Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

SEO VS SEA: opozycja czy komplementarność?

  1. Małe przypomnienia…
  2. Należy wyróżnić trzy typy kampanii:

SEO (Search Engine Optimization) - ściśle związane z koncepcją Inbound Marketing - i Search Engine Advertising (SEA) - porównywalne z reklamami typu pay-per-click, takimi jak Google AdWords - mają ten sam cel, a mianowicie: przyciągnięcie nowych użytkowników do Twojej witryny z wyszukiwarek. Powiedziawszy to, istnieją dwa bardzo różne podejścia, ale nie stają się one wzajemnie wykluczające, wręcz przeciwnie.

Celem tego artykułu jest właśnie uszczegółowienie osobliwości każdej z tych dwóch metod, które mogą całkowicie się uzupełniać, ponieważ jeśli pewne zmobilizowane techniki okażą się niemal identyczne, motywacje i wyniki, które implikują, obejmują szerokie spektrum SEM (Search Marketing silnika).

Wyszukiwarki - które, oczywiście, przede wszystkim Google, zajęły takie miejsce w naszym podejściu do sieci, że firma, która naprawdę chce korzystać z zasobów cyfrowych, nie może ignorować tych koncepcji SEO, SEA i SEM.

Teraz, jeśli nie masz nic przeciwko, przejdźmy do rzeczy .

Małe przypomnienia…

Dla przypomnienia, naturalne odniesienie opiera się na ciężkiej pracy nad integracją słów kluczowych (w tym długiego ogona, w tym przypadku) w celu umieszczenia strony internetowej jego firmy tak wysoko, jak to możliwe, na organicznych wynikach strony silników. Celem jest oczywiście zwiększenie widoczności danego obiektu, ale aby taka metoda przyniosła wymierne rezultaty, wymagane jest opóźnienie kilku miesięcy.

Takie oczekiwanie wydaje się rzeczywiście nieściśliwe, aby umożliwić Google indeksowanie stron Twojej witryny i wykorzystywanie jej algorytmów - tak potężnych jak tajemnicze, aby porównać wyniki tak hojne z wynikami witryn konkurencji . Do najważniejszych narzędzi SEO należy netlinkowanie, optymalizacja techniczna (zarówno „na miejscu”, jak i „poza serwisem”) oraz oczywiście content marketing, ponieważ produkcja jakościowej treści znajduje się na górze listy podjętych kryteriów na konto.

Jeśli chodzi o płatne wyszukiwanie, wiąże się to z zakupem sponsorowanych linków w lukach reklamowych dostępnych w tym celu, tak aby pozycjonować stronę pozytywnie w stosunku do szeregu konkretnych słów kluczowych. Konkretnie, po wymienieniu tych słów kluczowych - czyli tych, które „przemawiają” najbardziej do twojej osoby kupującej - bierzesz udział w aukcjach, które pozwalają poprawić Twoją widoczność, gdy użytkownicy wykonują odpowiednie wyszukiwania.

Należy wyróżnić trzy typy kampanii:

„Wyszukaj tylko”, w którym reklama pojawi się obok innych wyników lub nad nimi;

  • „Tylko wyświetlanie”, z reklamami w witrynach partnerów wyszukiwania i w przestrzeni reklamowej na sprzedaż - może to być YouTube w przypadku giganta Google ;
  • Wreszcie „wyszukiwanie z selektywnym wyświetlaniem”, które dla uproszczenia jest kombinacją dwóch rodzajów kampanii wymienionych powyżej.
  • Płatne wyszukiwanie jest często wykorzystywane jako uzupełnienie luk w SEO lub w celu zwiększenia widoczności wyszukiwarki w szybki i łatwy sposób.
  • Zalety i wady każdego rozwiązania
  • Jak wspomniano powyżej, tak zwane „naturalne” SEO wymaga, abyś poświęcił mu wystarczająco dużo czasu, zanim będzie naprawdę przydatny, zapewniając oczekiwane rezultaty.

Ponadto, jeśli tylko dla kluczowej roli, jaką odgrywa regularna produkcja treści wysokiej jakości, skuteczność naturalnej strategii odniesienia wymaga długotrwałej pracy. Z drugiej strony, jeśli SEO z płatną reklamą wiąże się z niewielkim czasem adaptacji, czas trwania każdej kampanii jest znacznie krótszy. Jednak ta zwięzłość wymaga regularnego powtarzania operacji i przeprowadzania częstych analiz współczynników konwersji, mierzyć zwrot z inwestycji .

W związku z tym przejdźmy teraz do tematu z finansowego punktu widzenia.

Koszt naturalnej strategii wyszukiwania jest prawie statyczny, nie zmienia się w zależności od liczby kliknięć, podczas gdy kwota przydzielona na każdą kampanię płatnego wyszukiwania zależy od ilości oczekiwanych kliknięć i może szybko znacznych kwot - zwłaszcza w najbardziej „napiętych” ”Sektory. Ponieważ reklama w wyszukiwarkach czasami wyczerpuje zasoby, które mogłyby zostać wykorzystane do innych, równie - lub bardziej - skutecznych działań marketingowych przychodzących, zwrot z inwestycji powinien być ściśle monitorowany.

Na szczęście wyniki są natychmiastowe, więc łatwo jest sprawdzić, ilu użytkowników przyciągnęło określoną kampanię. W przypadku optymalizacji pod kątem wyszukiwarek nie spodziewaj się przeprowadzenia takiej analizy tak łatwo, ponieważ wyniki pojawią się dopiero w dłuższej perspektywie. Inną istotną kwestią do rozważenia jest inny wpływ każdego typu SEO na odbiorców - a dokładniej, w zależności od tego, czego użytkownicy szukają w danym momencie.

Tak więc podczas „prostego” wyszukiwania w sieci witryna wymieniona wśród „naturalnych” wyników będzie postrzegana jako bardziej wiarygodna niż w przypadku linków sponsorowanych.

Gdy witryna jest dobrze uszeregowana, firma, którą reprezentuje, automatycznie zyskuje pewność siebie.

Nie należy jednak wyciągać wniosku, że płatne wyszukiwanie systematycznie zachęcałoby do podejrzeń, ale jego wpływ jest bardziej znaczący wśród potencjalnych klientów, którzy najprawdopodobniej szybko wydadzą pieniądze na zakup. Wyjaśnia to również kierowanie płatnego ruchu reklamowego na poziomie strony sprzedaży.

Wreszcie, ponieważ odwoływanie się zależy od użytych algorytmów, znacząca aktualizacja Google, na przykład, może mieć poważne konsekwencje. Przy naturalnych odniesieniach coraz trudniej jest dostosować się do kryteriów, które stają się coraz trudniejsze i bardziej złożone.

Chociaż nie zasłaniamy twarzy, techniki „czarnego kapelusza” SEO nie zniknęły, ale korzystanie z nich ma na celu postawienie niezwykle ryzykownego zakładu na przyszłość, którego możemy jedynie odradzać. Jeśli chodzi o kampanie AdWords, Google nie ma żadnego interesu w karaniu tych, którzy generują wygodne dochody, więc istnieje niewielka szansa, że modyfikacja algorytmu wyschnie przepływ odwiedzających.

Ostatecznie nie można zdecydować w sposób zdecydowany i definitywny o wyborze między optymalizacją dla wyszukiwarek a reklamą, z tego prostego powodu, że wszystko zależy od twoich celów w danej chwili dla Twojej witryny. Aby umożliwić Ci wybór z pełną znajomością faktów, pamiętaj jednak, że witryna „moz.com” zebrała odpowiednie statystyki.

Jeśli 70% internautów woli link naturalny niż reklamowy, nie przekroczy pierwszej strony, a podczas gdy 26% kliknięć z wyszukiwania organicznego skupia się na pierwszym wyniku listy, wskaźnik ten wynosi 18% do wyszukiwania płatnego.

W końcu wiedz, że jeśli nadal wahasz się między tymi dwiema formami SEO, aby przyciągnąć odwiedzających i wygenerować kwalifikowanych potencjalnych klientów, skrót SEM może być odpowiedzią na Twoje oczekiwania , ponieważ marketing w wyszukiwarkach łączy dwie metody, aby skorzystać z zalet każdego z nich i zlikwidować ich wady.

Aby przejść dalej, zapraszam do odwiedzenia naszej aukcji, która łączy zarówno SEO, jak i SEA agencje aby uzyskać szybsze wyniki i zwiększyć ruch oraz wygenerować maksymalną liczbę potencjalnych klientów.