Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

SEO Keyword Research: strategie i narzędzia na rok 2018

 1. Strategia badań słów kluczowych SEO
 2. Dłuższe słowa kluczowe z długim ogonem
 3. Ponowna optymalizacja istniejących treści
 4. Przybory
 5. Linkio
 6. Odpowiedz publicznie
 7. KWFinder
 8. Google Keyword Planner
 9. Google Search Console
 10. Kładąc wszystko razem
 11. O Billie Rice

Jeśli ostatnio nie sprawdziłeś swojej strategii SEO, to prawdopodobnie czas, zwłaszcza jeśli Twoje organiczne SERPy są w dół. Badania nad słowami kluczowymi SEO w 2018 r. Opierają się na wyszukiwarce, która zapewnia intuicyjne wyszukiwanie, pierwszeństwo wyszukiwania mobilnego i lokalnego oraz bogate narzędzia wyszukiwania.

Ponieważ wyszukiwanie się zmienia, nie wystarczy strzelać do najlepszej pozycji SERP w Google i mieć nadzieję na najlepsze. Oznacza to również, że narzędzia używane do badania słów kluczowych mogą wymagać aktualizacji.

W tym poście omówimy niektóre strategie badań słów kluczowych SEO, które powinny znaleźć się na twoim radarze, a także narzędzia SEO, które będziesz musiał wdrożyć.

Strategia badań słów kluczowych SEO

Kompleksowy zakres tematyczny

Wraz z rozwojem wyszukiwania Google lepiej rozumie semantyczne znaczenie wyszukiwania użytkowników. Oznacza to, że konkretna fraza kluczowa, którą Twoje cele biznesowe - i której klient szuka - jest teraz nieco mniej ważna niż temat tego wyrażenia kluczowego.

Chociaż nie jest to idealne, Google coraz lepiej rozumie, kiedy dwa różne słowa kluczowe oznaczają w zasadzie to samo, i klasyfikują tę samą grupę stron dla każdego słowa kluczowego. Na przykład wyszukiwanie „domowych systemów bezpieczeństwa” i „domowych systemów alarmowych” zwraca ten sam blok treści na obu stronach Google SERP.

Co to oznacza dla Twojej strategii SEO, że zakres tematyczny ma znacznie większe znaczenie niż to, które konkretnie wyrażenie kluczowe używasz do jego opisania Co to oznacza dla Twojej strategii SEO, że zakres tematyczny ma znacznie większe znaczenie niż to, które konkretnie wyrażenie kluczowe używasz do jego opisania. Więc planuj tworzyć więcej wysokiej jakości treści, które obejmują temat dogłębnie, a nie tylko próbować pracować w tym lub innym słowie kluczowym w tak bardzo treści. Jeden bonus: z obszerną treścią możesz skończyć w rankingu dla setek długich słów kluczowych poza jednym lub dwoma określonymi słowami kluczowymi.

Dłuższe słowa kluczowe z długim ogonem

Mówiąc o słowach kluczowych, narzędzia wyszukiwania stają się bardziej intuicyjne, dłuższe słowa kluczowe o długim ogonie rosną . Dłuższe frazy kluczowe mogą pomóc zawęzić wyniki wyszukiwania, które lepiej pasują do intencji użytkownika. Tak więc, jeśli użytkownik wyszukujący wyszuka „kredyty hipoteczne”, ma znaczenie, czy chce znać dzisiejsze oprocentowanie kredytów hipotecznych, jak działają kredyty hipoteczne lub gdzie znajdują się pobliscy kredytodawcy.

Google to przewidział więcej niż połowa zapytań wyszukiwania będzie wyszukiwaniem głosu do 2020 r. Wyszukiwanie głosowe oczywiście używa dłuższych fraz w wzorach języka naturalnego, często wyrażanych jako pytanie. Nie należy więc pomijać wartości strony często zadawanych pytań, która odpowiada na typowe pytania dotyczące produktów, branży lub marki.

Nawet proste wyszukiwania często zwracają pola wyszukiwania „Ludzie także pytaj” Google, co stanowi dla Twojej firmy kolejną możliwość uzyskania dostępu do użytkowników wyszukiwania. Proste zapytanie o „konto kontrolne” zawiera szereg pytań, które potencjalni klienci bankowi chcą znać.

Wyszukiwanie lokalne, hiperlokalne i mobilne Wyszukiwanie lokalne, hiperlokalne i mobilne

Wielu użytkowników wyszukiwania jest obecnie w ruchu. Ludzie coraz częściej korzystają z wyszukiwania mobilnego, ale coraz więcej wyszukiwań dotyczy także wyszukiwań lokalnych (w obrębie miasta lub regionu), a nawet wyszukiwania hiperlokalnego (w obrębie określonej dzielnicy, dzielnicy, ulicy lub nawet w pobliżu punktu orientacyjnego).

Na przykład, malownicza Detroit RiverFront jest popularnym punktem orientacyjnym, który ma już dobrą liczbę wyników wyszukiwania dla frazy „żywność w pobliżu Detroit RiverFront”. Użytkownicy mobilni na miejscu mogą również wprowadzić wyszukiwane wyrażenie, takie jak „jedzenie w pobliżu” i otrzymasz podobne przydatne wyniki wyszukiwania. Na przykład, malownicza Detroit RiverFront jest popularnym punktem orientacyjnym, który ma już dobrą liczbę wyników wyszukiwania dla frazy „żywność w pobliżu Detroit RiverFront”

Podczas gdy wyszukiwania mobilne i lokalizacyjne nie będą tak ważne dla firm internetowych, firmy z branży stacjonarnej mogą czerpać korzyści z ukierunkowania na ruch pieszy w pobliżu i bycia blisko popularnych atrakcji.

Ponowna optymalizacja istniejących treści

Kolejna strategia, którą zalecamy na 2018 r., Aby szukać możliwości ponownej optymalizacji istniejących treści. Nie zawsze konieczne jest wymyślanie koła na nowo; często masz już świetną zawartość, która może pomóc w rankingu z niewielkimi poprawkami.

Jednym z pomysłów jest skonsultowanie się z Google Search Console. Zobacz, jakie słowa kluczowe Google już kojarzy z Twoim elementem treści. Jeśli znajdziesz słowo kluczowe o wartości od 6 do 20, które nie zostało jeszcze dokładnie opisane w Twoim artykule, dodanie nowych informacji o tym słowie kluczowym może pomóc w rankingu.

Innym sposobem na ponowną optymalizację jest przeprowadzenie audytu łącza wewnętrznego. Podczas gdy najprawdopodobniej łączysz nowsze elementy treści ze starszymi elementami na swojej stronie, prawdopodobnie nie łączysz starszych elementów z odpowiednimi nowszymi elementami, chyba że masz maszynę czasu w pokoju przerwy. Audyt to dobry moment na dodanie brakujących linków.

Przybory

Ahrefs Keyword Explorer

Jeśli interesuje Cię kompleksowa strategia tematyczna, dobrym narzędziem do poznania SEO jest Ahrefs Keyword Explorer . To dlatego, że to narzędzie grupuje słowa kluczowe tematów zgodnie z hierarchią liczby wyszukiwań. Najważniejsze słowo kluczowe według wolumenu nazywane jest „tematem nadrzędnym”. Kliknij na słowo kluczowe tematu nadrzędnego, aby wyświetlić stronę rankingową, a zobaczysz inne frazy kluczowe, które również zawierają treści.

Linkio

Wszyscy wiemy, że budowanie linków jest niezbędne, ale jak to zrobić jest często zaskakujące. I oczywiście źle zrobione może zranić znacznie więcej niż pomaga. Dlatego używam łączenie narzędzia budowlanego , jak Linkio, aby pomóc mi w prowadzeniu danych. To świetne narzędzie pomaga mi w przeprowadzeniu niezbędnych analiz profili konkurencji i wymyśleniu idealnego tekstu kotwicy i możliwości budowania linków.

Odpowiedz publicznie

Jeśli myślisz o kierowaniu na pola wyszukiwania Google „Ludzie również pytaj” z niektórymi słowami kluczowymi z długimi ogonami w języku naturalnym, możesz sprawdzić to narzędzie Odpowiedz publicznie . Jest to świetny sposób, aby przeglądać opcje dotyczące tego, w jaki sposób można znaleźć pytanie podstawowe. To dobry początek strategii słów kluczowych, która może dać ci pewne pomysły strategiczne, o których nie pomyślałeś.

KWFinder

Jeśli chodzi o opracowywanie lokalnych fraz długich słów kluczowych, KWFinder jest jedną z najpopularniejszych opcji. Jest łatwy w obsłudze i z łatwością obsługuje frazy kluczowe. KWFinder używa danych z Google (podobnie jak inne wielkie nazwiska, takie jak Moz i Majestic), więc jego zalecenia są dość solidne.

Google Keyword Planner

Google Keyword Planner jest oczywiście kolejnym świetnym narzędziem do lokalnego wyszukiwania, które umożliwia zawężenie go do poziomu hiperlokalnego. Nawet zaczynając od szerokiego wyszukiwania słów kluczowych, możesz zawęzić go do bardzo specyficznego rynku lokalnego.

Google Search Console

I wreszcie, jeśli myślisz o ponownej optymalizacji treści, Google Search Console to twoje narzędzie. Bardzo łatwo jest zaplanować bardzo skuteczną strategię za pomocą tylko Search Console i arkusza kalkulacyjnego.

Kładąc wszystko razem

Oczywiście, najlepsze rezultaty będzie wiązać strategię ze wszystkimi najlepszymi narzędziami. Badania słów kluczowych i strategia SEO nie idą nigdzie w najbliższym czasie, a nie kiedy 93% aktywności online zaczyna się od wyszukiwania. Dzięki odpowiednim strategiom i narzędziom będziesz w stanie wyprzedzić pakiet.

Zobacz, jak potrafi Kaleidico pomóż zbudować pożądaną stronę internetową , w żądanej cenie. Zadzwoń do nas pod numer 313-338-9515 lub wyślij e-mail na adres [email protected], aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasza agencja cyfrowa z pełną obsługą może pomóc w zaspokojeniu wszystkich potrzeb Twojej witryny.

O Billie Rice

Bill Rice jest założycielem i dyrektorem generalnym Kaleidico, agencji cyfrowej. Bill specjalizuje się w dostarczaniu kancelarii prawnych, adwokatom, bankom i nowym klientom technologicznym strategii generowania leadów umożliwiających marketing treści, SEO, PPC i e-mail marketing.