Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Odzyskaj konto użytkownika. Jak odzyskać uszkodzony profil użytkownika w systemie Windows XP

 1. Instrukcja
 2. Instrukcja
 3. Będziesz potrzebować
 4. Procedura odzyskiwania profilu użytkownika
 5. Utwórz nowe konto
 6. Kopiowanie danych ze starego profilu do nowego
 7. Instrukcja

Jeśli dana osoba nie korzystała ze swojego konta przez długi czas, a następnie nagle jest taka potrzeba, nie zawsze jest możliwe zapamiętanie hasła. W tym przypadku stare konto przechowuje wiele ważnych danych. Dostęp do nich będzie możliwy po przywróceniu starego konta.

Instrukcja

Jeśli korzystasz z poczty usługi google (Gmail) i Mail.ru, algorytm odzyskiwania konto następny. Przejdź na oficjalną stronę Mail.ru i kliknij link „Nie pamiętasz hasła?”. Zostaniesz poproszony o podanie adresu. e-mail , do którego zapomniałeś hasła, po wejściu kliknij „Dalej”. Zobaczysz trzy opcje przywracania konta - aby dać odpowiedź pytanie bezpieczeństwa , pobierz hasło do określonego telefon komórkowy lub wprowadź dodatkowe adresy e-mail ( ta opcja pojawi się, jeśli wprowadzisz dodatkowe e-maile). Po odpowiedzi na tajne pytanie zostaniesz poproszony o wprowadzenie nowego hasła. Jeśli użyłeś drugiej opcji, zostanie wysłany dodatkowy e-mail z linkiem do odzyskiwania konta.

Aby przywrócić konto w usłudze poczty google - Gmail, przejdź do Gmaila i kliknij link „Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?”. Następnie wybierz problem: zapomniałeś swojej nazwy użytkownika lub zapomniałeś hasła. W pierwszym przypadku musisz wprowadzić dodatkową wiadomość e-mail powiązaną z kontem. W drugim przypadku musisz najpierw wprowadzić e-mail, dla którego chcesz odzyskać hasło. Następnie, podobnie jak w Mail.ru, oferowane będą trzy opcje odzyskiwania: kod potwierdzenia w telefonie, odpowiedź na tajne pytanie i link do dodatkowy adres e-mail. Wybierz jeden z wygodnych i kliknij przycisk „Kontynuuj”.

Jeśli nie wprowadziłeś lub nie pamiętasz tych danych, Google poprosi Cię o potwierdzenie tożsamości. Aby to zrobić, kliknij link pod przyciskiem „Kontynuuj”. Musisz określić ostatnią datę użycia konta i inne dane, które pomogą udowodnić, że jest to twoje konto.

Istnieją sytuacje, gdy z oprogramowaniem lub awarią systemu konta użytkownika system operacyjny są usuwane, a po uruchomieniu komputera nie można zalogować się przy użyciu loginu. Dla systemów operacyjnych Windows XP i nowszych istnieje specjalne narzędzie, które pomaga rozwiązać ten problem . Nazywa się Przywracanie systemu.


Nazywa się Przywracanie systemu

Instrukcja

Aby przywrócić komputer do stanu sprzed awarii, przejdź do menu Start -> Wszystkie programy -> Standard -> Narzędzia systemowe (Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe).

Zobaczysz okno Witamy w przywracaniu systemu. Kliknij element „Dalej”.

W otwartym formularzu „Wybierz punkt przywracania” wybierz datę poprawnego działania systemu operacyjnego i kliknij element „Dalej”.

Następnie narzędzie rozpocznie przywracanie stanu systemu operacyjnego do awarii.

Gdy to narzędzie zostanie zakończone, komputer uruchomi się ponownie, po czym usunięte konta pojawią się w oknie wyboru użytkownika. Pamiętaj, że wszystkie profile tego komputera zostaną przywrócone. Jeśli zainstalowałeś jakieś programy, zostaną one usunięte. Jeśli operacje nie pomogły, możesz przywrócić system operacyjny do stan początkowy . W tym celu anuluj wynik narzędzia Przywracanie systemu (Przywracanie systemu).

Aby to zrobić, przejdź do narzędzia Przywracanie systemu (Przywracanie systemu). W formularzu Welcome To System Restore wybierz Undo My Last Restoration. Postępuj zgodnie z instrukcjami. Następnie komputer uruchomi się ponownie.

To, czy to narzędzie pomoże, zależy od ustawień systemu operacyjnego komputera i głośności dysk twardy . Chodzi o to, że wszystkie informacje o systemie są przechowywane na dysku twardym, a jeśli nie ma wystarczającej ilości miejsca, stare dane są nadpisywane przez nowe. Ponadto, aby zaoszczędzić miejsce na dysku twardym, narzędzie Przywracanie systemu można wyłączyć, ale jest to wysoce niepożądane.

Dobra rada

Link „Zapomniałeś hasła” istnieje w większości witryn i programów, które są w jakiś sposób połączone z Internetem. Dlatego zawsze należy jak najdokładniej wypełniać dane rejestracyjne, aby w przyszłości przywrócić dostęp do swoich kont.

W systemie operacyjnym Windows głównym użytkownikiem jest administrator, ma on również wszystkie prawa do wszelkich działań w systemie. Po awarii systemu konto administratora może stać się niedostępne, a pobieranie zostanie przeprowadzone w imieniu innego użytkownika.

Będziesz potrzebować

 • - komputer;
 • - dostęp do jednego z kont.

Instrukcja

 • Przejdź do sekcji „Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne”, „Administracja kontem”.

  Spójrz na listę dostępnych kont i znajdź tę, z której korzystałeś wcześniej. Jeśli ma status „Wyłączony”, włącz go, klikając go lewym przyciskiem myszy. Z reguły na komputer osobisty można utworzyć wiele kont, każde z własnymi prawami.

 • Zadzwoń do okna ustawień konta. Aby to zrobić, w polu Uruchom zapytanie wpisz control userpasswords2 i naciśnij enter. Ostrożnie wprowadzaj takie polecenia, ponieważ możesz popełnić błąd na piśmie, a następnie system operacyjny wykona inną funkcję. Okno „Konta użytkowników” wyświetla listę wszystkich użytkowników systemu. Zaznacz pole wyboru „Wymagaj nazwy użytkownika i hasła”.
 • Uruchom system operacyjny w trybie awaryjnym. Aby to zrobić, po uruchomieniu komputera naciśnij klawisz F8, a następnie wybierz z listy „ Tryb bezpieczny „ Ten tryb można wprowadzić tylko pod kontem administratora, co nastąpi, jeśli hasło nie zostanie ustawione. Przejdź do „Konta użytkowników” i skonfiguruj własne konto.
 • Jeśli musisz potwierdzić login „Administrator” hasłem i nie wiesz o tym, skorzystaj z programów serwisowych ustawienia okien . Na przykład program ERD Commander umożliwia zarządzanie ustawieniami systemu, edycję rejestru, zapewnia dostęp do zawartości dysku twardego itp. Możesz znaleźć na specjalnym portalu oprogramowanie softportal.ru. Jeśli komputer jest poważnie uszkodzony przez wirusy, a narzędzia nie są dostępne, nie będziesz w stanie odzyskać praw administratora. W takim przypadku należy ponownie zainstalować system operacyjny.
 • Oceń ten artykuł!

  Jeśli profil użytkownika (Twoje konto) zostanie uszkodzony lub usunięty, wszystkie wcześniej utworzone ustawienia, które zostały skonfigurowane dla systemu operacyjnego zgodnie z Twoimi życzeniami, odlecą do systemu Windows.

  W takim przypadku utracone zostaną nie tylko ustawione ustawienia pulpitu, wygląd foldery, ustawienia dźwięku i inne drobne elementy, ale także ustawienia wszystkich programów zainstalowanych na komputerze.

  Jest to już poważny problem, ponieważ w przypadku konkretnego oprogramowania (Photoshop, Delphi, VirtualDub itp.) Przywrócenie wszystkich właściwości może zająć dużo czasu. Dobrą wiadomością jest to, że reanimacja kont jest dość prosta i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania.

  Procedura odzyskiwania profilu użytkownika

  Jeśli masz problem z zalogowaniem się na konto użytkownika podczas uruchamiania systemu Windows 7, pierwszą rzeczą do zrobienia jest ponowne uruchomienie komputera i ponowne zalogowanie.

  Wynika to z faktu, że przyczyną takiej sytuacji może być na przykład awaria pojedynczego systemu podczas wywoływania określonych danych.

  Jeśli druga i kolejne próby również się nie powiodły, obrażenia są trwałe, to znaczy, że nigdzie nie dojdą. W takim przypadku otrzymasz pomoc w odzyskaniu profilu użytkownika.

  Procedura przywracania konta Rekordy systemu Windows można podzielić na dwa etapy:

  • utwórz nowego użytkownika;
  • skopiuj stare dane.

  Utwórz nowe konto

  Najpierw musisz upewnić się, że informacje o użytkowniku są obecne w systemie z utraconego profilu. Aby to zrobić, przejdź do katalogu Użytkownicy (Użytkownicy), znajdującego się na dysk systemowy . Powinny być dwa foldery: jeden będzie nagrywał informacje ogólne ( Folder Temp lub „Ogólne”), a drugi (nazwa profilu Windows) zawiera interesujące pliki.

  Jeśli określone katalogi są obecne, możesz przystąpić do utworzenia nowego konta:


  W wyniku powyższych działań w systemie Windows zostaną utworzone trzy profile:

  • guest (Users) - zostanie wylogowany;
  • nowy - wymagany do zapisania danych;
  • stare (bezczynne), z którego będą kopiowane informacje.

  Kopiowanie danych ze starego profilu do nowego

  Odzyskiwanie konta polega na zapisaniu wszystkich danych użytkownika w nowym profilu. Odbywa się to w następujący sposób:


  Odbywa się to w następujący sposób:

  Wykonując wszystkie kroki poprawnie, wrócisz wcześniej. zainstalowane ustawienia i możesz nadal korzystać z wielu zalet działania Systemy Windows . Jeśli przywrócisz konto na własną rękę, nie wyszło, możesz zawsze skontaktować się z ekspertami.

  Jeśli dana osoba nie korzystała ze swojego konta przez długi czas, a następnie nagle jest taka potrzeba, nie zawsze jest możliwe zapamiętanie hasła. W tym przypadku stare konto przechowuje wiele ważnych danych. Dostęp do nich będzie możliwy po przywróceniu starego konta.

  Instrukcja

 • Jeśli korzystasz z usług Google Mail (Gmail) i Mail.ru, zostaną podjęte następujące kroki w celu przywrócenia konta. Przejdź na oficjalną stronę Mail.ru i kliknij link „Nie pamiętasz hasła?”.

  Następnie zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, na który zapomniałeś hasła, po wprowadzeniu kliknij „Dalej”. Zobaczysz trzy opcje przywracania konta - aby odpowiedzieć na tajne pytanie, uzyskać hasło do określonego telefonu komórkowego lub wprowadzić dodatkowe adresy e-mail (ta opcja zostanie wyświetlona, ​​jeśli wprowadzisz dodatkowe wiadomości e-mail). Po odpowiedzi na tajne pytanie zostaniesz poproszony o wprowadzenie nowego hasła. Jeśli użyłeś drugiej opcji, zostanie wysłany dodatkowy e-mail z linkiem do odzyskiwania konta.

 • Aby przywrócić konto w usłudze e-mail Google, Gmail, przejdź do Gmaila i kliknij link „Nie możesz uzyskać dostępu do konta?”. Następnie wybierz problem: zapomniałeś swojej nazwy użytkownika lub zapomniałeś hasła. W pierwszym przypadku musisz wprowadzić dodatkową wiadomość e-mail powiązaną z kontem. W drugim przypadku musisz najpierw wprowadzić e-mail, dla którego chcesz odzyskać hasło. Następnie, podobnie jak w Mail.ru, oferowane będą trzy opcje odzyskiwania: kod potwierdzający w telefonie, odpowiedź na tajne pytanie oraz link do dodatkowego adresu e-mail. Wybierz jeden z wygodnych i kliknij przycisk „Kontynuuj”.
 • Jeśli nie wprowadziłeś lub nie pamiętasz tych danych, Google poprosi Cię o potwierdzenie tożsamości. Aby to zrobić, kliknij link pod przyciskiem „Kontynuuj”. Musisz określić ostatnią datę użycia konta i inne dane, które pomogą udowodnić, że jest to twoje konto.
 • Oceń ten artykuł!

  Ru i kliknij link „Nie pamiętasz hasła?
  Ru i kliknij link „Nie pamiętasz hasła?
  Aby przywrócić konto w usłudze e-mail Google, Gmail, przejdź do Gmaila i kliknij link „Nie możesz uzyskać dostępu do konta?