Windows 7: jak tworzyć pliki w folderach nie jako listę, ale jak zwykle ikony?

Cześć! Okazało się, że jakiś długi nagłówek, ale cóż :), najważniejsza rzecz, która byłaby jasna, o czym był ten artykuł. A dzisiaj napiszę, jak już zrozumiałeś, o tym, jak w Windows 7 zrobić to, aby zamiast list, pliki w folderach były wyświetlane z normalnymi ikonami, dobrze, lub dużymi, to jest już amatorem.

A dzisiaj napiszę, jak już zrozumiałeś, o tym, jak w Windows 7 zrobić to, aby zamiast list, pliki w folderach były wyświetlane z normalnymi ikonami, dobrze, lub dużymi, to jest już amatorem

Nie wiem o tobie, ale nie podoba mi się, gdy wszystkie pliki w folderach są listami, wszystko jest małe, a praca z nimi nie jest wygodna. Po zainstalowaniu systemu Windows 7 domyślnie wszystkie pliki są wyświetlane w tabeli. A nawet jeśli zmienisz widok, to po zamknięciu folderu i jego ponownym otwarciu wszystko zostanie ponownie wyświetlone w tabeli (liście). Dlatego tutaj trzeba poshumować trochę dokładnie, jak teraz napiszę.

[NOWE] Oceny F1 na początku 2019 r .:
laptopy

, routery do domu , Urządzenie wielofunkcyjne , Bank mocy , SSD , Dekodery Smart TV z obsługą 4K UHD , karty do gier wideo , Procesory PC , Wzmacniacze Wi-Fi , smartfony do 10 000 rubli , tablety do surfowania po Internecie , antywirusy Przejdź do folderu, w którym znajdują się inne foldery lub pliki, i kliknij ikonę, aby zmienić widok. Następnie wybierz „Normalne ikony” lub cokolwiek najbardziej Ci odpowiada.

Paul robił rzeczy, teraz foldery są wyświetlane w razie potrzeby. Ale teraz musimy zapisać te zmiany i zastosować je do wszystkich folderów. Aby to zrobić, nie zamykaj niczego, ale kliknij „Rozmieść” i wybierz „Opcje folderów i wyszukiwania”.

Otworzy się okno ustawień folderu. Przejdź do zakładki „Widok”, a następnie kliknij „Zastosuj do folderów”, potwierdź, klikając „Tak” i „Ok”.

Po prostu możesz ustawić żądany widok dla wszystkich folderów. Mam nadzieję, że moja rada będzie dla ciebie przydatna. Będą pytania, zadaj je w komentarzach. Powodzenia!