Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

SEO eCommerce - 6 podstawowych rzeczy i nie

  1. Brak opisów produktów
  2. Skopiowane opisy produktów
  3. Wszystkie inne powielone treści
  4. Brak sekcji przeglądu
  5. Trafność wyszukiwania Vs. Popularność
  6. Jak więc zapewnić najlepszy ranking witryny e-commerce?

Znasz powiedzenie „Jakość ponad ilość”

Znasz powiedzenie „Jakość ponad ilość”?

To samo dotyczy handlu elektronicznego poprawa rankingu wyszukiwania . Nie ma znaczenia, czy w sklepie e-commerce dostępne są setki, a nawet tysiące produktów, a jeśli poszczególne produkty nie są przyjazne dla wyszukiwania, Twoja witryna nigdy nie osiągnie pełnego potencjału.

Na platforma eCommerce nadal wymaga takiej samej uwagi, jeśli chodzi o optymalizację wyszukiwarek (SEO), jak każda strona informacyjna. Czasami praca związana z optymalizacją witryny handlu elektronicznego jest w rzeczywistości trudniejsza - tylko z powodu ogromnej liczby stron.

Zespół Digital Thing ma duże doświadczenie w opracowywaniu i optymalizacji platform eCommerce, aby zapewnić najlepszy możliwy ranking w Google i innych popularnych wyszukiwarkach. Przedstawiliśmy niektóre z najczęstszych błędów, z jakimi spotykamy się, oceniając strony internetowe dla nowych klientów.

Brak opisów produktów

Jest to bardziej powszechne wśród dużych firm, które mają zautomatyzowane systemy przesyłania nowych produktów do swojej witryny eCommerce - szczególnie, gdy zmiany zapasów między sezonami (np. Duże sklepy odzieżowe).

Bez unikalnych opisów produktów dla każdego produktu Google nie może się indeksować, a zatem trudno go ocenić. Wielu sprzedawców uważa, że ​​obraz towarzyszący przedmiotowi wystarczy jako opis - który może działać dla klientów - ale niestety Google nie widzi obrazu.

Nie tylko opisy produktów zawierających słowa kluczowe poprawią SEO, ale także poprawią komfort użytkowania - dzięki czemu poprawi się czas spędzony na stronie i zwiększą stopy zwrotu, co ponownie zwiększy ogólną pozycję SEO w witrynie (więc jest to cykl ciągły).

Skopiowane opisy produktów

Jedyne, co gorsze niż żadne opisy produktów na twojej stronie, to kopiowanie i wklejanie ich od producenta lub bezpośredniego konkurenta. Jeśli treść Twojej witryny jest wyraźnie plagiatowana, Google „na czarnej liście” nie pojawi się w zapytaniach.

Wyłapuje to wiele firm, ponieważ zbierając obrazy i informacje o produktach, mogą otrzymać pisemne opisy od dostawców, że otrzymali zgodę na korzystanie z Internetu. Niektóre firmy nie biorą pod uwagę tego, że dostawca podaje te dokładne opisy każdemu, kto zaopatruje się w te same przedmioty.

Ponadto, używając bardzo ogólnych opisów, jest mniej prawdopodobne, aby zaangażować klientów. Sprzedaż czegoś w Internecie nie różni się od sprzedaży czegoś w sklepie - klienci chcą być sprzedawani na przedmiot przed dokonaniem zakupu, co zwykle odbywa się za pomocą języka emocjonalnego.

Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby cała zawartość witryny była unikalna i napisana przez profesjonalistę. Jeśli nie masz czasu na stworzenie własnego tekstu, rozważ użycie copywriter, który przeprowadzi dokładne badania produktów przed stworzeniem oryginalnego i wciągającego opisu.

W Digital Thing współpracujemy z zespołem utalentowanych pisarzy z różnych środowisk. Rozumieją, jak działa Google i jakie kryteria muszą spełniać wszystkie treści witryny, aby uzyskać najlepszy możliwy ranking. Rozumieją także rzemiosło posługiwania się tonem i językiem, aby przyciągnąć wszystkich ludzi.

Wszystkie inne powielone treści

Nawet jeśli nie skopiowałeś treści z innej witryny lub źródła, kolejnym częstym błędem właścicieli firm jest powtarzanie tych samych segmentów treści na swoich stronach internetowych. Może to być tak proste, jak użycie małego fragmentu dotyczącego gwarancji na produkt lub informacji o wysyłce. Jeśli użyłeś dokładnie tego samego tekstu na każdej stronie swojej witryny, zostaniesz ukarany przez wyszukiwarki, takie jak Google.

Może się tak zdarzyć, jeśli zaopatrzysz się w odmianę dokładnie takich samych produktów (np. W różnych kolorach lub rozmiarach). Powszechną praktyką jest stosowanie tych samych opisów produktów w każdej wariacji tego produktu, co również nie będzie faworyzowane przez wyszukiwarki.

Brak sekcji przeglądu

Niezależnie od tego, jak duży jest zakup, kupujący online są bardziej skłonni do zakupu, gdy opinie użytkowników są otwarte dla publiczności. Zapewnia to dodatkowy spokój, że sam produkt i strona internetowa, do której jest kupowany, mogą być zaufane.

Nawet jeśli klient już wcześniej zobowiązał się do zakupu przedmiotu, często przegląda opinie użytkowników, aby upewnić się, że kupuje je za najlepszą cenę i otrzyma usługę najwyższej jakości.

Do każdego produktu można dodawać recenzje, dzięki czemu użytkownicy mogą komentować jakość poszczególnych elementów, a strona referencyjna jest również przydatna do poprawy wiarygodności własnej marki. Ignorowanie potrzeby przeglądu lub sekcji forum w ramach projektu witryny e-commerce jest ogromnym niedopatrzeniem - zwłaszcza, że ​​dodanie tej funkcji jest również stosunkowo proste i opłacalne.

Rodzaj recenzji wyświetlanych w witrynie zależy wyłącznie od Ciebie, a najpopularniejszym jest prosty formularz komentarza ograniczony określoną liczbą znaków. Oceny gwiazd są również bardzo popularne i ułatwiają użytkownikom skanowanie. Aby pójść o krok dalej, możesz zezwolić użytkownikom na swobodę tworzenia własnej społeczności lub forum, pozwalając im swobodnie omawiać produkty i inne powiązane tematy.

Trafność wyszukiwania Vs. Popularność

Algorytm wyszukiwania, którego używasz na swojej stronie internetowej, ostatecznie określi poziom zadowolenia użytkownika - więc musi być dokładny. Podobnie jak sposób, w jaki Google ocenia wyniki wyszukiwania według trafności, popularność musi również wpływać na zwrot.

Jakość danych (takich jak nazwy produktów, opisy itp.) Jest niezwykle ważna w tym procesie. Im dokładniejsze są Twoje dane, tym lepsza będzie trafność wyszukiwania. Jeśli chodzi o poszczególne tytuły stron, staraj się być jak najbardziej opisowy. Na przykład nie dodawaj nazwy produktu do tytułu strony; obejmują typ produktu, markę, kategorię i własną nazwę firmy. Dotyczy to również adresów URL poszczególnych stron.

  • Średni tytuł strony: Nazwa produktu - g. "iphone 6"
  • Wspaniały tytuł strony: Marka i nazwa produktu | Kategoria produktu | Twoja firma i lokalizacja - g. „Apple iPhone 6 - smartfony i akcesoria - Michael's Tech Store Melbourne”

Ale znaczenie nie jest jedynym ważnym czynnikiem wyszukiwania. Gdy Twoja witryna wygeneruje początkowy ruch, funkcja wyszukiwania będzie używana coraz częściej. Algorytm wyszukiwania może brać pod uwagę popularność produktów, aby zapewnić najwyższą pozycję najbardziej lubianych przedmiotów.

Jak więc zapewnić najlepszy ranking witryny e-commerce?

Doświadczenie użytkownika jest kluczem do sukcesu - ponieważ jeśli podasz klientowi powód, aby wrócić, to dajesz wyszukiwarkom dobry powód, aby łatwiej znaleźć Twoją stronę. Jak stwierdziliśmy w powyższym punkcie, jeśli chodzi o algorytmy wyszukiwania, popularność jest równie ważna jak trafność.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ulepszeniu ogólnego rankingu istniejącej witryny lub potrzebujesz wskazówek, które pomogą Ci opracować najlepszą strategię, przyjdź i porozmawiaj z zespołem w Digital Thing. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie rozwijanie rozwiązań eCommerce dla wielu przedsiębiorstw w różnych branżach.

Poświęcimy czas na zrozumienie każdego aspektu Twojej działalności, od twoich produktów lub usług po istniejące i pożądane rynki. Przeprowadzimy kompleksowe badania, aby określić, czego Twoi klienci potrzebują i chcą, a także co robią Twoi główni konkurenci dobrze i źle.

Znasz powiedzenie „Jakość ponad ilość”?
Jak więc zapewnić najlepszy ranking witryny e-commerce?