Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

W kontakcie bez telefonu. Jak zarejestrować się w VKontakte za darmo: z telefonem komórkowym lub bez.

 1. Dlaczego potrzebuję numeru telefonu komórkowego?
 2. Rejestracja bez numeru telefonu
 3. Tradycyjna rejestracja „VKontakte”
 4. Dlaczego muszę podać numer telefonu „VKontakte”?
 5. Jak zarejestrować „VKontakte” bez numeru telefonu?
 6. Wady szybkiej rejestracji
 7. Jak potwierdzić numer telefonu?
 8. Standardowy sposób rejestracji w VKontakte
 9. Zarejestruj się w kontakcie bez telefonu komórkowego
 10. Uzyskiwanie numeru wirtualnego w usłudze Pinger
 11. Wydanie usługi wirtualnego numeru telefonu OnlineSim
 12. Zarejestruj „VKontakte” za pomocą wirtualnych numerów

Vkontakte to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych wśród Rosjan. Każdego dnia rejestrują się w nim tysiące nowych użytkowników. Podczas rejestracji na stronie wymagane jest podanie danych osobowych. Rejestracja jest bezpłatna i prosta, nawet uczeń szkoły podstawowej może się zarejestrować w kontakcie. Wraz ze wzrostem liczby hacków i spamu sieć społecznościowa zarządzanie witryną okresowo zmienia zasady rejestracji. Z biegiem czasu stały się znacznie trudniejsze niż wcześniej. A teraz Internet jest pełen pytań od użytkowników, jak zarejestrować się w kontakcie bez wchodzenia telefon komórkowy i kod, który powinien pojawić się w wiadomości SMS.

W sieci społecznościowej „Vkontakte” pojawiła się możliwość rejestracji nowych użytkowników w sieci. Ale teraz, aby się zarejestrować, musisz potwierdzić rzeczywistość swojej tożsamości za pomocą numeru telefonu komórkowego i na zaproszenie użytkowników, którzy zostali rozpoznani przez telefon komórkowy.

Możesz zarejestrować nowego użytkownika tylko w zamian za swój numer telefonu komórkowego. Na swojej oficjalnej stronie twórca witryny Vkontakte, Pavel Durov, powiedział, że tylko użytkownicy, którzy połączyli swoją stronę z numerem telefonu komórkowego i mogą potwierdzić, że mogą uzyskać do niej dostęp, mają prawo zaprosić innych uczestników do sieci społecznościowej. Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z takiej oferty, otrzymają zaproszenie przez SMS.

Dlaczego potrzebuję numeru telefonu komórkowego?

 • Bezpieczeństwo Rejestracja za pomocą numeru telefonu komórkowego sprawia, że ​​spamerzy są prawie niemożliwe.
 • Wsparcie usługi mobilne sieć społecznościowa.

Jednak w przyszłości twórcy „Vkontakte” chcą porzucić wiążące konto na adres e-mail . Chcą więc zwiększyć ochronę profili i chronić użytkowników przed spamem.

Rejestracja bez numeru telefonu

Jak się zarejestrować w kontakcie bez telefonu komórkowego i SMS-a? Nie możesz aktywować strony bez wprowadzania numeru telefonu komórkowego. Dlatego, jeśli chcesz zostać użytkownikiem sieci społecznościowej „Vkontakte”, musisz kupić telefon komórkowy lub przynajmniej zabrać go od kogoś z rodziny. Bez sprawdzania poprawności strony za pomocą telefonu komórkowego nie będziesz mógł dodawać znajomych, dołączać do grup ani pisać prywatnych wiadomości. Walidacja strony wymaga wprowadzenia numeru telefonu komórkowego. Telefon musi być sprawny. Następnie telefon otrzyma wiadomość SMS z kodem, który należy następnie wprowadzić do specjalnego formularza. W przyszłości kliknij przycisk „Wyślij”.

Jeśli masz już stronę Vkontakte i jest ona powiązana z Twoim numerem telefonu komórkowego, to niestety niemożliwe jest utworzenie drugiej strony o tym samym numerze. Będziemy musieli zdobyć nową kartę SIM. Teraz jest wiele promocji darmowej dystrybucji kart SIM. Możesz również skontaktować się z najbliższą firmą komórkową i przekazać 5 minut na uzyskanie nowego numeru.

Nie bój się, że musisz podać swój numer telefonu komórkowego. W przypadku wysyłania wiadomości SMS pieniądze nie będą wypłacane, rejestracja na stronie internetowej Vkontakte jest całkowicie darmowym procesem.

Rejestracja w różnych witrynach z reguły wymaga aktywacji i potwierdzenia danych za pomocą telefonu komórkowego. W tym artykule dowiesz się, czy można zarejestrować „VKontakte” bez numeru telefonu i jak uzyskać szybki dostęp do wszystkich funkcji systemu.

Tradycyjna rejestracja „VKontakte”

Dzisiaj może trudno spotkać osobę, która nie byłaby członkiem jednego z Runetów. Jeśli jednak nie znasz jeszcze tej strony, tradycyjna rejestracja ze wskazaniem danych kontaktowych będzie odpowiednia dla Ciebie. I tu pojawia się bardzo istotne pytanie: „Jak zarejestrować„ VKontakte ”bez numeru telefonu?” Odpowiedź na to, dowiesz się trochę później.

Aby zarejestrować się w systemie, musisz przejść na oficjalną stronę „VKontakte” i kliknąć przycisk „Zarejestruj” pod formularzem logowania i hasła. W wyświetlonym oknie należy wprowadzić prawdziwe imię i nazwisko. Wymagane są prawdziwe dane, aby szybko znaleźć przyjaciół lub byłych kolegów z klasy.

Po komunikacie z imieniem i nazwiskiem system poprosi Cię o podanie kraju zamieszkania i numeru telefonu komórkowego, na który powinien wpłynąć jednorazowy kod aktywacyjny w formie wiadomości SMS. Czasami system zawiedzie, więc identyfikacja może zająć trochę czasu.

Takie proste działania umożliwiają utworzenie osobistej strony VKontakte w ciągu kilku minut, dzięki czemu można teraz określić swoje zainteresowania, miejsce pracy lub nauki i znaleźć przyjaciół do komunikacji.

Dlaczego muszę podać numer telefonu „VKontakte”?

Identyfikacja użytkownika w systemie jest przeprowadzana w celu wykluczenia rejestracji botów i robotów komputerowych. Ponadto programiści chronią witrynę przed podrobionymi i zduplikowanymi stronami.

Około 9 lat temu, kiedy sieć społeczna dopiero rozpoczynała swoją pracę, pytanie, jak zarejestrować „VKontakte” bez numeru telefonu, nikomu nie przeszkadzało. Każdy może mieć konto osobiste bez podawania danych kontaktowych. Nieco później system wprowadził dobrowolną identyfikację. Innymi słowy, osoba sama zdecydowała się wskazać mu swoje dane kontaktowe. Zarejestruj się „VKontakte” bez telefonu było możliwe. Ponadto system nie wydawał przypomnień, co znacznie ułatwiło bycie na stronie.


Ponadto system nie wydawał przypomnień, co znacznie ułatwiło bycie na stronie

Jak zarejestrować „VKontakte” bez numeru telefonu?

Niestety w tej chwili rejestracja bez podania telefonu komórkowego „VKontakte” jest niemożliwa. Ta innowacja została włączona do systemu od jesieni 2014 roku. Użytkownicy, którym udało się zarejestrować konta przed nowymi regułami, mogą nadal komunikować się w sieci społecznościowej bez identyfikacji. Ale strona ciągle przypomina o konieczności wejścia na telefon komórkowy, zmuszając Cię do wprowadzenia captcha przy każdej akcji.


Jeśli obawiasz się rejestracji „VKontakte” bez telefonu, nie powinieneś szukać obejść, ponieważ nie istnieją. Jedyne, co możesz zrobić, to zapamiętać login i hasło ze starej strony sieci społecznościowej. Jak wspomniano powyżej, konta zarejestrowane przed wprowadzeniem innowacji nie podlegają obowiązkowej identyfikacji.

Wady szybkiej rejestracji

Nie spersonalizowana strona VK ma mniej praw niż ta, na którą użytkownik podał numer telefonu komórkowego. Innymi słowy, jeśli zapomnisz hasła lub loginu, odzyskanie konta będzie bardzo trudne. Dodatkowo, podczas wysyłania wiadomości lub komentarzy, system poprosi za każdym razem o wprowadzenie captcha (kodu z obrazu), ostrzeżenie o obowiązkowej identyfikacji za pomocą numeru telefonu komórkowego. Takie ograniczenie komplikuje życie w sieci społecznościowej i szybko zaczyna denerwować użytkowników.


Jak potwierdzić numer telefonu?

Jeśli Twoja strona nie przeszła procedury identyfikacji, możesz podać swój numer telefonu podczas wprowadzania konta. Aby to zrobić, musisz wybrać kraj, kod operatora komórkowego i telefon. Następnie wiadomość SMS z kodem potwierdzającym dane zostanie wysłana na określony numer. Wszystkie ograniczenia ze strony zostaną usunięte po określeniu kodu jednorazowego i ponownym wejściu na konto VKontakte.

Jeśli planujesz kontynuować komunikację w sieci społecznościowej, udostępniać wiadomości i przesyłać zdjęcia, upewnij się, że przechodzisz przez identyfikację w systemie. Możliwe, że twórcy witryn zaczną w przyszłości blokować tych użytkowników, którzy nie zweryfikowali swojej tożsamości. Lepiej się teraz chronić niż odzyskać wszystkie dane w przyszłości. I wtedy pytanie, jak zarejestrować „VKontakte” bez numeru telefonu, nie będzie zaskoczeniem.

Takie ograniczenia obowiązują obecnie we wszystkich popularnych sieciach społecznościowych. Rejestracja w „VKontakte” bez telefonu jest niemożliwa, jak w Odnoklassniki lub Facebook. Jeśli twoja strona jest tworzona w celu komunikacji, a nie rozprzestrzeniania spamu, nie ma powodu, aby ukrywać swoje dane osobowe. Ponadto wszystkie systemy zobowiązują się nie przekazywać informacji stronom trzecim.

Współczesny aktywny użytkownik Internetu nie wyobraża sobie życia bez sieci społecznościowych i nie bez powodu - zasoby te zapewniają nieograniczone możliwości komunikacji i wymiany wszelkich informacji, czy to materiałów naukowych, wiadomości czy kompozycji muzycznych. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację, sieć społecznościowa VKontakte jest najbardziej popularna w Rosji i to o niej będzie mowa. W tym artykule dowiesz się, jak się zarejestrować i nawiązać kontakt z ludźmi z dowolnego miejsca na świecie!

Standardowy sposób rejestracji w VKontakte

Być może system rejestracji VKontakte, gdy potrzebujesz teraz nowej strony, jest jednym z najłatwiejszych na stronach tego typu. Wszystko, czego potrzebujesz do utworzenia konta osobistego, to znaczy do prawidłowej rejestracji, jest prawidłowym numerem telefonu komórkowego (możesz go bez niego, ale o tym później). Rozważmy teraz procedurę rejestracji (przez SMS na telefon) teraz i krok po kroku:

Teraz pozostaje tylko wypełnić profil i znaleźć przyjaciół - i możesz w pełni wykorzystać funkcjonalność VKontakte sieci społecznościowej.

Zarejestruj się w kontakcie bez telefonu komórkowego

Poprzednio można było zarejestrować się w kontakcie, wprowadzając adres e-mail, ale teraz ta możliwość została anulowana, a strona w kontakcie jest powiązana z numerem telefonu, a tylko jeden profil w kontakcie może odpowiadać jednemu numerowi. Dokonano tego w celu nie wypełnienia zasobu dziesiątkami kont tej samej osoby w kontakcie. Ale co zrobić, jeśli druga kontaktowa strona jest teraz ważna i nie ma bezpłatnego numeru telefonu komórkowego i nie ma możliwości odebrania wiadomości SMS przez telefon?

W takim przypadku możesz skorzystać z usług, które pomagają utworzyć wirtualny numer telefonu, nawet jeśli w rzeczywistości nie ma telefonu, i odbierać na nim wiadomości. Jednym z nich jest Pinger. Rejestracja w nim nie różni się specjalnymi trudnościami pomimo interfejsu w języku angielskim. Jedyne zastrzeżenie - wymagane jest pełne działanie witryny aktualna wersja Flash Player.

Odwiedź stronę www.pinger.com/tfw/, a następnie przed zarejestrowaniem VKontakte zarejestruj się tam, gdzie wykonujemy następujące czynności:


com/tfw/, a następnie przed zarejestrowaniem VKontakte zarejestruj się tam, gdzie wykonujemy następujące czynności:

Po otwarciu menedżera wiadomości można bezpiecznie skopiować numer i wysłać go do rejestracji w kontakcie, którego szczegółowy algorytm - czyli sposób rejestracji w kontakcie - opisano powyżej.

Obecnie prawie wszystkie sieci i serwisy społecznościowe zaostrzyły zasady rejestrowania kont, wprowadzając obowiązkowe powiązanie z numerem telefonu komórkowego. Ale dla tych, którzy nie mają telefonu komórkowego lub nie chcą „świecić” swoim numerem w Internecie, istnieją specjalne usługi, które wydają wirtualne numery „do wynajęcia”. W rzeczywistości wirtualny numer telefonu pozwala tylko na otrzymanie wiadomości SMS z potwierdzającym kodem rejestracyjnym. Ściśle mówiąc, wystarczy zarejestrować się w VKontakte bez telefonu komórkowego.

Uzyskiwanie numeru wirtualnego w usłudze Pinger

Być może najbardziej popularną usługą telefonii wirtualnej w sieci World Wide Web jest Pinger. Niestety, usługa jest zagraniczna, co powoduje potrzebę niewielkiej wiedzy język angielski . Otwieramy w przeglądarce (lepiej jest użyć Google Chrome ) strona rejestracji i kliknij przycisk Sing Up.

On nowa strona Musisz wprowadzić następujące dane:

 • Nazwa użytkownika - żądana nazwa użytkownika, w rzeczywistości przyszłe logowanie do logowania do „Pinger”;
 • Hasło - żądane hasło;
 • Potwierdź hasło - potwierdzenie hasła;
 • Adres e-mail - adres pocztowy do odzyskiwania utraconego hasła i informowania o nowościach serwisowych;
 • Wiek - wiek. Jeśli masz mniej niż 18 lat, będziesz musiał plotkować, w przeciwnym razie nie będzie możliwa dalsza rejestracja.
 • Płeć - Paul Mężczyzna jest mężczyzną, Kobieta jest kobietą.
 • Kod bezpieczeństwa - kod z obrazka, w prostych słowach, captcha.


Kod bezpieczeństwa - kod z obrazka, w prostych słowach, captcha

Po wypełnieniu pól rejestracji kliknij przycisk Dalej.


Po wypełnieniu pól rejestracji kliknij przycisk Dalej

W następnym etapie usługa po przeanalizowaniu wprowadzonych przez Ciebie danych wystawi listę bezpłatnych numerów wirtualnych. Musisz wybrać jedną z nich i kliknąć przycisk Potwierdź. Zmiana numeru wydanego przez usługę w przyszłości jest niemożliwa.


Zmiana numeru wydanego przez usługę w przyszłości jest niemożliwa

Jeśli zapomnisz wydanego numeru, to jest łatwy do zapamiętania. Kliknij link Opcje na górnym pasku bocznym, aw polu Numer telefonu zobaczymy numer wirtualny oznaczony „Pinger”.


Kliknij link Opcje na górnym pasku bocznym, aw polu Numer telefonu zobaczymy numer wirtualny oznaczony „Pinger”

Wydanie usługi wirtualnego numeru telefonu OnlineSim

Analogiem Pinger w języku rosyjskim jest usługa OnlineSim, która pozwala nawet bez rejestracji korzystać ze wszystkich możliwości wirtualnych numerów telefonicznych. Wpisz w pasku adresu przeglądarki następujący adres :.


W prawej części ekranu usługa identyfikuje cztery bezpłatne numery telefonów, które mogą być używane bez autoryzacji w OnlineSim. Wystarczy podać je podczas rejestracji w VKontakte i pobrać kod bezpośrednio w przeglądarce. Informacje o kodzie są aktualizowane automatycznie co 15 sekund.

Zarejestruj „VKontakte” za pomocą wirtualnych numerów

Czy mogę zarejestrować się w VKontakte bez numeru telefonu? Być może nawet zapaleni sceptycy odpowiedzą twierdząco na to pytanie. Otrzymawszy wirtualny numer za pomocą jednej z powyższych metod, pozostaje tylko otworzyć portal społecznościowy i przejść procedurę rejestracji. Kliknij link

Dlaczego potrzebuję numeru telefonu komórkowego?
Jak zarejestrować „VKontakte” bez numeru telefonu?
Dlaczego potrzebuję numeru telefonu komórkowego?
I tu pojawia się bardzo istotne pytanie: „Jak zarejestrować„ VKontakte ”bez numeru telefonu?
Dlaczego muszę podać numer telefonu „VKontakte”?
Jak zarejestrować „VKontakte” bez numeru telefonu?
Jak potwierdzić numer telefonu?
Ale co zrobić, jeśli druga kontaktowa strona jest teraz ważna i nie ma bezpłatnego numeru telefonu komórkowego i nie ma możliwości odebrania wiadomości SMS przez telefon?