Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Jak zrobić portfel internetowy? Jak utworzyć portfel Webmoney? Instrukcja wideo

 1. Jak utworzyć portfel WebMoney
 2. Portfel WebMoney
 3. Przydatne
 4. Dlaczego potrzebujesz portfela elektronicznego?
 5. Zarejestruj się w WM
 6. Tworzenie portfela
 7. Wniosek
 8. Jak korzystać z e-portfela?
 9. Jak zdobyć portfel internetowy Webmoney?
 10. Jak stworzyć portfel internetowy Qiwi?
 11. Jak stworzyć e-portfel Yandex?

Cześć przyjaciele. Aby zarabiać w Internecie, dokonywać różnych zakupów przez Internet, płacić różne rachunki itp., Musisz je stworzyć Portfel WebMoney . W tym artykule z samouczków wideo dowiesz się, jak utworzyć portfel WebMoney , co należy zrobić i jak to zrobić. Przeczytaj wszystkie szczegóły i zobacz poniżej na lekcjach wideo. Chodźmy:

Jak utworzyć portfel WebMoney

Na początek, aby utworzyć portfel WebMoney, będziesz potrzebować linku do samej strony. Jest link, teraz możesz go kliknąć, aby przejść do strony WebMoney. Następnie obejrzyj następującą lekcję wideo i zrób wszystko, jak pokazano na niej:

A oto wszystkie lekcje wideo z tyłu. Teraz twój portfel WebMoney powinien już zostać utworzony. Opowiem ci trochę o nim:

Portfel WebMoney

Ten e-portfel jest absolutnie konieczny dla każdego, kto zamierza rozpocząć karierę w zarabianiu pieniędzy w Internecie lub po prostu zarabiać w Internecie. To nie ma znaczenia. Ważne jest, aby otrzymać wszystkie pieniądze zarobione na tym portfelu . I to jest główna funkcja portfela.

Ponadto za pomocą elektronicznego portfela możesz wypłacić i wypłacić pieniądze w portfelu. Istnieje wiele sposobów: możesz stale wypłacać pieniądze karta bankowa (Osobiście wykonuję tę czynność) lub przelew na konto bankowe, a także możesz wypłacić pieniądze za pośrednictwem specjalnych kantorów, przekazów pocztowych i na inne sposoby, nie wspominając o doładowywaniu telefonu komórkowego, płacąc narzędzia i podobne rzeczy.

Możesz także skorzystać z portfela, aby zapłacić za coś przez Internet . Będziesz mógł zapłacić prawie wszystko, aż do dostawy żywności i żywności. Możesz inwestować swoje pieniądze bez wychodzenia z komputera, grać w różne gry za pieniądze, kupować meble, ubrania, sprzęt gospodarstwa domowego i inne artykuły gospodarstwa domowego dostarczane do domu. Szczegółowe informacje o tym wszystkim znajdziesz także na tej stronie „”.

Przydatne

- to dopiero początek wielkiego biznesu o nazwie „Zarabianie w Internecie”. Ten biznes możesz rozpocząć i w pełni rozwinąć dzięki tej stronie. Ta cała strona jest instrukcje krok po kroku na zarabianie pieniędzy od młodych do starych. W lewej kolumnie witryny wskazano od góry do dołu.

Przydatny będzie również artykuł o tym i na odwrót. Ponieważ Często pieniądze w Internecie są wpłacane do portfela WebMoney w dolarach.

Radzę wszystkim, aby dodali zakładkę do tej strony, aby jej nie stracić. Strona jest stale aktualizowana o nowe ciekawe artykuły - sprawdzaj częściej! I udostępniaj znajomym linki do tej strony i jej artykułów. I nie zapomnij zostawić komentarzy do artykułów, jeśli ci pomogły!

I pamiętaj: zarabiaj duże pieniądze w Internecie każdy może!

Witam wszystkich i dobry nastrój. Chcesz przeniknąć świat e-commerce? Dzisiaj posortujemy kroki, jak utworzyć portfel WebMoney. Moje instrukcje uwzględniają wszystkie niuanse i uczą, jak korzystać z wirtualnych pieniędzy.

WebMoney powstał w 1998 roku. Teraz jest to ogromny system elektronicznych płatności gotówkowych, z ponad 30 milionami użytkowników w WNP, z których większość pochodzi z Rosji, Ukrainy i Białorusi. Nadaje się do różnych celów, od prowadzenia biznesu po dokonywanie zakupów przez Internet.

W skrócie omówię schemat pracy w systemie.

Każdy użytkownik ma przypisany unikalny numer - WMID. Jest on używany do wszystkich działań na koncie.

Istnieje system portmonetek, z których głównymi są oczywiście rubel i dolar, ale istnieje wiele innych walut. Skrót WMR dla rubla, WMZ dla dolarów. Portfele składają się z liter R lub Z i 12 cyfr.

Istnieją poziomy dostępu do funkcji systemu, są one nazywane paszportami. Pierwsze poziomy są bezpłatne. Pierwszy poziom to pseudonim, drugi to formalny, a następnie początkowy, a następnie osobisty, aby go otrzymać, należy dostarczyć skany danych paszportowych specjalnej osobie - rejestratorowi.

Dlaczego potrzebujesz portfela elektronicznego?

Jeśli przyjdziesz do świata pieniędzy online, bez wirtualnych pieniędzy w dowolnym miejscu. To jest jak portfel online. W przypadku jakiejkolwiek pracy, na przykład w celu wykonania zadania, otrzymasz pieniądze elektroniczne.

Dlatego przede wszystkim twórz portfele internetowe, obecnie najbardziej popularne - i WebMoney. Po tym spokojnie szukaj pracy i zdobądź zasłużoną nagrodę.

Pozwoli to również:

 • Dokonuj zakupów online za pomocą kilku kliknięć. Załóżmy, że zakończenie telefonu zajmie kilka sekund.
 • Wypłać pieniądze na kartę plastikową (w zależności od dostępności niezbędnego certyfikatu systemu).

Zarejestruj się w WM

Rejestracja i otrzymanie portfela jest bardzo prosta, można to zrobić nawet bez paszportu. Aby to zrobić, przejdź do witryny webmoney.ru za pomocą ulubionej przeglądarki. Kliknij „Zarejestruj” .

Najpierw wprowadź swój prawidłowy numer telefonu. Zalecam wpisanie numeru telefonu, z którego regularnie korzystasz, zmiana będzie problematyczna.


Zalecam wpisanie numeru telefonu, z którego regularnie korzystasz, zmiana będzie problematyczna

Następnie wprowadź swoje dane osobowe. Uważnie rozważ wprowadzenie pytania kontrolnego, które będzie bardzo przydatne później. Radzę usunąć pola wyboru zawierające wiadomości, ponieważ będzie ich dużo. Następnie, jeśli chcesz, możesz umieścić je w osobistych ustawieniach profilu. Oczywiście zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych, bez tego nie możesz iść dalej.


Oczywiście zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych, bez tego nie możesz iść dalej

W następnym kroku zostaniesz poproszony o ponowne sprawdzenie danych. Następnie wprowadź hasło, które pojawi się w wiadomości SMS na określony numer telefonu.


Następnie wprowadź hasło, które pojawi się w wiadomości SMS na określony numer telefonu

Podaj hasło, aby się zalogować. Wskazane jest, aby nie używać banalnych kombinacji liczb. Wprowadź kod pokazany na obrazku, aby kontynuować.


Wprowadź kod pokazany na obrazku, aby kontynuować

Rejestracja została zakończona. Sprawdź swój adres e-mail, pojawi się link do aktywacji konta. Przejdź przez to.


Przejdź przez to


Uzyskaj wiadomość, że wiadomość e-mail została potwierdzona.


Tworzenie portfela

Na koncie osobistym kliknij sekcję „Finanse” .


Naciskamy niebieski znak plus i wybieramy „Utwórz portfel” .


Wybierz walutę. Spełniamy i akceptujemy warunki umowy, kliknij „Utwórz” .


Stworzyłem dwie główne torebki - dolara i rubla. Spójrz na zrzut ekranu, tutaj możesz podać te liczby klientom w celu otrzymania pieniędzy zarobionych w Internecie.


Do tej pory masz certyfikat pseudonimu, dzięki czemu możesz odbierać i wysyłać przelewy pieniężne wewnątrz WM, uzupełniać portfele za pośrednictwem terminali w gotówce, dokonywać zakupów w sklepach i płacić za wspólny rachunek. Czy wyjście na plastikowej karcie nie jest dostępne (do tego potrzebny jest początkowy certyfikat), ale na razie to wystarczy.

Nieco później powiem ci, jak rozszerzyć funkcjonalność WebMoney, otrzymawszy następujące certyfikaty.

Teraz możesz pobrać aplikację WebMoney Keeper na swoje urządzenie mobilne dla wygody zarządzania swoim kontem osobistym.

Wniosek

Gratulacje. Zrobiłeś pierwszy krok do zarabiania pieniędzy w Internecie. Już dziś możesz otrzymać pierwszą opłatę. Po prostu daj klientowi swój nowy numer portfela WebMoney, wypełnij zadanie jakościowo i poczekaj na uznanie wynagrodzenia.

Zadaj swoje pytania w komentarzach. Wszystkiego najlepszego dla ciebie.

Obecnie elektroniczna metoda rozliczania osiągnęła nowy etap rozwoju, upraszczając zarządzanie operacjami finansowymi. Ze względu na prostotę i szybkość elektronicznych systemów płatności (Kiwi, Yandex, WebMoney i inne), portfele wirtualne stały się bardzo popularne.

Mając pieniądze w jednym z nich, będziesz mógł składać zamówienia na towary i usługi przez Internet z natychmiastową zapłatą rachunków, wysłać gotówka innym członkom system płatności . Jeśli znalazłeś pracę w sieci i zostałeś freelancerem, zarobione pieniądze trafią do twojego portfela online.

Jak korzystać z e-portfela?

Najpierw musisz zarejestrować się w wybranym systemie, pobrać specjalną usługę i utworzyć z nią dysk. Aby mieć w niej pieniądze, możliwe jest uzupełnienie konta na różne sposoby:

 • kup specjalną kartę i prześlij jej kod do e-portfela
 • przelew środków przelewem bankowym - im większa kwota przelewu, tym niższa opłata (maksymalnie 3%), operacja jest wykonywana natychmiast
 • wyślij pieniądze pocztą - środki są przekazywane w ciągu 2 dni
 • wpłać gotówkę przez terminal płatniczy
 • przelać wirtualne pieniądze z jednego dysku na drugi za pośrednictwem wymiennika lub przelewu bezpośredniego - w drugim przypadku nie pobiera się opłaty, a pieniądze są przekazywane natychmiast


kup specjalną kartę i prześlij jej kod do e-portfela  przelew środków przelewem bankowym - im większa kwota przelewu, tym niższa opłata (maksymalnie 3%), operacja jest wykonywana natychmiast  wyślij pieniądze pocztą - środki są przekazywane w ciągu 2 dni  wpłać gotówkę przez terminal płatniczy  przelać wirtualne pieniądze z jednego dysku na drugi za pośrednictwem wymiennika lub przelewu bezpośredniego - w drugim przypadku nie pobiera się opłaty, a pieniądze są przekazywane natychmiast

Możliwe jest wypłacenie środków w elektronicznej pamięci masowej na różne sposoby:

 1. połóż je na karcie bankowej
 2. wydawać fundusze za pośrednictwem specjalnych organizacji zajmujących się konwersją pieniądza elektronicznego
 3. przelew na konto bankowe

Jak zdobyć portfel internetowy Webmoney?

Możesz utworzyć portfel WebMoney na różne sposoby: od tego zależy funkcjonalność konta i możliwości użytkownika. Ale nawet zwykła rejestracja wystarczy do standardowych transakcji płatniczych.


Procedura tworzenia dysku składa się z następujących kroków:

 • Aby rozpocząć, zaloguj się do strony początkowej. webmoney.ru iw oknie, które zostanie otwarte, wybierz swój numer telefonu, a następnie kliknij opcję „Kontynuuj”
 • Następnie na otwartej stronie danych osobowych wprowadź informacje w wymaganych polach. Po proponowanym sprawdzeniu ponownie kliknij „Kontynuuj”.
 • Wiadomość e-mail z kodem rejestracyjnym zostanie wysłana na Twój osobisty adres e-mail, na który zostaniesz poproszony o wpisanie się lub kliknij link, aby go potwierdzić.
  Następnie otworzy się okno z ofertą wysłania kombinacji numerów do jednego z numerów telefonów usługi. W odpowiedzi SMS otrzyma kod, który powinien zostać wskazany na tej samej stronie poniżej.


W odpowiedzi SMS otrzyma kod, który powinien zostać wskazany na tej samej stronie poniżej

 • Pod koniec procedury pojawi się pole do wprowadzenia nazwiska i inicjałów, adresu domowego, adresu e-mail i hasła.
 • Po rejestracji otwiera się program WM Keeper Mini, umożliwiając wybranie „Portfele” w otwartym menu. Następnie powinieneś określić potrzebną e-walutę (na przykład WMR jest odpowiednikiem rubla), przeczytaj warunki umowy i zauważ, że zgadzasz się z nimi

Pozostaje użyć przycisku „Utwórz” - a portfel jest gotowy! Może otrzymywać pieniądze na płatności.

Jeśli chcesz rozszerzyć swoje możliwości, wydawaj specjalne certyfikaty, aby wypłacać środki na konta bankowe, karty i prowadzić działalność komercyjną za pośrednictwem systemu.

Jak stworzyć portfel internetowy Qiwi?

System Kiwi jest uniwersalny: pozwala tworzyć różne kategorie płatności. Są to nie tylko zakupy online, płatności przez telefon komórkowy, gotówka i przelewy bankowe . Za pośrednictwem portfela Qiwi opłacane są rachunki za media, usługi internetowe i telefoniczne IP, kupowane są bilety lotnicze i kolejowe.


Oto droga, którą należy wykonać, aby utworzyć dysk w popularnym systemie:

 • Przejdź na stronę QIWI i wybierz opcję „Zarejestruj się”
 • Na stronie rejestracji przeczytaj warunki umowy, zaznacz umowę z nimi, wprowadź swój numer telefonu komórkowego i wprowadź captcha
 • Kliknij „Zarejestruj”
 • W ciągu kilku minut otrzymasz SMS zawierający hasło Portfela Qiwi

Wchodzę konto osobiste , zwróć uwagę na zakładkę „Depozyt”. Po wejściu do niego znajduje się lista wszystkich możliwych sposobów transferu pieniędzy do portfela w systemie Qiwi.

Jak stworzyć e-portfel Yandex?

Na początku, jak zwykle, zaloguj się i kliknij centralny przycisk „Otwórz konto”. Kolejny algorytm opisano poniżej.


Kolejny algorytm opisano poniżej

Jak zdobyć portfel internetowy Webmoney?
Jak stworzyć portfel internetowy Qiwi?
Jak stworzyć e-portfel Yandex?
Chcesz przeniknąć świat e-commerce?
Dlaczego potrzebujesz portfela elektronicznego?
Jak korzystać z e-portfela?
Jak stworzyć portfel internetowy Qiwi?
Jak stworzyć e-portfel Yandex?