Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Tera Online - kolejne zarobki na oszustwo lub kryptowalutę?

  1. Pod ogólnym hałasem Zyski z kryptowaluty to chyba najjaśniejszy trend w dziedzinie inwestycji online...

Pod ogólnym hałasem

Zyski z kryptowaluty to chyba najjaśniejszy trend w dziedzinie inwestycji online w 2017 roku. Niesamowita dynamika bitcoinów i bogatych altkionovów, takich jak Ethereum, Dash, Monero, przyciągnęła uwagę nie tylko doświadczonych inwestorów, ale także mediów.

Media z kolei trąbiły o nowym porządku finansowym w takich ilościach, że informacje o tym, że pewien Bitcoin wzrósł do 5 tysięcy dolarów, zostały omówione nawet przez babcie w minibusie.

Oczywiście podobne informacje o sukcesie kryptoinwestorów dotarły nawet do mieszkańców, którzy rzucili się do Internetu w poszukiwaniu zarobków. I tutaj spotykają ich zwykli oszuści ze wszystkimi otwartymi ramionami.

Tak, tak, przywódcy tego rzemiosła nie mogli trzymać się z dala od histerii Bitcoinów, więc zaczęli rozwijać swoje projekty, dla których, jak się okazuje, nie ma nic poza oszustwem.

Projekty małymi literami

Thera Online jest jedną z tych „metod zarabiania”. Co jesteśmy gotowi zaoferować? Przede wszystkim, jak to często bywa, wspaniały film, w którym dowiemy się o niesamowitych zyskach, które otrzymuje się jednym kliknięciem myszy.

Wideo jest bardzo jasne, tutaj masz eleganckie garnitury i dziewczęta w sukienkach. I oczywiście obietnica ogromnego dochodu. Ogólnie rzecz biorąc, aktorzy towarzyszący (a na ekranie naprawdę są aktorami) wyjaśniają nam koncepcję zarabiania na kluczowych kryptowalutach - Bitcoinach i Ethereum. Zauważ, że aktorzy szczerze czytają ich szczerą mowę z ekranu podpowiedzi, który znajduje się za kamerą. Zwróć uwagę na obietnice drogich prezentów od banku. Tak, towarzysze twierdzą, że ich bank przyznaje je za korzystanie z usług. Nazwa banku nie jest wywoływana.

Ponadto w trakcie narracji nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących komponentu technicznego. Ale użytkownik może zarabiać pieniądze, nic nie robiąc, uzupełniając saldo swojego konta i aktywując przycisk.

Jak to działa? Co jest wzmocnione? Nikt nie mówi. Ale pakiet pieniędzy w rękach jednego z „bohaterów”, wraz z historiami o spełnianiu się marzeń, działają tak, jak powinny. W Internecie są już recenzje o tym, jak biedni ludzie naiwni zainwestowali w ten „system dla wybranych”.

Plan działania

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma potrzeby określania projektu „Tera Online”, ponieważ większość tych witryn robi to samo. Jesteś zwabiony obietnicą zysku, podczas gdy nie musisz nic robić, program zrobi wszystko dla ciebie. Brak ofert, wymiana Exmo i inne rzeczy. Po prostu przechodzisz przez uszy w kategoriach Bitcoin i Ethereum.

Następnie proszą o uzupełnienie konta witryny. To zabawne, że w przypadku takiego handlu CRYPTO nie trzeba nawet zakładać portfela kryptowaluty. Uzupełniasz swoje konto kartą bankową. W najlepszym przypadku wystarczy podać określoną kwotę (200 - 300 USD). W najgorszym przypadku strona rejestruje numer karty i kod CV2. Jest to więcej niż wystarczające, aby wydać wszystkie pieniądze na kartę bez Twojej wiedzy. Dobrze, że kod PIN nie jest pytany, chociaż bez niego można uzyskać dostęp do pieniędzy.

Jest oczywiste, że twój własny dochód w tym polu będzie wynosił zero. Może słyszałeś o magicznych giełdach kanadyjskich, zarejestrowanych na Ukrainie, które wymieniają kryptowalutę na Twoją korzyść? Tutaj metoda oszustwa jest o wiele bardziej prymitywna i przeznaczona dla najbardziej niedoświadczonych odbiorców. Jeśli na tej „giełdzie” wymagałeś przynajmniej możliwości przeniesienia pieniądza fiducjarnego na kryptowalutę, tak aby odbiorca nie mógł zostać wyśledzony, to tutaj uzupełniasz konto bankowe danej osoby.

Za tym wszystkim stoi oczywista grupa oszustów, którzy zatrudnili aktorów na poziomie Teatru dla Młodych i wynajęli miejsce na jeden dzień zdjęciowy. Ale na programistę, niestety, skąpy. Strona tego magicznego programu jest standardowym szablonem z formularzem do wysyłania pieniędzy i tego samego wideo jako treści.

Czy wynagrodzenie jest prawdziwe?

W takich oszustwach - oczywiście nie. Jeśli oczywiście tego nie zrobisz. W żadnym wypadku nie zalecamy Ci rozwoju, nie mówiąc już o inwestowaniu w takie projekty.

Przemysł kryptowalut, choć nie jest całkowicie legalny, nadal zapewnia wystarczające możliwości zarobku. Bądźmy szczerzy, wszystko czego potrzebujesz to trochę pieniędzy (nawet mniej niż 200 dolców) i jeszcze mniej cierpliwości.

Analizuj nasze materiały, wybierz walutę, której potrzebujesz i zarabiaj na jej notowaniach. To jest cała tajemnica sukcesu na Bitcoin, Eter lub jakikolwiek inny. krypta . Po prostu musisz znaleźć wymiennik i pomóc Ci z walutą, która Cię interesuje, jeśli nie chcesz zebrać kwoty za pomocą kranów i znajomych polecających. Zrozum, że waluty rosną proporcjonalnie do ich popularności. Ta popularność jest znacznie szersza niż wideo niektórych oszustów.

Co jesteśmy gotowi zaoferować?
Jak to działa?
Co jest wzmocnione?
Może słyszałeś o magicznych giełdach kanadyjskich, zarejestrowanych na Ukrainie, które wymieniają kryptowalutę na Twoją korzyść?
Czy wynagrodzenie jest prawdziwe?