Новости

Как правильно применять в JavaScript асинхронные функции: примеры работы с ES 2017
От автора: возможность писать на JavaScript асинхронные функции является важным обновлением в ES2017. Что такое асинхронные функции? Асинхронные функции — это функции, которые возвращают promise. Мы

WordPress JavaScript — как правильно подключить файл скрипта к шаблону сайта
Использование в шаблонах WordPress JavaScript скриптов давно стало обычным делом. Их подключение возможно несколькими способами, начиная с классического варианта с использование голого HTML. Но чтобы все

Как исправить JavaScript error "ВКонтакте"? Что делать при ошибках JavaScript в "ВКонтакте"?
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Правильное использование Tor Browser
Tor Browser полностью анонимен – Миф или реальность? Многие считают, что Tor — это полностью анонимное и безопасное средство для интернет-серфинга, которое не дает никому возможность контролировать то,

Javascript error object is not a function вконтакте как исправить
"ВКонтакте" - это на сегодняшний день самый удобный русскоязычный ресурс, который является не только популярнейшей социальной сетью, но и сервисом для прослушивания аудиозаписей и просмотра видео. Здесь

Как исправить ошибку javascript error вконтакте
На сегодняшний день «Вконтакте» является наиболее удобным русскоязычным ресурсом, который представляет собой не только крупнейшую социальной сеть, но и сервис для просмотра видео и прослушивания аудиозаписей.

Что такое JavaScript и для чего он используется?
Подробности декабря 10, 2015 Просмотров: 20225 В интернете миллионы веб-страниц,

Практика javascript синтаксис написания
Javascript — это язык программирования, который активно используется для построения динамических веб страниц. Собственно с этой целью он и был изобретен. У нашего с вами языка еще есть такое интересное

JavaScript учебник
Код функций в JavaScript начинает выполнение после их вызова. Функции являются одним из наиболее важных строительных блоков кода в JavaScript. Функции состоят из набора команд и обычно выполняют

Рекомендации решившим начать изучать JavaScript
Если вы решили начать изучать JavaScript , то эта статья для вас. Надеюсь, что её прочтение избавит вас в будущем от множества ошибок и сделает его изучения более простым, быстрым и эффективным. В статье

Зробити SEO-аналіз сайту безкоштовно в онлайн режимі

 1. Простий старт в аналізі сайту
 2. Інтерфейс Sitechecker.pro
 3. SEO-аналізатор сайтів Sitechecker.pro - плюси і мінуси
 4. Тест-драйв Sitechecker.Pro
 5. Виявлення та рекомендації щодо виправлення помилок

Автор: QWNet

Створено: 02.10.2017 21:12

Вітаю вас на блозі QWnet.ru! Сьогодні ми з вами поговоримо на SEO-тематику. Сфера SEO мені особливо подобається, і чомусь я не так часто став писати про СЕО-сервісах і різного роду фішках з просування сайтів в пошукових системах. Сьогодні готовий виправитися, і дана стаття буде присвячена технічного SEO-аналізу сайту, який ви зможете зробити безкоштовно і самостійно, за допомогою сервісу Sitechecker.pro!

І так поїхали ...

Якщо ви постійно працюєте над дизайном сайтів, верстаєте сайти з PSD макетів і адаптуєте їх під популярні CMS системи, то так чи інакше стикалися з тим, що на старті запуску сайту, необхідно технічно проект зробити без помилок з точки зору SEO, щоб він в майбутньому піднімався по позиціях в результатах пошуку Гугла і Яндекса.

Можливо у вас вже є один або кілька проектів, які просуваєте в пошукових системах, але результатами не сильно задоволені. У даній ситуації якраз і і приходить до нас на допомогу SEO-сервіс Sitechecker.pro, за рахунок якого можна реалізувати безкоштовно аналіз сайту. Проаналізувати в деталях ваш Інтернет проект з точки зору грамотної пошукової оптимізації, тобто провести СЕО-аналіз сайту цілком можливо самостійно, не вдаючись до послуг SEO-студій і фрілансерів.

Комплексний аудит сайту виявить всі основні помилки у вас на проекті, які ви зможете проаналізувати і усунути, тим самим поліпшити займані пошукові позиції в результатах пошуку Яндекса і Гугла.

Давайте познайомимося з безкоштовним онлайн-інструментів з проведення комплексного SEO-аудиту! Хочеться відзначити не маловажний факт, що даний сервіс Sitechecker.pro не є демо-версією. Тобто, кількість перевірок станиць в сервісі не обмежено. Це круто, погодьтеся!

За допомогою сервісу Sitechecker.pro можливо проаналізувати сайт за більш ніж 150 параметрами. Серед параметрів такі як: мета-дані, перевірка на чистий і правильний код, внутрішні і зовнішні посилання, час відгуку сторінки, і ще багато всього не менше корисного з тих параметрів вашого проекту, які вам потрібні будуть для якісного аудиту сайту для майбутнього пошукового просування .

І це далеко не весь список всіх переваг аналізу сайту сервісом Sitechecker.pro. При аналізі сторінки сайту ви зможете подивитися результати перевірки, які дають вичерпні рекомендації щодо вирішення проблем, а також поліпшенню ситуації зі сторінками сайту в цілому.
Якщо ви новачок в тематиці SEO, то рекомендую також прочитати статтю на даному блозі про те, що таке SEO-аудит сайту , І на які фактори вашого Інтернет проекту необхідно звернути увагу в першу чергу.

Простий старт в аналізі сайту

Сервіс Sitechecker.pro по комплексному аудиту сайтів функціонує у вигляді надання результатів аналізу сторінки сайту у вигляді "одного вікна".

 1. При відвідуванні сервісу, вам на першому екрані браузера надається поля для введення URL посилання вашого сайту (посилання можете бути як у вигляді основного домену (http://site.ru), так і у вигляді внутрішньої сторінки вашого проекту (http: // site .ru / category / stranica.html)).
 2. Справа розташована кнопка "Перевірити", яку відповідно необхідно натиснути при введенні в поле адреси сайту.
 3. Після введення в форму адреси сайту і натискання на кнопку "Перевірити, ви запускаєте процес аналізу сторінки вашого Інтернет проекту.

Після введення в форму адреси сайту і натискання на кнопку Перевірити, ви запускаєте процес аналізу сторінки вашого Інтернет проекту

В ході процесу аналізу вашого сайту, у Sitechecker.pro з'являються більше пунктів аудиту по SEO параметрами, за якими сервіс аналізує ваш Інтернет проект. Аналіз сайту відбувається за основними SEO параметрами, які можуть перешкоджати якісному СЕО просування інтернет проекту в пошукових системах.

Інтерфейс Sitechecker.pro

pro

Окремо слід розповісти про інтерфейс ресурсу, який втілює найсучасніші тенденції веб-дизайну - простота і функціональність, нічого зайвого, що могло б відволікати користувача від досягнення мети.

 • Дизайн SEO-сервісу Sitechecker.pro розроблений у вигляді Landing Page. Сервіс виглядає як одностранічнік з вибором мови інтерфейсу з 10-и європейських мов;
 • Нижче форми для написання URL сайту, знаходиться невеликий опис сервісу. Там ви знайдете повний аудит сайту з усіма рекомендаціями щодо усунення помилок знайдених у вас на сайті;
 • Нижче по сторінці ви побачите скріншоти з візуальними прикладами висновки звітів аналізу сайту, а також текстові описи суті кожної перевірки;
 • Для людей, кому необхідно знати і виправити всі деталі на сайті, при цьому розуміти для чого необхідно виправляти той чи інший блок на сайті, ще нижче представлені короткі поради на самі часто задаються - FAQ.

Якщо у вас є побажання до сервісу або виникли якісь питання, ви зможете написати лист в тих. підтримку з питаннями і своїми побажаннями розробникам даного Sitechecker.pro сервісу через форму зворотного зв'язку. Форму ви зможете знайти шляхом натискання на вертикальну кнопку, що знаходиться праворуч з текстом "Залиште нам відгук".

Свою думку і побажання також можна розробникам написати в соціальних мережах Twitter, Facebook і ВКонтакте.

Давайте перейдемо тепер в конкретиці. Далі ми з вами розглянемо SEO-інструмент Sitechecker.pro у всіх деталях і тонкощах.

SEO-аналізатор сайтів Sitechecker.pro - плюси і мінуси

Давайте розглянемо сервіс Sitechecker.pro з точки зору його юзабіліті, що є його безсумнівним плюсом по відношенню до старих, давно вже відомим сервісів в інтернеті з аудиту сайтів.

Ті SEO-фахівці хто в темі вже не перший рік, знаю як виглядають зарекомендували на ринку SEO послуги з аудиту сайтів. Як правило це Інтернет сервіси абсолютно позбавлені будь-якого інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу з адекватним для людей юзабіліті.

Якщо у вас поки ще немає особливого розуміння що таке SEO просування сайту і як воно здійснюється, то рекомендую прочитати тематичну статтю про СЕО просуванні на даному блозі.

Як правило у таких сео-інструментів з надання аудитів сайтів є багато категорій, сторінок, якихось кнопок, тьма налаштувань. Додати сюди таблиці порівняння будь-яких характеристик сайтів. Вся ця інформація вам підноситься не завжди структуровано, і звідси виникає враження, що зробити аудит сайту задача не з легких.

Перевантаження інформацією, плутаний інтерфейс, низька юзабіліті - цим все страждають багато сео-сервіси в інтернеті. Тому звичайні люди, особливо ті, хто тільки починають освоювати SEO, часто просто губляться в такому потоці інформації, яка в більшості випадків, вкрай незрозуміла.

Щоб розуміти не завжди грамотно структуровані дані виводяться СЕО-сервісами, необхідно бути вже професіоналом в СЕО-галузі, і тоді ви зможете без особливих проблем розібратися у всіх виведених вам даних.

Такі люди природно є в інтернеті, і їх не мало. Проте людей, які тільки входять в тему пошукового просування, тобто є по факту новачками, в рази більше, і для початківців СЕО-фахівців якраз ідеальним чином підійде онлайн сервіс Sitechecker.pro!

Нижче ви бачите приклад аудиту сайту в Sitechecker.pro.

Все максимально просто і зрозуміло, а це головне! Упевнений, що даними SEO-інструментом будуть користуватися багато початківці SEO-фахівці, а також фахівці з пошукового просування сайтів середньої ланки.

Як тільки в форму додавання URL посилання ви вбили адресу свого сайту і натиснули на кнопку "Перевірити", на перегляд свого проекту піде не більше хвилини. Далі вам буде представлений звіт про знайдені помилки, які ви зможете відразу ж почати виправляти у себе на сайті.

Як правило, якщо ви все помилки виправите на сайті, то в наслідок відбудеться поступове поліпшення позицій вашого Інтернет проекту в результатах пошуку Гугла і Яндекса, а відповідно, збільшиться пошуковий трафік на сайті.

Тест-драйв Sitechecker.Pro

Давайте для тесту візьмемо або Вам хтось продає, вобьyoм його в форму в адресний рядок, натиснемо кнопку "Перевірити", і далі почекаємо поки аналіз сторінки завершиться, і нам будуть виведені результати аналізу сторінки.

Нижче на скріншотах, ви можете побачити підсумкові результати аналізу сторінки сео-сервісом Sitechecker.pro.

pro

Всі знайдені на аналізованої сторінці критичні помилки будуть виділені червоними позначками. Скажімо так, менш критичні помилки, будуть виділені жовтими позначками. Таким чином, ви зможете відразу побачити основні знайдені проблеми і помилки на аналізованої сторінці вашого сайту.

У лівому блоці сторінки ви побачите зручний список того, що перевіряє сервіс. Всі перевірки зручним чином структуровані по основних питаннях SEO-аудиту.

 • Аналіз тексту (контенту);
 • Аналіз графічних зображень;
 • Параметри SEO-оптимізації;
 • Зовнішній контрольний профіль (посилання в інтернеті посилаються на сторінки вашого сайту);
 • Внутрішня оптимізація (мета-дані, внутрішня перелінковка і т.д.).
 • Час відгуку сайту і його юзабіліті в цілому. Окремо буде проведена перевірка як для мобільних пристроїв, так і для десктопного варіанту користування.

Нижче, на скріншотах ви побачите зображення по кожному розділу, що перевіряв онлайн SEO сервіс Sitechecker.pro.

Процес тестування юзабіліті сайту на мобільних пристроях буде здійснено за допомогою сервісу Google. В даному варіанті перевірки зручність в тому, що не потрібно буде заходити самим Mobile-Friendly Test, перевіряти юзабіліті сайту на мобільних пристроях окремо, тобто додатково витрачати свій час.

Виявлення та рекомендації щодо виправлення помилок

Основним завданням аналізу сайту з точки зору SEO - це правильно прочитати всі помилки і недоліки в звіті що надасть Sitechecker.pro, і вже далі думати як виправити всі знайдені помилки у себе на сайті!

У наданому звіті по кожному пункту, які будуть відзначені червоними і жовтими квадратиками з цифрами, буде надано опис всіх знайдених проблем на сайті.

Щоб зрозуміти, як виправити знайдені помилки на сайті, потрібно натиснути на зелену напис - "Як виправити".

При натисканні на зелений текст "Як виправити", вам на екран монітора виведеться текстове повідомлення з поясненням (з урахуванням діючих алгоритмів пошукових систем), чому знайдена на вашому сайті помилка є саме помилкою, і яким чином ЇЇ можливо виправити.

Потрібно розуміти, що сервіс показує помилки саме з точки зору SEO. Тобто, якесь невідповідність на сайті будь-якого певного елемента, яке вимагає уваги з вашого боку для того, щоб після виправлення, пошукові системи вважали, що ваш сайт став ще більше відповідати вимоги пошукових систем.

Від себе можу з вами поділитися своєю думкою. Я багато які онлайн сервіси в Інтернеті бачив, і відповідно багатьма з них користувався, або намагався користуватися. Як вже згадав вище, багато SEO сервіси-онлайн з аналізу сайтів, навіть толком по-людськи не оформлені. Як правило, сайти з надання аналізу ваших сайтів виглядають у вигляді набору функціоналу, без будь-якого адекватного юзабіліті. Як ви розумієте, такими сайтами вкрай не зручно користуватися, а потім просто пропадає бажання на такі проекти впринципі заходити.

В даному випадку з SEO інструментом Sitechecker.pro картина трохи інша, в хорошому сенсі цього слова, і це тільки радує!

Sitechecker.pro - це зручний і інтуїтивно зрозумілий SEO-інструмент в мережі Інтернет, який є гідною альтернативою таким інструментам як "WebSite Auditor" або "Screaming Frog SEO", оскільки обходить дані інструменти як мінімум зрозумілим для більшості людей зовнішнім інтерфейсом.

Щоб розібратися в функціоналі Screaming Frog SEO і WebSite Auditor, потрібно залучати сторонніх SEO-фахівців, і дати їм завдання з роз'яснення отриманих результатів аналізу вашого сайту, в плані виявлених зауважень і критичних помилок.

Сподіваюся дана стаття була вам корисною, і ви тепер знаєте відмінний Интенет сервіс по оперативному та зручному аудиту вашого сайту або декількох сайтів.

На цьому даний огляд я завершую. Бажаю вашим сайтам високих позицій в результатах пошуку Гугла і Яндекса! Діліться в коментарях про свої враження з приводу SEO-сервісу Sitechecker.pro.

Всього вам доброго, і до нових зустрічей на нових сторінках блогу QWnet.ru


закріплені

Сподобалися