Prowadzimy stronę do indeksu Yandex lub Google w ciągu 5 minut

  1. Dodaj stronę do indeksu Google w kilka sekund
  2. Dodaj stronę do indeksu Yandex

Co ludzie nie wymyślają, by wcisnąć stronę swojej strony do indeksu Yandex lub Google: kupują linki, łączą się z różnych forów, wysyłają spam do sieci społecznościowych, ale często nie jest to bezpłatne, muszą też długo czekać i nie zawsze to pomaga. A dziś pokażę Ci sposób na szybkie i bezpłatne indeksowanie dowolnej strony Twojej witryny, po prostu potrzebujesz dodaj swój zasób do webmastera google i Yandex.Webmaster.

Dodaj stronę do indeksu Google w kilka sekund

Problemy z indeksowaniem w Google są rzadkie, w większości przypadków bot omija strony kilka razy dziennie, ale wciąż są wyjątki. Tutaj ostatnio miałem sytuację, gdy artykuł w Miralinks został dodany na stronie ukraińskiej, który został zindeksowany, jeśli został sprawdzony z Ukrainy, ale nie został zindeksowany, gdy był oglądany z regionu Moskwy, podobnie jak robot Miralinks. Dlatego rozważ te kilka kliknięć, które należy wykonać, aby osiągnąć pożądany cel:

  1. Przejdź do panelu dla webmasterów z Google, zaloguj się i wybierz witrynę, której stronę chcesz wprowadzić do indeksu. Oczywiście mamy na myśli to, że został już tam dodany.
  2. Następnie w lewym okienku menu kliknij: Skanuj => Wyświetl jako Googlebot. Przed nami pojawi się pole, w którym należy wprowadzić adres URL wymaganej strony i kliknąć przycisk Skanuj.
  3. Następnie nasza strona pojawi się na dolnej liście, a obok niej pojawi się przycisk „Dodaj do indeksu”, Co ludzie nie wymyślają, by wcisnąć stronę swojej strony do indeksu Yandex lub Google: kupują linki, łączą się z różnych forów, wysyłają spam do sieci społecznościowych, ale często nie jest to bezpłatne, muszą też długo czekać i nie zawsze to pomaga kliknij na nią i pojawi się wyskakujące okno przed nami, gdzie zostaniemy poproszeni o zaznaczenie, że nie jesteś robotem, a także wybierz: skanuj tylko ten adres URL lub zeskanuj go i linki, które z niego pochodzą. Pierwszy może być używany 500 razy w miesiącu dla jednej witryny, a drugi tylko 10. Wybierz dowolne, kliknij Prześlij, a po kilku minutach możesz już sprawdzić stronę pod kątem obecności w indeksie wyszukiwarki.

Jak widać wszystko jest bardzo szybkie i łatwe, teraz przejdzie do innej wyszukiwarki.

Dodaj stronę do indeksu Yandex

Problemy z indeksowanie w Yandex są bardziej powszechne. Jest to ważne nie tylko w przypadkach, gdy wyszukiwarka nie widzi strony i nie wysyła tam ludzi, ale po prostu podczas sprzedaży linków, gdy nie można zobaczyć pieniędzy na link bez indeksowania. Po prostu nie zapłaciłem linku w GGL, natychmiast pokażemy wszystko w praktyce.
Problemy z   indeksowanie   w Yandex są bardziej powszechne
Widzimy, że 24 lipca 2016 r. O godzinie 1:47 istnieje niezapłacony link za 692 rubli, jasne jest również, że mam 0 rubli na moim saldzie.
A teraz przechodzimy do Yandex.Webmaster i wykonujemy kilka kliknięć:

  1. Wybierz żądaną witrynę, stronę, z której karmimy robota, kliknij.
  2. Następnie na pasku menu od lewej kliknij Narzędzia => Przejście stron.
  3. W wyświetlonym polu wstaw link i kliknij przycisk „Wyślij”.

Wszystko, zrobiliśmy już prawie wszystko, ale konieczne jest sprawdzenie nie za kilka sekund, jak w przypadku Google, ale za kilka dni wszyscy wiemy, co jest inteligentną krajową wyszukiwarką
Wszystko, zrobiliśmy już prawie wszystko, ale konieczne jest sprawdzenie nie za kilka sekund, jak w przypadku Google, ale za kilka dni wszyscy wiemy, co jest inteligentną krajową wyszukiwarką. Strona zazwyczaj pisze, że robot zrobi to w ciągu 3 dni, ale w praktyce wszystko dzieje się znacznie szybciej ... W panelu po 20 minutach napisano, że robot ominął stronę ... Jednak w rzeczywistości możemy zobaczyć tylko stronę w indeksie przy następnej aktualizacji Yandex.

Cóż, wszystko wydarzyło się w ciągu 5 dni, ponieważ wraz z aktualizacją z 29.09.2016 strona ta była już w indeksie Yandex.

Teraz nasz link do gogetlinks trafił do zakładki „Płatny”, a denyuzhka do niego spadła do równowagi.
Teraz nasz link do gogetlinks trafił do zakładki „Płatny”, a denyuzhka do niego spadła do równowagi
Nawiasem mówiąc, miałem przypadki, gdy strona była indeksowana przez Yandex niemal natychmiast, natychmiast po takiej zmianie, ale widzimy, że teraz tak nie jest, nie wiem, może zmienili trochę algorytm, a może dzieje się to na różne sposoby ...

Jak widać, wszystko jest bardzo proste, oglądamy roboty wyszukiwania omijające nasze zasoby, a jeśli czegoś nie widziały, pomagamy im za pomocą paneli webmasterów, nie bez powodu stworzyli je dla nas. Nadal istnieje wiele interesujących funkcji, o których będziemy mówić w nowych postach.