Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Recenzja LG Leon H324 - Mały z dobrym aparatem i ładnym designem - Super G

 1. Projekt
 2. Wyświetl
 3. Specyfikacje LG Leon H324
 4. Zdjęcie
 5. Powłoka oprogramowania
 6. Żywotność baterii
 7. Wynik

Ta recenzja jest ostatnią historią o nowej linii niedrogich smartfonów według LG. Leon - najmłodszy i odpowiednio najtańszy model. Oczywiste jest, że nieskończone kompromisy są charakterystyczne dla urządzenia budżetowego, ale satysfakcjonujące jest to, że urządzenie z tym wszystkim wciąż otrzymywało ducha i funkcjonalność nie tylko starszych kolegów, ale także flagowego przedsiębiorstwa.

Oczekuje się, że klasa będzie prosta i niezbyt bogata. Jest zasilacz, kabel Micro USB i dołączona dokumentacja. Szkoda oczywiście, że LG nie umieścił w pakiecie co najmniej złego, ale wciąż przewodowego zestawu słuchawkowego. Konsumenci, którzy kupią urządzenia tego poziomu, będą szczerzy, często nie wymagający jakości dźwięku. A uzyskanie premii w postaci słuchawek jest zawsze miłe. Mimo to urządzenie obsługuje karty pamięci do pobierania muzyki, a ponadto jest wyposażone w radio FM, które nie działa bez podłączonych słuchawek. Ogólnie rzecz biorąc, zapisywane nie w razie potrzeby.

Zawartość:
- Projektowanie
- Wyświetlacz
- Specyfikacje techniczne
- Zdjęcie
- powłoka oprogramowania
- Żywotność baterii
- Wynik
- Jak kupić LG Leon taniej

Projekt

Niestety bohater tej recenzji jest wyjątkiem od całego zakresu i nie ma prawdziwie zakrzywionego ekranu, jak widzimy w Duchu lub Magna . Przednia powierzchnia jest tutaj całkowicie płaska bez żadnego promienia krzywizny, o czym producent dumnie mówi w starszych urządzeniach.

Szkło bezpieczne ma prawdziwą, naprawdę skuteczną powłokę oleofobową.

Zgodnie z moimi obserwacjami ochrona ekranu przed nagromadzeniem odcisków palców i kurzu jest realizowana nawet lepiej niż w starszych i droższych Duch . Prawdziwe cuda!

Odciski palców są prawie niewidoczne na szybie.

Nad wyświetlaczem znajduje się przednia kamera z czujnikiem odległości. Nie było jednak miejsca na zainstalowanie czujnika światła otoczenia. Zamiast tego realizowana jest funkcja przełączania podświetlenia na minimalny poziom w nocy, czyli zgodnie z harmonogramem. Możesz z tym żyć, a nawet całkiem dobrze.

Przyciski sterowania dotykowego systemu są częścią interfejsu, więc obszar pod ekranem jest pusty
Przyciski sterowania dotykowego systemu są częścią interfejsu, więc obszar pod ekranem jest pusty. Tutaj jest tylko ozdobny pasek z tworzywa sztucznego i nic więcej.

Tutaj jest tylko ozdobny pasek z tworzywa sztucznego i nic więcej

Przyciski dotykowe są częścią interfejsu.

Boki smartfona są puste, ponieważ wszystkie fizyczne przyciski starej, dobrej tradycji producenta zostały wykonane z tyłu.

Boki smartfona są puste, ponieważ wszystkie fizyczne przyciski starej, dobrej tradycji producenta zostały wykonane z tyłu

Ponadto to właśnie w Leonie klucze są częścią zdejmowanej osłony, aw innych urządzeniach znajdują się bezpośrednio na skrzynce. Innymi słowy, jeśli zdejmiesz tylną pokrywę, urządzenie można wyłączyć w jedyny sposób - wyjmując baterię.

Wbudowane przyciski sterujące

Główna kamera znajduje się na środku tylnej strony, a lampa błyskowa LED przylega do niej w pobliżu.

Główna kamera znajduje się na środku tylnej strony, a lampa błyskowa LED przylega do niej w pobliżu

Pod pokrywą znajduje się gniazdo na karty pamięci Micro SD i inne urządzenia wewnątrz.

Pod pokrywą znajduje się gniazdo na karty pamięci Micro SD i inne urządzenia wewnątrz

Duma firmy to wymienna bateria. Dlaczego użytkownicy tej funkcjonalności - nie wiem, ale w LG są w pozytywny sposób. Pod baterią znajdują się gniazda do instalacji kart Micro SIM.

Każdy z „simok” może łączyć się z sieciami 3G, ale jednocześnie nie może tego zrobić.

Jest to ustalane programowo w ustawieniach na pierwszej lub drugiej karcie. Tylko w ten sposób.

Tylko w ten sposób

Wyjście audio znajduje się na górze urządzenia, a uniwersalne złącze Micro USB na dole. Na każdym z końców znajduje się mikrofon.

Tył stylizowanego metalu w specjalny sposób, pomimo tego, że pokrywa baterii jest wykonana z tworzywa sztucznego, tak jak cały smartfon
Tył stylizowanego metalu w specjalny sposób, pomimo tego, że pokrywa baterii jest wykonana z tworzywa sztucznego, tak jak cały smartfon.

Rozmiar urządzenia jest bardzo mały. Jest najmniejszy wśród swoich towarzyszy, a może nawet wśród konkurentów. Patrzymy na talerz z wymiarami poniżej.

DługośćSzerokośćGrubośćWagaLG Leon

129,9

64,9

10.9

135

LG Spirit

133,3

66.1

10

118

Lenovo S650

138

69,8

8.7

126

Huawei Honor 4C

143,3

71,9

8,8

162

Dla mnie osobiście urządzenie jest za małe, zarówno pod względem rozmiaru, jak i ekranu. Od dawna przyzwyczajony do większych urządzeń 5 - 5,5 cala. Jednak ci, którzy korzystali, powiedzmy, iPhone 4, będą mile zadowoleni ze zwiększonych obszarów ekranu.

Trzy wersje kolorystyczne urządzenia są dostępne na rynku i wszystkie mają raczej romantyczne nazwy: metaliczna czerń, jedwabista biel i promienne złoto. Każda z tych odmian wygląda oryginalnie, więc użycie nazwy o wysokim profilu można uznać za uzasadnione.

Każda z tych odmian wygląda oryginalnie, więc użycie nazwy o wysokim profilu można uznać za uzasadnione

Wyświetl

Smartfon ma matrycę IPS o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Gęstość pikseli na cal kwadratowy wynosi 218 punktów, co wystarcza do wygodnej pracy. Można oczywiście wziąć pod uwagę osobne piksele, ale podczas normalnej pracy w odległości 30-50 cm od oczu wszystko wygląda czysto i gładko.

Chcę zauważyć, że kanapka ekranowa jest wykonana w technologii In-Cell Touch, to znaczy bez szczeliny powietrznej między szybą a panelem LED. W rzeczywistości wydaje się, że dotykasz bezpośrednio ikon i łączy interfejsu, a nie szkła, które często znajduje się w zauważalnej odległości od podłoża diod LED.
Kąty widzenia są prawdopodobnie dobre. IPS (przełączanie w płaszczyźnie) w najlepszym wydaniu! Co jeszcze możesz powiedzieć?

Specyfikacje LG Leon H324

 • Procesor MediaTek MT6582 1,3 GHz (4 rdzenie)
 • akcelerator wideo Mali-400 MP o częstotliwości 500 MHz
 • 768 MB pamięci RAM (322 MB)
 • 4 GB pamięci wewnętrznej (dostępne około 1,56 GB)
 • Obsługa kart Micro SD do 32 GB
 • 4.5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 854 x 480 pikseli (218 ppi)
 • przednia kamera VGA (0,3 MP)
 • 5-megapikselowy aparat główny
 • Bateria 1900 mAh
 • Android OS w wersji 5.0.1
 • powłoka oprogramowania
 • złącza: dwie karty SIM (Micro), Micro USB (2.0), wyjście audio 3.5
 • Czujniki: akcelerometr, czujnik odległości, kompas cyfrowy

Sieć

 • 2G (GSM 900/1800), 3G (HSPA + 900/2100)
 • Wi-Fi (802.11 b / g / n), Bluetooth 4.1
 • GPS, radio FM

Trochę o „mózgach” urządzenia. SoC Mediatek MT6582 (32-bitowy) jest zainstalowany tutaj. Procesor jest wykonany w technologii 28 nanometrów i zawiera 4 rdzenie Cortex-A7. Ten układ jest dość stary (wydany pod koniec 2013 r.) I porównywalny pod względem wydajności z Ndivią Tegra 3.

O pamięci, którą chciałbym powiedzieć osobno. Na przechowywanie danych przeznaczono tylko 4 GB, z czego 2,43 GB zajmuje system.

W rezultacie użytkownik jest dostępny tylko 1,56 GB, a następnie, pod warunkiem, że usuniesz dodatkową zawartość w postaci wstępnie zainstalowanych aplikacji.

Pamięć RAM ma tylko 768 MB, co wystarcza średnio dla dwóch otwartych kart w przeglądarce i kilku aplikacji działających w tle.

Reszta obrazu jest następująca. NFC nie jest, protokół OTG nie jest obsługiwany, a kamera przednia ma generalnie rozdzielczość VGA - ogólnie rzecz biorąc, są wszystkie uroki prawdziwego urządzenia budżetowego pod względem dodatkowych funkcji technicznych.

Oczywiste jest, że na tle tego wszystkiego nie należy oczekiwać przełomowej wydajności smartfona. Interfejs zastrzeżonej powłoki nie zwalnia, ponieważ jest dobrze zoptymalizowany pod kątem wbudowanego sprzętu, ale urządzenie nadal lubi myśleć przy uruchamianiu aplikacji i przełączaniu się między nimi. Ponieważ nie ma zacięć i błędów, nawet biorąc pod uwagę powolność smartfona, nadal jest miło go używać.

Wyniki testów systemowych przedstawiono poniżej.

Międzynarodowa modyfikacja LG Leon różni się od tej sprzedawanej na rynku krajowym w następujący sposób. Po pierwsze, obsługuje sieci LTE Cat 4. Kolejny procesor to Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 o taktowaniu 1,2 GHz. Następnie RAM na całe 1 GB i 8 GB przydzielone do przechowywania danych. Z jakiegoś powodu w wersji zagranicznej pojemność baterii nieco spadła do 1820 mAh. Być może to wszystko.

Zdjęcie

Główna kamera jest tutaj reprezentowana przez moduł o rozdzielczości 5 megapikseli, a obrazy wyjściowe są uzyskiwane w rozdzielczości 2560 x 1920 pikseli. Jest autofokus, który ogólnie działa poprawnie.

Jakość ostatecznych obrazów nie może się tylko cieszyć.

Przy wystarczającej ilości światła dziennego zdjęcia są naprawdę dobre, a na ekranie smartfona wygląda dobrze.

W automatycznym określaniu ekspozycji nie ma żadnych fatalnych błędów, praktycznie nie ma zaciemnionych miejsc ani nie ma niezrozumiałej kolorowej mgły, jak to często bywa w przypadku aparatów budżetowych. W większości wszystko jest dobrze. W przypadku flagowców do porównywania możliwości LG Leon w żadnym wypadku nie jest to niemożliwe, ale dla jego pieniędzy, dobrze startuje.

Oryginały przesłanych zdjęć można podłączyć do tego odniesienie .

Jedyne warunki, w których Leon pokazał się, delikatnie mówiąc, nie z najlepszej strony - to strzelanie w nocy.

Zdjęcia są bardzo rozmyte, z ogromnymi hałasami i tak dalej. W nocy fotografowanie na smartfonie nie wchodzi w grę.

Urządzenie może nagrywać klipy wideo w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli przy 30 fps. Jakość filmu nie jest zła, ale oczywiście nie najlepsza. W strzelaniu poza artystycznym możliwości Leona będą wystarczające. Przykład poniżej.

Powłoka oprogramowania

Chciałbym poświęcić kilka akapitów zastrzeżonemu oprogramowaniu. W związku z tym urządzenie nie różni się od swoich odpowiedników. Oto ta sama stylowa, minimalistyczna i bardzo funkcjonalna powłoka LG.

Dolny pasek z klawiszami do sterowania systemem jest konfigurowalny. Możesz zmienić kolor tła z białego na czarny i odwrotny, zmieniać przyciski dotykowe w miejscach, dodawać nowe lub usuwać stare - na ogół wszystko można dostosować.

To wspaniale, że firma przenosi interesujące funkcje starszych urządzeń na młodsze. Mówię o klawiaturze, która jest podatna na szczegółową konfigurację. Blok klawiszy można zbudować samodzielnie, zmieniając wysokość, a tym samym rozmiar przycisków, a także dodając dodatkowe znaki, takie jak przecinek lub znak zapytania, w zależności od tego, jak często z niego korzystasz.

Jak zawsze, możesz zablokować urządzenie nie tylko hasłem lub wzorem, ale także specjalną kombinacją kilku dotknięć w różnych obszarach ekranu - Knock Code. Rzecz jest bardzo wygodna i występuje tylko na smartfonach „narciarskich”.

Jest punkt negatywny. Szczerze denerwujące jest to, że czas podświetlenia ekranu stale powraca do standardowego ustawienia 15 sekund.

Jest dla mnie wygodniejsze, że ekran nie gaśnie na minutę, ale po osiągnięciu przez urządzenie 15% poziomu naładowania iw innym momencie (nie można było go śledzić), wszystko wraca do oryginalnych piętnastu sekund. To zachowanie jest obserwowane na wszystkich produktach koreańskiej firmy i osobiście bardzo mnie to obciąża.

Żywotność baterii

Urządzenie jest wyposażone w wymienny akumulator litowo-jonowy o pojemności 1900 mAh. „Od każdego zgodnie z jego możliwościami, do każdego zgodnie z jego potrzebami”, było to oczywiście podejście, które kierowali się inżynierowie podczas tworzenia LG Leon. Słabe żelazo, musisz zainstalować słabą baterię. Ostatecznie mamy taki sam standard, standardowy czas pracy nowoczesnego smartfona, czy to flagowy, czy prosty dialer z Androidem na pokładzie. Mam na myśli jeden dzień z wystarczająco gęstym ładunkiem.

Oczywiście urządzenie jest w stanie utrzymać się na powierzchni przez dwa dni, a przy oszczędnym trybie użytkowania (półtorej godziny działania ekranu) jeszcze bardziej, ale są to sieci. Nadzieja na coś innego nie jest konieczna.

Dlaczego niektórzy producenci nie zabierają i nie instalują baterii 4000 mAh w słabym sprzęcie smartfona. To byłaby prawdziwa przewaga konkurencyjna. Oczywiste jest, że w tym celu istnieją tysiące niuansów, z których główne to grubość produktu końcowego, wewnętrzny układ części i tak dalej. Aby rozwiązać wszystkie te problemy, będziesz musiał stworzyć urządzenie od podstaw, a nie na podstawie czegoś, co już istniało wcześniej. Zrekonstruuj szczegóły, przeprowadź setki testów i tym podobne. Ale ciężko pracuj, do cholery! Ludzie potrzebują długotrwałych decyzji budżetowych i są gotowi zagłosować na nie swoimi pieniędzmi!

Wynik

Możesz zakończyć przegląd recenzją , głównie w pozytywny sposób. Przykład LG Leon pokazuje, że firma stawia na design i użyteczność. Charakterystyka zanika w tle i wiesz co? Nie oznacza to, że jest to podejście przegrane. Osądźcie sami, ponieważ Apple udaje się z powodzeniem sprzedawać swoje smartfony, nawet z żelazem w środku, co obiektywnie pozostaje w tyle za konkurentami. Ludzie nie potrzebują setek megaherców i megapikseli dla minimum lub nie tyle pieniędzy. Ważne jest, aby mieć wygodę i styl.

LG Leon spełnia wszystkie takie oczekiwania. Tak, jest pozbawiony zakrzywionej konstrukcji, nie wyróżnia się z powodu żywotności baterii, jest bardzo przemyślany nawet podczas wykonywania prostych zadań, a mimo to jest wykonany jakościowo. Często w segmencie budżetowym producenci oszczędzają na wszystkim, w tym na ładunku emocjonalnym, który nosi urządzenie. Rezultatem jest coś, po czym pozostaje trwałe wrażenie: „Ten smartfon powstał tylko dlatego, że rada dyrektorów zdecydowała się wejść w segment decyzji budżetowych. Co więcej, trzeba było to zrobić jak najszybciej. ” Takie podejście, a raczej takie wyniki w postaci nieciekawych, tranzytowych urządzeń, często grzeszy Samsunga i mniejsze firmy, takie jak Fly. Świetnie, że LG nie można przypisać do tej listy.

Data wydania: już w sprzedaży Cena: 7 990 rubli Jak kupić LG Leon taniej

Warto przeczytać:

Co jeszcze możesz powiedzieć?
Charakterystyka zanika w tle i wiesz co?