Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

SEO - co to jest i dlaczego go potrzebuję? Dowiedz się SEO

 1. Co oznacza SEO?
 2. Dlaczego SEO?
 3. Czym jest SEO?
 4. SEO - co to jest?
 5. SEO - co jest ważne?
 6. Jak działa SEO?
 7. Czy możesz nauczyć się SEO?
 8. Jak długo trwa nauka SEO?
 9. Jak zostać ekspertem SEO?
 10. Co musisz wziąć pod uwagę w SEO?
 11. SEO - od czego zacząć?
 12. Kiedy działa SEO?
 13. Dlaczego SEO jest ważne?
 14. Jak drogie może być SEO?
 15. Dlaczego potrzebuję SEO?

Wciąż pojawiają się pytania ogólne Search engine optimization na. W tym artykule chciałbym odpowiedzieć na niektóre z nich i odpowiedzieć na nie. Mam nadzieję, że poszukiwacze znajdą właściwe odpowiedzi. Jeśli są dalsze pytania, można je zadać w polu komentarzy lub e-mailem. Poszczególne pytania można znaleźć w spisie treści.

zawartość:

Co oznacza SEO?

Skrót SEO oznacza Search Engine Optimization, co oznacza w języku niemieckim „optymalizację dla wyszukiwarek” Skrót SEO oznacza Search Engine Optimization, co oznacza w języku niemieckim „optymalizację dla wyszukiwarek”. Obecnie niektórzy ludzie zajmujący się SEO również handlują „Search Experience Optimization”. SEO stara się zoptymalizować stronę internetową, aby była jak najwyższa dla niektórych wyszukiwanych haseł (słów kluczowych) w wynikach wyszukiwania (najlepiej pod numerem 1). SEO stara się również pozyskiwać ruch poprzez wyszukiwanie organiczne, to znaczy bez konieczności płacenia płatnych reklam (np. Google Adwords).

Dlaczego SEO?

SEO stara się, aby strona osiągnęła szczyt wyników wyszukiwania. Ponieważ pierwsze trzy miejsca wyników wyszukiwania stanowią około 80 - 85% kliknięć, a tym samym ruchu. Oznacza to, że po osiągnięciu sukcesu i uplasowaniu się na pierwszym miejscu na trzecim miejscu, miara SEO jest wysoce opłacalna. Ponadto nie trzeba płacić za to miejsce i ruch (np. Jak w reklamach, np. Google Adwords). SEO stała się już częścią strategii marketingowej w wielu firmach i trudno sobie wyobrazić życie bez niej, ponieważ optymalizacja wyszukiwarek przyczynia się w dużym stopniu do sukcesu firmy. Dlatego coraz więcej firm inwestuje w optymalizację wyszukiwarek.

Czym jest SEO?

SEO przynosi jedną rzecz, ruch SEO przynosi jedną rzecz, ruch! Ruch to użytkownicy, którzy docierają do Twojej witryny ze względu na wyszukiwane hasła za pomocą wyszukiwarki. Odwiedzający Twoją witrynę mogą stać się klientami, a klienci napędzać sprzedaż. Krótko mówiąc, SEO pomoże Ci znaleźć Twoją stronę internetową, a jeśli masz typ zarabiania, zarabiaj pieniądze. SEO nie jest lekarstwem na wszystko, ale SEO pomaga znaleźć w Internecie konkretne wyszukiwane hasła i wyszukiwane hasła.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest częścią marketingu internetowego. Dobre SEO i dobre rankingi mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy na kampanie reklamowe. Jednak droga do tego jest daleka od łatwości, szczególnie w obszarach o wysokiej konkurencyjności.

SEO - co to jest?

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek składa się z różnych strategii, ponieważ tylko zbiór słów kluczowych, które są umieszczone na stronie, nie jest już długi. Ponieważ SEO zajmuje dużo czasu i cierpliwości, opieki i badań, a także zaangażowania i musisz pozostać na piłce. Pozbawiony miłości SEO nie doprowadzi do sukcesu. SEO różni się w zależności od branży, a także od strony internetowej do stylu strony.

SEO - co jest ważne?

Bardzo ważne w SEO jest to, że przynosisz czas i cierpliwość. Ponieważ z SEO może upłynąć kilka tygodni lub nawet miesięcy, zanim wdrożony środek pokaże początkowe sukcesy, o ile wybrana strategia jest naprawdę obiecująca. Ponadto strona internetowa powinna być odpowiednio zaprojektowana, informacyjna i o wartości dodanej. Przed uruchomieniem SEO konieczne są pewne podstawowe rzeczy, które należy wyjaśnić. Obejmowałyby one:

 • Typ witryny (statyczna, dynamiczna, blog, sklep)
 • Rodzaj monetyzacja (Adsense, Banner, Partnerzy , własny produkt)
 • grupa docelowa
 • Styl pisania (powinien być tak wolny od błędów ortograficznych, jak to możliwe, poprawny ortograficznie, czytelny i interesujący, formularz adresowy „ty” lub „ty”)
 • Bądź dostępny dla wyszukiwarek (zobacz: Obsługa robots.txt )

Lista nie jest wyczerpująca.

Jak działa SEO?

Ponieważ przestrzeń w tym artykule jest ograniczona do tego bardzo obszernego tematu, chcę tylko porozmawiać o tym pytaniu z grubsza. Zrównoważony rozwój jest ważny dla pomyślnej optymalizacji wyszukiwarek. Jedną z wad zrównoważonego rozwoju jest to, że nie zajmuje pozycji 1 przez noc, ale wymaga czasu. przez Z powodzeniem wdrażaj SEO , należy zauważyć powyższe punkty. Ponadto podstawą strony internetowej jest treść, a tym samym treść onpage Optymalizacja. Dopiero po zakończeniu optymalizacji strony

 • Treść była dostępna i została napisana odpowiednio w stylu „SEO”
 • Tytuł i opis są odpowiednio wypełniane i przestrzegane są wytyczne,
 • struktura strony i linkowanie wewnętrzne został odpowiednio zaplanowany,

może z Optymalizacja strony do rozpoczęcia. Te linki wsteczne są ustawione tak, aby strona internetowa dla określonych słów kluczowych była lepiej znaleziona, ale także, aby Pagerank, autorytet i trafność strony internetowej wzrastały. Powinno być więcej niż 200 czynników rankingowych, które można podzielić w następujący sposób:

Czy możesz nauczyć się SEO?

Podobnie jak prawie wszystko w życiu, możesz również nauczyć się SEO. To wymaga czasu, cierpliwości i nie należy powstrzymywać się od niepowodzeń. Ponieważ SEO opiera się na doświadczeniu, badaniach i próbach. Ponieważ Google zawsze zmienia coś w algorytmie. Czasami Google ogłasza zmiany algorytmu, ale czasami zmiany stają się znane dzięki obserwacjom. Dlatego wypróbowywanie, obserwowanie, badanie, czytanie, używanie innych SEO i Marketing online Z pewnością wymiana ekspertów nie poszła źle i pozwala nauczyć się optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Jak długo trwa nauka SEO?

Czas trwania do poznania SEO jest nieokreślony. Powodów jest kilka.

 1. Tak często sukces zależy od Twojego zaangażowania
 2. SEO opiera się na doświadczeniu, badaniach i obserwacji
 3. Zawsze jest coś nowego do nauczenia się
 4. SEO wymaga czasu i cierpliwości, czyli innymi słowy, zmiany niekoniecznie są widoczne z dnia na dzień (przepraszam, powtarzam się, ale to naprawdę ważne!)
 5. Niepowodzenia to sukcesy w zdobywaniu nowych informacji na temat niepowodzeń

Poza tym pytanie brzmi, jak chcesz się tego nauczyć? Czy znasz kogoś, kto zajmuje się SEO? Wtedy z pewnością będzie szybciej niż gdybyś się uczył, ale oczywiście jest to możliwe. poniżej Samouczek SEO, Techniki SEO i Wskazówki i porady SEO znajdziesz kilka podstaw, które powinny dać ci jasność.

Jak zostać ekspertem SEO?

Po pierwsze, co to jest ekspert? Eksperci to ludzie, którzy mają bardzo głęboką znajomość konkretnego tematu, ponieważ specjalizują się w nim. Aby zostać takim ekspertem, musisz nie tylko recytować podstawy, jeśli budzisz się o trzeciej w nocy, ale musisz umieć myśleć poza polem. Ponadto konieczna jest stała edukacja. Można to zrobić w podręcznikach, czasopismach, blogach innych ekspertów SEO i firmach, badaniach, próbach, sukcesach i porażkach, obserwacjach, konferencjach SEO i odpowiednim zrozumieniu tych rzeczy lub w celu wdrożenia wiedzy w strategii dla określonych stron internetowych.

Co musisz wziąć pod uwagę w SEO?

Istnieje wiele rzeczy, które należy rozważyć w SEO, nie mogę tego wszystkiego opisać w tym artykule, a wszystkie punkty nie są mi znane, ponieważ temat SEO jest bardzo daleko idący. Ale żeby wymienić tylko kilka:

 • Nie spiesz się z tworzeniem treści i witryny
 • Pomyśl o dobrej nawigacji, wewnętrznej strukturze strony i łączeniu
 • Bądź cierpliwy z sukcesami
 • Nie zniechęcaj się niepowodzeniami
 • Trzymaj się tego Wskazówki Google dla webmasterów
 • Używaj tylko White Hat SEO (nie „nielegalnych” środków, które obiecują szybki „sukces”, ale naruszają na przykład Wskazówki dla webmasterów)
 • Zwróć uwagę na krótkie czasy ładowania stron internetowych
 • Upewnij się, że witryna może być poprawnie wyświetlana na urządzeniach mobilnych
 • Narzędzia SEO używać do odkrywania błędów i potencjału optymalizacji

Ta lista zawiera tylko ogólny przegląd i nie jest wyczerpująca.

SEO - od czego zacząć?

Jeśli zaczynasz od SEO, zacznij od tworzenia treści i korzystania z witryny Optymalizacja na stronie i to samo Struktura strony i linkowanie wewnętrzne stałe. Na początku nie ma nic złego w wypełnianiu witryny treścią, a tym samym życiem. Dlatego treść, treść i ponownie treść jest niezbędna, aby goście odwiedzający Twoją witrynę mieli coś do zaspokojenia pragnienia, aby uzyskać więcej informacji (wartość dodana). W przypadku niektórych tematów lub wyszukiwanych haseł można już osiągnąć dobre rankingi z dobrą optymalizacją strony.

Kiedy działa SEO?

Środki SEO mogą trwać w różnym czasie Środki SEO mogą trwać w różnym czasie. Najczęściej efekty na stronie mają najszybszy efekt, ponieważ masz to w swoich rękach. Można więc stosunkowo szybko wpływać na czas ładowania, co ma natychmiastowy efekt. Ale nie w rankingu, ale w czasie ładowania. Tylko przy kolejnym indeksowaniu Google może sklasyfikować zmianę, a tym samym skrócić czas ładowania jako pozytywny, a Twoja strona wzrośnie w rankingu. Jednak zmiany tytułu, opisu i samej treści mogą sprawić, że relatywnie szybkie sukcesy będą widoczne. Ponieważ nawet tutaj Google może klasyfikować zmiany jako pozytywne podczas następnego indeksowania, co może mieć pozytywny wpływ na ranking.

Offpage Działania zależą również od indeksowania. Google musi zaindeksować odpowiednią witrynę lub podstronę i przetworzyć informacje dotyczące ustawionego linku, zanim będzie to miało wpływ na ranking. Ponadto może się zdarzyć, że zmiany w rankingu mogą wynikać tylko z kilku linków.

Ale faktem jest, że SEO może trwać do 8 tygodni lub dłużej, aby stać się skutecznym i namacalnym. Z reguły nie trwa to długo, ale pierwsze sukcesy mogą być widoczne w ciągu kilku tygodni, a nawet dni.

Dlaczego SEO jest ważne?

SEO jest ważne, ponieważ optymalizacja wyszukiwarek jest częścią marketingu. Ponieważ wielu ludzi jest w Internecie i chcą być osiągnięci i obsługiwani. Przychody generowane przez Internet stale rosną. Dlatego nie dziwi fakt, że coraz więcej firm wskakuje na ten pociąg, a ci, którzy są już w tym ruchu, inwestują więcej w optymalizację wyszukiwarek. Ponadto intencje zakupowe w wyszukiwaniach w Internecie są znacznie wyższe, ponieważ można wygodnie zamawiać i płacić z domu na komputerze, notebooku, tablecie, a nawet smartfonie.

Jak drogie może być SEO?

Bardzo trudne pytanie, bo ile może kosztować sukces? Ważne jest, abyś czuł się komfortowo z „SEOlogen” lub agencją SEO, będziesz dobrze poinformowany i będziesz mógł zobaczyć możliwy plan rozwoju, wskazując horyzont czasowy. Zwróć uwagę, że gwarancja umieszczenia na pierwszej stronie pod żadnym pozorem nie może być udzielona, ​​a na pewno nie umieszczenie w pierwszych trzech miejscach. Jeśli masz gwarancję miejsca, zwłaszcza w pierwszych trzech miejscach, jest to albo niszowa konkurencja, albo po prostu kłamstwo.

Również oferty „100 pozostawione na 100 €” nie są naprawdę dobrymi ofertami, ponieważ niebezpieczeństwo, że złe i tym samym Linki SPAM są świetne. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek wiąże się z dużą ilością pracy, doświadczeniem i pewnym ryzykiem, więc SEO może i musi kosztować coś, aby nie być następnym Google Update przewrócić się i zostać ukaranym przez Google (patrz Penguin Penalty ). Ponieważ jeśli strona internetowa jest karana, wyjście z tej kary jest nie tylko długie, ale i pracochłonne, a notatka jest również uwzględniona. Ponadto zainwestowane pieniądze są wydawane.

Odpowiednią ofertę i koszty można uzyskać w dowolnym momencie.

Dlaczego potrzebuję SEO?

Teraz, gdy niektóre pytania zostały już udzielone i wiele już napisano, myślę, że dlatego potrzebujesz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Ale lubię krótko podsumować. SEO jest potrzebne

 • do znalezienia
 • Aby przenieść ruch na swoją stronę
 • Aby wygrać klientów
 • Generuj sprzedaż
 • aby odnieść sukces na swojej stronie internetowej
 • równoważenie równowagi między wydajnością (pieniądze na marketing) a wkładem (przychody z kampanii marketingowej) lub pokonanie korzyści

Z tych powodów prawdopodobnie potrzebujesz również SEO.

Co oznacza SEO?
Dlaczego SEO?
Czym jest SEO?
SEO - co to jest?
SEO - co jest ważne?
Jak działa SEO?
Czy możesz nauczyć się SEO?
Jak długo trwa nauka SEO?
Jak zostać ekspertem SEO?
Co musisz wziąć pod uwagę w SEO?