Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Optymalizuj dzięki SEO rekrutacji i podróży kandydata

 1. Jak korzystać z SEO w rekrutacji? W handlu elektronicznym B2C (Business to Consumer) SEO (lepiej...
 2. Oddzielna strona dla ogłoszeń o pracę
 3. Właściwa treść
 4. Szybki i łatwy
 5. Szybkość dla lepszej konwersji
 6. Nagroda od Google
 7. Bezpieczeństwo przede wszystkim
 8. Twoja oferta pracy na pierwszym miejscu?
 9. Moc tablic ogłoszeń
 10. Lepsza wydajność dzięki wyszukiwanym hasłom?
 11. Aby być kontynuowanym ...

Jak korzystać z SEO w rekrutacji?

W handlu elektronicznym B2C (Business to Consumer) SEO (lepiej znany jako optymalizacja wyszukiwarek) jest jednym z najważniejszych kanałów. Teraz pojawia się pytanie: czego może nauczyć się rekrutacja? W tym blogu porównam SEO w B2C - z tym w branży B2B (Business to Business).

Postaw się na pierwszym planie

SEO polega na znalezieniu, a zwłaszcza na pozyskiwaniu treści z wyszukiwarek. Celowo używam terminu „treść”, ponieważ SEO to wszystko, a nie tylko witryna. Oczywiście, dobrym pierwszym krokiem w optymalizacji SEO jest poprawa Twojej firmy witryna internetowa (SEO na stronie), ale staraj się myśleć, a mianowicie: linki zewnętrzne, filmy z YouTube, recenzje Google i Google Local Search. Po pierwsze, termin „wyszukiwarki” odnosi się przede wszystkim do Google, ponieważ nadal jest najczęściej używaną wyszukiwarką - i oczywiście potencjalni kandydaci najprawdopodobniej szukają nowych miejsc pracy za pośrednictwem Google.

Oddzielna strona dla ogłoszeń o pracę

Przede wszystkim zajmę się tematem Praca Page / Kariera Page poświęcić. Jest to platforma, na której wszystko kręci się wokół rekrutacji i wyboru najlepszych kandydatów. Dla uproszczenia zakładam w tym przypadku, że istnieje już osobna strona kariery. Opracowanie takiej strony jest jednym z pierwszych kroków, które powinieneś podjąć, jeśli nie masz jej jako pracodawcy.

Właściwa treść

Dla jednego strona kariera Jest to bardzo proste i dlatego zaleca się pracę z dobrze funkcjonującym systemem CMS. W ten sposób możesz uczynić swoją stronę łatwiejszą, szybszą i lepszą dzięki odpowiedniej treści, tytułom stron (ze względu na znaczenie dla SEO), adresom URL i Metabeschreibungen. Nie zapomnij również powiązać odpowiednich haseł wyszukiwania w tekście z wewnętrznymi stronami. Myślę, że trudno jest ocenić, czy powinieneś również umieścić linki do pewnych słów w ogłoszeniu o pracy. Z jednej strony prowadzi to do lepszego wyświetlania witryny w Google, co z kolei poprawia ranking. Z drugiej strony nie chcesz odwracać uwagi potencjalnych poszukujących pracy, dodając linki do innych stron.

Szybki i łatwy

Od kilku lat ranking Google opiera się na obecności wystarczającej, aktualnej i odpowiedniej treści na stronie internetowej. Dwa inne aspekty, które odgrywają kluczową rolę w ustalaniu rangi rekrutacji, to szybkość i bezpieczeństwo. Google bierze pod uwagę, między innymi, szybkość ładowania strony oraz to, czy jest to bezpieczna strona. Na szybkość strony internetowej może mieć wpływ wolny serwer, duże obrazy lub filmy i zbyt wiele skryptów w kodzie. Istnieje kilka przydatnych narzędzi do testowania, jak działa strona rekrutacyjna przy prędkości ładowania:

Szybkość dla lepszej konwersji

Powszechnie wiadomo, że prędkość jest ważnym czynnikiem na rynku e-commerce. Szybkość strony internetowej odgrywa nie tylko rolę w rankingu Google, ale także w zakresie doświadczenia użytkownika i współczynnika konwersji. Im wolniejsza strona internetowa, tym niższy współczynnik konwersji.

Im wolniejsza strona internetowa, tym niższy współczynnik konwersji

źródło: Blog, zwiększanie szybkości witryny ”

Nagroda od Google

Im szybsza jest Twoja witryna, tym bardziej docenia ją odwiedzający. Każdy lubi szybkie strony internetowe, prawda? Dotyczy to również potencjalnego kandydata. Google ocenia strony internetowe oczami użytkownika, dlatego preferuje szybsze strony. To samo dotyczy bezpiecznych stron internetowych; Użytkownicy cenią bezpieczne strony internetowe, tak jak Google. Z tego powodu grupa wyszukiwarek ogłosiła, że ​​strony HTTPS są oficjalnie indeksowane.

Z tego powodu grupa wyszukiwarek ogłosiła, że ​​strony HTTPS są oficjalnie indeksowane

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nie będę szczegółowo omawiać tematu „bezpiecznej” strony internetowej, ale należy wspomnieć, że zastąpienie niezabezpieczonego HTTP bezpiecznymi stronami HTTPS jest niezwykle ważne. Zwłaszcza, że ​​na stronach rekrutacji odbywa się wysoki transfer danych! Na przykład rozważ subskrypcję powiadomień o pracy, biuletynów, puli talentów, a co najważniejsze formularza wniosku. Ponieważ jest to względnie techniczny aspekt SEO, radzę skonsultować się z działem IT lub ekspertem SEO.

Twoja oferta pracy na pierwszym miejscu?

Przeglądając strony z ofertami pracy, jest oczywiście bardzo ważne, aby rekruter mógł łatwo znaleźć ich stronę. W idealnej sytuacji dotyczy to również publikowanych ogłoszeń o pracę. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby ogłoszenie o pracy kierownika marketingu pojawiło się jako pierwsze, gdy ludzie wyszukali słowo kluczowe „reklama menedżera ds. Marketingu”? W ten sposób Twoja witryna przyciąga wielu odpowiednich użytkowników (np. Kandydatów). Pomoże Ci to zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym razie wydałbyś na portale takie jak Indeed, Monsterboard, LinkedIn lub Google Adwords.

Moc tablic ogłoszeń

Czy jest możliwe, aby pokazać swoje ogłoszenia o pracy daleko w Google? W każdym razie technicznie zakładamy, że reklamy odpowiadają kryteriom SEO. Wspomniałem o niektórych z nich wcześniej. W praktyce jednak nie zawsze jest to łatwe, ponieważ duże firmy, takie jak rzeczywiście, Monsterboard i StepStone dominują na najwyższych pozycjach. Jest to możliwe dzięki temu, że mają dobrze płatne, duże zespoły specjalistów SEO, którzy zapewniają, że strony internetowe i ogłoszenia o pracy na tych tablicach są konsekwentnie na pierwszym miejscu wśród wyszukiwarek.

Lepsza wydajność dzięki wyszukiwanym hasłom?

Pozostaje pytanie, czy jest praktycznie wykonalne, aby lepiej działać jako pracodawca z określonymi słowami wyszukiwania. Z większą koncentracją i odpowiednimi technikami jest to zdecydowanie. Jednak większość rekruterów nie spędza wystarczająco dużo czasu w tych obszarach ze względu na ich różne priorytety i brak wiedzy przedmiotowej. Moim zdaniem istnieje kilka opcji rozwiązania tego problemu:

 1. Przynieś kolegów ds. Marketingu, aby ustalili właściwą strategię i pomogli w optymalizacji SEO.
 2. Zatrudnij agencję SEO, która pomoże Ci w optymalizacji.
 3. Zatrudnij specjalistę SEO w swoim dziale rekrutacji. Może to być również wszechstronny menedżer ds. Marketingu, który na przykład jest odpowiedzialny za całą stronę pracy, a ponadto jest w stanie wdrożyć swoją wiedzę na temat SEO, aby osiągnąć lepszy ranking w Google.

Aby być kontynuowanym ...

Kończę ten wpis na blogu z interesującym pytaniem końcowym: czy rekrutację należy uznać za B2B czy B2C? Kandydaci to nic innego jak osoby prywatne lub konsumenci. Z drugiej strony punkt widzenia kandydata jest inny w przypadku poszukiwania pracy zamiast produktu. Samo to byłoby dobrym tematem na sam wpis na blogu, który możemy stworzyć w przyszłości.

Czy chciałbyś zostać znaleziony przez swojego idealnego kandydata? Następnie ustaw za pomocą naszego oficjalnego dokumentu na tematy Miejsca kariery i Marketing treści do rekrutacji iść!

Jak korzystać z SEO w rekrutacji?
Jak korzystać z SEO w rekrutacji?
Teraz pojawia się pytanie: czego może nauczyć się rekrutacja?
Każdy lubi szybkie strony internetowe, prawda?
Twoja oferta pracy na pierwszym miejscu?
Marketingu”?
Lepsza wydajność dzięki wyszukiwanym hasłom?
Kończę ten wpis na blogu z interesującym pytaniem końcowym: czy rekrutację należy uznać za B2B czy B2C?
Czy chciałbyś zostać znaleziony przez swojego idealnego kandydata?