżetową blisko siebie.
Kliknij na zdjęcie.
Otworzy się szczegółowy opis komponentów.

Aby zabić czas, przeczytaj ogólny rozwój:
Sterowniki do dowolnych kart wideo .
Diagnostyka dysku twardego - zdrowie dysku twardego .
Jak poznać temperaturę procesora .
Hybrid PhysX dla AMD Radeon .
Jak utworzyć rozruchowy dysk flash USB .
Jak uaktualnić DirectX 9-11 .

Przy kopiowaniu materiałów wymagane jest odniesienie do strony!

Pozdrawiam
Denker.

Jak złożyć komputery w 2016 roku.

Złożenie komputera do gier jest łatwe - dobry jest trudniejszy, ale nie mamy szczęścia, prawda?
Komputery do gier 2017-2018 i na porządku dziennym pytanie brzmi, jak samemu zbudować komputer, dobry i nie tylko dla gier?