Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Konfiguracja połączenia internetowego systemu Windows 7. Zwracanie Internetu po ponownej instalacji systemu Windows: konfigurowanie bezpośredniego połączenia z siecią

 1. Ustawienia ogólne
 2. Panel sterowania
 3. Modem 3G
 4. Przeglądarki do pracy
 5. Wniosek
 6. Sprawdzanie połączenia
 7. Instalowanie sterowników sieciowych
 8. Jak utworzyć nowe połączenie sieciowe
 9. Być może nie zauważyłeś ...

Tak popularny system Windows 7 bez połączenia z Internetem zmienia się w normalny i niezauważalny system. Ale jego cechą szczególną jest to, że możesz korzystać z dostępu do sieci z dowolnego miejsca na świecie. Pytając o to, jak w systemie Windows 7, konieczne jest określenie, jaki typ połączenia jest używany.

Ustawienia ogólne

Przed podłączeniem Internetu w systemie Windows 7 należy podłączyć modem do komputera. Niezależnie od rodzaju używanego urządzenia ustawienia ogólne są takie same. Dlatego wybierając przełącznik do surfowania w Internecie, skup się na możliwościach komputera. Na przykład Wi-Fi nie działa na wszystkich komputerach, a modemy 3G nie zawsze dobrze wychwytują sygnał w mieszkaniach.

Panel sterowania

Aby przejść do trybu ustawień sieci, musisz otworzyć kartę Panel sterowania. Znajduje się w menu „Start”. Osoby, które zadają pytanie „jak skonfigurować Internet w systemie Windows 7”, potrzebują karty „Sieć i Internet”, „Centrum sterowania siecią i udostępniony


Tak popularny system Windows 7 bez połączenia z Internetem zmienia się w normalny i niezauważalny system

Nowe połączenie

Mogą wystąpić trudności w elemencie „Konfigurowanie nowego połączenia”, ponieważ musisz podłączyć określony modem. Na przykład właściciele „gwizdka” operatora telefonii komórkowej (modemu 3G) mogą po prostu podłączyć urządzenie, automatycznie uruchomić sterowniki i po cichu korzystać z Internetu. Ale tylko jeśli został poprawnie skonfigurowany. Jeśli nie, pytanie, czy w systemie Windows 7 nie traci znaczenia.

Modem 3G

Nieprzerwany „gwizdek” (taki, który nie został odpowiednio przygotowany w sklepie do użytku) jest połączony za pomocą kilku kliknięć. Aby to zrobić, wybierz „Skonfiguruj połączenie telefoniczne”. Następnie powinieneś zobaczyć modem podłączony do portu. Musisz wprowadzić numer, który ma zostać wybrany (każdy operator ma swój własny, zwykle zarejestrowany w instrukcji urządzenia), po czym powinien pojawić się komunikat „Urządzenie jest gotowe do użycia”. To wszystko, możesz korzystać z usług internetowych.


Szybkie połączenie

Sterowniki do Internetu (Windows 7) nie są wymagane. Są już najbardziej system operacyjny , wystarczy podłączyć urządzenie. Wybierz „Połączenie internetowe” (pierwsze na liście). Należy pamiętać, że powinna być bezprzewodowa, szybka, ponieważ tylko ta opcja jest odpowiednia dla modemów takich jak ADSL. Pamiętaj, aby wybrać połączenie PPPoE (szybkie). Musisz podać nazwę użytkownika i hasło podane przez dostawcę usług internetowych (na przykład Rostelecom lub inne). Wszystkie dane, które musisz znać przed skonfigurowaniem Internetu. W systemie Windows 7, jak w przypadku każdej innej wersji, nie można połączyć się z Internetem bez hasła i logowania. Po udanym połączeniu możesz wyświetlić skrót na pulpicie, tak aby był zawsze pod ręką, lub użyj ikony zminimalizowanej do zasobnika (menu ekranowe w pobliżu zegara na dole ekranu).

Konfiguracja Wi-Fi

Korzystanie z bezprzewodowy internet Zapoznał się z użytkownikami komputerów osobistych, zwłaszcza z systemem operacyjnym takim jak Windows 7. Skonfiguruj Internet według Sieci Wi-Fi nie trudne. Nowoczesne komputery zazwyczaj mają wbudowany odbiornik sygnału. Aby go złapać, potrzebujesz:

 1. Włącz router, sprawdź, czy wszystko działa (proste kroki techniczne opisane w instrukcjach urządzenia).
 2. Na komputerze rozwiń tacę, otwórz kartę z połączeniami. Zwróć uwagę na nowe dostępne połączenie (przed włączeniem routera nie było). Nazwa może zależeć od nazwy urządzenia lub usługodawcy.
 3. Kliknij przycisk „Połącz”. Wprowadź hasło Wi-Fi dostarczone przez usługodawcę internetowego.
 4. Możesz umieścić zaznaczenie „Połącz automatycznie”.
 5. Sprawdź połączenie.

Niektóre modele komputerowych systemów komputerowych nie obsługują połączeń Wi-Fi. Konieczne jest dokładne przestudiowanie wszystkich punktów instrukcji, ponieważ istnieje ryzyko zwykłego braku połączenia z routerem. Co więcej, nowe modele są już produkowane bez zwykłych kabli Ethernet.

Przeglądarki do pracy

Microsoft, wydając operację system Windows 7, zajął się użytkownikami, tworząc nową ulepszoną wersję standardowej przeglądarki Internet Explorer. Pomimo aktualizacji, praca w niej jest bardzo trudna. „Internet Explorer” dla Windows 7 można natychmiast zaktualizować po połączeniu z Internetem, a nawet zmienić przeglądarkę na inną (Google Chrome, Amigo, Mozila, Yandex Browser i inne). Pod wieloma względami prędkość Internetu zależy nie tylko od dostawcy, ale także od tego, z którego programu go korzystać. Standardowa przeglądarka nie jest zbyt szybka, nawet jeśli przesyłanie danych z sieci jest bardzo szybkie.

Możliwe problemy

Jeśli wszystkie kroki zostały zakończone, a Internet nie działa, może to być kilka powodów. Na przykład Wi-Fi może się nie połączyć, ponieważ nie ma karta bezprzewodowa lub jest wyłączony lub zablokowany. Możesz sprawdzić jego dostępność, sprawdzając w menedżerze urządzeń swojego komputera. Połączenie przewodowe może nie działać, ponieważ zainstalowany firewall lub program antywirusowy nie przepuszcza go. Sprawdź wszystkie ustawienia, ponieważ programy te mogą wykryć nowy dostęp do Internetu jako zagrożenie bezpieczeństwa komputera. Musisz tylko wyłączyć niektóre funkcje i po przejściu do trybu online włączyć je ponownie. Czasami użytkownicy wprowadzają niepoprawnie dane podczas wypełniania hasła i logowania podczas konfigurowania sprzętu.

Inną opcją jest sprawdzenie samego urządzenia na innych komputerach. Możliwe, że modem lub router jest uszkodzony i nie działa. Nie możesz nic zrobić tutaj, skontaktuj się z profesjonalnym użytkownikiem komputera w celu uzyskania pomocy lub skontaktuj się ze swoim dostawcą.

Wniosek

Przed połączeniem z Internetem w systemie Windows 7 sprawdź sprzęt pod kątem wydajności. Następnie przejdź przez wszystkie kroki konfiguracji urządzenia. Sprawdź, czy wszystko jest w porządku, ciesz się surfowaniem w sieci. Jeśli nie możesz się połączyć, spróbuj naprawić możliwe problemy (na przykład niepoprawny numer połączenia, błąd hasła lub login, inne przyczyny opisane powyżej). W przypadku, gdy niemożliwe jest przeprowadzenie samoregulacji, nie jest nierozsądne skontaktowanie się z profesjonalistą.

Na życzenie użytkownika LeksssIcon publikuję podręcznik tworzenia treści PPPoE w systemie Windows 7 .

Naciśnij przycisk Start iw otwartym menu wybierz element Panel sterowania .


Tutaj interesuje nas punkt sieci i Internetu , a mianowicie podpozycja.


Jeśli poszedłeś do samej sekcji Sieć i Internet , musisz wybrać Centrum sieci i udostępniania i ponownie podpunkt Wyświetl status sieci i zadania .


Zanim otworzyliśmy schemat naszej sieci i centrum kontroli głównych parametrów sieciowych systemu operacyjnego. Aby utworzyć szybkie połączenie, przejdź do łącza Konfigurowanie nowego połączenia lub sieci .


W oknie dialogowym wybierz opcję Połączenie z Internetem , kliknij Dalej .


Jeśli masz już utworzone połączenia, system może zasugerować użycie istniejącego. Nie poddawaj się =). Wybierz element: Nie, utwórz nowe połączenie , kliknij Dalej .


Wybierz połączenie High Speed ​​(z PPPoE) .


Teraz musisz ostrożnie wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, aby uzyskać dostęp do Internetu. Nie zapomnij zaznaczyć pola Zapamiętaj to hasło . Ponadto, jeśli chcesz, możesz zmienić nazwę połączenia na dowolną własną. Po edycji kliknij przycisk Połącz .


Usługa PPPoE domyślnie natychmiast próbuje nawiązać połączenie. Jeśli go nie potrzebujesz, kliknij przycisk Pomiń .


Procedura tworzenia połączenia została zakończona - kliknij przycisk Zamknij . Połączenie utworzone. Dla wygody polecam utworzenie skrótu na pulpicie w celu szybkiego połączenia. Aby to zrobić, w Centrum sieci i udostępniania w panelu po prawej stronie wybierz element Zmień ustawienia adaptera .

Wśród dostępnych połączenia sieciowe Szukamy połączenia z ikoną modemu i łańcuchem WAN Miniport (PPPOE) w opisie.


Kliknij na to kliknij prawym przyciskiem myszy myszką iw menu wybierz Utwórz skrót . System zacznie przeklinać, że nie może utworzyć skrótu w połączeniach i zaoferuje utworzenie go na pulpicie - co jest dokładnie tym, czego potrzebujemy. Kliknij Tak . Stworzyliśmy więc połączenie i wprowadziliśmy do niego skrót na pulpicie - teraz możesz pracować.

Za każdym razem, gdy ponownie instalujesz system operacyjny Windows, musisz zreinstalować program i zainstalować sterownik. Większość sprzętu zależy od tych sterowników, router nie jest wyjątkiem. Dlatego w celu przywrócenia połączenia z siecią globalną do zwykłego stanu roboczego po zainstaluj ponownie system Windows Musisz wykonać kilka prostych kroków, które jednak wymagają znacznej uwagi ze strony użytkownika. Aby pomóc w tej sprawie, przygotowaliśmy ten artykuł, w którym szczegółowo opisaliśmy, jak to zrobić poprawnie.

Natychmiast dokonaj rezerwacji, aby połączyć Internet z ponownie zainstalowanym systemem operacyjnym na przykładzie systemu Windows 7. Chociaż po zrozumieniu, jak ten proces jest przeprowadzany w tym systemie operacyjnym, możesz łatwo powtórzyć te kroki w innych, bardziej nowoczesnych wersjach tego systemu.

Dzisiaj patrzymy na:

Sprawdzanie połączenia

Jeśli używasz zwykłego routera, masz duże szczęście, ponieważ nie będziesz mógł zwrócić Internetu. Zasadniczo programiści działający w dobrej wierze pobierają niezbędne oprogramowanie na swoje urządzenia, a wszystko, czego potrzebujesz, to podłączyć router do komputera, po czym sterowniki zostaną zainstalowane bez Twojej interwencji. Musisz tylko upewnić się, że połączenie przez sieć lokalna jest aktywny.

Tak więc system Windows jest ponownie instalowany. Przejdź do Start - Panel sterowania - Centrum sieci i udostępniania .


Przejdź do Start - Panel sterowania - Centrum sieci i udostępniania

Teraz sprawdź, czy lokalne połączenie sieciowe jest aktywne. W takim przypadku pod ikoną połączenia lokalnego zobaczysz słowo „ Sieć ” i model używanej karty sieciowej. Jeśli tak się nie stanie - włóż „drewno opałowe”.

Instalowanie sterowników sieciowych

Oczywiście instalowanie sterowników oznacza, że ​​masz albo gotowe sterowniki, albo masz dostęp do Internetu, aby je pobrać. Jednak dzisiaj próbujemy tylko zwrócić globalną sieć, więc druga opcja nam nie odpowiada. Ważnym krokiem w tej sprawie będzie wcześniejsze uzyskanie „pakietu” ze sterownikami, aby można je było bezpiecznie zainstalować w nowo zainstalowanym systemie Windows.

Tutaj, bardziej niż kiedykolwiek, możesz użyć użytecznego narzędzia Driver Pack Solution , które ma zestaw dużej liczby sterowników i różnych funkcji:

 • możliwość osobistego wyboru sterownika do instalacji;
 • Automatyczne wykrywanie oprogramowania wymaganego w aktualizacji;
 • stale uzupełniana baza kierowców;
 • bez reklam i zbędnego niepotrzebnego oprogramowania.

Możesz przeczytać więcej o tym narzędziu. Link do pobrania w załączeniu.

Przy okazji będzie jeszcze jedna prosta decyzja, jak „nie zabić” sterownika po ponownej instalacji „Windowsa” kopia zapasowa Sterowniki PC (w tym sterowniki sieciowe). Rozmawialiśmy o tym. Możesz także dowiedzieć się, jak zapisywać sterowniki na komputerze po ponownej instalacji systemu Windows z ich dalszym odzyskiwaniem.

Jeśli żadna z powyższych czynności nie przywróciła globalnej sieci na komputerze, lokalne ustawienia sieci zostaną utracone, co szybko rozwiązuje się, tworząc nowe połączenie. Wymyślmy, jak to zrobić w systemie Windows 7.

Jak utworzyć nowe połączenie sieciowe


Jeśli zrobiłeś wszystko jak opisano powyżej, na tacy obok zegara ikona wyświetlająca stan połączenia przybiera następującą postać:

Kliknięcie ikony otworzy okno, w którym zobaczysz nazwę swojej sieci i komunikat informujący, że komputer ma dostęp do Internetu. W przeciwnym razie musisz powtórzyć kroki i zrozumieć, gdzie popełniłeś błąd.

Być może nie zauważyłeś ...

W przypadku niepowodzenia „na wszystkich frontach” po próbach przywrócenia Internetu zalecamy sprawdzenie przewodów i wszystkich sznurów routera pod kątem wad. Być może nawet wcześniej zainstaluj ponownie okna Nie zauważyłeś, że nawet wtedy straciłeś kontakt globalna sieć . Przyczyną może być również uszkodzona karta sieciowa w komputerze. Zalecamy:

Zalecamy:

Może problem jest ukryty w tych szczegółach.

Użyj powyższych instrukcji, sprawdź swoje działania pod kątem błędów i zadaj pytania dotyczące tego tematu w komentarzach, abyśmy mogli szybko odpowiedzieć i udzielić szczegółowej odpowiedzi.