Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Role i zachowania kobiet w relacjach. Jak osiągnąć harmonię w parze z pomocą Transurfingu?

  1. „Ulubione” role kobiece w związkach
  2. Jak znaleźć równowagę między rolami i nie zgubić siebie?
  3. Twój partner jest lustrem
  4. opanować sztukę przyciągania przepływów pieniężnych w nowym czasie!

Jeśli jesteś w szczęśliwej harmonijnej relacji, otrzymujesz miłość, wsparcie, opiekę, szacunek ze strony partnera i sam na nie odpowiesz, najprawdopodobniej ten artykuł nie ujawni niczego nowego. Jeśli chcesz, aby relacje były łatwiejsze i szczęśliwsze, wypełnij je pięknem, zabawą, popędem, pasją - jesteśmy gotowi udzielić porady, tak jak w przypadku Transporty spraw, by twoja para była najszczęśliwsza. Ten artykuł jest przeznaczony dla kobiet, które są gotowe zrealizować swoją odpowiedzialność w związkach, zobaczyć prawdziwe przyczyny problemów i zacząć działać inaczej, używając różnych zachowań. Drodzy mężczyźni, zaproponujcie, aby przeczytać artykuł ukochanemu.

Transporty

Wszyscy odgrywamy pewne role w relacjach, zwłaszcza kobietach, aktorkach z natury, które z przyjemnością próbują różnych obrazów i masek. Dziewczyna, która gra łatwo i naturalnie, jest w stanie zmienić się w czasie, wziąć wszystko, co najlepsze z różnych ról i nie zatracić się w rzeczywistości, być świadoma swoich motywów i potrzeb, przyciąga zainteresowanych mężczyzn iz reguły tworzy silną i harmonijną rodzinę. Ale trudność polega na tym, że wiele kobiet „zasypia” w jednej z ról i „rośnie razem”, zapominając o swojej istocie i pragnieniach, gromadząc niechęć do partnera i składając mu roszczenia.


„Ulubione” role kobiece w związkach

Ofiara. Taka kobieta nakłada na partnera odpowiedzialność za swoje życie, obwinia go za wszystkie niespełnione pragnienia, nieuzasadnione oczekiwania i nieujawnione talenty. Stopniowo traci siebie, a mężczyzna traci dla niej zainteresowanie i szacunek.

Na przykład Olechka jest żoną i matką dwojga dzieci, które przez wszystkie dziesięć lat małżeństwa uczyniły tylko to, że skarżyła się mężowi na okoliczności: nie ukończyła studiów w instytucie, nie zdała sobie sprawy z pracy, nie mogła poradzić sobie z dziećmi ... Nic dziwnego, że pewnego dnia mąż odszedł pozytywna kobieta.

Suka Ta kobieta ukrywa swoje uczucia pod zimną maską pewności siebie i egoizmu. Wszystko, co robi, robi tylko dla siebie. Nawet jeśli kocha mężczyznę z całego serca, rola suki nie pozwala jej okazywać emocji, okazywać czułości i uczucia.

Kira jest odnoszącą sukcesy kobietą biznesu, która błyszczy w biurze i podczas negocjacji, ale tonie samotne wieczory czerwonym winem. W jej umyśle instalacja jest mocno zakorzeniona: albo rodzina - albo kariera. Dlatego żaden z jej kochanków nie daje żadnej szansy na stworzenie poważnego związku.

Kochanka  Taka kobieta często przyciąga mężów, nieświadomie i cierpiących z tego powodu Kochanka Taka kobieta często przyciąga mężów, nieświadomie i cierpiących z tego powodu. Wciela się w rolę kochanki: żartobliwej, kochającej, namiętnej i kobiecej, ale zapomina o innych cechach, które mężczyźni chcą zobaczyć u swojej żony.

Jeanne - kobieta jest jasna i spektakularna. Od najmłodszych lat skąpana jest w podziwianiu męskich poglądów i komplementów. Od dawna jest gotowa stworzyć silną rodzinę, ale panowie z jakiegoś powodu nie nazywają jej koroną. „Nie widzę cię jako żony”, wyznał jej kiedyś fan…

Mamo. Kobieta grająca rolę mamy nakarmi cię kotletami, idealnie wygładzi twoje koszule i położy cię do łóżka na wykrochmalonym łóżku ... Ale z biegiem lat mój mąż traci pasję i stopniowo staje się coraz bardziej dziecinny.

Marina jest gospodynią domową, która całkowicie poświęciła się domowi i rodzinie. I wszystko będzie dobrze, ale tylko mąż obok niej traci siłę i zaczyna czuć się jak dziecko pod niekończącym się strumieniem obsesyjnej opieki: „Kochanie, załóż kapelusz, przeziębnij się, nie zapomnij zetrzeć okruchów ze stołu, nie jedz słodyczy przed jedzeniem, pozwól mi wlać zupę! ”.

Dowiedz się, jak poprawić jakość relacji w dowolnym obszarze za pomocą 2 zasad oszustwa! Przeczytaj artykuł „Relacja między ludźmi dla rzeczywistości transurfingowej. Freiling .


Jak znaleźć równowagę między rolami i nie zgubić siebie?

Uważa się, że idealna kobieta to ta, która łączy wszystkie najlepsze role. Królowa w salonie, kochanka w sypialni i kochanka w kuchni” - słyszałeś taką konfigurację? W rzeczywistości, drogie dziewczyny, nie powinniście próbować dopasować standardu, przełamać się i „wyostrzyć” pod wymyślonym szablonem „idealnej” kobiety. Wszyscy jesteście różni i jesteście piękni w swojej wyjątkowości.

Tajemnica harmonijnych relacji jest prosta:

musisz umieć słuchać siebie i swojego mężczyzny.

Słuchanie siebie oznacza bycie świadomym swoich pragnień, w tym pragnień wewnętrznych Dozorca znajdź swoje prawdziwe cele i ruszaj w ich kierunku, ufając swojemu światu, odprężając i ciesząc się procesem, z każdej mijającej chwili ... Wtedy będziesz samowystarczalny i po prostu nie będziesz chciał narzekać na swojego mężczyznę, przenieść na niego odpowiedzialność za swoje życie i niespełnione marzenia .

Słuchanie mężczyzny oznacza użycie techniki. pokojówka , dostosuj się do jego indywidualnych parametrów, bądź w stanie wyczuć jego potrzeby i dać mu to, czego chce w danej chwili. Dziś potrzebuje wsparcia i inspiracji, jutro możesz pozwolić sobie na pyszny obiad, a pojutrze możesz się trochę pobawić i flirtować z nim. A wczoraj, kiedy wrócił z pracy ponury i zapadł w milczenie, lepiej pozwolić mu być samemu i przemyśleć rzeczy, niż dręczyć obsesyjnymi pytaniami i wyrzutami.


A wczoraj, kiedy wrócił z pracy ponury i zapadł w milczenie, lepiej pozwolić mu być samemu i przemyśleć rzeczy, niż dręczyć obsesyjnymi pytaniami i wyrzutami

Gdy tylko nauczysz się czuć i rozumieć swojego partnera, co najmniej połowa kłótni zniknie z twojego związku. „Wygładzanie ostrych zakrętów”, bycie wrażliwym, inspirowanie człowieka i wypełnianie związku harmonią to właśnie kobieca rola. Po opanowaniu tego umieści u ciebie wszystko, co chcesz.

Tego właśnie uczymy intensywny online „Świadoma kobiecość” nasze kobiety: zrozum siebie, zrozum partnera, wypełnij relacje i życie z łatwością, zabawą, światłem, pięknem i stałym poczuciem świętowania.

Przez 3 miesiące pomagamy im ujawnić swoje talenty, zaakceptować ich wyjątkowość, stać się bardziej kobiecymi, harmonijnymi i seksownymi, aby zyskać „pełnię” i pewność siebie.
Oto przykłady uczestników z poprzedniego wątku:

- Kto nie widział się od kilku miesięcy, mówią: „Inna osoba, świeci się wszędzie!
- Mąż nosi na rękach, kocha jak w pierwszych miesiącach randek, zazdrosny.
- Jest wiele zmian: począwszy od stonowanego ciała i kończąc na drogich prezentach.
- Byłem utalentowanym artystą. Nigdy w życiu nie doświadczyłem tak kreatywnego wzrostu!
- Przepływ finansowy zwiększył się niepostrzeżenie - pojawili się nowi klienci.
- Zakochałem się w sobie i nabrałem wewnętrznej siły, usłyszałem siebie o moich pragnieniach.

Zacznij rozwijać się jak piękny kwiat już na pierwszym spotkaniu online kursu! Otrzymasz wydajne narzędzia do surfowania po Internecie.

ZAREZERWUJ MIEJSCE


Zmieniamy zachowania niepracujące na nowe

Prawie wszystkie nasze zachowania i postawy pochodzą z samego dzieciństwa. Zabieramy je od naszych rodziców i sami nieświadomie zaczynamy je śledzić. I cóż, jeśli relacje rodziców były silne i szczęśliwe ... a jeśli nie? W końcu, jak to często bywa: z zewnątrz wydaje się, że wszystko jest w porządku w rodzinie, ale w rzeczywistości oboje pozostają razem tylko dla dobra dzieci, ze względu na wspólną przestrzeń życiową, lub po prostu z przyzwyczajenia, uznając stosunki za normę, pozbawioną szacunku, pasji i czułości ...

Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę z tego, jakie obce stereotypy, wzorce i nieskuteczne zachowania stosujemy w naszym życiu. Może jesteśmy przyzwyczajeni do ciągłego obwiniania partnera za niewielkie zarobki, porównywania go z innymi, bardziej udanymi mężczyznami?

Może zbyt często gramy rolę kapryśnej i rozpieszczonej dziewczyny, która robi tylko to, co wymaga uwagi? A może nadreprezentujemy partnera, traktując go jak dziecko?

Oferujemy pozbycie się tego bagażu. Do, aby zapisać wszystkie negatywne postawy i znane wzorce zachowań na kartce papieru, a następnie spalić je. Zacznij eksperymentować. Działaj inaczej. I obserwuj wynik.

Twój partner jest lustrem

Pamiętaj, zgodnie z zasadami Transporty , dostajemy to, co transmitujemy.Jeśli transmitujesz frustrację, niechęć, obojętność - Mirror World i twój partner, w szczególności, daj bumerang.Jeśli podzielisz się miłością z mężczyzną i okazujesz szacunek, w zamian będzie cię kochał i szanował.W przeciwnym razie to nie jest twój człowiek.

Zanim spróbujesz zmienić partnera, pomyśl o tym: jesteś oskarżony tylko dlatego, że pozwalasz się obwiniać, nie jesteś szanowany, ponieważ pozwalasz sobie nie szanować. Tak, nie możesz zmusić partnera, by cię szanował, ale możesz zacząć go szanować, a on „odzwierciedla” tę postawę.


opanować sztukę przyciągania przepływów pieniężnych w nowym czasie!

W programie „Przepływy pieniężne w nowym czasie” dowiesz się, jakie techniki i narzędzia najskuteczniej przyciągają pieniądze w ramach Nowego Czasu, w którym nie ma już żadnych ramek! Wszystko jest możliwe.

Unikalny format programu: żyć w Petersburgu + webcast na żywo na całym świecie !

W klasie mistrzowskiej przez 7 godzin intensywnej praktyki:

  • Dowiedz się, jak przyciągnąć pieniądze, które są szczególnie skuteczne w energii Nowego Czasu.
  • Naucz się zarządzać przepływem gotówki w taki sposób, aby wypełnić życie luksusem, bogactwem i dostatkiem!
  • Zdajesz sobie sprawę, jak stać się szczęśliwym we wszystkich dziedzinach życia, wykorzystując siłę przepływu środków pieniężnych.
Dowiedz się więcej o zbieraniu pieniędzy w nowym czasie! >>>

Jak znaleźć równowagę między rolami i nie zgubić siebie?
?Królowa w salonie, kochanka w sypialni i kochanka w kuchni” - słyszałeś taką konfigurację?
A jeśli nie?
Może jesteśmy przyzwyczajeni do ciągłego obwiniania partnera za niewielkie zarobki, porównywania go z innymi, bardziej udanymi mężczyznami?
Może zbyt często gramy rolę kapryśnej i rozpieszczonej dziewczyny, która robi tylko to, co wymaga uwagi?
A może nadreprezentujemy partnera, traktując go jak dziecko?