Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Wideo na YouTube z ograniczonym dostępem. Jak zrobić wideo w YouTube niedostępne dla wszystkich: tajemnice YouTube. Film jest dostępny tylko dla wybranych użytkowników lub tych, którzy mają łącze. Co się stanie, jeśli ustawisz otwarty dostęp

 1. Przypomnienia o widoczności Twoich filmów
 2. Pierwszy sposób
 3. Drugi sposób
 4. Trzecia droga
 5. Pozwól innym osobom wprowadzać zmiany w swoim blogu.
 6. Administrator stracił dostęp do bloga
 7. Spory majątkowe na blogach
 8. W takich przypadkach wymagane jest ostrzeżenie dla dorosłych.
 9. Dodaj alert dla dorosłych

Istnieją filmy, które zawierają treści erotyzmu, promowania okrucieństwa, przemocy lub innego rodzaju zabronionych informacji. A ograniczenie oglądania przez osoby poniżej 18 roku życia jest w pełni uzasadnione. Ale jeśli nie masz już 18 lat i masz prawo lub ochotę oglądać taki film, ale zamiast tego masz zakaz, to oczywiście jest to denerwujące. Ujawnię ci kilka ukryte funkcje hosting, dzięki któremu możesz oglądać filmy z ograniczony dostęp YouTube teraz.

Przypomnienia o widoczności Twoich filmów

Jeśli mógłbyś wcześniej pobrać dłuższe filmy i nie możesz już tego robić. Będzie on jednak dostępny dla tych, którzy będą mieli link. Zrozum, że każdy na świecie z dostępem do Internetu będzie mógł zobaczyć Twój film. Pozostałe 2 opcje mają niższą widoczność. Spójrzmy najpierw na tak zwane prywatne wideo.

Wreszcie ostatni przypadek, którego brakuje w filmie. Sekwencja nie będzie wyświetlana w Internecie, ale będzie dostępna za pośrednictwem prostego łącza. Należy pamiętać, że wraz z aktualizacją platformy wideo online pojawił się nowy tryb „Planowane”. Pozwala, jak sama nazwa wskazuje, określić widoczność w czasie.

Pierwszy sposób

Ta metoda polega na pobraniu zamkniętego wideo YouTube. Wystarczy włożyć dwa angielskie „SS” w pasku adresu, jak pokazano na poniższym zrzucie ekranu:


Drugi sposób

W pasku adresu musisz usunąć fragmenty, jak pokazano na poniższym zrzucie ekranu:

Jeśli wybierzesz tryb „Niepubliczny”, dostęp do Twojego filmu będzie ograniczony, ponieważ roześlesz go do wybranych odbiorców. Aby aktywować wybraną widoczność, przejdź do opcji „Prześlij” swojego filmu. Następnie wybierz opcję „Nie określono”.

Następnie zaimportuj plik i poczekaj, aż import się zacznie obowiązywać. Następnie automatycznie otrzymasz link udostępniania, który możesz przekazać wybranym osobom. Jeśli chcesz uzyskać ten link do wcześniej opublikowanych filmów, przejdź do „Menedżera wideo”. Ta sekcja jest dostępna na Twoim kanale osobistym. Tutaj znajdziesz ogólny link do swoich kontaktów.


Zamiast drugiego fragmentu „=”, wstaw „/”, teraz naciśnij ten sam ENTER i obejrzyj film bez żadnych niedogodności!

Trzecia droga


Trzecia droga

Wpisujemy skopiowane pasek adresu w nowym oknie przeglądarki naciśnij ENTER i, voila - oglądaj wideo dla przyjemności!

Jak widać z menu rozwijanego pokazanego powyżej, można zmienić widoczność wcześniej opublikowanego filmu, zarówno publicznego, jak i prywatnego. Poniżej znajdziesz porównanie 4 platform wideo, które pomogą Ci opublikować film na platformach (platformach) spełniających Twoje oczekiwania.

Platforma numer 1 wideo, automatycznie odsyłamy do niego, aby opublikować nasze filmy w Internecie. Innymi słowy, jeśli chcesz zobaczyć jego wideo, jest to niezrównane rozwiązanie. Ale jakie są jego prawdziwe zalety i wady w porównaniu z innymi platformami?

Tutaj może to wszystko! Nauczyłeś się najbardziej proste sposoby Oglądanie filmów z ograniczonym dostępem YouTube - bez ograniczeń!

Dowiedz się, jak złożyć skargę, jeśli Twój film zostanie skradziony, a także zasubskrybuj mój kanał i obejrzyj przydatne samouczki wideo!

Niedoskonałość systemu subskrypcji w YouTube zapewnia wszystkim subskrybentom kanałów dostęp do ukrytych i prywatnych filmów przesłanych przez użytkownika.

Jego użytkownicy: jeśli Twoim celem jest rozpowszechnianie wideo w możliwie najszerszym zakresie, to jest tutaj. Bez ograniczeń: możesz udostępnić film z podstawowym kontem bez ograniczeń czasowych i wagowych! Chociaż społeczność jest stosunkowo niewielka, zaletą jest oglądanie wideo wysoka jakość . Brak reklam: żadne reklamy nie przeszkadzają w oglądaniu ani nie przeszkadzają w oglądaniu wideo.

 • Cena: za darmo!
 • Reklama: wyświetlana na początku, w środku lub na końcu filmu.
 • Widoczność
 • Właściwość: dzięki tej platformie zachowujesz pełną własność pobranych treści.
 • Optymalizuje to zawartość filmów i ogólną jakość usług.
 • Społeczność profesjonalistów.
 • Przechowywanie wideo: ograniczenie do 500 MB tygodniowo za pomocą bezpłatnego konta.
 • Treści komercyjne.
 • Ta platforma zabrania pobierania filmów w celach komercyjnych.
 • Glory: Brak sławy wśród ogółu społeczeństwa.

Dzięki tej platformie możesz łatwo publikować filmy, aby promować swoją firmę oraz nowe produkty lub usługi.

Na początek szybkie wprowadzenie na temat rodzajów filmów wideo dostępnych na YouTube.

Publiczny to zwykły film, dostępny dla wszystkich z wyszukiwania, z subskrypcji, ze strony kanału, z pokrewnych.
Niepubliczny - dostępny dla każdego, ale tylko dla bezpośredniego linku; wykluczone z wyszukiwania.
Prywatne - dostępne tylko dla niektórych użytkowników.

Oczywiście wideo z ustawieniami niepublicznymi i prywatnymi nie jest wyświetlane w subskrypcjach i na kanale użytkownika, który je pobrał. Jednak system alertów subskrypcji YouTube nie jest doskonały i dzięki temu w niektórych przypadkach abonenci kanałów uzyskują dostęp do tych filmów.

Wezwanie do działania: w filmie marketingowym ważne jest zintegrowanie skutecznego wezwania do działania, aby twoi odbiorcy wykonali wymagane działania. Statystyki: pomiar dla lepszego zrozumienia i działania jest kluczem do marketingu.

 • Cena: pakiety są stosunkowo drogie w porównaniu z innymi platformami.
 • Pakiety te zapewniają dostęp do zalet tej platformy.

Wniosek: Korzystamy z tych czterech platform codziennie w naszych projektach i zgodnie z naszymi potrzebami. Zalecamy, aby nie wstydzić się wyboru kilku platform do nadawania swojego filmu.

Tutaj musimy zrobić małą dygresję i powiedzieć, że bardzo często te dwie opcje prywatności są wykorzystywane przez popularnych użytkowników do przesyłania nowych filmów. Początkowo taki film jest wypełniony flagą niepubliczną lub prywatną, po czym autor czeka na jego pełne przetworzenie (domyślnie film staje się dostępny dla użytkowników, zanim YouTube stworzył kilka opcji jakości), być może dodaje adnotacje i dopiero potem czyni je publicznymi. Niedoskonałość systemu ostrzegania YouTube polega na tym, że pomocne jest zgłoszenie, że użytkownik przesłał nowy film, mimo że ma flagę niepubliczną lub prywatną:

Każdy ma swoje zalety, aby znaleźć odpowiednią aplikację. Twórz swoje gry, nic się nie dzieje! Listy odtwarzania i publiczne filmy wideo mogą być przeglądane przez wszystkich i udostępniane każdemu. Prywatne listy odtwarzania i filmy wideo mogą być wyświetlane tylko przez Ciebie i wybranych przez Ciebie użytkowników. Wymienione listy odtwarzania i filmy mogą być przeglądane i udostępniane przez każdego, kto ma link. Prywatne filmy wideo mogą być wyświetlane tylko przez Ciebie i wybranych przez Ciebie użytkowników. Możesz udostępnić prywatny film innym użytkownikom e-mail jeśli chcesz to obejrzeć.


Zrzutu ekranu może nie być całkowicie jasne, ale ta lista pokazuje kilka filmów przesłanych dawno temu (dużo wcześniej 9 godzin temu), podczas pobierania nowego filmu, według YouTube, miało miejsce 9 godzin temu. Błąd, który prowadzi do tego, jest następujący: niezależnie od tego, jakie ustawienie prywatności wybrał użytkownik, jego kanał automatycznie wzrasta na liście wszystkich subskrybentów z powiadomieniem, że użytkownik pobrał nowe wideo. Ustawienie prywatności ma wpływ tylko na to, czy wideo jest pokazane na załączonej liście. W tym przykładzie, 9 godzin temu, użytkownik przesłał nowy prywatny film wideo i wszyscy jego subskrybenci zostali natychmiast powiadomieni o tym (chociaż nie uzyskali dostępu do samego wideo).

Naprawione filmy mogą być przeglądane i udostępniane przez każdego, kto ma link. Każdy, kto ma link, może go zwrócić. Na przykład możesz go wysłać lub dodać film do publicznej listy odtwarzania.

 • Znajdź film, który chcesz edytować, a następnie kliknij Edytuj.
 • Kliknij „Zapisz zmiany”.

Aby udostępnić film, którego nie ma na liście, po prostu udostępnij link osobom, do których chcesz uzyskać dostęp, a następnie możesz je wyświetlić.

Subskrypcje subskrypcji Wykorzystujemy czas, w którym wideo zostało ustawione na „Społeczność”, aby określić jego umieszczenie w kanale „Subskrypcje”. Oznacza to, że po zainstalowaniu go jako „Publiczny” wideo pojawi się w kanale „Subskrypcje”. Powiadomienia Jeśli ta opcja jest włączona, Twoi subskrybenci będą otrzymywać powiadomienia o publicznym wideo, gdy.

Zasadniczo ta historia może się na tym skończyć, ponieważ abonenci nie widzieli prywatne wideo . Jednak system powiadomień YouTube nie ogranicza się do granic witryny - e-mail z taką samą treścią przychodzi co tydzień. Otwieramy to, widzimy:


Pozwól innym osobom wprowadzać zmiany w swoim blogu.

 • Pobierz publiczne wideo po raz pierwszy.
 • Najpierw zmień ustawienia filmów z prywatnego lub niepublicznego na publiczny.

Możesz określić, kto może dokonywać zmian na swoim blogu i kto może go przeczytać. Kiedy osoba przyjmie zaproszenie, zostanie wpisana na listę autorów. Do bloga można dodać do 100 osób.

Uwaga Aby zamieszczać posty na blogach i zarządzać nimi, zaproszeni autorzy lub administratorzy muszą je mieć. Dodawanie lub usuwanie innych administratorów i autorów Edycja ustawień lub szablon bloga Edytowanie lub usuwanie wszelkich postów. Dodaj i edytuj swoje posty. . Blogi muszą mieć co najmniej jednego administratora.

Pomimo ustawień prywatności YouTube powiadomił subskrybentów o przesłanym filmie, pokazał go na liście i podał link do obejrzenia. Jeśli ten film jest niepubliczny, każdy, kto ma bezpośredni link, może go obejrzeć. W tym przypadku ten film okazał się prywatny, więc podczas oglądania go zamiast wideo otrzymujemy:


Administrator stracił dostęp do bloga

Jeśli chcesz, aby osoba została administratorem, otwórz menu obok jej imienia i wybierz „Administrator”. Jeśli administrator straci dostęp do bloga, autoryzacja musi zostać zwrócona przez innego administratora.

Spory majątkowe na blogach

Wybór osób, które mogą oglądać bloga. Domyślnie Twój blog jest publiczny i każdy może go przeczytać online. Aby zmienić osoby, które mogą widzieć Twojego bloga.

Jeśli chcesz, aby ktoś nie miał już dostępu do Twojego bloga, możesz anulować dostęp. Kliknij Usuń tego użytkownika od osoby, którą chcesz usunąć. Ogranicz dostęp, jeśli blog zawiera treści dla dorosłych. Jeśli Twój blog jest poświęcony tematom lub używa języka dla dorosłych, musisz dodać stronę ostrzegawczą, aby ją wyświetlić, zanim ludzie zwrócą się do bloga.

W tym przypadku potencjalne szkody z tego powodu są niewielkie: ten film to kolejna część fragmentu filmu z komentarzami, tymczasowo ukryta przez autora ze względu na fakt, że jest nadal przetwarzana. Jednak w tym samym liście powiadomień znalazłem również znacznie więcej osobistych filmów, które były już ukryte z tego samego powodu, że nie były one przeznaczone dla ciekawskich:

W takich przypadkach wymagane jest ostrzeżenie dla dorosłych.

Powiadomienie o treści dla dorosłych nie jest wymagane w następujących przypadkach.

Nagie prezentacje do celów dokumentalnych i nieseksualnych Nagie prezentacje do jasnych celów edukacyjnych, dokumentalnych, naukowych lub artystycznych. Pornograficzne lub erotyczne. . Jeśli uważasz, że Twój blog zawiera treści, które nie są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, możesz wyświetlić ostrzeżenie o treści.

Dodaj alert dla dorosłych

Prześlij blog do nowego właściciela

Aby przenieść właściwość bloga z jednego użytkownika na drugiego, wykonaj następujące kroki:

 • Wykonaj powyższe kroki, aby inni mogli edytować bloga.
 • Anuluj dostęp do pierwotnego właściciela bloga.

Aby zmienić nazwę oryginalnego wpisu na blogu, nowy właściciel bloga będzie musiał usunąć i opublikować ponownie.


W przeciwieństwie do wspomnianego powyżej, te filmy były z flagą Unlisted, a nie Private, i były dostępne do przeglądania przez link z listu. Ze względów etycznych zrzuty ekranowe tych filmów nie przytaczają tutaj.

Wiadomość e-mail z powiadomieniem przychodzi raz w tygodniu (do wszystkich wystąpień, w poniedziałki) i informuje o wszystkich przesłanych filmach w ostatnim tygodniu. Obejmuje dane osobowe i ukryte przed filmem z miesiąca miodowego lub ślubu. Informuje wszystkich subskrybentów.


W pierwszej połowie roku uruchomiliśmy gest, który pozwala szybko przejść do przodu lub do tyłu przez 10 sekund, klikając dwukrotnie prawą lub lewą część filmu
W pierwszej połowie roku uruchomiliśmy gest, który pozwala szybko przejść do przodu lub do tyłu przez 10 sekund, klikając dwukrotnie prawą lub lewą część filmu. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy mieli funkcję, która pozwala przełączać się z jednego filmu na drugi, przesuwając dłoń po ekranie: wystarczy przewinąć w lewo, aby wyświetlić poprzedni lub prawy film, aby zobaczyć następny. A oto wisienka na torcie!

Kolejny rozdział dotyczy szybkości wdrożenia. Oznacza to, że zawsze możesz skorzystać z optymalnego oglądania, nawet wideo w pionie, bez zwykłych czarnych pasów po bokach. Jak zmienia się wersja pulpitu? Ponieważ nie ma nic ważniejszego niż twórcy i treść, którą wszyscy kochamy. W dzisiejszym Internecie wszystko w sieci jest „społeczne” i wydaje się, że znajduje się w domenie publicznej, ale znacznie lepiej jest pozostać prywatnym. Większość zdjęć i filmów to osobiste wspomnienia, których wielu ludzi nie chce nikomu pokazywać.

Ale jakie są jego prawdziwe zalety i wady w porównaniu z innymi platformami?
Jak zmienia się wersja pulpitu?