WP Puzzle WordPress Themes

  1. Podstawa i jej córki rządzą!
  2. Jestem głupi w przypadku tych szablonów WP Puzzle!
  3. Jest to przydatne do czytania

Dla tych czytelników magazynu, którzy ściśle śledzą wszystkie jego wydania, pierwszy kontakt z zespołem WP Puzzle miało miejsce w drugim numerze czasopisma wywiad z Vladimirem Vovkiem . Dla nowych czytelników pozwólcie, że wyjaśnię: jest to zespół profesjonalnych twórców motywów WordPress. Tworzą nowoczesne i funkcjonalne motywy dla tego silnika blogów, dzięki którym możesz stworzyć nie tylko zyskowny blog lub stronę internetową, ale także sklep internetowy.

wywiad z Vladimirem Vovkiem

Ten artykuł został zainspirowany wybuchową aktualizacją tematu WP Puzzle w przeddzień Nowego Roku. Natychmiast 7 nowych, wciąż pachnących wzorów farb, czekających na swoich właścicieli.

Wszystkie motywy mają czysty, poprawny kod ze znacznikami semantycznymi zgodnie ze wszystkimi zasadami optymalizacji SEO. Optymalizacja techniczna tematu sprawia, że ​​blog (strona internetowa) staje się bardziej atrakcyjny dla wyszukiwarek. Blog (strona internetowa) jest klasyfikowany znacznie wyżej, gdy kod jest napisany poprawnie i odpowiada preferencjom wyszukiwarek.

Schemat.Mikromarkowanie formatu (zawarte w ustawieniach motywu). Dzięki mikropoziomowi potencjalni użytkownicy zobaczą bardziej szczegółowe informacje na temat artykułu we fragmencie wyników wyszukiwania. To świetna okazja, aby przyciągnąć bardziej ukierunkowanych użytkowników.

Wszystkie motywy WP Puzzle są dostosowane do urządzeń mobilnych. Każdy projekt dostosuje się i będzie wyglądał dobrze na dowolnym ekranie - na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub smartfonie.

Każdy motyw ma indywidualne ustawienia:

  • tło strony i czapki;
  • zmień kolor podstawowy na inny;
  • przyciski społecznościowe (po tekście artykułu) do wyboru (wbudowane, Share42, Yandex).

Główny kolor wzoru można zmienić na dowolny dostępny w palecie kolorów. Kolory nagłówków, logo, górnego paska, tła strony i nagłówka są dostosowane, kolor linków w normalnym stanie i po najechaniu.

Dostosowanie struktury strony pozwala wybrać lewy pasek boczny, prawy pasek boczny, pełną szerokość lub środek:

  • oddzielne opcje dla głównych, archiwów i stron;
  • dostosowanie struktury do dowolnej strony postu lub bloga.
Podstawa i jej córki rządzą!

Temat ma wszystkie te niezwykłe cechy. Basiс i jego warianty dziecięce. Dzięki takim szablonom, jak w przypadku plasteliny, możesz „oślepić” wszystko, czego pragnie twoje serce. Nie od razu wierzyłem w elastyczność szablonów i postanowiłem uruchomić Basis na moim serwerze. Ustawienia tego szablonu są dostosowane do wszelkich potrzeb. Wszystko wygląda jak gra, jesteś uniesiony, abyś nie mógł się oderwać. Nic dziwnego, że ten temat jest obecnie jednym z najpopularniejszych na WordPress.org.

A to jest pełny klip jej córek:

A to jest pełny klip jej córek:

Jestem głupi w przypadku tych szablonów WP Puzzle!

Osobiście stałem się dumnym właścicielem kilku motywów tego młodego i obiecującego zespołu WP Puzzle. Dlaczego niewiele i nie za dużo dla mnie samego? Po pierwsze mam kilka blogów, a po drugie cała istota problemu zależy od szybkości blogu. Kupiłem pierwszy temat Prosta łamigłówka przeprojektowałem blog obsługi dziennika . Wcześniej miałem ramy tematyczne od zagranicznego producenta, który był ładowany przez długi czas i wymagał dużego wkładu pracy w jego optymalizację dla naszych potrzeb krajowych gospodarzy i dostawców Internetu. Nie mogłem tego zrobić sam i kończy mi się czas, musiałbym zatrudnić specjalistę. Dlatego doszedłem do wniosku, że lepiej jest płacić te same pieniądze za gotowy produkt, niż wydawać pieniądze i wykańczać półprodukt dla kogoś.

Każdy wie, jak szybki jest Internet i jak głupio jest stracić ukierunkowany ruch. Po całkowitym przeprojektowaniu bloga westchnąłem z ulgą i nie miałem już żadnych skarg ze strony odwiedzających, że strony ładowały się przez długi czas. Teraz blog jest sprytny, a przeglądanie jego stron jest przyjemnością. Wtedy nie mogłem się oprzeć i wziąłem kilka dodatkowych szablonów na inne blogi.

WP Puzzle WordPress Themes

4,6 (91,43%) 7 głosów [s]

Jest to przydatne do czytania

Udostępnij w społeczności. sieci

Dlaczego niewiele i nie za dużo dla mnie samego?